שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

עבודת אלילות
לפני 3 שנים • 19 באוג׳ 2020
עבודת אלילות • 19 באוג׳ 2020
"אם נתחיל להתייחס להסכמה בצורה הנתונה לפרשנות,
בדס"מ יחדל מלהתקיים.
אף שולט לא ירצה לעשות סשן כלשהו אם ההסכמה שניתנה לו תהפוך בדיעבד על דפי פורום הכלוב, לאי הסכמה."
בדיוק הפחד שדיברתי עליו. אף אחד לא אוהב להרגיש לא בסדר. מה שעשית או לא עשית בעבר לא מגדיר אותך. תשתחרר מזה ויוכל להיות פה דיון אמיתי על הסכמה. ולא הייתה פה הסכמה.

ושמע מלא חוסר ביטחון נוטף מהתגובה שלך. "אני מקבל הודעות בפרטי..." אז מה אתה פונה אלי חחח למה חסר לך לשלוח לי הודעות? מה אני צריכה את הדבר הזה באינבוקס?
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
כזה אני, ביישן וחסר ביטחון עצמי icon_smile.gif
מה שבטוח, בתור אחד שעושה סשן בכל ערב,
זה שאין לי פחד בכל מה שנוגע לענייני הסכמה.
למה את יוצאת מתוך נקודת הנחה שאי פעם ארצה לשלוח לך הודעה?
סתם נראה לי הזוי לחסום אדם שאינך מכירה, אבל במקרה שלך זה אכן לטובה icon_smile.gif
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
לא הייתה הסכמה אחת. הייתה הסכמה כפולה.
פעם אחת כשהסכימה לתנאיו ופעם שנייה אחרי שזה הסתיים ועדיין הייתה מעוניינת בו(כלומר בקשר הנרקם) רק "שיוריד מינון".
הוא כבר לא הסכים לפעם השנייה(הורדת המינון) וחתך.
איך הוא שחתך היה די מכוער ולא מתאים.

בשביל הסכמה בינו ובינה על סיטואציה אינטימית כזו לא צריך עו"ד, לא חתימה בדם ,לא צריך טבעת או רב.
מספיק להגיד "כן" או לזרום עם הסיטואציה שגם היא נותנת משמעות הסכמה
(כל עוד אין כפייה בכוח או איום על חייה, קרוביה, עבודה וכו')

אולי אנשים מפנטזים על הסכמה בסגנון הרומנטי עם איזה PASSION OF LOVE ועיניים מזוגגות בטירוף של אהבה
עם פרפרים בבטן, דפיקות לב של אושר עילאי וכבשן שבוער שם למטה לנשים שבינינו.
ריקוד סלואו אל תוך הלילה ושיחרור מחמאות דביקות אחד לשני.
אז לא כל ההסכמות הן כאלה icon_smile.gif
עבודת אלילות
מי שלא רוצה לא בודק 😘

הלוואי וחוסר ביטחון היה בא עם בושה, אחרת הוא לא היה מסוכן.

מאחלת לכם מעלי שלא תיפלו בידי נרקיסיסטית לעולם. לא נחמד ללמוד דברים כאלה בדרך הקשה.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
מאחל לך עבודת שלא תחוי משפט שדה מיד שלישית מרופא
כשהיד ה24 כבר מספרת שגם רצחת את ארלוזורוב ואת בכלל חשבת שזה רק רחוב

אסביר מאין מגיעות הדעות עם ה"מוסר הנמוך" הפוחדים, הפוחזים, המגנים/לא מגנים, המסוכנים ובעיקר המציאותיים:

היו עשרות "סיפורים", סערות כלוב על פני עשרות עמודים, היו אנשים שהודרו לחלקם היתה עדת מעריצים שתמכה,
היו שהורשעו, היו כאלה שישבו במעצר על תלונות שוא. היו גם רציחות- של אופי של אנשים איכותיים ומקסימים.

יהיו חולרות ויהיו פעורות ואף קבוצה לא יכולה למנוע מקרים בעתיד
היו קוים חמים למינהם שהסתבר שמי שמנהל אותם מפוצל ואביוזר
או שהיו בפועל לחרושת רכילות.

ברמה המגדרית גברים ימנעו ולא יספרו או ישתפו
על פגיעה שחוו והיו כאלה לא מעט. זו הסיבה לדעתי לחוסר סימטריה
בכמות המקרים שמשותפים

זה שמביעים דעה שונה לא מפחית מרמת האמפטיה או המוסריות
ובמקום לחלק ציונים לא יזיק קצת לשמע דעה מאנשים מנוסים.

ברמה הפרקטית עדיף לכבד כל אחד והאג'נדה שלו לגבי שליטה
להקפיד על הנחיות זהירות שפורסמו כאן לא מעט
בטוח שאם נמשיך לרדת אחד על השני זה לא יקדם כלום.
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 19 באוג׳ 2020
לא, לא עדיף בשום צורה לכבד אדם ש"האג'נדה שלו לגבי שליטה" זה שלצד השני אין גבולות. זה או שאין לך גבולות או שאת לא תהיי אצלי. כי זה פשוט מתכון לאסון.
כי אולי רוב הנשים לא יסכימו לזה, אבל תמיד יהיו כאלה שבאותה סיטואציה לא בהכרח יבחרו את מה שנכון להן, והוא יהיה שם לנצל את זה.

