בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני לא רוצה לזיין אף אחת מכאן

Yezhik​(שולטת)
לפני 3 שנים • 23 ביולי 2020
Yezhik​(שולטת) • 23 ביולי 2020
ברוך הבא לשיעור ביולוגיה 101, נשים באופן טיבעי נוטות להיות יותר זהירות מגברים ולנסות לקרוא את המסר החבוי במה שנאמר... זה ברמה של אינסטינקט אבולוציוני ששמר והגן על נשים וילדהן במשך עשרות אלפי שנים.
עכשיו כשאתה בא ושואל שאלות בעלות קונטקסט מיני ומתעניין בפרטים לגבי המיניות שלהן - המסר החבוי הברור מאליו הוא שאתה רוצה לזיין אותן.
במקרה הזה, הבעיה היא בדרך תקשורת שלך, לא בזה שכולן עפות על עצמן, ומה שאתה מתאר כתגובות להצעה מינית שלא נעשתה - אז בוא אני אספר לך סוד, אתה הגבר ה-862 ש"לא" מציע הצעה אבל רומז להצעה בצורה שתציג אותך כילד טוב. זה נקרא nice guy syndrome ואז כשהבחורה לא מעוניינת זה הופך ל"מי רוצה אותך בכלל".
תתבגר חמוד...
או שאתה חסר אינטלגנציה ריגשית ברמות מזעזעות או שאתה ילד קטן וכועס שמרגיש שהוא יותר טוב מאחרים.
ממתקינקי
לפני 3 שנים • 24 ביולי 2020
ממתקינקי • 24 ביולי 2020
גברת Yazhik היקרה,

כתבת תגובה מנומקת ויפה, אין לי בעיה לשחק לצורך הדיון את התפקיד התלמיד הננזף כדי שהמסר יעבור.

בשורה התחתונה, אני ואת בכלל מסכימים על אותו דבר ואין אפילו נקודה אחת של מחלוקת.

אבל נניח לצורך השיעור, שהתלמיד הננזף החליט להתבגר.

הנה כמה דברים שאני מסכים עמם (בין כל היתר שגם עמו אני מסכים):
״עכשיו כשאתה בא ושואל שאלות בעלות קונטקסט מיני ומתעניין בפרטים לגבי המיניות שלהן -״
אני ארחיב את זה למשהו שיהיה יותר קשור למציאות כפי שגבר עלול לראות אותה. נשים רוויות מגברים שאכן ינסו ללמוד את כל האינטרקציה הדרושה להם כאשר המטרה הברורה העומדת לנגד עיניהם זה לזיין.

מה זה ״לזיין״? כאשר הפעולה המעניינת ביותר עבורך ביחס לאותה אישה זה זיון איתה. כל שאר הפעולות זה דברים שאתה עושה, כי אחרת לא תזיין. זה לא באמת מעניין נשים שאתה עושה פעולות אחרות, לא כי אתה נהנה מזה, אלא כי אתה מבין שאין לך ממש ברירה. באופן כללי, נשים רבות (לא רוצה להכליל) רגישות לחובר אותנטיות. חוסר אותנטיות זה בדיוק מה שקורה ביחס ל״רוצה לזיין״.

והעלילה מסתבכת:

גברים כאלה אכן מתחקים אחרי דפוסי התנהגות של גברים שלא רוצים לזיין ולזרוק כי הם מנסים לשטות בנשים. לכן, גם גבר שלא רוצה לזיין אבל פועל שצורה שעלולה להתפרש כך, יתקשה לבסס רושם אחר ובמיוחד בהתכתבות. ולכן שאלה תמימה מתוך סקרנות גרידא על מיניות הצד שמנגד (ובמיוחד שאנחנו באתר שעוסק במיניות שונה) עלולה להתפרש כסממן של גבר שרוצה רק לזיין. במיוחד אם לא הקדימו לכך שאלות רבות בנושאים אחרים. מכאן גם ברור שזה בעיקר מה שמעניין אותך אצלה.

האם השיחה צריכה באופן פאנאטי לא לעסוק במיניות?
אני הגזמתי קצת כדי להוכיח נקודה. לא כל הנשים אותו דבר, או מחפשות אותו דבר. אבל נשים (לפחות השפויות ביניהן) טובות בלתת רמזים. אם אישה מתעניינת במיניות שלך אזי היא רומזת לך שחלק משמעותי מהעניין של שני הצדדים זה בזה יהיה מיני. יחד עם זאת, אם אישה מסיתה את הדיון למשהו כמו ״מה היית עושה לי?״ או ״אני רוצה שתקרע אותי״ או שמדובר בגבר מתחזה או שמדובר באישה שמבחינתה השיחה איתך תסתכם (לפחות היום) בסייבר סקס בלבד.

