בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפול שאחרי Aftercare

The kingdom of Eden​(אחרת)
לפני 3 שנים • 6 באוג׳ 2020

טיפול שאחרי Aftercare

The kingdom of Eden​(אחרת) • 6 באוג׳ 2020
חדשה יחסית למערכת יחסים קבועה שכוללת בתוכה שליטה, והיום פעם ראשונה אחרי סשן (אומרת סשן אבל תכלס זה היה סקס-בוקר) שהרגשתי סוג של "נפילה", ובמהלך היום הקליק לי שזה תכלס כנראה היה ה-subdrop הראשון שלי. אז... אשמח לעצות לטיפול שאחרי (aftercare) שאתם כדומים/סאבים מוצאים יעיל, כי זה היה ממש אבל ממש לא כיף להיות במקום הזה ולהרגיש ככה.
(הכל היה בהסכמה כמובן, והסשן עצמו היה נהדר)
תודה 💙💋
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 6 באוג׳ 2020
מהניסיון שלי עזרו לו:
מתוקים למיניהם (להעלות רמות סוכר) שוקולד, מגנום, נחשי גומי וכאלה.

מגע אם אפשרי - חיבוקים ליטופים, סתם לשים ראש על הירך שלי או על הרגל.

מילים טובות, משבחות.
כשלא יכולנו להיות יחד כשהוא היה בדרופ - עזר אפילו סתם לשתוק יחד בטלפון, הודעות ואטסאפ.

מהצד שלי - השתדלתי להיות נוכחת יותר מבדרך כלל והאחריות שלו היתה להגיד מה הוא צריך ממני במידה והוא הרגיש שצריך
(לא תמיד היה צריך דווקא אותי. ולא תמיד הוא ידע בדיוק מה הוא צריך ממני אבל הוא היה מודע לזה שאני לא קוראת מחשבות אז...)
    התגובה האהובה בשרשור
Kitty frank
Kitty frank • 6 באוג׳ 2020
מגניב שאת דואגת לעצמך.
מסיכימה עם טלי ומחדדת מתוך הדברים שלה את דעתי- האחריות על הדרופ היא של השולט/ת.
האחריות של הנשלט/ת זה לתקשר היטב את הצורך.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 באוג׳ 2020
בנוסף למה שכתבו מעלי על מגע, נוכחות ותקשורת - סוכרים ומים.
כשנמצאים בסשן, הגוף שורף הרבה דלק וחשוב לחדש את המלאי.
סווריןן
סווריןן • 6 באוג׳ 2020
טלי35 כתב/ה:
מהניסיון שלי עזרו לו:
מתוקים למיניהם (להעלות רמות סוכר) שוקולד, מגנום, נחשי גומי וכאלה.

מגע אם אפשרי - חיבוקים ליטופים, סתם לשים ראש על הירך שלי או על הרגל.

מילים טובות, משבחות.
כשלא יכולנו להיות יחד כשהוא היה בדרופ - עזר אפילו סתם לשתוק יחד בטלפון, הודעות ואטסאפ.

מהצד שלי - השתדלתי להיות נוכחת יותר מבדרך כלל והאחריות שלו היתה להגיד מה הוא צריך ממני במידה והוא הרגיש שצריך
(לא תמיד היה צריך דווקא אותי. ולא תמיד הוא ידע בדיוק מה הוא צריך ממני אבל הוא היה מודע לזה שאני לא קוראת מחשבות אז...)

טלי, תפני אותה למה שכתבת על זה פעם, בבלוג שלך או בפוסט כאן. זה עשוי לעזור. אני זוכר שכתבת משהו מפורט על זה
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 6 באוג׳ 2020
המממ לא זוכרת

משימתך סווריןן, אם תסכים לקבלה, הנה לעבור על כככללל הבלוג שלי ולמצוא... ועל הדרך לעשות לייקים.
😈
hrgiger
hrgiger • 6 באוג׳ 2020
Kitty frank כתב/ה:
מגניב שאת דואגת לעצמך.
מסיכימה עם טלי ומחדדת מתוך הדברים שלה את דעתי- האחריות על הדרופ היא של השולט/ת.
האחריות של הנשלט/ת זה לתקשר היטב את הצורך.

תוכלי להסביר למה את מתכוונת ב"אחריות על הדרופ היא של השולט.ת"?

ומבחינת טיפים, נראה לי שכתבו לך פה את מה שאני יכולה לחשוב עליו. אחזור אם יהיו לי דברים נוספים (:
Kitty frank
לפני 3 שנים • 7 באוג׳ 2020
Kitty frank • 7 באוג׳ 2020
ברור שאפרט למענך (:

בגדול- שברת, תתקני.

בקטן- במערכת יחסים לא שוויונית האחריות נופלת בעיקר על הצד השולט.
הגבלת למישהו את התנועה, החושים וההחלטות קטנות ובסיסיות על עצמו לכמה רגעים, וקשה לו לחזור למציאות (ברמה כזו או אחרת) וזה תפקידך לוודא שהעניין יטופל על הצד הטוב ביותר.
זו אחריותך כי את יכולת למנוע זאת. אולי אפטר קר יותר ארוך, או עצירה ברגע יותר קריטי, או סתם יותר סוכר ונוזלים.
אם יש לי נשלט מכוסה עיניים בסלון, והוא שבר כוס זו תהיה אחריותי בלבד, כי באותו רגע הוא המשך של עצמי.
hrgiger
hrgiger • 7 באוג׳ 2020
כתבת ממש יפה, באמת.
אני רק מסייגת את עניין ה"כי את יכלת למנוע את זה". אני לא חושבת שניתן להימנע מדרופ, כן, יש את החשודים והטריגרים הידועים בתוך קשר שכזה, אבל לא חושבת שניתן בהכרח להימנע.
Kitty frank
Kitty frank • 7 באוג׳ 2020
כנראה שהימנעות מוחלטת היא לא אפשרית
האידיאל עדיין צריך לעמוד לנגד עיינינו, קשיחות רגשית מסויימת שקשורה בשאיפה להיות יותר טובים.
זוהי עמדה קריטית בעיני לחיים בכלל, ובפרט ללקיחת אחריות על יצור אחר(נשלט\חתול\ילד).

לפעמים אני יוצאת מכליי. אחרי זה אני קודם כל אומרת לעצמי 'אני מאמינה שאני יכולה לא לעשות את זה שוב'.
זה דומה איכשהו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אוג' 07, 2020 9:46 am, סך-הכל נערך פעם אחת