בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות בדסמית

אליפסה​(שולטת)
לפני 3 שנים • 8 בספט׳ 2020
אליפסה​(שולטת) • 8 בספט׳ 2020
אני נמצאת בקשר זוגי בדס"מי. אנחנו נשואים כבר יותר מעשור. לא התחלנו כזוג בדס"מי, והיו טלטלות בדרך. אבל היום הקשר שלנו יציב ומאושר. אני מאמינה שהיינו נכשלים כשלון נחרץ אם היינו מתחילים ממקום בדס"מי.

כמאמר הקלישאה, אנחנו קודם כל זוג, ורק לאחר מכן בדס"מיים. השליטה היתה דבר שנבנה אצלנו, ממקום של קבלה הדדית והרבה התגמשות. היום השליטה היא חלק מרכזי מאוד בזוגיות שלנו. ואני יודעת שאפשר להגיע למקומות עוצמתיים מאוד ואפילו טוטליים. אבל זה דבר שנבנה בהדרגתיות וביחד, לא פנטזיה ספציפית שאחד מאיתנו הגשים.

למרות שאין באמת כללים להכרות מוצלחת, הניסיון שלי אומר שהכלוב הוא מקום בעייתי. יש פה הרבה מאוד אנשים שמחפשים משהו ספציפי מאוד. לרוב זה סימן לקושי באינטימיות, וקושי להתמודד עם אדם שלם, שאינו בבואה של הצרכים והשריטות המאוד ספציפיים שלך. זה מסוג הדברים שכמעט אף אחד לא יודה בהם, אבל כאן הם נפוצים מאוד.

ההמלצה שלי היא להכיר אדם שיש לך תקשורת טובה איתו, שהוא מרגיש לך טוב, ושיש לך זרימה טובה איתו. לא להסתיר את המשיכה לבדס"מ, אבל להיות סבלניים ומתונים, ולא לצפות לניסים ונפלאות מהיום הראשון. זו לא התאמה קסומה כמו שזו דרך משותפת.
מחפש חזקה​(אחר)
לפני 3 שנים • 9 בספט׳ 2020
מחפש חזקה​(אחר) • 9 בספט׳ 2020
הייתי פעם בזוגיות תקופה דיי ארוכה עם שולטת, היתה תקופה מאוד מהנה לשנינו אבל דיי קשה כי אני מאוד דומיננטי ביום יום, בסוף החלטנו שהיא תשלוט בחדר המיטות זה היה מוסכם על שנינו , אני חושב שכל שולטת סך הכל מחפשת גבר שיהיה "גבר" לצידה ביום יום,
לדעתי השליטה זה סוג של הגשמת פנטזיות ולא דרך חיים, אבל זאת רק דעתי...