סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש פה?

beacuse
לפני 3 שנים • 16 ביולי 2020

יש פה?

beacuse • 16 ביולי 2020
חדש פה ואשמח להבין משהו,
יש פה שולטות שלא מחפשות סמרטוט רצפה או כולן (לפחות מי שיצא לי לדבר איתן) פה מחפשות רק לנצל ואת פה בשבילי ובלה בלה.
ברור שאם מישהי מחפש שולטת הוא רוצה להיות שם בשבילה. בקיצור אני מנסה להבין אם אני מחפש משהו רציונלי או שזה לא קיים פה??
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 16 ביולי 2020
יש ויש.
אבל אישית, הכינוי שלך, שהוא שגיאת כתיב, הפרופיל שלך, שמגבב מושגים כמו ג'נטלמן ודומיננטי שלא קשורים וההודעה שלך יוצרים שילוב מאד לא אטרקטיבי.
beacuse
beacuse • 16 ביולי 2020
זו סהכ שגיאת כתיב שאולי בוצעה בכוונה ואולי לא.
העיקר ששמת לב, בקשר להמשך כנראה שלא ירדת לסוף דעתי.
לא הבנתי מה הבעיה עם דומיננטי וגנטלמן, אולי באמת אני מחפש פה משהו יוצא דופן בצורה חריגה
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 16 ביולי 2020
מקסים שכשאישה לא מסכימה עם גבר, הוא בטוח שהיא לא הבינה אותו.
זה החלק הדומיננטי או הג'נטלמני שלך?
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
חבר יקר, אני אנסה לכתוב משהו שבאמת יעזור לך.

כל מי שמגדיר מהתחלה את פרטי הפרטים של הדינמיקה הבדס״מית שהוא רוצה שתתקיים, נכנס תמיד לסרט שקשה לצאת ממנו. בדרך זו, במקרה הטוב תמצא את עצמך בהתכתבות שהיא אוננות מקלדת חד-פעמית, ובמקרה הרע תיפול על נוכלת מקצועית שתסחוט ממך כספים ומה לא. שום קשר חם או אוהב לא ייצמח לך מאישה שקודם כל ולפני הכל רוצה לברר כמה היא תוכל לנצל אותך. היא לא רואה אותך כאדם אלא כאמצעי (נהג, מנקה, כספומט וכו׳) ואם יש לך פנטזיות לצמוח משם, תהיה נכון שיעשו לך בית ספר (ואולי זה גם משהו שאתה צריך).

העצה שלי היא שתמצא שולטת שהיא בקווים כלליים מה שאתה מחפש, ותשאיר את תיאום הציפיות לפרטי פרטים רק אחרי שיווצר שם קשר אנושי שאינו קשור לבדס״מ + פגישה אנושית אחת.

ועוד עצה: אל תיצמד יותר מדי להגדרות שבסוגריים. יש נשים דומיננטיות שלא ציינו זאת בסוגריים, יש מתחלפות ויש אחרות שכל אחת מהן יכולה להתאים יותר לתמהיל שאתה מחפש. אתה מחפש להיות נשלט בתנאים מסוימים שמתחברים יותר למה שעושה לך את זה, וזה עלול אכן להיות מנוגד לאופן שבו חלק גדול מהשולטות באתר רואות א זה. אתה פשוט צריך להבין שאתה לא מתאים להן, והן לא לך.
    התגובה האהובה בשרשור
beacuse
beacuse • 16 ביולי 2020
מה הבעיה עם זה שלא הבנת אותי? זה פגע בך באיזושהי צורה? (כנראה שכן כי בחרת ישר לתקוף).
ואם כבר התגובה העניינית פה היא לא שלך.

תודה על תגובתך!
תמרעה המרטשת​(שולטת)
איך אני מתה על הנשלטים הטריים בכלוב ששולחים למלא נשים הודעה גנרית ומצפים שהיא
תעוף עליהם.
רק מהדרך בה אתה מדבר אני יכולה להבין את ציר הפעילות שלך בכלוב.
בסופו של דבר הודעות גנריות וחסרות טעם ישיגו רק נשים שינצלו אותך, בשביל מישהי איכותית צריך לעבוד קצת.
תקף לכולם/ן פה.
עצות שבאמת יועילו לך:
1. תבין מה אתה רוצה ולמה אתה מתחבר, ככה תדע למי לפנות.
2. אם אתה פונה למישהי, אז לפחות תראה מה היא כותבת ותראה התעניינות.
3. לכבד לכבד ולכבד.
בהצלחה.
beacuse
beacuse • 16 ביולי 2020
איך אני אוהב את הנשים שחושבות שהן יודעות הכל.
קראת שלוש תגובות שלי ואולי גם את הפרופיל ואת כבר מבינה את ציר הפעילות שלי, את חייבת לעבוד בשבכ עם יכולות כאלה.
ברור שהודעות גנריות לא ישיגו את מבוקשי, גם אני לא הייתי מתייחס להודעות גנריות אבל מכאן ועד למה שאני מדבר עליו זה שמיים וארץ.
בהצלחה גם לך ולכולם פה (:

נ.ב. יש פה מלא נשים שחושבות שהן אלוהים צר לי על כך.
''''''''''
'''''''''' • 16 ביולי 2020
חה, אני דווקא סבבה עם זה
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
beacuse כתב/ה:
איך אני אוהב את הנשים שחושבות שהן יודעות הכל.
קראת שלוש תגובות שלי ואולי גם את הפרופיל ואת כבר מבינה את ציר הפעילות שלי, את חייבת לעבוד בשבכ עם יכולות כאלה.
ברור שהודעות גנריות לא ישיגו את מבוקשי, גם אני לא הייתי מתייחס להודעות גנריות אבל מכאן ועד למה שאני מדבר עליו זה שמיים וארץ.
בהצלחה גם לך ולכולם פה (:

נ.ב. יש פה מלא נשים שחושבות שהן אלוהים צר לי על כך.

נכון, אל תיפול רוחך. הן קפצו על המציאה שכתבת שאתה חדש, והחליטו להתייחס אליך כאל אהבל מוחלט.

בוא אחי, אגלה לך את סודות המקצוע. ״תכבד נשים״. תודה לי אחר כך, בהצלחה. ״תפסיק לכתוב מסרים גנריים כמו שאני בטוחה שכבר שלחת למאות נשים בכלוב״.

ולא, אני לא מדבר מהתסכול האישי שלי ופשוט מדביקה את זה לכל זכר שזז. יש לי חושים חדים לזהות כאלה. אני מקצוענית.

ותזכור, אם אתה מגיב להן, זה אך ורק מזה שאתה מריר, מתוסכל מינית, עם זין קטן קרוב לודאי, עם בעיות אגו קשות, וכן, עדיף מאוד שתלך להתייעץ עם פסיכיאטר בכך פעם שאתה חושב שאינן צודקות.