שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות מרדניות כבר בשלב ההיכרות

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 16 ביולי 2020
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
איה74 כתב/ה:
כשגרתי בבאר שבע ליד האוניברטיסה, בשכונה לא מוצלחת במיוחד, היינו מקפידים לנעול את הדלת.
למה?
כי אנשים היו עוברים ומנסים ידיות של דלתות, ואם הדלת היתה נפתחת והיו אנשים, הגנבים (לכאורה) היו מתנצלים שזו טעות.
אבל לאורך ה 6 שנים שגרתי שם נעלמו חפצים מבתים. כאלו שהיו על שולחן מול הדלת, בבית שלי ואצל חברים.

עד הרגע שהגנבים ממש לקחו, הם היו רק "לכאורה".
גם לשלוח הודעות בעלות אופי מיני מבוהק לזרים זו לא הטרדה "זה ללכת על הקצה". כי אולי אחת הדלתות לא תיהיה נעולה.

ממש.

נכון, ולכן זה גם מצליח לפעמים. מה שנקרא ״תרגיל מצליח״. גם ספאם הוא דרך כזאת. וגם במציאות יש גברים שמתחילים עם 100 בחורות עד שאחת מהן זורמת. במציאות יש הזדמנות לגישות שונות עם נסיבות הצלחה שונות. זה יפה שמחנכים את רובנו שיש רק אמת אחת, אבל בפועל אין. יש את מה שהרוב רוצה, מה שעובד על הרוב, הדרך שמשיגה הכי הרבה תוצאות כמותיות, ויש את השוליים, איפה שיש הזדמנויות שהרוב בכלל לא מודע לקיומן. אזורי הספר הללו נוטים להיות מעניינים לפעמים.
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
[quote="Green eyed girl"][quote="לא מחפש"]
Ollie כתב/ה:
מדהים או...

גם אני קיבלתי את ההודעה הנ״ל ולמרות שלא מצאתי אותה פוגענית מצאתי אותה לא קשורה לחלוטין אלי או לפרופיל שלי.
אתה הולך ברחוב ומציע את זה לנשים שאתה פוגש? אולי בעבודה? כנראה שלא.
למה נראה לך שזה לגיטימי להציע את זה לכל אחת פה?

שמעת פעם על ספאם? ספאם עובד בחלק מסוים מהמקרים. את מבינה שאת לא באמת שואלת את השאלה שאת שואלת, נכון?

האינטרנט הוא בין היתר, נרצה או לא נרצה, זירה נוחה יותר לניסויים כאלה. זה שאני אחדל לעשות את זה, לא גורם לכך שההזדמנות תפסיק להתקיים, ושהתופעה תיעלם.

באינטרנט זה קל. אדם יכול לפתוח פרופיל חדש, לעשות 101 שטיקים ותעלולים שאי אפשר לעשות במציאות.

אם האתר הזה היה הדמיה מלאה של המציאות, רוב האנשים שפה לא היו פה.

אני תמיד מופתע מחדש איך אנשים תופסים את המקום הזה כאילו היה ״הרחוב״. זאת באמת תופעה פסיכולוגית מעניינת עבורי שאנשים לא נפגשו מעולם עם אדם אבל אומרים ״זה השולט שלי״ ומתארים שליטה דרך מסרים טקסטואלים. אבל זה לא ״הרחוב״, זה פשוט לא.

וברור לי שהשאלה שלך ערכית, אבל היא לא מנוחסת ככזאת. אם היה די בהשערת מחקר, לא היה כל צורך בעריכת ניסויים. מטרת הניסוי היא לאשש או להפריך את השערת המחקר. הניסויים המעניינים ביותר, אלו שמקדמים הכי הרבה אינם אלה שמאששים אלא אלה שמפריכים.

באופן זה, גיליתי כל מיני פרצות שאנשים אחרים לא מודעים לקיומן. זה מה שאנשים עם חשיבה של ״האקרים״ עושים. הם אינם אנשים עם דפוס חשיבה נורמטיבית. בכל דבר שהם פוגשים הם מחפשים אנומליה, חריגה, הם מחפשים את היתרון של ללכת בדרך שהרוב לא הולכים בה, שם יש להם פחות תחרות, שם יש להם יותר קיצורי-דרך. קצרה היריעה מלהכיל הבנה של אנשים כאלה, רק כדאי לפתוח את הראש שמה שטוב שמתאים לך ולכל מי שאת מכירה, זה לא התלם של כולם כולם.
בילי ג'ין​(שולטת)

שלב הפנטזיה המשותפת

בילי ג'ין​(שולטת) • 16 ביולי 2020
אתה קורא לזה ״מרדנית״ אבל למעשה זו אינה מרדנות, שהרי מרדנות היא חלק מהפנטזיה, כלומר התנהגות המוסכמת על שני הצדדים כחלק מהפנטזיה שלהם,
כאן אין פנטזיה ובעיקר אין איזור בטוח לממש אותה.

