שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פתיחת מצלמה - מלכות ועבדים

man in search
לפני 3 שנים • 29 ביולי 2020
man in search • 29 ביולי 2020
Curvy Barbie כתב/ה:
לדעתי עם כל הכבוד לשליטה יש עדיין אנושיות בסיפור וזה לא פייר שמלכה אנונימית לחלוטין ועבד לא. בכל זאת זה לא נושא פתוח לגמרי אצל כולם (וזה בסדר) ואין סיבה שמישהו יקיא את כל המידע עליו כשאין לו מושג מי עומדת מולו. במקרה שלי אני לא ארוץ להראות את הפרצוף שלי אבל אני לא אסתיר מידע או אשקר ותכלס כל הגוף שלי מרוח על כל הבלוג שלי אז אנונימיות אצלי פחות משחקת 😵

כל הכבוד לך גבירתי על הכנות והמחשבה.
לכן חשוב להשתעבד למלכה כמוך ולא לאחרת .
בהכנעה
עבודת אלילות
עבודת אלילות • 29 ביולי 2020
כבר כתבו קודמיי, זו כנראה הונאה.
אני מאמינה שיש נשים שאכן היו רוצות פשוט לתפוס נשלט ולהכניס אותו לסשן כשבא להן, כמו כל סקס מזדמן.
זה לא קורה כי זה יותר מסוכן לנשים מלגברים, גם אם הן שולטות. כמו שראינו פה במקרים המזעזעים ששותפו, המון גברים משתמשים ומנצלים את הנואשות של גברים אחרים מבלי להבין שבסוף הם מזיקים לכולנו.
לכן הדרישה וההצעה החד משמעית עשויה להרתיע רבות, גם את אלה שכן היו רוצות משהו חביב לעכשיו.
כל עוד העולם לא יהיה בטוח בעבור נשים כולל המרחב הזה, נהיה יסודיות יותר, ולנשלטים יהיה יותר קשה לקבל סקס מזדמן.
בינתיים נסה לשמור על עצמך כמה שאפשר, אתה כנשלט נמצא בגדול במקום של אישה מן המניין. תבנה רשת ביטחון, תעשה בדיקות לפני שאתה נפגש, אל תלך למקום שאתה לא מרגיש בו בטוח.
הכלבונת של reina​(נשלט)
סה נכטן, אבל אם פתאום לאחר הרבה שנות ייאוש קיבלת הצעה, אתה חושש לאבד אותה. החשש בחלקו מוצדק, כי גם אן השולטת כן רצינית, היא לא תאהב שאתה ממרה את פיה על השניה הראשונה ולא מוכן להיחשף לבד
עבודת אלילות
עדיף "להמרות את פיה" ו"לפספס" מישהי כזאת. גם שולטות ושולטים צריכים להבין את הגבולות שלך ולכבדם. אם לא זו סכנת נפשות.
אתה אמנם כלבלב ואוהב השפלות, אבל מגיע לך שתטפל בך מישהי שתעשה לך טוב ושלא תסכן אותך.
הכלבונת של reina​(נשלט)
נכון, אבל הסיכוי שאראלה ממפעל הפיס תתקשר ותגיד שזכיתי ב54 מיליון ושבר רפאלי גם לידה ורוצה להציע לי שלישיה עם גל גדות.... גדול מהסיכוי שציינת
אוקיינוס​(נשלטת)
אוקיינוס​(נשלטת) • 29 ביולי 2020
עם ההתנהלות שלך גם יש סיכוי יותר גדול שתיאנס ותיפגע. תסגל לעצמך זהירות ואל תתן לאנשים לנצל את הנואשות שלך לקשר וקרבה.
עבודת אלילות
כלבלבון מושפלון כתב/ה:
נכון, אבל הסיכוי שאראלה ממפעל הפיס תתקשר ותגיד שזכיתי ב54 מיליון ושבר רפאלי גם לידה ורוצה להציע לי שלישיה עם גל גדות.... גדול מהסיכוי שציינת

