שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

החוטאים - עונה ראשונה

כותב לך
לפני 3 שנים • 20 ביולי 2020

החוטאים - עונה ראשונה

כותב לך • 20 ביולי 2020
מעבר לזה שסידרה טובה אפילו טובה++
הקטע שהיא זורקת את התפוזים בסופר והוא על ארבע מגיע להרים.....
ואז היא נעלמת
קטע מזוכך של שליטה, השפלה - לא פורנו אפילו לא אירוטי

כל כך קצר - כל כך מושלם
לפי דעתי מתברג בקלות לצמרת סצינות הבדסם\שליטה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 ביולי 2020
אחת הנקודות המרכזיות של הסדרה, וזה ניכר בעיקר בעונה השלישית, היא שהדמות של הארי הבלש מחפשת ריגושים בשביל לחמוק מתחושת ריקנות.
הסצנות האלו לא מגלמות בדס"מ כמו שהן מגלמות את "נפשו הבעייתית" למרות תדמית הבלש המהולל, ובדיוק לשם כך מראים ברקע את זה שהוא נשוי בקשר די סבבה עם אישה שמנסה להבין אותו ומחבל לעצמו במקום הבטוח בשביל הריגוש ממישהי שלא שמה עליו, וכשהיא כן שמה עליו אז הוא מתחמק גם ממנה (וכמובן שאותה אחת שולטת בתשלום, גם כדי להדגיש שהוא לא מעוניין באיזו התמסרות ולא מסוגל להדדיות אלא לקניית ריגוש מיידי שמספק לו בריחה אינסטנט).
זה לא בדס"מי כשלעצמו, זו פשוט דרך להראות שהוא לא בסדר, לא סגור על עצמו, לא מסוגל לתקשר רגשות בצורה בוגרת ובריאה ונמשך לצרות במקום לחיות חיים מאוזנים. ואיך לא, בדיוק בהתאם לקלישאה, בגלל טראומה מילדות שמוזכרת לא פעם במהלך הסדרה. אם תשאל אותי, זה לא משהו להתגאות בו כ"צמרת סצינות הבדס"מ" אלא די מעליב (או סתם לא מפתיע) ששוב מציגים במדיה בדס"מ כגילום של בעיה נפשית.
    התגובה האהובה בשרשור
כותב לך
כותב לך • 20 ביולי 2020
אנחנו אוסף של בעיות נפשיות.
כולנו הגענו לפה מאיזה מקום
צמרת אולי הגזמה....עדיין סצנה חזקה
ומה שיפה שנכנס לסדרה מיין סטרימית
ולא כולנו חיים בדסם כסטנדארט - אפשר לאמר שרובנו לא
ולכן אולי זו לא הדרך שלך אבל זו חתיכת סצנה
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 20 ביולי 2020
ArchAngel כתב/ה:
אחת הנקודות המרכזיות של הסדרה, וזה ניכר בעיקר בעונה השלישית, היא שהדמות של הארי הבלש מחפשת ריגושים בשביל לחמוק מתחושת ריקנות.
הסצנות האלו לא מגלמות בדס"מ כמו שהן מגלמות את "נפשו הבעייתית" למרות תדמית הבלש המהולל, ובדיוק לשם כך מראים ברקע את זה שהוא נשוי בקשר די סבבה עם אישה שמנסה להבין אותו ומחבל לעצמו במקום הבטוח בשביל הריגוש ממישהי שלא שמה עליו, וכשהיא כן שמה עליו אז הוא מתחמק גם ממנה (וכמובן שאותה אחת שולטת בתשלום, גם כדי להדגיש שהוא לא מעוניין באיזו התמסרות ולא מסוגל להדדיות אלא לקניית ריגוש מיידי שמספק לו בריחה אינסטנט).
זה לא בדס"מי כשלעצמו, זו פשוט דרך להראות שהוא לא בסדר, לא סגור על עצמו, לא מסוגל לתקשר רגשות בצורה בוגרת ובריאה ונמשך לצרות במקום לחיות חיים מאוזנים. ואיך לא, בדיוק בהתאם לקלישאה, בגלל טראומה מילדות שמוזכרת לא פעם במהלך הסדרה. אם תשאל אותי, זה לא משהו להתגאות בו כ"צמרת סצינות הבדס"מ" אלא די מעליב (או סתם לא מפתיע) ששוב מציגים במדיה בדס"מ כגילום של בעיה נפשית.

אולי תערכי ותוסיפי *SPOILER ALERT*, אני בדיוק התחלתי את העונה השלישית.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 20 ביולי 2020
דווקא האוירה הכללית שאני נשארתי איתה מהעונה הראשונה, היא של שליטה מנטלית חזקה, אפילו די רעה, תלוי איך מסתכלים על זה. הוא לקח בחורה בתולה ותמימה בפרק הראשון ובפרק האחרון היא מגיעה למצב שהיא מזדיינת עם גברים זרים בשבילו, לצד אחותה.
לי באופן אישי זה כן עושה את זה (אם מנטרלים את הדמות של החבר ומחליפים בגבר שאכפת לו ממנה). בכלל, כל העונה הראשונה הייתה רוויה בזה ולא רק בקטעים של הארי והשולטת שלו.
סווריןן
סווריןן • 20 ביולי 2020
עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

אולי תערכי ותוסיפי *SPOILER ALERT*, אני בדיוק התחלתי את העונה השלישית.

למה אתה מצפה ממישהי בעלת נטיות סדיסטיות? icon_smile.gif
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 20 ביולי 2020
ספוילרים זה בהחלט אחד מהאקטים היותר סאדיסטים שיש.