בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לחסום או לא לחסום? זאת השאלה.

Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 3 שנים • 19 ביולי 2020
כנראה זה מרגיש לי קצת קטנוני.... מצד שני כל הפרופילים האלה גם ככה חסרי משמעות עבורי כי הם בכלל לא פונים אלי באופן אישי, סתם קופי פייסט מעצבן.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 19 ביולי 2020
מה זה משנה אם זה קטנוני? זה מקל עלייך, חוסך לך תקוות שווא, ואין לזה שום חיסרון.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 19 ביולי 2020
Hands כתב/ה:
אני חושב שצריך לעשות הפוך. כפתור שפותח אנשים. כמו ששיש בפייסבוק הודעה מאדם זר נדרש לקבל אישור.
ואז אין את התחושה של הנעים לא נעים..

אה ועל הדרך לא קשור לנושא לבטל את הלייקים בכל מקום אפשרי (לא רק בכלוב) - סתם גורם לאנשים לכתוב פוסטים סוחטי לייקים בלי קשר לכלום ולהרגיש שהם חשובים\צודקים\משפעים באמת. "שיעבוד".( נשבע לא אני חח).

ואוו ממש! אני מהדור שלא היו לייקים בכלוב וזה היה פי מאה יותר כיף. כל מי שרצה להגיד שהוא אהב, השקיע בתגובה ואז נוצרה שיחה והיה מאוד כיף.
Ollie כתב/ה:
מה זה משנה אם זה קטנוני? זה מקל עלייך, חוסך לך תקוות שווא, ואין לזה שום חיסרון.

צודקת, אין חיסרון.
Astrix
Astrix • 19 ביולי 2020
קחי את זה באווירה חיובית... הרבה פונים אליך.. את מאוד נחשקת.
עבודת אלילות
עבודת אלילות • 19 ביולי 2020
האמת שהיד שלי סופר קלה על ההדק. בסופו של דבר אם חוצים אצלי גבול קל שבקלים אין סיבה שאשקיע זמן ומאמץ. אם כתוב אצלי במפורש שאחרי 3 הודעות ללא מענה הם נחסמים והם עושים את זה למה שלא אחסום?
המציאות הגברית מלמדת גברים לחצות גבולות כדי להשיג דברים, אני מייצרת חוקים אחרים שלדעתי הם ראויים יותר, מי שלא עומד בהם לא מוזמן.
Astrix כתב/ה:
קחי את זה באווירה חיובית... הרבה פונים אליך.. את מאוד נחשקת.

לא הייתי אומרת שהרבה וגם זה לרוב לא באמת אלי, אם מישהו מהפונים היה טורח לקרוא את הפרופיל הם היו מבינים מהפנייה שלהם לא רלוונטית.
ממתקינקי
ממתקינקי • 19 ביולי 2020
אני אישית חוסם בגלל שאין לי אמצעי יעיל יותר לסמן למי החלטתי לא לפנות אף פעם לאחר קריאת הפרופיל שלה, או ניסיון להתכתב איתה כאן. אני חושב שהקטע של ״מוצדק או לא״ הוא דבילי, אף אחד באתר אינו ידיד נפש שלי, מי שאני רוצה שיהיו בקשר שוטף יותר איתי, ממילא יוצאים איתי מהאתר הזה. אם מישהו שהוא אדם זר לי לגמרי שממילא אין לי עניין להיות עמו בכל קשר מוצא עצמו נפגע מכך שחסמתי אותו, מבחינתי מדובר באדם בעל בטחון עצמי נמוך וגם משועמם, ואני לא ״מאמא תרזה״ לעניין זה. בגדול, אני לא מתרגש מאנשים בכיינים שעושים סיפור מזה שאדם זר פשוט לא רוצה איתם קשר מסיבותיו שולו.
עבודת אלילות כתב/ה:
האמת שהיד שלי סופר קלה על ההדק. בסופו של דבר אם חוצים אצלי גבול קל שבקלים אין סיבה שאשקיע זמן ומאמץ. אם כתוב אצלי במפורש שאחרי 3 הודעות ללא מענה הם נחסמים והם עושים את זה למה שלא אחסום?
המציאות הגברית מלמדת גברים לחצות גבולות כדי להשיג דברים, אני מייצרת חוקים אחרים שלדעתי הם ראויים יותר, מי שלא עומד בהם לא מוזמן.

את סופרת לכל אחד מהם 3 הודעות?!?
אני לרוב מתעלמת ואז במקרה שמה לב שזאת ההודעה החמישית...