צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

SPH תהייה והתייעצות

Brave new world​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 29 ביולי 2020

SPH תהייה והתייעצות

Brave new world​(מתחלף) • 29 ביולי 2020
היי לכולם,

האם יש פה מישהו או מישהי שהתנסו בSPH? ראשי תיבות של (small penis humiliation)

אספר בקצרה (כמה שאפשר) מה הכוונה שלי.

כשהייתי בערך בן 19-20 גיליתי את עולם השליטה הוירטואלית, במקרה לגמרי. הכרתי מישהי באיזה פורום ועברנו לסקייפ על בסיס חברי, מפה לשם התגלגלנו לכך שהיא רואה אותי ערום, וככה כל פעם הייתי נוגע בעצמי מולה ונהנה מזה מאוד.
לאט לאט התחלתי להתמכר לזה, ולחפש עוד בחורות אשר יוכלו לספק לי את הצורך הזה, ואם הן נהנות על הדרך - מבורך (בכל זאת הייתי חייל בן 20, בכושר שיא ויש האומרים גם נראה טוב).
בקיצור, אספתי לי איזה 2-3 כאלה שהיו שולטות בי, אומרות לי מה לעשות, הכל היה כיף גדול ונחמד.

יום אחד, הצטרפה לארסנל מישהי חדשה, ובפעם הראשונה שהורדתי מולה את הבגדים היא אמרה "תשפשף את הזין הקטן הזה". מאוד הופתעתי, זו הייתה פעם ראשונה שמישה אמרה לי שהוא קטן. ישר כמובן שאלתי אם יש תוכן לאמירה או שזה פשוט אמירה כללית כזו, דרך של שליטה.
כתשובה היא אמרה לי - "חמוד שלי, כנראה שאתה לא מודע, אבל יש לך זין קטן". הייתי בשוק, ממש בהלם, ילד בן 20, בקושי שכב עם 2 בחורות, והנה מוטלת הפצצה. כמובן שישר רצתי להוציא סרגלים ומכשירי מדידה, בדקתי באינטרנט על מחקרים ועל גדלים ממוצעים, ותמיד יצא לי שאני איפשהו באמצע, אבל מבחינתה - קטן.

שאלתי אותה אם יש מצב שנעשה איזה ועידה עם עוד אחת שצופה בי, שתתן קונטרה לדעתה. עלינו לועידה, שתיהן מסתכלות עליי יושב עירום, זקוף, ומתחילות לדון. מהר מאוד, היא שכנעה אותה גם, שהוא מה שנקרא, קטן. היא הדגישה את זה שאינני מאונן עם כל היד, אלא משתמש רק בכמה אצבעות (לטעמי זה פשוט יותר נעים ככה), הוא ביקשה ממני להשוות אותו לכל מיני חפצים, ואפילו שיתפה תמונות של שלטים אחרים, עם וואחד תותחים.

בקיצור, חגיגה, מאותו רגע נהייתי ההוא עם הקטן שכל שיחה הופכת לשרשרת השפלות. מה שהפתיע אותי -
וואלה, זה הדליק אותי. ועוד איך הדליק.
למה זה כלכך מדליק? כי אתה מרגיש חשוף, מרגיש פגיע, אתה מרגיש כאילו הצד השני יודע עליך פרט, שאף אחד אחר לא יודע, ועכשיו אתה לא רק נשלט, אתה נשלט ששייך לצד השני ב100%.

בקיצור, מפה לשם התמכרתי לזה במצלמה, בשלב מסוים היא הכירה לי נשלטים שלה עם גדול שהיינו עושים השוואות (לצערי כמעט תמיד הייתי בצד המפסיד), וזה הפך להיות הפורנו שלי. כשאני רוצה לגעת בעצמי, במקום להכנס לפורנהאב, אני מחפש מישהי או מישהו שיצפה בי.

ועכשיו לשלב ההתייעצות -
לא חסרות לי פרטנריות בחיים, אך עדיין לא הצלחתי להגיע למצב שאני משתף מישהי שאני איתה בקשר בפטיש הזה שלי, תמיד יש חשש בתגובה, האם היא תדע בכלל לשתף עם דבר כזה פעולה?
ואני מרגיש צורך עז לקחת את זה לשלב הבא, מעבר למצלמה. לצערי עם מי שאני מדבר היום זה לא אפשרי..

