צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות מרדניות כבר בשלב ההיכרות

NewS
לפני 3 שנים • 16 ביולי 2020
NewS • 16 ביולי 2020
תראה אני מבין מדוע הן אוטומטית תוקפות גם אם אין לך אשמה , בתור מי שניהל מערכות בדסמיות ארוכות והיה לי חשבון משותף עם נשלטות שלי אפילו , כמות הזוהמה שהן מקבלות מגברים היא בלתי נתפסת ...דבר שגורם ליצירת חסמים וחשדנות יתר שיכולה להתפס גם אצל גברים נורמלים כמשהו בעייתי.

ההמלצה שלי היא פשוט לפנות בכבוד מראש (הרי ביני לבינך אם היית רואה מישהי שמוצאת חן בעיניך ברחוב לא היית אוטומטית מנסה להוריד אותה למצב שש , אלא מדבר בכבוד, אנשים פה לוקחים את המקלדת רחוק מדי) ואת הסליזיות שבהחלט יש לה מקום נשאיר לטיימינג הנכון שמתפתח תוך כדי היכרות
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 16 ביולי 2020
מדהים אותי שבנאדם כמוך, ורבלי ושמסוגל ליצור רושם ראשוני חיובי שיעודד אינטראקציה איתו (גם אם הדעות שלך לא מוצאת חן בעיניי, לפי הכתיבה פה בפורום נראה שאתה יכול ליצור רושם ראשוני חיובי, אם אתה רוצה) בוחר לשלוח לנשים הודעות מטרידות, כמו זו ששלחת לי לפני שבוע.
אם הבנתי נכון את התגובה שלך למלקה פה, אתה בעצם אומר שאתה שולח בכוונה כאלה הודעות, בלי להתכוון לקבל עליהן תשובה. אז מה המטרה שיכולה להיות לך, אם לא לקבל תשובה? רק להטריד?
מאכזב מאוד.
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
יולי Yuli כתב/ה:
אבל איזה ערך יש בכלל להשערות על המניעים?
אם איבדת עניין במישהי זה בסדר, למה להניח שהיא "גורמת" לך לעשות משהו או מנסה לתמרן אותך? לא יותר סביר שהיא פשוט מתנהגת כמו עצמה ובעקבות זה לא מוצאת חן בעיניך? ההתנהגות שלה היא חלק ממנה, זה לא משהו שהיא עושה *לך*.

מסכים לגמרי. אני מניח שיש לי תכונה רעה והיא עודף סבלנות למצבים שלחלוטין עדיף לחתוך מהם, ולאו דווקא בצורה אימפוליסיבית. יש לי עוד תכונה רעה והיא שאני אוהב תקשורת מול אנשים, וזה גורם לי גם לרצות לתהות על קנקנם ולהיות זה שכותב את השורה האחרונה icon_smile.gif

״מתנהגת כמו עצמה״ אני מסכים, אבל אדייק את החלק המבלבל (אותי). בגלל שאני לא מאבד עניין בצורה קפריזית אלא בהדרגה, המסקנה הזאת לגבי אדם אחר היא לא הדבר הראשון שקופץ. קשה לי יותר להבין תהליך קפריזי שמתרחש אצל אדם אחר שרק לפני כמה שורות הביע עניין רב (ולא כתבתי בינתיים הרבה כדי שיהיה שינוי מגמה) ואני יכול לפרש את זה כהתרסה או משחק כלשהו (שאין לי אישית עניין בו).
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
NewS כתב/ה:
תראה אני מבין מדוע הן אוטומטית תוקפות גם אם אין לך אשמה , בתור מי שניהל מערכות בדסמיות ארוכות והיה לי חשבון משותף עם נשלטות שלי אפילו , כמות הזוהמה שהן מקבלות מגברים היא בלתי נתפסת ...דבר שגורם ליצירת חסמים וחשדנות יתר שיכולה להתפס גם אצל גברים נורמלים כמשהו בעייתי.

