בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות מרדניות כבר בשלב ההיכרות

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 20 ביולי 2020
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
מר TheStrider היקר
אם היית קורא את כל השרשור ולא רק את חלקו (ואני מבין שאין לך את כל הפנאי שבעולם לעשות זאת)

הרי היית מגלה ש:
1. המרדנות שדיברתי עליה עוד בהתחלה לא יוחסה לחוסר שיתוף פעולה של הצד השני להתנהג ככנועה מבחינה מינית, אלא התנהגות חצופה מצדה, ולהיות חצופה יכול להיות אכן האופן שבו מתייחסים לבני אנוש, רק שבמקרה האישי שלי, זה גורם לאבדן עניין. לא טענתי בשום מקום שמישהי חוצפנית אינה ראויה לתואר ״נשלטת״ או ״בת אדם״ או שצריך לסקול אותה בכיכר העיר. הפאתוס בדברייך נובע ממטען שאתה מביא עמך.
2. מעולם לא כתבתי כאן מילה אפילו אחת על מגדריות, על צפיה מנשים להתנהג באופן שונה עקב היותן נשים. הגבתי בין היתר למישהי שכתב על היחסים בין ג׳נטלמן לליידי והגבתי לגופו של עניין, למרות שאותי באופן אישי זה לא מעניין כלל שאישה תהיה ליידי.
3. אני מסכים לחלוטין עם דברייך אגב, אני לא חושב שיש הצדקה כלשהי להתנהגות דושית או פוגענית רק בגלל שאני גבר או שולט או כל תירוץ אחר. באירועים שבהם אכן התנהגתי בצורה שהרגישה לצד השני דושית או פוגענית, אני לוקח אחריות מלאה ואין לי אפילו טיפה של ביקורת על כל דבר שקורה אחרי שאני מתנהג בצורה שעלולה לפגוע במישהו (גם אם המישהו הזה רודף אחרי לשרשור כזה רק כדי לגולל את סיפורו העצוב ולקבל חיזוקים ותשומת לב ולעשות קצת שיימינג, שיבושם לו).
4. מכיוון שלא הבנת את עקרונותיי, אין טעם שאגיב בענייניות להבנה החלקית שלך עקב חוסר הפנאי המוצדק שלך להקדיש את הזמן כדי להבין אותם. כאן נסכים שלא להסכים.
5. אין לי כל בעיה לכתוב דברים שאינם מופת היצירה, או מביכים. אני לא כותב כדי לטפח לעצמי תדמית שאחר כך תשמש אותי בחיפושיי. אני לגמרי בסדר ״לשרוף״ את התדמית שלי כדי לקיים שיחה, גם אם היא משמשת כל מיני ״אבירי נפש״ שרוצים לקבל את נתח תשומת-הלב שלהם עקב כך. מותר להם. זה לא האתר של אבא שלי.
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
ועוד למען הדיון מר סטריידר, אני מצטט את פתיחת השרשור כאן על-ידי כי מעניין אותי איך אפשר לייצר כל כך הרבה פאתוס על בסיס טקסט שהוא יחסית דווקא די מתון (לקחתי לדעתי את הקטע הכי בעייתי שם, שעלול לעורר מהומות):

״וכן, ברור לי שיש פה פוטנציאל למאבק, להראות לה מי הבוס, להראות לה שאני סבלני מספיק עד שאכניע אותה, ולכל הדרמה הזאת, אבל זה כבר לא מפעיל אותי, אני פשוט נוטה לעבור הלאה במקרים כאלה.״

אז נכון שהפרשנות שיש פוטנציאל למאבק, להכניע מישהי כבר ברמה הטקסטואלית כאשר היא כותבת משהו חצוף עלולה להיות *ש ג ו י ה*, ובכלל *א י ן* פוטנציאל כזה.

אבל שים לב שזה נכתב ע״י מישהו שפשוט נוטה לעבור הלאה במקרים כאלה. אני מצהיר קבל עם ועדה: אין לי ניסיון בהכנעת נשלטות פוטנציאליות כבר בשלב הטקסטואלי, מכיוון שזה לא מושך אותי. לא בגלל שאלו הם עקרונותיי ושאיפתי בחיים.

אני מזמין כל מי שמוצא את עצמו נסער מדבריי, להביא כאן גם את הטקסטים שהסעירו אותו, כי אחרת מדובר בדינמיקה של הטלת רפש ונראה לי שהשרשור הזה מיצה את עצמו עקב כך שזה ה״דיון״ העיקרי שהתנהל בו.
Lanya Colson
Lanya Colson • 20 ביולי 2020
לא מחפש כתב/ה:
נכון, אני אכן מסתלבט על לומן מדי פעם בצ׳ט על זה שהיא לכאורה שמנה, למרות שברור לי שהיא לא. היא הרימה היום להנחתה וכתבה שהיא מתלבטת לאכול קרואסון שמפתה אותה. אם יש בכך כדי שאנשים לא יקראו את מה שאני כותב בשרשור, אז בהחלט אנשים אני מפציר בכם לא לקרוא את דבריי כאן או כל דבר עתידי שאני כותב, מפני שלומן (שהיא זכת-נפש ידועה ואף פעם לא מסתלבטת על איש בצ׳ט) נפגעה ממני ובכך איבדתי את הזכות להביע את דעתי בנושאים שאינם קשורים אליה.