אני מבולבל לחלוטין ולא מצליח להבין איך לשלב את הפטיש הזה בחיים שלי, לתת לזה מענה.
אשמח לשמוע מכם, אנשים עם כל מיני פטישים, אם הצלחתם.

תודה, מצטער על החפירה
ליאור
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אם שולטת נהנית להשפיל נשלט וזה חלק ממה שהיא רושמת על עצמה, אז רוב הסיכויים שהיא תהנה לצחוק על הזין העלוב שלך.
כמה הערות אבל,

1. זה צריך לבוא ממנה, אם אתה תתחיל כל שנייה לדבר על הגידול שלך, היא לא תהנה מזה וזה לרוב ייראה כאילו אתה סתם מנצל אותה.
2. בהמשך ל1, זה מתקשר לכל פטיש, אם כל פעם תבקש ממנה לדבר על הזין שלך היא בסופו של דבר תעיף אותך לקיבינימט.
3. נשים וניליות 85 אחוז לא יאהבו את זה, מן הסתם כי הן מעדיפות מישהו עם זין גדול, השפלה בסקס לא עושה להן את זה.
4.רוב השולטות [לא בתשלום], מחפשות קשר קבוע ולא סשנים מזדמנים, אז תדע איך להציג את עצמך, לפנות בצורה הולמת ולפי הקריטריונים שאותה שולטת מציגה ואולי תצא מהאתר הזה עם קשר [תרתי משמע].
    התגובה האהובה בשרשור
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נהניתי מאד לקרוא icon_smile.gif

אני חושבת שהדרך היחידה לגרום לפרטנרית קיימת לזרום עם זה היא לנהל איתה שיחה פתוחה וכנה ולנסות לברר איתה אם זה מעניין אותה.
השאלה מה תעשה אם היא תירתע ותגיד שלא לא לא ולא בא לה בכלל.
(רגע, זה בכלל רלוונטי? הבנתי אותך נכון? או שהתכוונת לזה שפשוט תמצא מישהי שתיתן לך את מה שההיא נתנה רק בלייב ומתייעץ איך לחפש?)

הייתי מעלה את זה מול מישהי שמשדרת וייב של קינקיות או של ראש פתוח, שנותנת לך תחושה שאפשר לשתף אותה בפטיש מבלי שהיא תהיה נורא שיפוטית כלפי זה.
לא בדייט ראשון, כי זה לא יפה icon_smile.gif

קרה לי שנשלט הציע לי משהו שבגדול לא עושה לי את זה אבל בגלל שהייתה איתו כימיה טובה זה פתאום נשמע לי מדליק לנסות ואז ניסיתי ואהבתי. אבל זה עבד רק כשכבר היה חיבור וכבר הייתה בינינו תקשורת טובה וחברית וכבר מצאנו דברים שמלכתחילה שנינו רצינו.
אם הוא היה ישר בא עם רשימת המכולת שלו אז לא היה קורה בינינו כלום.

החלק שאותי הכי מדליק בכל הסיפור שלך הוא הפעם הראשונה, הרגע הזה שקורה משהו שלא ציפית, ואם היו שואלים אותך מראש אולי היית אומר "מה פתאום", אבל כשזה קרה זה הרגיש טוב ורצית עוד. אני מתה על רגעים כאלה, וזה נראה לי פי אלף יותר מרגש מלקבל "שירות" עם פעולה ספציפית כזאת או אחרת. אבל זו אני icon_smile.gif אתה מרגיש הבדל בצד שלך בין זה שזה בא ממנה לבין מצב שאתה זה שמבקש את זה? עושה לך לך את זה באותה מידה?
(שואלת מהתעניינות, מקווה שזה בסדר)
Brave new world​(מתחלף)
Brave new world​(מתחלף) • 29 ביולי 2020
יולי Yuli כתב/ה:
נהניתי מאד לקרוא icon_smile.gif

אני חושבת שהדרך היחידה לגרום לפרטנרית קיימת לזרום עם זה היא לנהל איתה שיחה פתוחה וכנה ולנסות לברר איתה אם זה מעניין אותה.
השאלה מה תעשה אם היא תירתע ותגיד שלא לא לא ולא בא לה בכלל.
(רגע, זה בכלל רלוונטי? הבנתי אותך נכון? או שהתכוונת לזה שפשוט תמצא מישהי שתיתן לך את מה שההיא נתנה רק בלייב ומתייעץ איך לחפש?)