ההמלצה שלי היא פשוט לפנות בכבוד מראש (הרי ביני לבינך אם היית רואה מישהי שמוצאת חן בעיניך ברחוב לא היית אוטומטית מנסה להוריד אותה למצב שש , אלא מדבר בכבוד, אנשים פה לוקחים את המקלדת רחוק מדי) ואת הסליזיות שבהחלט יש לה מקום נשאיר לטיימינג הנכון שמתפתח תוך כדי היכרות

אני מסכים לגמרי וזה לא המקרה. אבל שוב, מסכים לכל מילה.
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
Ollie כתב/ה:
מדהים אותי שבנאדם כמוך, ורבלי ושמסוגל ליצור רושם ראשוני חיובי שיעודד אינטראקציה איתו (גם אם הדעות שלך לא מוצאת חן בעיניי, לפי הכתיבה פה בפורום נראה שאתה יכול ליצור רושם ראשוני חיובי, אם אתה רוצה) בוחר לשלוח לנשים הודעות מטרידות, כמו זו ששלחת לי לפני שבוע.
אם הבנתי נכון את התגובה שלך למלקה פה, אתה בעצם אומר שאתה שולח בכוונה כאלה הודעות, בלי להתכוון לקבל עליהן תשובה. אז מה המטרה שיכולה להיות לך, אם לא לקבל תשובה? רק להטריד?
מאכזב מאוד.

אם באמת העלית את העניין הזה לדיון אז אגיב לעניין.

מה ששלחתי לך לפני שבוע (אני כבר לא זוכר) זאת הודעה שהכותרת שלה הייתה ״פנטזיה״ ובתוכן ההודעה היה תיאור של שורה לגבי פנטזיה של לענג מישהי מול חברה שלה (בגוף שלישי, ולא בגוף שני) ובסוף השאלה ״מה דעתך?״

אני אישית לא חשבתי שזאת הודעה פוגענית במיוחד, מפני שהשאלה הייתה לדעתך על הפנטזיה הזאת ואני כן חושב שיש כאן התיפיפות עד כדי רדיפתי בכל מקום שניתן, כדי להתנקם בי על התנהגותי (ברור לי שהניסוח כאן מעט מוגזם). אבל מכיוון שהבנתי שלמרות ש-95% ממקבלות ההודעות הגיבו בצורה עניינית, יש 5% שהחליטו שאני האויב המושבע שלהן (שוב הגזמה בכוונה), ירדתי מהעניין.

אני מהאנשים שלוקחים סיכונים, ולא מנסה לצאת כל הזמן בסדר עם כולם וללכת בתלם.

צר לי שיש אנשים שהתנהגות הנ״ל יוצרת להם טראומות והם זוכרים את זה שבוע אחורה, כאשר אני עצמי כבר הספקתי לשכוח. אני יותר ״טפלון״ בקטע הזה, אני לא נושא אחריי משקעים, אני חושב שזה מיותר.

בכל מקרה, אני לא יכול להיות אחראי בשום צורה לכך שמישהי מקבלת עשרות או מאות הודעות מטרידות ביום (אני מתחייב שאין לי עשרות ומאות פרופילים מקבילים ושהתחביב שלי זה לשבת כל היום ולהטריד במשרה מלאה) ואני מצטער מאוד, אבל איני נציג הגברים המטרידים עלי אדמות ולכל הידוע לי אין להם ועד ואני לא נבחרתי לכהן בו icon_smile.gif
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 16 ביולי 2020
הביקורת שלי לא אקראית בכלל, היא דווקא מאד ממוקדת.
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
מל(ק)ה

סבבה, יש לך אג׳נדה אישית נגדי, כלומר אני מייצג אצלך גברים שאת מרגישה צורך להשמיע ביקורת עליהם ועל התנהגותם.

