שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פתיחת מצלמה - מלכות ועבדים

הכלבונת של reina​(נשלט)
לפני 3 שנים • 28 ביולי 2020
זה היה רק קצה הקרחון, חצי מהשולטות פה ואני לא מגזים בכמות, דורשות כסף , מנוי זהב, הפקדות וכו עוד לפני שהתחיל משפט ראשון. לא נעים להגיד אבל יש מקצוע עתיק ומאוד מסויים שעוסק בצרכנות זו. איפה השליטה הטהורה? הכמיהה בין גבר ואישה?
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 28 ביולי 2020
לדיון השחוק הזה ממש אין לי כוח להיכנס. אז אני אענה בקצרה וזהו. שולטות שמתמקדות נטו בפרקטיקות של "ניצול", בין אם כספי או סינג'ורים למיניהם - יש (בניגוד לשולטות שלא פותחות מצלמה ורוצות שתיפגש עם "חבר שולט" שלהן קודם. הן לא שולטות, הן פשוט גברים מתחזים).

שולטות שמחפשות קשרי שליטה שלא סובבים סביב פרקטיקות של ניצול - גם כן יש. ולא כל כך מעט. פשוט נשלטים יש ממש הרבה. וכדי להצליח להגיע לקשר עם מישהי כזו אתה פשוט צריך להיות מעניין ומושך מספיק (ואני לא מתכוונת מושך מהבחינה הפיזית, אצל רוב הנשים זה לא ממוקם במקום הכי גבוה בסדר העדיפויות) ולהצליח ליצור חיבור אמיתי ורצון הדדי אמיתי.
אז יחסי ההיצע והביקוש לרעתך והכל, זה נכון, אבל די להתלונן שאין שולטות שמעוניינות ביחסי שליטה שאינם רק ניצול. יש.
הכלבונת של reina​(נשלט)
מסכים איתך חלקית, אבל אני מהצד הזכרי הנשלט, אני זה שפונה לשולטות ו80 אחוז מקבל את התשובה איך זה שעוד לא עשית לי מנוי זהב כתגובה על פניה בנוסח "ערב נפלא". יש שולטות כאלו אמיתיות, אבל ספורות
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 28 ביולי 2020
ראשית, אני מבינה מהפרופיל שלך שאתה נשוי.
אני לא נכנסת לסוגיה המוסרית כי זה ענין שלך אם אתה מחפש קשר מחוץ למסגרת הנישואין, אבל לטובתך אל תחשוף את עצמך
ואל תמסור פרטיים אישיים על עצמך למישהו/הי אנונימי לגמרי, שאין לך מושג מי היא (או הוא).
זה נכון גם לגבי אדם פנוי, על אחת כמה וכמה אדם נשוי ולא משנה כמה אתה נואש למצוא שולטת...
הכלבונת של reina​(נשלט)
לגבי היותי נשוי, בטח קראת גם ששלוש שנים היא בקשר עם אחר ולא איתי, אבל לעצם העניין, כמה פונים אלייך ביום? אני מעריך שכמויות, לכמה את נותנת הזדמנות?? הנואשות מתבקשת ולכן זה יוצר את המצב ... אולי הנשלטים אשמים שהם עד כדי כך מוכנים לתת הכול בכדי לזכות בשליטה ומוכנים לפתוח מצלמה ולתת פרטים
ממתקינקי

Re: פתיחת מצלמה - מלכות ועבדים

ממתקינקי • 28 ביולי 2020
כלבלבון מושפלון כתב/ה:
שאלה תמימה וכנה, חשובה לי דעתכם/ן:

האם אותן מלכות שדורשות פתיחת מצלמה ומסירת פרטים אישיים אך הן לא מוכנות לפתוח או לתת מידע לגביהן, האם זה תקני?

האם בגלל שאת מלכה זה אומר שאני לא אמור לפחד מחשיפה ולך מותר? הרי זה לא קשור אם אני עבד או אדון
וכמו שאת מעונינת לראות, גם אני מעוניין לדעת שאת המלכה שושנה ולא השמנמן שמשון!

בעיניי המושפלות.... עקב הצעות רבות של מלכות שדורשות שבכדי לציית להן אני אמור קודם לפגוש אדון אחר לבד ורק אז אולי אותן... בעיניי, כל מלכה כזאת, בתעודת הזהות שלה כתוב זרובבל קאקאשווילי, האם אני צודק?

תשובה: זהירות, מתחזה לפניך
הסבר: מתחזה הוא כל אדם שמנסה לגרום לך להאמין בכוח למה שסיפר על עצמו, מבלי שתהיה לך כל דרך לאמת זאת
מי המטומטם: אתה, שנאחז בשביבים של תקווה
למה: כי לכל היותר מדובר באדם כלשהו שמשתעשע בך, מפעיל עליך מניפולציות מתוקף חוסר המודעות והמשמעת העצמית שלך, לרבות רצונך להתגרות ולאונן. לא מדובר באדם שיש לו אינטרס לחשוף את עצמו מולך, כי אתה הצעצוע הוירטואלי שלו, וברגע שיבוא על סיפוקו יעיף אותו לאלף עזאזל. לא מאמין? נסה עוד 100 פעם icon_smile.gif
Curvy Barbie
Curvy Barbie • 28 ביולי 2020
היי רגע להאשים פה זה קצת לא קול, אני חושבת שאין פה עניין של אשמה- מי שרוצה להיות מלכה נצלנית וסחטנית שיהיה לה לבריאות ומי שרוצה להיות עבד של מישהי כזאת שיהנה עם המינוס שיישאר אחריה.
יש מי שנותנות הזדמנויות, תאמין לי, אבל כשאחוז כל כך גדול מההודעות הוא הזוי, סוטה ולא רציני קשה לסנן את מי שנורמלי ובאמת רוצה להיות עבד לעומת מי שרוצה לאונן מול ההיוש של חלקנו.
אני חושבת שצריך להוסיף לכלוב ביקורותתתתת האם אתה קקי או אחלה בן אדם כי ממש קשה לדווח פה על כל המשוגעים ):
''''''''''
'''''''''' • 28 ביולי 2020
כלבלבון מושפלון כתב/ה:
מסכים איתך חלקית, אבל אני מהצד הזכרי הנשלט, אני זה שפונה לשולטות ו80 אחוז מקבל את התשובה איך זה שעוד לא עשית לי מנוי זהב כתגובה על פניה בנוסח "ערב נפלא". יש שולטות כאלו אמיתיות, אבל ספורות

נסה לסנן טוב יותר למי אתה פונה ואיך אתה פונה.

אם אתה פונה ב-bulk ועם הודעת קופי פייסט אתה פגיע יותר לסיטואציות כאלה, כי קולטות עליך את הנואשות ואת חוסר הרצינות.
הכלבונת של reina​(נשלט)
צודק וכנראה אנסה עוד 100 פעם, אבל זה עצוב , חבל שאין כמו בהיכרויות לא בדסמיות נכונות ופתיחות והתחשבות הדדית למרות הבדלי המעמדות.