וזה למה כולם צריכים לשתף פעולה וליצור עולם בטוח יותר, ככה לא תצטרך לחכות לאראלה.
ממתקינקי
ממתקינקי • 29 ביולי 2020
עבודת אלילות כתב/ה:
כבר כתבו קודמיי, זו כנראה הונאה.
אני מאמינה שיש נשים שאכן היו רוצות פשוט לתפוס נשלט ולהכניס אותו לסשן כשבא להן, כמו כל סקס מזדמן.
זה לא קורה כי זה יותר מסוכן לנשים מלגברים, גם אם הן שולטות. כמו שראינו פה במקרים המזעזעים ששותפו, המון גברים משתמשים ומנצלים את הנואשות של גברים אחרים מבלי להבין שבסוף הם מזיקים לכולנו.
לכן הדרישה וההצעה החד משמעית עשויה להרתיע רבות, גם את אלה שכן היו רוצות משהו חביב לעכשיו.
כל עוד העולם לא יהיה בטוח בעבור נשים כולל המרחב הזה, נהיה יסודיות יותר, ולנשלטים יהיה יותר קשה לקבל סקס מזדמן.
בינתיים נסה לשמור על עצמך כמה שאפשר, אתה כנשלט נמצא בגדול במקום של אישה מן המניין. תבנה רשת ביטחון, תעשה בדיקות לפני שאתה נפגש, אל תלך למקום שאתה לא מרגיש בו בטוח.

מסכים לגמרי ואתן את הזווית שלי (ניסיון חיי). סקס מזדמן זה משהו שמחפשים באופן יותר גחמתי ולא מתוכנן. זה מתאים לסיטואציות יותר ספונטניות בחיים. בחיים יש הרבה יותר זמינות, החושים עובדים בצורה הרבה יותר ישירה, זה הרבה יותר what you see is what you get. יש שם אדם שנמצא מול הפרצוף שלך כאן ועכשיו, וזה לא תכנון של פעולה עתידית על סמך גחמה עכשווית כמו היכרות למשל בטינדר. לכן באתרים של חיפוש סקס מזדמן יש יותר תכל״ס, יותר מבוססי תמונות יש לו חיבור טבעי יותר ליצר הגחמתי שאומר עם אדם שנראה כך אני רוצה לשכב.

יש כל מיני שלבים בין הרצון הגחמתי לסקס מזדמן, עד למימוש בפועל ומצב הרוח יכול להשתנות 101 פעמים בין זה לבין זה.

זה מרגיש יותר קריפי להיפגש לסקס מזדמן עם אדם שאפילו לא הסתכלנו לו בלבן של העין.

ונשלט שפותח שיחה בגישה של ״אני על 4 מלכתי״ מתנהג בצורה קריפית או מעוררת רחמים. וזה פחות משנה מגדר. המעמד עצמו קריפי ומוזר. אלא אם כן עסקינן באוננות מקלדת, שהיא שונה משמעותית מסקס מזדמן.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נכון, אבל אם אנחנו מקבלים שיש אנשים שנדלקים מ[הכנס פה משהו שלך אישית נשמע מזעזע] אז נראה לי סביר גם לקבל שיש אנשים שנדלקים דווקא מהסיטואציה המוזרה הזאת, של מתח מיני בלי מתח מיני icon_smile.gif תכלס אם לא הייתי חיה בעולם המסוכן שלנו ולא נאלצת לחשוד בכל גבר שאני לא מכירה - אז לגמרי הייתי רואה את הכיף בלזרום עם פנטזיה של מישהו בלי לחשוב על זה יותר מידי.
לפעמים אני קצת מקנאה בגברים על היכולת הזאת פשוט ללכת עם החשק, בלי לחשוב כל שניה "זהירות שהוא לא יהרוג אותי".

יש פנטזיות פרועות שהייתי כבר מגשימה מאה פעם אם לא היה מוטמע בי החשש הזה. כל פעם שנפגשתי עם מישהו מהכלוב זה היה "לפי הנוהל". פגישה ראשונה במקום ציבורי, בלי שליטה בפגישה הראשונה, חברה תורנית... זה טרחני נורא כל הטקס הזה. בעולם יפה יותר, או תמים יותר, הייתי יכולה לקבל פה הודעה גנרית כזאת כמו שאני שונאת עם רשימת פנטזיות ללא תוכן נוסף ולהגיד וואלה, מגניב, דווקא מתאים לי היום. אבל זו פנטזיה, זה כבר לא יקרה, אני כבר מתוכנתת נגד זה.

מצד אחד אני מסכימה שיש בזה משהו קריפי אבל מצד שני אני חושבת שזה לא חייב בהכרח להיות קריפי. העולם נטול האמון שבו אנו חיים הוא שהופך את זה לקריפי.