שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות מרדניות כבר בשלב ההיכרות

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 17 ביולי 2020
ממתקינקי • 17 ביולי 2020
אנסה לסכם את כל המאמצים ההירואים כאן ולקלף מהם את כל האגו שנדבק אליהם מהמייעצים, וכל הדיון שהוא כביכול סביבי, בעוד שזה ממש מיותר, כי אני לא איש כל כך מעניין. או מה שנקרא מן הפרט אל הכלל, כדי שזה יכול לשמש לא רק אותי, אלא יהיה בעל תועלת רחבה יותר:

עד שלא נוצר סשן בין הצדדים (אני לא מבין בקשרים וירטואליים, תגדירו לבד מה אומר ״סשן״ בהקשר הזה) אין משמעות מעשית (+כזאת המצדיקה דיון מעשי) של ״שׁולט״ ו״נשלטת״ בין הצדדים, או כל תפקיד אחר במשחק תפקידים בדס״מי.

מוסכם על רובנו, שלא מגיעים לסשן אלא דרך מפגש שמוודא שיש בכלל כימיה בין הצדדים שאינה קשורה לסשן גופו.

כל פעולה אחרת, מובילה בעצם לסוג של ״סייבר סקס״, דהיינו התייחסות לתפקידים וליחסי השליטה בין הצדדים (הכל וירטואלי), מבלי קשר לסשן, למשל כי אינם רוצים או יכולים להיפגש כלל. לכן, כאשר עושים ״סייבר סקס״ וה״נשלטת״ מתגלה כ״מרדנית״ מעבר לכך שלא מדובר על ״שלב היכרות״, מדובר על תרחיש שהתרחש בתוך ״סייבר סקס״ וככזה אינו מצדיק דיון או פוסט (אלא אם כן אנחנו משועממים מאוד).

מתוקף כך, מישהי שממילא אינה ״נשלטת״ אינה יכולה להיות ״מרדנית״.

ועל כן, ״נשלטת מרדנית כבר בשלב ההיכרות״ הוא מושג שמתבסס על פרשנות כאילו קיימת ״נשלטת״ כבר בשלב טרום-סשן. לא התקיים סשן, הרי כל מה שקרה לפני חסר משמעות לכל דיון מעשי.

והרבי כושיליראבאק היה נוהג לשים בהם סימנים. על שום מה נשלטת? על שום שהיא נשלטת *שלי*. לא נשלטת *שלי*? הרי אין משמעות להיותה נשלטת ככל שהדבר נוגע אליי. למה הדבר דומה? לאשת איש. האם היא ״אשתי״? לא. על כן, מה העניין שלי לעצם היותה נשואה?
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 17 ביולי 2020
אלוהים יעזור הוא עדיין לא הבין שכשהוא פונה למישהי באיזה אתר מסכן היא לא הנשלטת שלו והוא לא האדון שלה הם פשוט שני אנשים שבודקים האם האדם מולם שווה את זה. 🤦
ענני בראשית​(אחרת){בבריאה}

Re: נשלטות מרדניות כבר בשלב ההיכרות

לא מחפש כתב/ה:
אני אישית מאמין שכאשר אין לאדם מספיק אפשרויות בחירה, אותו אדם נוטה לתת צ׳אנסים לאנשים שהדינמיקה איתם (כבר בשלב ההתכתבות כאן, שאין ממש כימיה, קשר עין, אין בעצם די כלום) לא עושה לו חשק להמשיך. אני יודע על עצמי שככל שהולכים אחורה בזמן, הייתי יותר אדם כזה".

לא מבינה: אתה מתפשר על הצרכים שלך ומתלונן על כך? ,תתחיל להגדיר לעצמך את הטיפוס שאתה מכוון אליו. אם בן או בת השיח שלך לא מתאימה לטיפוס שאליו אתה נמשך- פשוט תמשיך הלאה. למה אתה צריך להלין על כך מלכתחילה?

