שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות מרדניות כבר בשלב ההיכרות

אוקיינוס​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 19 ביולי 2020
אוקיינוס​(נשלטת) • 19 ביולי 2020
לא מחפש כתב/ה:
הוא דווקא צודק, וחלק מהישראליות שוכחות שהן ישראליות ואין להן מושג איך זה להתנהג כמו אירופאיות. א-ם הן רוצות להחשיב את עצמן ככאלה (ברור שיש כאלה שזה מעניין להן את התחת מי יפתח למי את הדלת, ולא בכאלה עסקינן).

כדי שגבר יפתח לאישה דלתות היא צריכה להתנהג כמו ליידי. כשאנחנו רואים זוג שהגבר הוא ג׳נטלמן, הרי הליידי שאיתו הולכת ל-א-ט. אם אישה הולכת מהר, היא לא מאפשרת לגבר להיות ג׳נטלמן. היא הולכת מהר, ואז הג׳נטלמן נדרש כבר לריצה קלה. מי שנדרש לריצה קלה כדי לפתוח דלתות הוא המשרת, לא הג׳נטלמן. כך הגינונים הללו בנויים, וההגיון בהם ממש פשוט.

אבל זה צפוי במדינה שכל פרחולינה נותנת שמות לועזיים לילדים שלה כדי ״שיצליחו בחו״ל״. אהא, הערסים שאת מגדלים מה-זה יצליחו בחו״ל. אמריקה רק מחכה להם.

Sting - Englishman In New York (Official Music Video)
https://youtu.be/d27gTrPPAyk

נראה לי שאתם שוכחים שאנחנו לא אירופאיות, למה שנרצה להחשיב את עצמנו למשהו שאנחנו לא?
ממתקינקי
ממתקינקי • 19 ביולי 2020
זה העניין, שכל אחד יכול לבוא עם מערכת הסינון והציפיות שלו מהצד השני, וזה בהחלט תופס במקרה של ציפיות של שולט מנשלטת, ולא לרצות אף אחת שלא עומדת בקריטריונים מסוימים. אדם זה מודע לכך שהוא מצמצם משמעותית את מספר האנשים שמתאימים לו, אבל הוא עושה את זה, כי זה מה שחשוב לו ומוכן להתאמץ הרבה יותר כדי למצוא.

אם זה מגוחך, אז כל מה שקיים בבדס״מ על הפטישים השונים הוא מגוחך.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 19 ביולי 2020
אוקיינוס כתב/ה:
לא מחפש כתב/ה:
הוא דווקא צודק, וחלק מהישראליות שוכחות שהן ישראליות ואין להן מושג איך זה להתנהג כמו אירופאיות. א-ם הן רוצות להחשיב את עצמן ככאלה (ברור שיש כאלה שזה מעניין להן את התחת מי יפתח למי את הדלת, ולא בכאלה עסקינן).

כדי שגבר יפתח לאישה דלתות היא צריכה להתנהג כמו ליידי. כשאנחנו רואים זוג שהגבר הוא ג׳נטלמן, הרי הליידי שאיתו הולכת ל-א-ט. אם אישה הולכת מהר, היא לא מאפשרת לגבר להיות ג׳נטלמן. היא הולכת מהר, ואז הג׳נטלמן נדרש כבר לריצה קלה. מי שנדרש לריצה קלה כדי לפתוח דלתות הוא המשרת, לא הג׳נטלמן. כך הגינונים הללו בנויים, וההגיון בהם ממש פשוט.

אבל זה צפוי במדינה שכל פרחולינה נותנת שמות לועזיים לילדים שלה כדי ״שיצליחו בחו״ל״. אהא, הערסים שאת מגדלים מה-זה יצליחו בחו״ל. אמריקה רק מחכה להם.

Sting - Englishman In New York (Official Music Video)
https://youtu.be/d27gTrPPAyk

נראה לי שאתם שוכחים שאנחנו לא אירופאיות, למה שנרצה להחשיב את עצמנו למשהו שאנחנו לא?

לבנט שולטטטטטטטטטאטטט
ממתקינקי
ממתקינקי • 19 ביולי 2020
אני חושב שניתן לגזור מהתגובה של NonSheep בשרשור שתי מסקנות עיקריות שקשורות לנושא השרשור כולו:

1. מעשים מדברים הרבה יותר חזק ממילים
2. שולט עשוי לחפש בנשלטת רמה גבוהה של מוכנות להתעצב לפי ציפיותיו וטעמו האישי
3. כי בכך היא מבטאת התמסרות מנטלית לפי חוויותו הסובייטיבית אותה
4. ואזי התשוקה שלו כלפיה מתעצמת או שמא פוחתת עקב שיתוף פעולה שלה או העדרו
5. שיתוף פעולה כדי להוביל אותה ולראות את תוצאות ההובלה שלו עליה
6. בשינויים שונים בהתנהגותה, אותם הוא דורש שיהיו, אחרת זה דיל ברייקר מבחינתו

ולגבי הנ״ל הרי שאין להם משמעות רבה כל עוד אותם שולט ונשלטת מיועדים נפגשו, אלמלא עסקינן בקשרים וירטואליים (שאני לא מבין בהם כלום).