אתה פונה כשולט (אגרסיבי) ומצפה לתגובה של נשלטת עוד בטרם הכנסת אותה לשלב הפנטזיה המשותפת.
זה יוצר בעיות,
למה?

כי נשים (במיוחד במעמד הזה) לא משליכות עצמן לרגלי גברים אקראיים, הן לא ממהרות להכנס לשלב הפנטזיה המשותפת עם כל אחד.

נראה שאתה לא מבין זאת ויתכן שמבחינתך כל אחת שנמצאת כאן עם ״נשלטת״ בסוגריים היא בפוטנציאל לנשלטות כי כך היא מגדירה עצמה, אז זהו, שממש לא.

הן לא עושות עצמן מרדניות, זה לא חלק מהמשחק, זה לא חלק מהפנטזיה.
מבחינתן המשחק עוד לא התחיל בעוד שמבחינתך הוא כבר בעיצומו, הבנת?

אני מדמיינת אותך שואל את עצמך כיצד יתכן שבאתר של סוטים ישנן נשים שלא קופצות לך על הזין?!
ונראה לי, ידידי, שאינך מספק מרחב מוגן ואינך מספק בניה משותפת של הפנטזיה וזה מונע ממך לממש ומהנשים שאליהן אתה פונה- להתקרב.

אז איך בכל זאת מתקרבים?
אני חושבת שאם באמת רוצים להתקרב אז צריך להכיר, כלומר שהמושא שלך תעניין אותך באמת.
אם תלמד אותה מתוך סקרנות ורצון אמיתי, היא תרגיש בזה.
ואם תחנטרש, היא גם תרגיש בזה.

אנחנו לא פראייריות ויש לנו יכולת לזהות ״שחקנים״ מרחוק.

כל טוב ובהצלחה.
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
אז זהו בילי ג׳יין, שאין ״לכן״ כאלה חושים חדים. בפועל, אתן רק בני אדם וצוברות מטענים, ולפעמים גם מחפשות את מה שאין שם, ונהנות מההרגשה שהנה שוב צדקתי. אני לא שולט עשוי ללא חת, להיות שולט זה לא הדבר היחיד שמעניין אותי בקינקיות, זאת לא הדרך היחידה שלי לעשות סקס או אהבה, ואני לא מאצ׳ו שנהנה להסתובב עם פוזה של גבר גבר. אני בכלל לא אוהב לצפות במשחקי ספורט, לא יושב על בירה עם החבר׳ה ופיצוחים, וגם הכי לא דחוף לי בעולם לדחוף את הזין שלי לכמה שיותר ואגינות. אני דווקא נהנה לראות איך אנשים אחרים מתפתלים סביב סטריאוטיפים, ולפעמים אפילו נהנה ליפול לאחד הסטריאוטיפים.

העולם הוא במה וכולנו שחקנים.

ולמה לא ליישם את זה גם באתר שעוסק בבדס״מ? מה שיפה באמנות הוא שאין דבר כזה ״אין דבר כזה״. בהכל אפשר להטיל ספק, כל חוקיות אפשר לנסות לשבור.

ברור לי שאת תופסת טרמפ על זה שמתישהו שלחתי פנטזיה שלי לכמה נשים במסר ראשון, וכל התזה שלך עם כל המטען שלך וכל התוכחה שלך ריכזת בספקולציה הזאת, שכך מה שכתבתי כאן וכל מה שאני עושה נובע מהפעולה הזאת היחידה.

ואני מבין את זה. בני אדם אוהבים יותר תיאוריות קונספירציה, שיש פה אדם שכל חייו פונה בצורה פוגענית לנשלטות ומצפה שייפלו לרגליו. ברור לי שהסיפור הזה יותר קליט במוח, הוא קליל ומדבר ואפשר לעשות עליו סטנד אפ שלם.

והנה את עושה טעות שאני פעם עשיתי בלי סוף. במקם לשאול שאלות, לעשות קיצור-דרך: להגיד לעצמי, אני כבר קלטתי את המצב, חבל לבזבז את זמני ולשאול שאלות, בוא נקפוץ ישר למסקנה, ננמק אותה היטב וגם נטיף קצת על הדרך. הייתי בדיוק כזה.