שיבושם לך. והסיבה שחסמתי אותך במעמד זה היא לא כי אני מתכיין שאת לא רוצה בי עוד אלא פשוט כי הזכרון שלי לכינויים ממש גרוע, ואני בטוח שעוד חודש או חודשיים אשכח לגמרי שאני טיפוס שאת ממש ממש לא רוצה להיתקל בו, אז הנה, מוגש כשירות לך: אדם איום אחד פחות להתמדד עמו (כן, אני מודע לכך שהטקסט דרמטי, אבל איך יהיה כיף אחרת).
NewS
NewS • 16 ביולי 2020
תראה בהקשר של אולי , אם אין ביניכם היכרות מוקדמת , לשלוח פנטזיה כהודעה ראשונית לאדם זר , זה בהחלט מטריד מזווית המקבל...גם אם לא התכוונת לכך וניסית לייצר שיח.

אני יכול לפנות לבחורה ולשלוח לה דיק פיק ולומר לה שזו הפנטזיה שלי , ההבדל הוא רק ויזואליות... זו נטו הטרדה.

אתה מצטייר כאדם עם אינטלקט ואני לא ציני , יש לי שאלה אלייך, אי פעם מישהי הגיבה לך בחיוב עם צורת פנייה ראשונית שכזו?
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
NewS (משום מה אני לא יכול יותר לצטט)
אני עושה גם דברים שנועדו לכשלון, מפני שרק כאשר טועים מגלים לפעמים אופק חדש. אני שומר לעצמי גם את נתיב החקרנות של ילד, לבחון את הגבולות, להטיל ספק, לחוות דברים באופן ישיר ולא מהצד. אני חושב שיש בעולם שלנו עוולות הרבה הרבה יותר גדולות מאשר עוד מסר מעוד גבר בשורה אינסופית של מסרים מטרידים שמישהי תקבל במהלך חייה באתר כזה או דומה.

כשאתה כותב ״אי פעם״ אתה מניח שאני יושב תקופה שלמה ושולח רק מסרים כאלה. זה היה ניסוי, זה לא מה שאני עושה בדרך כלל. אבל גם בניסוי זה ובניסויים קודמים שערכתי בעבר, נתקלתי דווקא במיעוט של נשים שחושבות שונה, שהן דווקא כן מגיבות באופן חיובי למסר כל כך ישיר, ואף ציינו כך במפורש.

מבחינתי, העולם מעניין יותר מאשר להתקבע על מה שהרוב עושה או חושב, אני נמשך לשוליים ולמקרים החריגים והמעניינים יותר מבחינתי, ועושה גם את עצמי חריג כדי לבלות שם בשוליים.

האינטלקט שלי זה לא באמת מה שמעניין בי, יש הרבה אנשים אינטלקטואלים. אינטלקט זה אוברייטד. תאמין לי שהייתי חנון בחלק גדול מדי בחיי, הלכתי לפי הכללים, חששתי להפר אותם, הקפדתי להיות מנומס מדי (במיוחד במדינה לא ממש מנומסת כמו ישראל).

ולא בא לי להיות רק דבר אחד. אני לא נאמן לדפוס בודד של התנהגות כל הזמן.

ואני לא לוקח את מה שהולך כאן באתר ברצינות. אני באמת לא חושב שהטרדה מינית אונליין, במצב שיש דרך לחסום בקליק אחד היא אפילו קרובה למצב של הטרדה מינית פרונטלית שבה למוטרדת אין כל מפלט כל כך נוח מהמטריד, ויש לה גם הרגשה של איום מוחשי על בטחונה האישי.

האם אני מדי פעם לא נחמד אונליין? בהחלט. אני לא מפעיל את המצפון שלי שעות נוספות, רק כדי להיות חביב על הבריות, או ״אזרח למופת״ באתר הזה.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
ואו זה היה מדהים איך עברתי מאני מזדהה עם התחושה. לתחושה של חוסר נוחות לאיזשהו קשר עם פותח הדיון.

זאלו כרגיל הציל את המצב.
ואני מאד מזדהה עם מה שהוא כתב.
מי שמתנהגת בצורה בראטית בלי שאתם בכלל מכירים זה כמו מי ששולח "כלבה על ארבע", בהודעה ראשונה.