בכלל, אני מציע שכל עדת ה״מעודדות״ שלי תצטרפנה דרך קבע לשרשורים שלי, כדי לגולל מחדש את סיפוריהן הקשים ובכך למנוע מאנשים שטרם התוודעו לכמה אני אדם נורא לקרוא את מה שאני כותב, או רחמנא לצלן, להגיב עליהם עניינית.

ובכן, אדון ״אני לפעמים מתסלבט על לומן בצ׳ט מכיוון שהיא לכאורה שמנה״

א. אני מאמינה ללומן
ב. להסתלבט על מישהי בגלל שהיא לכאורה שמנה זה הכי לא להגיב עניינית
ג. זה הרבה יותר מלא ענייני. זה פשוט דוחה.
ד. ולכן הוגן למדי שגם לך נגיב באופן לא ענייני, עם קורטוב של התנהגות דוחה.

אתה יכול מצידי להסתלבט גם עליי על זה שאני לכאורה שמנה. מבחינתי נחסמת.
אולי הגיע הזמן לסגור גם את הפרופיל הזה.
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
אני באמת פחות מבין מדוע הצ׳ט וכל הטקסטים הלא רציניים שנשפכים בו הם זהים לשרשור שמנסה לקיים דיון מסוים. למה להפוך את הפורום לצ׳ט? מי שרוצה לא להגיב עניינית, יש לו מקומות יותר מוצלחים לעשות זאת.

למה להביא עניינים אישיים וקטנוניים מהצ׳ט ולאנוס אותם על נושא אחר לגמרי? האם הדבר אכן משרת את כל הקוראים שנאלצים לקרוא את הבולשיט הזה שבכלל לא מעניין אותם?
''''''''''
'''''''''' • 20 ביולי 2020
כי השטויות שאתה כותב כן מעניינות אותם?
מה איתך?
בוא תשרת קצת את הקוראים
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
מדוע איפוא קראת את מה שכתבתי?
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 20 ביולי 2020
לא מחפש כתב/ה:
מר זין גדול היקר

מעולם לא טענתי שגבולות בפרופיל זו אינדיקציה להתנהגות ילדותית וחסמתי על זה. טענתי רק שאם מישהי מציינת בפרופיל שלה קריטריון שאני לא עומד בו הרי שאין לי טעם לקרוא את הפרופיל שלה שוב ושוב מחדש כדי להגיע לגבולות, ואז להבין שאין טעם לפנות. החסימה מצויינת בראש הפרופיל, והדבר חוסך ממני לבזבז את זמני. כל אחת מכל הנשים שחסומות אצלי מסתדרות מה זה מצוין גם בלי היכולת לשלוח לי מסר, אבל אני מודה לך על האבירות שאתה מגן על רגשותיהן הרכים כל כך.

לגבי שמנופוביה, וזאת שקראתי לה ״פרה״ בצ׳ט זה היה מקרה של מישהי שהחליטה לעשות לי שיימינג כי אכן פסלתי אותה עקב משקל. יש לא מעט אנשים בכלוב שברגע שחוסמים אותם, יש להם אג׳נדה להטיל רפש, ואני פתוח מבין וסלחני לעניין הזה. אני לא צדקן ולא נקי כפיים, וגם לא ג׳נטלמן ורחוק מלהיות יפה-נפש.

לא הבנתי מה הקשר ביני לבין שובניזם, אבל נראה שרצית לגבב פה כמה שיותר מילים כדי שהשיימינג ירגיש מוצלח במיוחד.

אוקיי, אולי קצת בלבלתי מרוב כל השטויות שאתה כותב. לוקח את זה בחזרה, אתה לא טוען שגבולות זה ילדותי, אתה רק חוסם אותן על זה. וזה - עדיין ילדותי, במיוחד בתור מישהו שטוען שהוא "לא מחפש".
אם אתה לא מחפש, אז למה לחסום? ולמה לצעוק את זה שאתה חוסם מישהו? נטו צומי.

מה הקשר בינך לבין שוביניזם? כל ההוויה שלך מסריחה משוביניזם, "נשים הן ככה וככה" "נשלטות הן ככה וככה".
אני לא צריך שהשיימינג שלי ירגיש מוצלח במיוחד, אם אתה לא שם לב 90% מהאנשים כאן כבר מבינים יפה מאוד מי האדם שאתה, אתה אולי היחיד שמסרב לקבל את זה ולבקר את עצמך לעומק.