הייתי מעלה את זה מול מישהי שמשדרת וייב של קינקיות או של ראש פתוח, שנותנת לך תחושה שאפשר לשתף אותה בפטיש מבלי שהיא תהיה נורא שיפוטית כלפי זה.
לא בדייט ראשון, כי זה לא יפה icon_smile.gif

קרה לי שנשלט הציע לי משהו שבגדול לא עושה לי את זה אבל בגלל שהייתה איתו כימיה טובה זה פתאום נשמע לי מדליק לנסות ואז ניסיתי ואהבתי. אבל זה עבד רק כשכבר היה חיבור וכבר הייתה בינינו תקשורת טובה וחברית וכבר מצאנו דברים שמלכתחילה שנינו רצינו.
אם הוא היה ישר בא עם רשימת המכולת שלו אז לא היה קורה בינינו כלום.

החלק שאותי הכי מדליק בכל הסיפור שלך הוא הפעם הראשונה, הרגע הזה שקורה משהו שלא ציפית, ואם היו שואלים אותך מראש אולי היית אומר "מה פתאום", אבל כשזה קרה זה הרגיש טוב ורצית עוד. אני מתה על רגעים כאלה, וזה נראה לי פי אלף יותר מרגש מלקבל "שירות" עם פעולה ספציפית כזאת או אחרת. אבל זו אני icon_smile.gif אתה מרגיש הבדל בצד שלך בין זה שזה בא ממנה לבין מצב שאתה זה שמבקש את זה? עושה לך לך את זה באותה מידה?
(שואלת מהתעניינות, מקווה שזה בסדר)

קודם כל הכל בסדר. ואני מבין לחלוטין מה את אומרת, ויש הרגשה הרבה יותר מרגשת כשזה בא ממקום אמיתי ולא מבויים.

לא אגיד שבשלב זה כשזה מבוים, זה לא עושה לי את זה, כי זה כן. אבל יכול להיות כי זה עדיין כלכך טרי ואני מחפש את זה מאוד. כנראה ,שאם זה היה לטווח ארוך והייתי יודע שזה מגיע מזיוף, זה היה דועך.

תודה רבה על התגובה, מאוד מעריך
שרף אורנים​(אחר)
לפני 3 שנים • 30 ביולי 2020
שרף אורנים​(אחר) • 30 ביולי 2020
אני אוהב שהיא מזכירה לי יש לי זין קטן (למרות שעל פי כל המחקרים שקראתי, אני ממש בממוצע העולמי) , אוהב שהיא אומרת לפעמים שהיא לא מרגישה את הזין שלי כשאני מזיין אותה או שהיא צריכה זין גדול וכו וכו... היא זורמת איתי בעניין הזה, למרות שהיה לה קשה בהתחלה אבל היא ראתה כמה זה מטריף אותי והסכימה להמשיך... מקווה שתמצא מישהי שקודם כל תאהב אותך ואח"כ תרצה לשלוט בך ולהשפיל אותך בדיוק כמו שאתה אוהב
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 30 ביולי 2020
זה מאוד תלוי במי הפרטנרית. בת זוג, יזיזה, סתם ידידה?
מניסיוני, בתור אחד שיש לו פאטיש שהוא יחסית לא קל לעיכול, כל עוד יש בינך לבין הפרטנרית אהבה/כימיה, הסיכויים לטובתך.
כל עוד זה לא סתם סטוץ שהרגע פגשת, פשוט תשתף אותה בפנטזיה שלך. זה קשה בהתחלה, הפחד שיחשבו שאתה מוזר, אבל בסופו של דבר אם מי שאתה איתה לא מעוניינת להגשים את הפנטזיות שלך (כל עוד הן לא קיצוניות כמובן) - כנראה שאתה לא צריך להיות איתה.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 30 ביולי 2020
"לאט לאט התחלתי להתמכר לזה, ולחפש עוד בחורות אשר יוכלו לספק לי את הצורך הזה, ואם הן נהנות על הדרך - מבורך (בכל זאת הייתי חייל בן 20, בכושר שיא ויש האומרים גם נראה טוב).
בקיצור, אספתי לי איזה 2-3 כאלה שהיו שולטות בי, אומרות לי מה לעשות, הכל היה כיף גדול ונחמד."