אבל אז הבנתי שרק אני מפסיד מזה, ואני לא רוצה להיות כזה יותר. לכן, אני כל הזמן שואל שאלות, גם שאלות תם. גם שאלות שלרוב אני מנחש מה התשובה עליהן. ואני בסדר עם תגובות כמו ״מה אתה מפגר? התשובה ברורה מאליה״. ואני בסדר לחלוטין גם עם שיימיג וקפיצה על ההזדמנות שלי והפתיחות שלי כדי לרוקן מטענים שצברת בכלל בגלל מקרים אחרים שאין לי שום קשר אליהם.
בילי ג'ין​(שולטת)

נשלטות מרדניות כבר בשלב ההיכרות

הכותרת הסגירה אותך.

תחשוב על זה קצת ואל תמהר להגיב,
אתה שאלת שאלה ואני עניתי מהזוית שלי
ואפילו הצעתי לך הצעה,

למה שלא תידע את קהל הנשים שלך שאתה לוקח לתשומת ליבך את כל מה שנאמר במקום לצאת למלחמה איתן?

זה יעשה לך טוב להפסיד, אבל ממש להפסיד.
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
אם תסתכלי בשרשור קודם (אני יודע שלא תסתכלי, אבל ככה בונים אמינות חחח) תראי שהגעתי למסקנה זאת בעצמי. יצרתי כותרת צעקנית, כפי שעושים הרבה פעמים כדי למשוך יותר תשומת-לב וכל הזין עליי. אבל הגברים שהגיבו כאן ברובם, דווקא הגיבו לעניין וקידמו את הרעיון.

ואם תסתכלי עוד בשרשור קודם (ושוב, אני יודע שלא תעשי זאת) את תראי שהקדמתי לענות בצורה עניינית לכל אישה ואישה שהגיבה.

לא ברור לי מה עומד מאחורי ״זה יעשה לך טוב להפסיד״. לא ברור לי בכלל שנותנים לי עצות כלליות, כאשר איני אדם כללי והאג׳נדה שלי אינה אדם כללי. זה נשמע כמו פתגם שהרגיש לך טוב לכתוב בזמן שכתבת אותו.

יש גם דמגוגיה בניסוח שלך ״לצאת למלחמה איתן״. אם תסתכלי בשרשור (....) תראי שכתבתי במפורש לאולי שאני לוקח את דבריי בחזרה וגם נימקתי למה. גם בתגובות אחרות שלי, דאגתי להסכים עם כל מה שהיה ניתן להסכים עמו.

קחי בחשבון, שאנשים שקופצים למסקנות ומניחים שהכותב הוא ככל הנראה תמים מאוד או טיפש, לא מכשירים את הקרקע לדיון נעים ובוגר. הם גם לא רוצים כזה ולא מחפשים כזה. הם מחפשים לצאת צודקים. אז את אומרת לאפשר להם לצאת צודקים? זאת גם דרך. אבל מדוע את כל כך מעודדת אותי שכל כך כדאי לי לבחור דווקא בה. זה מה שפחות ברור. ואם התשובה היא לגבי טיפוח התדמית שלי באתר כדי למשוך יותר נשלטות, תחסכי. אני שם על זה זין.
Discipline
Discipline • 16 ביולי 2020
AlphaPower כתב/ה:
דעתי האישית( ואני מאמין שמנוגדת לרוב הדעות כאן) שנשלטת לא צריכה להיות בראט, ברגע שהיא בראט היא שולטת מלמטה והיא מנהלת אותך לפי הרצון שלה לקבל עונשים ואתה הופך לנשלט שלה שמנותב לפי הרצונות והצרכים שלה.
מעולם לא נמשכתי לקטע של הקשה להשגה או לבראט ואפילו זה מרחיק אותי מהן.

בכל מקרה אני מסכים עם חבריי מי שמתנהלת כבראט או "זורקת את עצמה עליך" כבר בתחילת השיחה שם תבין שזה לא מתאים.

כשצייד טוב רואה מולו איילה יפה הוא לא אומר לעצמו, חבל על הזמן, היא רצה כל כך מהר, שלא לדבר על זה שהיא בכלל בחיים ועכשיו אני אצטרך גם להתאמץ ולפשוט לה את העור, לבשל אותה, לתבל אותה ולהכין אותה בעצמי. עדיף לי ללכת למסעדה שיגישו לי שם את הבשר שהם כבר הכינו לפי המתכון שלהם.