"בגילי ה״מופלג״, אני אישית מוצא שאם מישהי מציגה את עצמה לפניי כנשלטת, אבל מרגיש לי שכבר בשלב מוקדם של ההתכתבות מולי היא ״בוחנת את הגבולות״ באמצעות התחכמות או חוצפה או התרסה, הפרשנות האישית הסובייקטיבית שלי אותה זה שיש מולי סוג של נערה מתגברת, וההקשר של ״חינוך״ נשלטת כזאת מרגיש לי כמו הורות, וזה מוריד לי".

מה הבעיה בזה שבתוך השיח יש גם קצת טיזינג? זה חלק מכל הכיף שבלפלרטט. אתה מחפש אישה רובוטית או אישה?. אני גם תוהה האם אתה מעלה את שאלת הלגיטימיות של נשים שהן בראטיות. אז עם כל הכבוד אישי היקר, אתה לא יכול להיות באתר הזה ולשאול על מה כן או לא לגיטימי. כל עוד בסך הכל דובר בדרך של ביטוי אישי, אף אחד לא מחזיק אותך וטוען שאתה חייב להמשיך את ההתקשורת איתן. תמשיך הלאה וביי. להיות בראטית זה לא רק בסדר זה גם לגיטימי. וגם להיות קצת טיזרית.

"אבל זה יותר מזה. אני מודע לטקטיקה של ״קשה להשגה״ והיא קשורה לתפיסת הערך בידי בני-אנוש. במקרה זה, אדם שמייצר קשיים רק כדי ליצור רושם שהוא נדיר, כי אוטוטו ההזדמנות חומקת. אני מודה שזה היה מפעיל אותי בעבר, אבל זה כבר פשוט לא עובד יותר".

תשמע, אם מישהי מייבשת אותך- לרוב זה כי לא בא לך עליך או כי השיחה איתך יבשה מדי. בשני המקרים זו אשמתך. למה? כי כימיה לא ניתן לזייף. אל תתפשר. אל תשלה. אל תשאר בשיחה או היכרות שלא עובדות.

"וכן, ברור לי שיש פה פוטנציאל למאבק, להראות לה מי הבוס, להראות לה שאני סבלני מספיק עד שאכניע אותה, ולכל הדרמה הזאת, אבל זה כבר לא מפעיל אותי, אני פשוט נוטה לעבור הלאה במקרים כאלה".

תקשיב יש קשת כזו רחבה של אנשים, שוב חזרנו לאותה הנקודה. אתה מצפה לרובוטית או לבן אדם? אם בא לך על מישהי שמהרגע הראשון תגיד לך יס אסטר הו אנא ממך מאסטר חלל את גופי ועשה אותי לשפחתך הנאמנה" אתה בבעיה. יש גם נשים שהן בראטיות באופי- וזה נובע (ככל הידוע לי) משני מנגנונים עיקריים: 1. זה הטיייפ שלה, היא נהנית מחילופי כוחות בנוסח הורי/חינוכי, 2. היא בודקת האם אתה שביר, כלומר האם אתה מסוגל לעמוד לצדה כאשר היא מציקה לך, ולהשאר שליו כראי לעתיד, האם תהיה מסוגל לעמוד לידה בזמנים קשים ולא לעזוב כשהיא זקוקה לך.

בשני המקרים לא עושים לך דווקא ולא מדובר בפוטנציאל חינוכי- בסך הכל תקשורת ם בני אנוש- אל תערבב את זה ליותר ממה שזה.

כל מי שרוצה לקדם את הדיון, מוזמן.

מקווה שהצלחתי לקדם את הדיון מספיק

קחו שיר סופש
https://www.youtube.com/watch?v=1Al-nuR1iAU
ממתקינקי
ממתקינקי • 17 ביולי 2020
לא, אני לא חושב שמישהי היא הנשלטת שלי לפני שיש לי קשר מעשי איתה. מעולם לא חשבתי כך. מי שנורא חשוב לו להוציא אותי מגוחך, וגם הבנת הנקרא שלו פגומה, זה בשבילו: בו בו אני בוכה נורא, האגו שלי נפגע מאוד, ואני מרגיש נורא קטן וטיפש ואתם כל כך חכמים לעומתי. לעולם לא אזיין אישה, אני לא יודע לגשת לנשים, אף אחת לא רוצה אותי, כולן זורקות אותי, ואני בוש ונכלם כולי. איני ראוי לגלוש באותו אתר כמו אנשים מדהימים כמוכם.

