לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה רצינית

פראית מלידה​(אחרת)
לפני 3 שנים • 19 ביולי 2020

שאלה רצינית

פראית מלידה​(אחרת) • 19 ביולי 2020
האם נשלטת תיהיה מוכנה להצטרף לזוג נשוי לחוויה חד פעמית מרגשת ו,או לקשר ארוך טווח?
    התגובה האהובה בשרשור
NewS
NewS • 19 ביולי 2020
הכול תלוי ברצון שלך ,אין פה נכון ולא נכון....

אם את מחפשת כנשלטת שליטה אמיתית, אז זה לא המצב במפגש חד פעמי שיכול להיות במקרה הטוב שליטה פיזית בלבד.

לגבי קשר ארוך טווח , שליטה זה דבר שלפני שאת מוסרת אותו לצד השני , הוא זה שקודם צריך להרוויח אותו ממך.
אין מניעה שזוג ישלוט בך
ממתקינקי
ממתקינקי • 19 ביולי 2020
מהניסיון האישי שלי בצירוף צלע שלישית לזוג, הרי שזה לרוב נופל הרבה קודם עקב ליקויים אחרים כגון:

1. הצלע השלישית שקרנית ומתחזה ויוצרת רושם כוזב
2. הזוג עצמו או הצלע השלישית רוצים תוצאות ״אינסטנט״ בדמות התחייבות מראש לתרחישים עתידיים
3. ככל שהדבר מגוחך בסיטואציה אינטרנטית, טרם נוצר אפילו מפגש על קפה
4. אנשים מקבלים רגליים קרות ברגע האמת
5. אנשים מפנטזים ולא סגורים על מה שהם רוצים לממש בפועל

ולכן ״נשלטת או לא״ זאת לא השאלה שעליה יקום או ייפול דבר.

אני מצטרף לדבריו של NewS שכל זוג המצפה מצלע שלישית לחתום מראש על חוזה וירטואלי לגבי מה יקרה מהרגע שתפסע בחזקתם, הרי הזוג הזה חי בסרט.

נשלטת שתהיה ״מוכנה להישלט על ידי זוג טרם יצא לה להכיר אותם באמצעים טבעיים, הייתי מטיל ספק בשיקול-דעתה, רמת הדימוי העצמי שלה ואמינותה (קרי, מתחזה).

אנשים שדורשים התחייבויות מראש, הינם אנשים בעלי בטחון עצמי נמוך. חלק ממה שעושה אדם לבעל בטחון עצמי גבוה זה שהוא סומך על עצמו שידע מה לעשות בזמן ובמקום המתאימים ולכן אינו זקוק שיכשירו עבורו מראש את הקרקע.

זוג עם בטחון נמוך שכזה, ברור שרוצה נשלטת שתבוא ״כנועה מראש״ לפגישה, כי כל אופציה אחרת מאיימת עליו.