יותר מזה, לא ניתן לנבא ולבצע ניתוח עתידי של השתלשלות אירועים שכזאת באמצעות התכתבות. בהקשר זה, נשלטת שכותבת לשולט שהוא אלוהי, מדהים, חתיך על הורס אין בכך כלום כדי לספק את הצרכים הנ״ל.
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 19 ביולי 2020
בנות אתן מבזבזות עליו זמן...והוא זוכה להמון צומי אבל מדובר באדם שכל פעם שנכנס לצאט מוציא ממקלדתו ביוב שופכין שלא יבייש שום ערס שלוכי באזור... אז לא לקנות את המילים הגבוהות והניסוחים icon_smile.gif מסתלבט עליכם 🤷
ממתקינקי
ממתקינקי • 19 ביולי 2020
נכון, אני אכן מסתלבט על לומן מדי פעם בצ׳ט על זה שהיא לכאורה שמנה, למרות שברור לי שהיא לא. היא הרימה היום להנחתה וכתבה שהיא מתלבטת לאכול קרואסון שמפתה אותה. אם יש בכך כדי שאנשים לא יקראו את מה שאני כותב בשרשור, אז בהחלט אנשים אני מפציר בכם לא לקרוא את דבריי כאן או כל דבר עתידי שאני כותב, מפני שלומן (שהיא זכת-נפש ידועה ואף פעם לא מסתלבטת על איש בצ׳ט) נפגעה ממני ובכך איבדתי את הזכות להביע את דעתי בנושאים שאינם קשורים אליה.

בכלל, אני מציע שכל עדת ה״מעודדות״ שלי תצטרפנה דרך קבע לשרשורים שלי, כדי לגולל מחדש את סיפוריהן הקשים ובכך למנוע מאנשים שטרם התוודעו לכמה אני אדם נורא לקרוא את מה שאני כותב, או רחמנא לצלן, להגיב עליהם עניינית.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 19 ביולי 2020
lumen כתב/ה:
בנות אתן מבזבזות עליו זמן...והוא זוכה להמון צומי אבל מדובר באדם שכל פעם שנכנס לצאט מוציא ממקלדתו ביוב שופכין שלא יבייש שום ערס שלוכי באזור... אז לא לקנות את המילים הגבוהות והניסוחים icon_smile.gif מסתלבט עליכם 🤷

The pot calling the kettle black
שרימחמש​(אחר)
לפני 3 שנים • 20 ביולי 2020
שרימחמש​(אחר) • 20 ביולי 2020
שמנופוביה, שוביניזם וחוסר מודעות עצמית במסווה של מגילות רהוטות שמלאות בטרחנות.

מרצה על ג'נטלמניות ואז קורא לנשים "פרה" ועוד שלל ברכות, אבל הכל בצחוק, אז מה אם השמנה יכולה להיות כתוצאה מבעיה פיזית של הגוף, או משהו נפשי, מי שלא רוצה להיות שמנה עושה עם זה משהו ואז היא/הוא לא. פשוט כך.
טוען שגבולות כמו גובה בפרופיל זו אינדיקציה להתנהגות ילדותית וחוסם על זה.
יותר "ילדותי" מזה - לחסום על זה. פחות ילדותי מזה - לא לחסום ולהבין שגבולות כמו גובה וכו' זה דבר לגיטימי לגמרי.

רוצה להיות ג'נטלמן? קח אחריות על המילים שיוצאות לך מהמקלדת ואל תברח מהן בהתפלספות כזו או אחרת כמו ילד קטן.
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
מר זין גדול היקר

מעולם לא טענתי שגבולות בפרופיל זו אינדיקציה להתנהגות ילדותית וחסמתי על זה. טענתי רק שאם מישהי מציינת בפרופיל שלה קריטריון שאני לא עומד בו הרי שאין לי טעם לקרוא את הפרופיל שלה שוב ושוב מחדש כדי להגיע לגבולות, ואז להבין שאין טעם לפנות. החסימה מצויינת בראש הפרופיל, והדבר חוסך ממני לבזבז את זמני. כל אחת מכל הנשים שחסומות אצלי מסתדרות מה זה מצוין גם בלי היכולת לשלוח לי מסר, אבל אני מודה לך על האבירות שאתה מגן על רגשותיהן הרכים כל כך.

לגבי שמנופוביה, וזאת שקראתי לה ״פרה״ בצ׳ט זה היה מקרה של מישהי שהחליטה לעשות לי שיימינג כי אכן פסלתי אותה עקב משקל. יש לא מעט אנשים בכלוב שברגע שחוסמים אותם, יש להם אג׳נדה להטיל רפש, ואני פתוח מבין וסלחני לעניין הזה. אני לא צדקן ולא נקי כפיים, וגם לא ג׳נטלמן ורחוק מלהיות יפה-נפש.

לא הבנתי מה הקשר ביני לבין שובניזם, אבל נראה שרצית לגבב פה כמה שיותר מילים כדי שהשיימינג ירגיש מוצלח במיוחד.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 20 ביולי 2020
כמו שיש אנשים שמנסים לתעל את חיפושם אחרי מין (מחוץ ובתוך קשרים) מתוך מחשבה שגויה שהיטמעות בבדסמ תקל על חיפושם איכשהו (בין אם בצד השולט או הנשלט), כך גם יש אנשים שמצדיקים את התנהגותם המיזוגנית או הדושית גרידא בתפיסה שגויה של ''מעמדם של המינים" או של איך שולטים או נשלטות אמורות להתנהג.
נשים לא צריכות להתנהג אלייך בשום אופן פרט לאופן שבו מתייחסים לבני אנוש, עד שלא סיכמת, תיאמתם ציפיות והחלטתם ביחד על קשר שליטה ועל אופיו, אתה אדם זר ותו לא.

פרט לכך, אתה מוזמן לחשוב קצת על כמה מ''עקרונותייך'' כפי שהם בוטאו בשרשור הדי מדהים של התעלמות מהמציאות ותפיסה מעוותת של האופן שבו בדסמ עובד, היה תצוגה די מביכה של מחשבות אקראיות ואופן ביטויין. אולי להבא תקדיש יותר מחשבה לאיך שאתה והצד השני מתנהג ופחות לאיך שהן אמורות להתנהג או מהם ציפיותיך מהתנהגותן.