ועכשיו אמשיך עבור יתר האנשים שפחות מעניין אותם לרדת זה על זה, או לייצר ויכוחים:

התייחסתי לעצם הביטוי נשלטת. זה לא רק שאינה הנשלטת שלי, אינה נשלטת כלל לצורך כל דיון מעשי. כל דבר שהיא עושה אינו מיוחס להיותה נשלטת אלא להיותה חלק מאינטרקציה שמרגישה כזאת שלא רוצים להמשיך אותה. דהיינו, לא אינטרקציה ״מרדנית״ או קשורה לשליטה כלל. זה הכל.

מעבר לכך, אפילו אם מישהי לוקחת את השיחה שלי איתה לסייבר סקס, גם אז אין שם פונקציה של היותה ״נשלטת״ אלא היותה מאוננת מקלדת, דהיינו אינטרקציה שאין לה משמעות מעבר לצורך של אותה אחת בפורקן רגעי.
WhoreDaddy
לפני 3 שנים • 18 ביולי 2020
WhoreDaddy • 18 ביולי 2020
ביליתי לא מזמן תקופה עם מישהי שמהדייט הראשון קראה לי אלוהי, מלך ומושלם. היא הייתה מדהימה, אבל ההערצה הזו הרגישה לי מוגזמת וחסרת בסיס, אפילו אם הרשמתי אותה מאוד בכל מני רמות.

לעומת זאת, יש קווים אדומים אצלי כמו שאם בחורה רצה לפני ונכנסת בדלתות לפני ולא נותנת לי להוביל, אני לא מעוניין. לפעמים זה נעשה מחוסר מודעות, אני מעיר ונותן צ'אנס אבל אם אין את ההבנה של תפקידי מגדר ודינמיקה שמתאימים לי, ממשיך הלאה.

לאחרונה יצאתי עם מישהי שבאופן כפייתי ממש נכנסה למקומות לפני בדלת. כשהלכנו היא לא רצה לפני, רק כשהגענו תמיד קפצה קודם. לשמחתי היא קיבלה באהבה את הבקשה שלי להפסיק עם זה. למעשה, זה שגבר צריך ללכת לפני האישה זה משהו שלמדתי מאישה פעם שהתעקשה שככה אתנהג, וקיבלתי באהבה,וזה הרגיש לי נכון ונראה לי היגיוני.

נשים שרוצות להישלט אך מתנהגות באופן (גברי) שלא מאפשר את זה מזכירות לי תמיד גברים שרוצים להרגיש כמו קזנובות אבל שוכחים לטפח אופי של זכר אלפא.
ממתקינקי
ממתקינקי • 18 ביולי 2020
היי NonSheep ותודה על מה שכתבת!

הסיפור שלך מוכיח עד כמה ניתן ללמוד דברים במפגש שגם 10,000 שורות של טקסט ובוק של תמונות לא יכול לעשות.

מה שהסיפור שלך עוד מראה זה שכדי שקשר יצליח אחד הצדדים צריך להיות מוכן להתאים את עצמו לתבנית שחשובה לצד השני. ברור שיכול לקרות מצב ששני הצדדים יתעקשו ואף אחת מהם לא יראה גמישות, אבל אז לא יהיה גם קשר מוצלח.