צייד טוב משקיע את המאמץ לצוד את האיילה הכי משובחת ביער כי אחרי שהוא צד אותה היא לגמרי שלו ורק הוא יחליט איך בדיוק ולמה להפוך אותה. הוא יחליט איך לפשוט לה את העור ולהשאיר לה את הבשר חשוף. הוא יחליט כמה בדיוק ובאיזו מידת עשייה הוא רוצה לבשל לו אותה ואיך בדיוק הוא רוצה לתבל לו אותה כדי שהיא תהיה בדיוק אבל בדיוק לטעמו.
בילי ג'ין​(שולטת)
לא מחפש כתב/ה:
אם תסתכלי בשרשור קודם (אני יודע שלא תסתכלי, אבל ככה בונים אמינות חחח) תראי שהגעתי למסקנה זאת בעצמי. יצרתי כותרת צעקנית, כפי שעושים הרבה פעמים כדי למשוך יותר תשומת-לב וכל הזין עליי. אבל הגברים שהגיבו כאן ברובם, דווקא הגיבו לעניין וקידמו את הרעיון.

ואם תסתכלי עוד בשרשור קודם (ושוב, אני יודע שלא תעשי זאת) את תראי שהקדמתי לענות בצורה עניינית לכל אישה ואישה שהגיבה.

לא ברור לי מה עומד מאחורי ״זה יעשה לך טוב להפסיד״. לא ברור לי בכלל שנותנים לי עצות כלליות, כאשר איני אדם כללי והאג׳נדה שלי אינה אדם כללי. זה נשמע כמו פתגם שהרגיש לך טוב לכתוב בזמן שכתבת אותו.

יש גם דמגוגיה בניסוח שלך ״לצאת למלחמה איתן״. אם תסתכלי בשרשור (....) תראי שכתבתי במפורש לאולי שאני לוקח את דבריי בחזרה וגם נימקתי למה. גם בתגובות אחרות שלי, דאגתי להסכים עם כל מה שהיה ניתן להסכים עמו.

קחי בחשבון, שאנשים שקופצים למסקנות ומניחים שהכותב הוא ככל הנראה תמים מאוד או טיפש, לא מכשירים את הקרקע לדיון נעים ובוגר. הם גם לא רוצ כזה ולא מחפשים כזה. הם מחפשים לצאת צודקים. אז את אומרת לאפשר להם לצאת צודקים? זאת גם דרך. אבל מדוע את כל כך מעודדת אותי שכל כך כדאי לי לבחור דווקא בה. זה מה שפחות ברור. ואם התשובה היא לגבי טיפוח התדמית שלי באתר כדי למשוך יותר נשלטות, תחסכי. אני שם על זה זין.

הן צודקת
ולכן עליך להפסיד.
זו הסיבה שכתבתי ״באמת להפסיד״.

תקשיב, אני הפסדתי פעם,
זה היה דוחה, גועל נפש של ממש, שנאתי כל פסיק מזה.
בלעתי את הצפרדע והרגשתי אותה נעה בתוכי, הפסדתי והפכתי את זה להפסד טרגי ולא יכולתי להראות את פני ברבים וכעסתי ממש.

אבל זה עבר וכשזה עבר זה השאיר אותי עם משהו שלא היה לי לפני.

אני מציעה שתפסיק עם ההתחכמות והתשובות המנוסחות שלך ופשוט תפסיד, תודה שאתה לא יודע להתנהל עם נשים ועם נשלטות בפרט.
לך על זה, הרי לא לחינם התחלת עם השרשור הזה, הגעת לנקודה מסויימת איתו בשביל ללמוד משהו על עצמך.

עצמך נאה במראה?

תפסיד לחלוטין (אבל באמת) וותראה מה יוולד בך.
(אולי כלום)
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
בילי היקרה
״אני מציעה שתפסיק עם ההתחכמות והתשובות המנוסחות שלך ופשוט תפסיד, תודה שאתה לא יודע להתנהל עם נשים ועם נשלטות בפרט.״

ושוב את במקום לשאול שאלות מסיקה מסקנות, ולא רק זה, גם משכנעת את עצמך עד כמה את צודקת ולכן כל מה שאגיב ולא משנה זה משנה זה סוג של הכחשה.

