בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לחסום או לא לחסום? זאת השאלה.

Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 3 שנים • 19 ביולי 2020

לחסום או לא לחסום? זאת השאלה.

את מי אתן חוסמות ובאילו מקרים?

אני תמיד בהתלבטות מתי זה מוצדק לחסום מישהו. מצד אחד כל התיבת הודעות שלי מלאה בהצעות לא קשורות של גברים שלא טרחו להציץ בפרופיל שלי ומצד שני נראה לי מוגזם לחסום כל אחד כזה...

מה הקרטריונים שלכן לחסימה?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 19 ביולי 2020
* אנשים שמפגיזים אותי בכמות מוגזמת של הודעות גם כשאין מענה ואם רק יטרחו לקרוא את מה שכתבו גם יבינו למה, כי זה פשוט מציק.

* אנשים שקרנים, במיוחד האלו שעושים את זה בצורה פתטית של להציג את עצמם בשקר חדש בכל פניה מחדש, למרות שיש כפתור היסטוריית הודעות ולמרות שסביר להניח שלא שכחתי מה שלחו לי לפני שבוע. זה פשוט זלזול.

* כאלו שמנסים לקנות אותי בכסף, לשדל אותי לזנות (זה חסימה + דיווח)

* אלימות מילולית, איומים (גם חסימה + דיווח).
    התגובה האהובה בשרשור
Hands
Hands • 19 ביולי 2020
אני חושב שצריך לעשות הפוך. כפתור שפותח אנשים. כמו ששיש בפייסבוק הודעה מאדם זר נדרש לקבל אישור.
ואז אין את התחושה של הנעים לא נעים..

אה ועל הדרך לא קשור לנושא לבטל את הלייקים בכל מקום אפשרי (לא רק בכלוב) - סתם גורם לאנשים לכתוב פוסטים סוחטי לייקים בלי קשר לכלום ולהרגיש שהם חשובים\צודקים\משפעים באמת. "שיעבוד".( נשבע לא אני חח).
Sultana​(שולטת){לא מחפשת}
אני כבר שנה וחצי בכלוב.. ועדיין אף אחד לא נחסם אצלי.. קשה להטריד אותי..קשה לחפור לי.. וקשה לגרום לי להתעצבן מהודעה במיוחד כשאין שום קשר ביני לבין השולח.

תיבת ההודעות שלי מלאה בהצעות וכל יום מקבלת עוד ועוד אבל אני לא קיבלתי עדיין הודעה שמצדיקה חסימה..
תמיד ההודעות אצלי מכבדות ומנומסות.. אפילו שיש בחורים שפשוט מציפים אותי כל יום בהודעות חדשות למרות שאני כותבת שאני לא מעוניינת.
אבל אם מישהו היה מתחיל לקלל סביר להניח שהייתי חוסמת.
אבל זאת רק אני icon_smile.gif
the rain song
the rain song • 19 ביולי 2020
אני לא חוסמת אף אחד.
עונה פעם אחת "לא תודה" ומכל ההודעות שלאחר מכן - מתעלמת.
בבלוג קרה שחסמתי כמה שהתחצפו במיוחד אבל גם אותם שחררתי אחרי כמה זמן - הם לא חזרו.

זה לא מפריע לי.

עוד לא קרה שמישהו איים עלי אבל אם חלילה זה יקרה, זה מצדיק דיווח לכלובי, לא חסימה.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 19 ביולי 2020
בחודשים האחרונים הורדתי חסימות לכולם, במיוחד לאלו שלא זכרתי למה חסמתי, השארתי רק שניים חסומים וסביר להניח שלפחות אחד מהם ישאר במצב הזה לצמיתות.
לא רואה צורך לחסום פונים לא רלוונטיים, רובם מקבלים את זה בלא הראשון ומי שלא, מתמסמס בהמשך... חסימה אצלי היא בעיקר רצון למנוע תקשורת מסיבה טובה או שיתרחקו מהבלוג שלי.
the rain song
the rain song • 19 ביולי 2020
Green eyed girl כתב/ה:
כבר ניסיתי את השיטה שלך, זה יותר מידי עבודה ויותר מידי הודעות אחר כך שצריך להתעלם מהן.

את השיטה שלי, את מתכוונת?
זה לא מפריע לי - זו השיטהicon_smile.gif
למי שזה מפריע שיחסום. אצלי המחשב סוחב עם או בלי חסימות, גם לו זה לא משנהicon_wink.gif
Sultana​(שולטת){לא מחפשת}
Green eyed girl כתב/ה:
את לא חושבת שזה מעביר איזשהו מסר שזה בסדר לשלוח את ההודעות האלה ולא תהיה שום תגובה?

אני לא אומרת שזה בסדר או לא שהם שולחים, אבל הם מנסים בכל מקרה, אפילו כשלרוב אני כותבת להם שזה לא רלוונטי ושיש לי כבר נשלט אבל הם בשלהם, חושבים שהם יותר טובים בשבילי, ממנו.
אני יודעת שיש פה אנשים שקצת התייאשו מלנסות למצוא את האחת, ולחסום אותם יעשה להם עוד יותר רע אז לא בא לי שזה יהיה על מצפוני.