זה החלק שהכי הפריע לי במה שכתבת. אוסף נשים שמספקות אותך. ואם הן נהנות על הדרך - מבורך. כאילו, ההנאה שלהן היא בונוס, אבל ממש לא קריטית.

וואלה, נשלט ששם את הסיפוק שלו מעל הכל ורואה בנשים כלי לסיפוק מאוויו ותו לא, בדיוק מה שחסר פה בכלוב.
Brave new world​(מתחלף)
Brave new world​(מתחלף) • 30 ביולי 2020
Menta

משום מה זה לא נותן לי לצטט את תגובתך, מקווה שתקראי.

קודם כל , את צודקת באלף אחוז!! עכשיו אני מבין שהתנסחתי פה לא טוב. הניסוח הזה יצא כדי לקצר דברים ולא לחפור יותר ממה שחפרתי. זה ממש, אבל ממש לא היה "איסוף". עם כל אחת מהשולטות האלו היה לי קשר עמוק, על סף התעוררות רגשות (בעיקר מהצד שלי).

בנוסף הכוונה באם הן נהנות- זה שולטות שאכן נאוד נהנו לצפות בי, הקטע זה האם הן נהנו לעשות SPH הכוונה.

אבל את צודקת לחלוטין, בניסוח פה זה יצא לא במקום ואני מצר על כך. לא זו הייתה הכוונה.

עם 2 מתוך השלוש אני בקשר עד היום, כבר 8 שנים אחרי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שרף אורנים כתב/ה:
אני אוהב שהיא מזכירה לי יש לי זין קטן (למרות שעל פי כל המחקרים שקראתי, אני ממש בממוצע העולמי) , אוהב שהיא אומרת לפעמים שהיא לא מרגישה את הזין שלי כשאני מזיין אותה או שהיא צריכה זין גדול וכו וכו... היא זורמת איתי בעניין הזה, למרות שהיה לה קשה בהתחלה אבל היא ראתה כמה זה מטריף אותי והסכימה להמשיך... מקווה שתמצא מישהי שקודם כל תאהב אותך ואח"כ תרצה לשלוט בך ולהשפיל אותך בדיוק כמו שאתה אוהב

כן ❤ ממש התחברתי icon_smile.gif

יצא לי לאחרונה להרגיש את זה מהצד השני, אז אני רוצה לומר שאולי הניסוח הזה עשוי להישמע קצת תועלתני, אבל זה יכול לרגש גם לצד השני.
כלומר, איזה משהו שבעלי רצה שאעשה לו (לא מפרטת מפאת הפרטיות שלו, אפשר בפרטי אם זה רלוונטי, לדעתי לא ממש) ובחיים לא הייתי חושבת לעשות לבד כי זה נראה לי לא יפה לעשות את זה למישהו וגם זה לא מעניין אותי ואני לא מבינה מה כיף בזה. אבל זרמתי איתו וכשראיתי מה זה עושה לו הכל השתנה מבחינתי, כי אמנם הפעולה הספציפית ההיא לא עושה לי את זה, אבל לראות כמה הוא נהנה מזה - לגמרי כן. וגם אני נהניתי יותר בסופו של דבר, כי זה כיף לראות את הפרטנר שלי נדלק ומתלהב ומשתדל עוד יותר לרצות אותי.
אז אני עדיין לא מבינה מה כיף בזה ולמה הוא נהנה מזה,
אבל במקביל אני כבר מפנטזת בעצמי על הפעם הבאה icon_smile.gif