1. אני לא אוהב בראטיות, לא רוצה בראטיות, לא רוצה להתעלם מכך שמישהי מעצבנת אותי, יורד לי העניין ממנה, להילחם בעצמי ולהתנהג כאילו היא צודקת, רק כדי להתכתב עם 100 בראטיות, רק כדי להיפגש עם אחת מהן ולהיווכח שבעצם בארטיות זה החיים.
2. אני לא חושב שאותן אינטרקציה היו בכלל בראטיות, מכיון שהסבלנות שלי מפסיקה בשלב שאני עדיין לא יכול לזהות מה הקטע הברור של זאת מולי.
3. אני הכי לא נמשך לנשים שאינן נמשכות אליי, גם אם הן בסתר כל נמשכות וזה רק משחק (פשוט לא מעניין אותי הסיבה), קל חומר כאלה שיש להן ביקורת כלפיי, וקל וחומר כאלה שמתעקשות שיש רק אמת אחת ושהאמת בצד שלהן. נשים שעושות ״צרות״, נשים שלא משתפות פעולה, שמייצרות מחסומים מלאכותיים, שמשחקות משחקים ורוצות להיות ״קשות להשגה״, באמת בשמחה ובאהבה רבה: אני משאיר אותן לגברים ומפרגן לגברים אחרים: תהנו חבר׳ה ושיהיה לכם בתיאבון.
4. ולא אכפת לי שיש כאלה שיחשבו שאלו הנשים הכי נשיות ומאגניבות בעולם, ושאני מפספס את כל הכיף ובמקום זה סתם הולך על נשים שמתנהגות בצורה עקבית, בוגרת, לא גחמתית ולא משחקות משחקים.

אז או שאני מחובר מאוד לעצמי ויודע מה אני רוצה, ומה אני לא רוצה, או שאת צודקת: יש קונספירציה שלמה שאני מנהל דרך תשובות מנוסחות ומתחכמות, וברגע שאהיה תקין אזי אכתוב הרבה פחות ואהיה לפתע תמציתי מאוד.

בפועל, אין לי מחסור בסקס או בהזדמנויות להיפגש עם נשים. הסיבה שאני יכול להרשות לעצמי להיות ״אנין טעם״ זה בגלל שאני יודע מניסיון של הרבה שנים שאני מצליח לייצר לעצמי תמיד אופציות, ושזה רק משתפר עם הגיל וניסיון החיים.

בפועל, אני לא נפגש אפילו עם 1% מהנשים שבסופו של דבר רוצות להיפגש איתי, זה בין היתר קשור לכך שהן רגילות שהגברים מגיעים אליהן, בזמן שלהן, ולי זה לא נוח ולא מתאים לעשות מול אף אחת שלא ממש ממש עשתה לי את זה גם במראה החיצוני וגם במנטליות. אני מודה שהיו בודדות שהציעו להגיע עד לאיזור שלי כדי להיפגש, וגם אז לא הרמתי את הכפפה, מסיבות שטחיות אלו ואחרות.

ואני מצטער, אבל זה תמיד מוריד לי, שאישה יוצאת מנקודת הנחה שכל גבר שכותב על בעיה הוא כזה שחסר לו סקס, והוא כותב את זה ממקום נואש. די, זה לעוס וחוזר על עצמו ונדוש. לא נמאס לכן מהנרטיב המשעמם הזה?
מל(ק)ה​(שולטת)

אל תטרחי יותר. חבל על המאמץ.

מל(ק)ה​(שולטת) • 16 ביולי 2020
בילי ג'ין כתב/ה:
לא מחפש כתב/ה:

קחי בחשבון, שאנשים שקופצים למסקנות ומניחים שהכותב הוא ככל הנראה תמים מאוד או טיפש, לא מכשירים את הקרקע לדיון נעים ובוגר. הם גם לא רוצ כזה ולא מחפשים כזה. הם מחפשים לצאת צודקים. אז את אומרת לאפשר להם לצאת צודקים? זאת גם דרך. אבל מדוע את כל כך מעודדת אותי שכל כך כדאי לי לבחור דווקא בה. זה מה שפחות ברור. ואם התשובה היא לגבי טיפוח התדמית שלי באתר כדי למשוך יותר נשלטות, תחסכי. אני שם על זה זין.

הן צודקת
ולכן עליך להפסיד.
זו הסיבה שכתבתי ״באמת להפסיד״.

תקשיב, אני הפסדתי פעם,
זה היה דוחה, גועל נפש של ממש, שנאתי כל פסיק מזה.
בלעתי את הצפרדע והרגשתי אותה נעה בתוכי, הפסדתי והפכתי את זה להפסד טרגי ולא יכולתי להראות את פני ברבים וכעסתי ממש.

אבל זה עבר וכשזה עבר זה השאיר אותי עם משהו שלא היה לי לפני.

אני מציעה שתפסיק עם ההתחכמות והתשובות המנוסחות שלך ופשוט תפסיד, תודה שאתה לא יודע להתנהל עם נשים ועם נשלטות בפרט.
לך על זה, הרי לא לחינם התחלת עם השרשור הזה, הגעת לנקודה מסויימת איתו בשביל ללמוד משהו על עצמך.

עצמך נאה במראה?

תפסיד לחלוטין (אבל באמת) וותראה מה יוולד בך.
(אולי כלום)