״הבעיה היא בדרך תקשורת שלך, לא בזה שכולן עפות על עצמן״
הסוד הוא בפסיכולוגיה הפנימית שלך. כל עוד אתה בא עם אג׳נדה, הרי תהיה משמעות לכך שמישהי ״עפה על עצמה״ דהיינו לא מעוניינת בך. גם אג׳נדה לקשר יוצרת פסיכולוגיה של נזקקות מסוימת: אתה צריך ממנה משהו משמעותי, אם היא תסכים להכיר אותך הרי תהיה לכך משמעות גדולה עבורך, אתה סובל מבדידות ו/או מתסכול מיני וכו׳. אתה משדר לעצמך (לא רק לה) שהערך שלה גבוה משלך, מפני שיש לה משהו שאתה ממש רוצה ולא יודע אם זה הדדי (מניח זה לא יודע). ואז כאשר היא אומרת ״לא״ זה כואב לך. בטחון עצמי היא הידיעה שדברים טובים קורים לך (לפי ניסיון העבר) מעצם היותך אדם הראוי להם מבלי הצורך לגרום להם לקרות בכוח. ראוי זה אומר שאתה תמיד שואף שאם משהו יקרה בינך לבין אדם אחר, זה יהיה לטובת שני הצדדים, כי שני הצדדים רוצים שזה יקרה. אם אתה מוצא את עצמך בכך שהצד השני ״לא מבין שאתה יכול לעשות לו טוב״ אז כבר יש כמה בעיות בחשיבה הזאת וקצרה היריעה מלהכיל, ואם אתה ממשיך לחשיבה של ״אני אשכנע״ אז אתה מוסיף עוד כמה נקודות גרועות לפסיכולוגיה שלך. פסיכולוגיה פנימית זה המון.

״"לא" מציע הצעה אבל רומז להצעה בצורה שתציג אותך כילד טוב״
שוב מסכים, אישה אינה מפקחת שממלאת על גבר דו״ח ואם הוא קיבל סימון טוב בכל הרובריקות, הרי היא חותמת על הדו״ח ״עובר לשלב הבא״. להיות ״ילד טוב״ הופך אותך למישהו שמשתף פעולה עם תהליך לא כי הוא מתחבר אליו, אלא כי הוא רוצה לעבור לשלב הבא. אם אתה לא מעוניין באמת ובתמים באינטרקציה (ייתכן למשל שהאישה בצד השני פשוט משעממת אותך, אבל בגלל שאתה רוצה לזיין, אתה מבליג על כך) אז אתה לא בכיוון הנכון ביחס למה שאתה בוחר לעשות עם הזמן שלך. כי אתה פועל לטווח קצר. גם אם בפוקס תשיג ככה זיון, אתה כולא את עצמך בלופ של תמיד להיות זה שכל מה שהוא יודע זה לשנורר לעצמו עוד זיון.

ואני לא הייתי מסיים עצה בנזיפה, אבל כל אחד וסגנון הייעוץ שלו.
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 24 ביולי 2020
אשכרה מזכיר את אביר האור
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 24 ביולי 2020
מעניין,
אתה לא רוצה לזיין אף אחת,
לא רוצנ להכיר אף אחת מכאן,
לא מעונין בשום הכרות מכאן.

אבל תלונות על נשים מכאן יש לך בשפע.

#יוםבחיידוש
סמית​(שולט)
סמית​(שולט) • 24 ביולי 2020
אני לא יודע איך אתם.
אני השתכנעתי.
FlowerPower
FlowerPower • 24 ביולי 2020
מספיק לקרוא את הכותרת כדי להכריז על יום אבל לנשות הכלוב.
לא רוצה לזיין.. לא מאמינה. גם לא מחפש וגם לא מזיין.
מר גורלי.
אני מתחילה להתבאס שלא הייתי חלק מהניסוי שנעשה. אולי הניסוי הזה היה נותן לי לטעום קצת ממנו.
עכשיו אני יודעת בוודאות שאיבדתי כל תקווה.
ממתקינקי
ממתקינקי • 24 ביולי 2020
״אבל תלונות על נשים מכאן יש לך בשפע.״

דווקא אין. אין לי אף תלונה לאף אישה בכלוב.

״לא מעונין בשום הכרות מכאן.״
גם את זה לא יודע מאיפה הקרצת.

כנראה שכל אחד רואה מה שהוא רוצה לראות.
שיהיה לך בתיאבון.
ממתקינקי
ממתקינקי • 24 ביולי 2020
״לא רוצה לזיין.. לא מאמינה. גם לא מחפש וגם לא מזיין.״
מזיין, רק לא מכאן. מזיין די והותר. תודה icon_smile.gif

+ מעניין מי היה אביר האור הזה. אני זוכר ניק כזה, אבל אף פעם לא התעכבתי על דברים שכתב. שווה לחפש?