"למה להביא עניינים אישיים וקטנוניים מהצ׳ט ולאנוס אותם על נושא אחר לגמרי? האם הדבר אכן משרת את כל הקוראים שנאלצים לקרוא את הבולשיט הזה שבכלל לא מעניין אותם?"

למה? כשאתה יורה לכל כך הרבה כיוונים, אל תצפה שלא יהיו ריקושטים. כמו שכבר אמרתי לך, תקח אחריות על החרא שאתה מוציא מהפה, או לכל הפחות אל תתפלא שזה רודף אותך.
אם לא שמת לב, ה"בולשיט הזה" זה מה שבאמת מעניין את הקוראים. אולי אם היית בן אדם יותר נעים לאנשים היה יותר קל להתעסק בפוסט שלך.
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
״אם אתה לא מחפש, אז למה לחסום? ולמה לצעוק את זה שאתה חוסם מישהו? נטו צומי.״

בכל פעם שהזכרתי מדוע אני חוסם, זה היה או על הערה שאני חוסם וזה לא יפה, או בשרשור מיוחד שדיבר על חסימות. אני לא מחפש איפה לצעוק את זה, אבל שוב, יש לך פרופוגנדה ואתה מטפח אותה, כי זה מה שעושה לך כיף.

״מה הקשר בינך לבין שוביניזם? כל ההוויה שלך מסריחה משוביניזם, "נשים הן ככה וככה" "נשלטות הן ככה וככה".״
מעניין שאתה לא כותב דברים דומים בפעמים שנשים כותבות ״גברים הם כך וכך״. מעניין שאתה עצמך עושה אפליה על בסיס מגדרי. בכל מקרה, בכל מקום שבו כתבתי על נשים (לרוב אני מקפיד לכתוב בכלל ״אנשים״) ציינתי שזה לא כל הנשים, או שזאת הכללה גסה שאני עושה. אבל שוב, המטרה שלך היא פרופוגנדה.

״אם לא שמת לב, ה"בולשיט הזה" זה מה שבאמת מעניין את הקוראים. אולי אם היית בן אדם יותר נעים לאנשים היה יותר קל להתעסק בפוסט שלך.״
ייתכן שזה מה שמעניין את הקוראים, ובמקרה כזה, אני מרוצה שהם מרוצים. אני ממש נהנה להיות אדם לא נעים לאנשים שמטנפים את המקלדת בצ׳ט ואז מציגים את עצמם כקרבנות תמימים שקיבלו טינופת חזרה על לא עוול בכפם. ואני ממש נהנה לראות את כל לוחמי החופש והצדק נתרמים לעזרתם, ורק ממש ממש במקרה זה תמיד גברים שמגנים על נשים, וזה לא בגלל שהם מקווים להשיג בזה משהו, אלא באמת כי האמת היא נר לרגליהם.
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 20 ביולי 2020
1. בצ'אט דאגת לציין שאתה חוסם אדם כזה או אחר, יכולת גם לא לציין את זה מלכתחילה. אבל כמובן, צומי.
2. לא ענית על השאלה למה לחסום אם מראש אתה בכלל "לא מחפש"?
3. אנחנו חיים בחברה שהיא עדיין פטריאכלית ושוביניסטית, כך שמן הסתם בתור פמיניסט יהיה יותר בוער לי להגיב על הערות שוביניסטיות. ככה בני אדם עובדים.
אני מעיר גם לנשים כשהן עושות הכללה כלפי גברים שנראת לי לא נכונה.
4. "ורק ממש ממש במקרה זה תמיד גברים שמגנים על נשים", לא יודע, אני ספרתי פה כמה וכמה נשים שהגנו על הנשים, ובפוסטים או דיונים אחרים בצ'אט על גברים שהגנו על גברים, ונשים הגנו על גברים. אבל כמובן שתסתכל רק על מה שנוח לך.

תמשיך לענות רק על מה שנוח לך ובאיזו צורה שנוח לך לראות את המציאות.
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
1. וואוו, אתה ממש פרוטוקול מהלך של כל מה שאי פעם כתבתי בצ׳ט וכבר שכחתי. לא ידעתי שלוקחים את השטויות שאני כותב בצ׳ט כל כך ברצינות. הזכרון שלי באמת לא עובד טוב כמו אנשים כמוך, מה שלא חשוב אני פשוט שוכח.
2. כי אני עדיין מקיים תקשורת באתר הזה, גם אם אני לא חותר בתקשורת הזאת לזיין מישהי בסופו של דבר. אם אני לא מתאים למה שנמענת מחפשת כאן, אין סיבה שאבזבז את זמני ואת זמנה בתקשורת מיותרת לחלוטין.
3. סבבה
4. נכון, מה שעשיתי לך במקרה הזה הוא אכן דמגוגיה ועלית על זה. שאפו.