במיוחד בבדס״מ יש תבנית ואין רמות חופש מטורפות. אם היינו טיפוסים גמישים של ״מה שבא ברוך הבא״ (כפי שחלק הטיפו לי בלי סוף קודם בשרשור) הרי היינו פשוט הולכים על קשרים וניליים וזהו. להיות בדס״מי זה ״להתחכם״ ולא לזרום עם כל מה שהחתול גרר הביתה. זה לזהות בעצמך שיש דפוס מסוים שמטריף אותך, עושה לך את זה בענק ולהתעקש לסנן הרבה אופציות כדי לממש דווקא את זה, רק את זה. ברור שיש שם עקשנות.

וכאשר יש שולט שלא מוכן להתפשר ומנגד נשלטת שלא מוכנה להתפשר, חיבור לא יהיה שם (זה יכול להיות נכון לגבי כל שילוב של תפקידים אחר). שניהם בזבזו זה לזו את הזמן.

נ.ב.
ומשם נובע חלק מהתסכול שאנחנו מוצאים פה כל כך הרבה פעמים. זה מתכון לכך שהצד הספציפי פחות ירגיש פספוס, ירגיש שלא נתנו לו צ׳אנס, ששפטו אותו מהר מדי, שאם רק היו קצת גמישים איתו ניסים ונפלאות היו קורים.

אבל זה העניין, זה לא נרטיב של ״הפי הנד״ בסרט אמריקאי דביק. זה נרטיב של לנסות ולהגשים משהו שיושב לך הרבה זמן בראש, ואתה רוצה לחיות שם, ולא בפשרה שלו.

אז נכון, חלק מהאנשים יתאיישו ויישברו באמצע הדרך, יגמישו עמדות ואפילו יתחילו להטיף לעקשנים ״די! תפסיק להתעקש! תתפשר, עזוב אותך, עשה כמוני, אני התפשרתי ומאז אני מאושר״ icon_smile.gif ״אז מה אם היא הולכת לפניך ולא מאפשרת לה לפתוח לך דלתות, אנחנו בישראל, שחרר, עזוב אותך משטויות, זה מה שעכשיו חשוב?!״ -- כן, זה מה שחשוב לך, זה הרצון שלך, ואתה מוכן להתעקש עליו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 18, 2020 4:12 am, סך-הכל נערך פעם אחת
''''''''''
'''''''''' • 18 ביולי 2020
NonSheep כתב/ה:

לעומת זאת, יש קווים אדומים אצלי כמו שאם בחורה רצה לפני ונכנסת בדלתות לפני ולא נותנת לי להוביל, אני לא מעוניין. לפעמים זה נעשה מחוסר מודעות, אני מעיר ונותן צ'אנס אבל אם אין את ההבנה של תפקידי מגדר ודינמיקה שמתאימים לי, ממשיך הלאה.

חחחחחחחחחחח
ממתקינקי
ממתקינקי • 18 ביולי 2020
הוא דווקא צודק, וחלק מהישראליות שוכחות שהן ישראליות ואין להן מושג איך זה להתנהג כמו אירופאיות. א-ם הן רוצות להחשיב את עצמן ככאלה (ברור שיש כאלה שזה מעניין להן את התחת מי יפתח למי את הדלת, ולא בכאלה עסקינן).

כדי שגבר יפתח לאישה דלתות היא צריכה להתנהג כמו ליידי. כשאנחנו רואים זוג שהגבר הוא ג׳נטלמן, הרי הליידי שאיתו הולכת ל-א-ט. אם אישה הולכת מהר, היא לא מאפשרת לגבר להיות ג׳נטלמן. היא הולכת מהר, ואז הג׳נטלמן נדרש כבר לריצה קלה. מי שנדרש לריצה קלה כדי לפתוח דלתות הוא המשרת, לא הג׳נטלמן. כך הגינונים הללו בנויים, וההגיון בהם ממש פשוט.

אבל זה צפוי במדינה שכל פרחולינה נותנת שמות לועזיים לילדים שלה כדי ״שיצליחו בחו״ל״. אהא, הערסים שאת מגדלים מה-זה יצליחו בחו״ל. אמריקה רק מחכה להם.

Sting - Englishman In New York (Official Music Video)
https://youtu.be/d27gTrPPAyk