זה שתמיד יהיו חולירות זה אומר שצריך להניח לזה ולהגיד "אין מה לעשות"?

אתה יודע, בדיוק בעודי כותב את זה אני נזכר שלפני כמה זמן מישהי מכאן סיפרה לי על מישהו עם אותו דפוס של הוא לא הסכים לכבד את הגבולות שלה למרות שהיא ביקשה, בסופו של דבר הוא אנס אותה והיא פשוט קפאה ולא הצליחה להתנהל בסיטואציה. רק עכשיו אני נזכר בזה. אתה חושב שהיא לא הייתה רוצה שמישהו יזהיר אותה ואולי היה מונע את זה?
שרימחמש​(אחר)
dark enlightment כתב/ה:
לא הייתה הסכמה אחת. הייתה הסכמה כפולה.
פעם אחת כשהסכימה לתנאיו ופעם שנייה אחרי שזה הסתיים ועדיין הייתה מעוניינת בו(כלומר בקשר הנרקם) רק "שיוריד מינון".
הוא כבר לא הסכים לפעם השנייה(הורדת המינון) וחתך.
איך הוא שחתך היה די מכוער ולא מתאים.

בשביל הסכמה בינו ובינה על סיטואציה אינטימית כזו לא צריך עו"ד, לא חתימה בדם ,לא צריך טבעת או רב.
מספיק להגיד "כן" או לזרום עם הסיטואציה שגם היא נותנת משמעות הסכמה
(כל עוד אין כפייה בכוח או איום על חייה, קרוביה, עבודה וכו')

אולי אנשים מפנטזים על הסכמה בסגנון הרומנטי עם איזה PASSION OF LOVE ועיניים מזוגגות בטירוף של אהבה
עם פרפרים בבטן, דפיקות לב של אושר עילאי וכבשן שבוער שם למטה לנשים שבינינו.
ריקוד סלואו אל תוך הלילה ושיחרור מחמאות דביקות אחד לשני.
אז לא כל ההסכמות הן כאלה icon_smile.gif

אם אתה רואה בלא להקשיב לרצונות, לא לאפשר גבולות בתוך גבולות הסשן, לשבור גבולות, לשמוע את הצד השני "מתחנן" להוריד מינון ולהמשיך כרגיל - מצב של הסכמה, אני מצטער על הנשלטות שלך.
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:

אם אתה רואה בלא להקשיב לרצונות, לא לאפשר גבולות בתוך גבולות הסשן, לשבור גבולות, לשמוע את הצד השני "מתחנן" להוריד מינון ולהמשיך כרגיל - מצב של הסכמה, אני מצטער על הנשלטות שלך.

1)ההסכמה השנייה הייתה על המשך קשר עם הבן אדם, לא ספציפית על עוצמת הסשן ששם שניהם
הגיעו למחלוקת שבסופה נפרדו לדרכם.

2) לא מדובר בדרכי פעולה שלי, אני לא זה שמופיע בסיפור.
אם אני לא מגנה פעולות מסוימות שהופיעו אין זה אומר שכך בדיוק אני נוהג גם עם נשלטות שלי.
וגם אחרים שסירבו לגנות פעולות מסוימות בסיפור אין זה אומר שכך הם פועלים(שולטים או נשלטים)

2) כל מה שנכתב בסיפור נכתב כמקרה אחד, סשן אחד.
אז במקרים מסוימים אפשר לנהוג ככה, כן. הייתה מילת ביטחון.
אין זה אומר שכל מפגש, וכל סשן וכל פרטנרית יהיה תמיד ככה עבור אותו שולט. אנשים מגוונים אתה יודע.
הסשנים שלך כולם היו אותו דבר?

כאילו אף פעם מישהו לא החליט ללכת על סשן טיפה קיצוני או חזק...
אולי זה לא הכי מתאים עבור מישהי שזו פעם ראשונה לה אבל זאת לא הייתה החלטה שלי אלא שלו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי אוג' 20, 2020 1:50 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
שרימחמש​(אחר)
נסכים שלא להסכים, עייפתי מלנסות להסביר מה לא בסדר במקרה או בגישה.
עבודת אלילות
נו עוד אחד שקופץ..
25 סמ סיכם יפה, לזיין ללא הסכמה מפורשת וכיבוד גבולות זו לא אג'נדה, לא דעה. שולט שעושה דבר כזה הוא לא שולט, הוא לכל הפחות איש קטן או אנס בפוטנציה.
בהחלט גם נשים יכולות להיות אלימות, נרקיסיסטיות, ואין שום חוק שמונע מהן להיות כאלה היום. פשע של אחת לא מכשירה את האחר.
צא מהמחנה, פשוט תודה, או שאתה באמת ובתמים חושב שזו התנהגות לגיטימית, או שאתה פוחד לקבל אצבע מאשימה. התגובות פה מוציאות מאוד את האופציה השנייה, היא גם לא סותרת את הראשונה. צריך שנשלטות ידעו עם מי יש להן עסק.
וסמוך אתה על נשים עם ניסיון, יותר עשיר משלך, עם נרקיסיסטים, ושוב, הלוואי שלא תרכוש ניסיון כזה.