בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני לא רוצה לזיין אף אחת מכאן

InternalSunshine​(שולטת)
לפני 3 שנים • 25 ביולי 2020
InternalSunshine​(שולטת) • 25 ביולי 2020
Hands down זה השרשור האהוב עליי בכלוב אי פעם.

❤️

גם אני חסומה אצלו!
אבל לצערי את הניסוי מחקתי.. אבוי, אבוי... הקהילה המדע-בדסמ''מית המסקנה... איבדה ידע חשוב ומציל חיים.
דקה דומייה בבקשה.

סליחה שאני מקפיצה זוועות, לא התאפקתי.
Slag
לפני 3 שנים • 25 ביולי 2020
Slag • 25 ביולי 2020
חחח התגלגלתי מצחוק.
הסתבכת גבר לפעמים עדיף להיות בשקט עד יעבור זעם.

וידוי לנשים :
גם אני לא רוצה לזיין אף אחת מכאן!

בא לי רק לסקס אתכן ולשכב עליכן ולהכנס לתוככן ולשתות את כל מה שיצא ממכן ולעשות כמה אורגיות וגאנגים עליכן ובכיכובכן. לצורך מחקר בלבד כמובן.
כי אני אוהב לחקור חח
ממתקינקי
לפני 3 שנים • 26 ביולי 2020
ממתקינקי • 26 ביולי 2020
״כל פעם שאני רואה את הכותרת בא לי לחקור:
עדיין לא רוצה?
ועדיין?״

לא הבנתי. נא פרטי ונמקי מה נשתנה הלילה הזה.
ממתקינקי
ממתקינקי • 26 ביולי 2020
YDL כתב/ה:
חחח התגלגלתי מצחוק.
הסתבכת גבר לפעמים עדיף להיות בשקט עד יעבור זעם.

וידוי לנשים :
גם אני לא רוצה לזיין אף אחת מכאן!

בא לי רק לסקס אתכן ולשכב עליכן ולהכנס לתוככן ולשתות את כל מה שיצא ממכן ולעשות כמה אורגיות וגאנגים עליכן ובכיכובכן. לצורך מחקר בלבד כמובן.
כי אני אוהב לחקור חח

אני שמח בשבילך. אני משאיר את כולן עבורך כדי שתיכנס, תצא, תשתה ותאכל לבד ועם חברים ותחזור עם מסקנות מחקר מפורטות.
ממתקינקי
ממתקינקי • 26 ביולי 2020
InternalSunshine כתב/ה:
Hands down זה השרשור האהוב עליי בכלוב אי פעם.

❤️

גם אני חסומה אצלו!
אבל לצערי את הניסוי מחקתי.. אבוי, אבוי... הקהילה המדע-בדסמ''מית המסקנה... איבדה ידע חשוב ומציל חיים.
דקה דומייה בבקשה.

סליחה שאני מקפיצה זוועות, לא התאפקתי.

לא נורא, אולי בגלגול הבא.

נ.ב.
הורדתי לך חסימה כי אחרת אי אפשר לסמן לייק. אני במצב רוח טוב במיוחד היום icon_smile.gif
LittleVenti​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 27 ביולי 2020
LittleVenti​(נשלטת) • 27 ביולי 2020
אוטומטית אומרת שאני לא מעוניינת,ושיש לי בן זוג.
אם זה ממשיך לאותו כיוון,מוסרת לאותו אדם יום נעים וחוסמת
לצערי זאת ההבנה היחידה כשלא אומר ל א
ממתקינקי
לפני 3 שנים • 28 ביולי 2020
ממתקינקי • 28 ביולי 2020
״אוטומטית אומרת שאני לא מעוניינת,ושיש לי בן זוג.
אם זה ממשיך לאותו כיוון,מוסרת לאותו אדם יום נעים וחוסמת
לצערי זאת ההבנה היחידה כשלא אומר ל א״

מסכים לגמרי, רק שהגבת בשרשור הלא נכון, נשמה.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 28 ביולי 2020
חייב לציין שבתחילת השרשור הרושם של הדברים שלך היה מעצבן ואפילו אידיוטי, אבל התגובות האחרונות מנוסחות ומעניינות למדי.
כל עוד אתה שוטח את הגיגיך או מתווכח בפורמט הזה ולא מציק לנשים בפרטי זה נראה לי סבבה סך הכל.
לצערי זמני מוגבל אז לא הספקתי לקרוא את כל שבעת העמודים.
ממתקינקי
ממתקינקי • 28 ביולי 2020
קורים לא מעט דברים אדיוטים כאשר בני אדם שרגילים לתקשר עם אחרים בסביבה טבעית דוחסים את עצמם לתוך אתר שבו לכולם (לרוב) אין פרצופים, וכל אחד מייצר לעצמו דמות שדי מנותקת מהמציאות או לחילופין נוטה להיות יותר אותנטי. זה גן חיות מבחינה מגוון הגישות, וכישראלים כל אחד מאיתנו אוהב להרגיש שהוא זה שיודע הכי טוב ומחזיק את האמת היחידה בביצים.

כשמוסיפים לכך בדס״מ שהוא תחום נוח לפאנטיות, והתנשאות עקב סיבות כמו פז״מ ואחרות זה נהיה ממש ג׳ונגל.

אני מרגיש שיש מספר נכבד של אנשים שהולכים לאיבוד בכל הג׳ונגל הזה, במיוחד כאשר יש כאן דמויות שממהרות לחנך אנשים חדשים, ולהנחית עליהם את עשרת הדיברות.

אני מנסה (לא תמיד מצליח) להיות אותנטי ולספר על מסע של ניסוי וטעייה שעשיתי בכל מרחב האפשרויות הזה, וזה פחות מקובל פה, במיוחד בקרב הכלוביסטים שבונים לעצמם דמות אונליין, כזאת ששואבת את כוחה מצבירות פאסון מסוים, ותרועות נצחון אלו ואחרות.

יש כל מיני היבטים להסתכל על המציאות, אבל רבים גורסים שיש רק את ההיבט שלהם וכל היתר טועים ומטעים. לכן נוצרים ויכוחים בקלות. ברור לי שבקרב חלק מהכלוביסטים בכל פעם שאני מציג דרך פעולה כלשהי ששונה מה שהם אוהבים לעשות או להציג, הרי שזה הופך להיות דיון של ״אתה או איתנו או נגדנו״. ברור לי גם שחלק מהכלוביסטים מייחסים רגשות של תסכול, או מרמור איפה שהם לא קיימים, כלומר איפה שאדם מציין חסרונות מסוימים בדרך מסוימת, שאינה הדרך היחידה וכזאת שבמצבים מסוימים אפילו יש בה יתרונות.

בגדול, בישראל אין תרבות דיון, ובג׳ונגל של הכלוב איך תהיה. וזה בסדר, גם לפתוח שרשור בכלוב ולראות שהולך שם ״כאסח״ זה כמו לרדת למטה בשכונה ולראות ש״יש מכות״ או ששוב השכנים מקללים זה את זה בצרחות. גם זה סוג של בידור.