בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החוק החדש של איסור זנות

My body for you​(מתחלף){רק שלה}
לפני 3 שנים • 17 ביולי 2020

החוק החדש של איסור זנות

החוק החדש של איסור הזנות
השפיע על השולטות בתשלום
תמיד חיפשתי קשר אישי שמשלב בדסמ
ולכן מידי פעם אני הולך לשולטת בתשלום
אבל עכשיו הצורך הטיבעי שלי
פשוט נהפך להיות פשע
סווריןן
סווריןן • 17 ביולי 2020
הצורך הטבעי שלך לא הפך לפשע. כל מי שכאן שותף לצורך טבעי שמתמרן באזור של הצורך הטבעי שלך.
הפשע הוא מה שאתה עושה עם הצורך הטבעי שלך.
שולטת בתשלום היא אישה בזנות. זה חרא להיות אישה בזנות.
"כן אבל יש מי שהיא בעצם..." וגו'. יופי. גם אם יש אחת ממאתיים, זה חרא להיות אישה בזנות.
אין לך מה להיות שם.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 17 ביולי 2020
זה הרבה יותר גדול מצורך קטן ופרטי. הזנות צריכה להיות ממוסדת כדי שלעוסקות בה יהיו תנאים וזכויות. כל עוד זה לא קורה, זה באמת ״חרא להיות אישה בזנות״, אבל אסור לשכוח שיש כאלה שבוחרות ורוצות לעסוק בזה וזו זכותן המלאה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יול' 17, 2020 7:20 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מחנך ומכאיב
מחנך ומכאיב • 17 ביולי 2020
שנים אתה מחפש ולא מוצא ולכן הולך " לשולטות בתשלום" תשנה את הגדרות החיפוש או את עצמך
Lanya Colson
Lanya Colson • 17 ביולי 2020
וואי וואי. ולי יש צורך טבעי שיהיה לי מלא כסף. אבל מאז שעשו חוק שגניבה זו עבירה פלילית, הצורך הטיבעי שלי הפך לפשע.
    התגובה האהובה בשרשור
סווריןן
סווריןן • 17 ביולי 2020
Ivy poison כתב/ה:
זה הרבה יותר גדול מצורך קטן ופרטי. הזנות צריכה להיות ממוסדת כדי שלעוסקות בה יהיו תנאים וזכויות. כל עוד זה לא קורה, זה באמת ״חרא להיות אישה בזנות״, אבל אסור לשכוח שיש כאלה שבוחרות ורוצות לעסוק בזה וזו זכותן המלאה.

דיי כבר עם השטות הזאת שיש מי שבוחרת בכך וזו זכותה המלאה... אנשים שלחו את ילדיהם למכרות לימי עבודה של עשרים שעות ועשו זאת בעצמם לפני המהפכה התעשייתית מרצונם החופשי וזה כנראה גם זכותם המלאה... ניצול מחפיר בדרך כלל קשור בפעולה מרצון... זנות היא לא מקצוע מבאס. היא לא סוג של עבודה. ולמי שזה לא ברור, שינסה ללכת לזונה ולשמור על קשר עין תוך כדי...
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 17 ביולי 2020
אויש נו באמת, יש אנשים שאפילו אני לא שומרת איתם על קשר עין, ואני לא בדיוק זונה, לפחות לא בהגדרה היבשה.
מכירה מספיק כאלה שלא מוכנות בשום אופן לעבוד במשק בית, אפילו לא בחנות בגדים, הן מעדיפות להשתמש בגוף שלהן ולומר שזה לא קיים זה הכי מנותק ואפילו שובניסטי שיש.
לא רק שזה מקצוע, סביר להניח שזה גם המקצוע שיהיה קיים לנצח ולא רק בגלל הביקוש אלא בגלל ההיצע.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 ביולי 2020
לא ישליכו אותך לכלא לשארית חייך על זה. זה פשע כמו שנהיגה מעל המהירות המותרת היא פשע. בשני המקרים כנראה שלא יתפסו אותך ואם יתפסו, בסך הכל תקבל קנס.

לחוק הזה יש יתרונות עבורך (שהם חסרונות עבור המלכות בתשלום). אם לשפוט לפי מקומות אחרים שבהם הונהג חוק כזה, ובהנחה (הבלתי מבוססת) שמלכות בתשלום יושפעו ממנו כמו זונות מן המניין, סיכוי טוב שהמחיר שתצטרך לשלם יירד. הסיבה לכך היא שאתה משלים אותו במחיר אלטרנטיבי של הסיכון להתפס ולשלם קנס, מה שבפועל מוריד את הביקוש ודרכו גם את המחיר.
יתרון נוסף שיהיה לך עכשיו הוא שאנשים הגונים ונחמדים שעבירה על החוק מפחידה אותם ימנעו בחלקם מללכת למלכות בתשלום. במקומות אחרים, זונות התלוננו שאחרי כניסת החוק לתוקף הן נותרו עם הלקוחות האגרסיביים יותר והנחמדים פחות, כי רבים מהלקוחות הטובים יותר חדלו לבוא. מה שאומר שאם אתה סה"כ אחלה בן אדם, אתה תהיה עכשיו לקוח מועדף.

בקיצור, החוק הזה פוגע בנותנות השירות יותר מאשר בך. אם תמשיך ללכת למלכות בתשלום, תהיה אקסטרה נחמד אליהן עכשיו. אם חייהן של חלקן היו קשים קודם, עכשיו על אחת כמה וכמה.
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
השולטת בתשלום
עושה זאת מרצונה החופשי
אין לה סרסור וכל מיני שטויות
ושולטות בתשלום לא מוכנות לנגיעה בגוף שלהן

מה לעשות
שעל כל שולטת יש קרוב ל 500 עד 1000 הודעות
אז אני מבין שבמקום להתמרמר בלי סוף
כאשר איני מוצא הולך לשולטת בתשלום
אבל זה לעולם לא מספק
כי אין שם באמת את הקשר החברי
שקיים בזוגיות בדסמית

השולטת בתשלום נותנת מענה אבל זמני
היא לעולם לא תיהיה חברה או ידידה
שתלכו סתם לאכול ביחד
ובכלל הכרתי ואזרתי את האומץ ללכת לשולטת בתשלום
כמתנת יום הולדת
מאישתי!!!
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 17 ביולי 2020
לא כל שולטת מקבלת 500-1000 הודעות, והסיבה שאתה לא מוצא היא לא יחס, מספרי בלתי אפשרי.
שולטת שאינה שולטת בתשלום מחפשת נשלט שיתאים לה. לכל אחת יש את הגבולות שלה. אני מבינה שאתה נשוי. זה גבול אישי שלי, ואני לא היחידה.
הפוסט שלך מיתמם. אתה בסה"כ מרגיש צורך טבעי, והשולטות פה מוצפות ב-500-1,000 הודעות, ולכן לא עונות לך, אז איזו ברירה זה מותיר לך? אתה קורבן תמים של הנסיבות.