סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

Sunscreen​(שולט)
לפני 3 שנים • 24 באוג׳ 2020
Sunscreen​(שולט) • 24 באוג׳ 2020
ראשית מילת החירום שלי היא 'עצור'. לא 'אדום'.
שנית זה נאמר אצלי תמיד בשני מצבים שונים -
1. בהתכתבות
2. לפני שמתחיל סשן

עושה את זה כי מגן על עצמי.

חלק מהתדריך הקבוע שלי:
אמרתי לה ש'עצור' מילת חרום והמשמעות שלה היא מצוקה. ואפשר לעצור, לדבר ולהמשיך אחר כך כאילו כלום.
בדרך כלל אני גם אומר שיש מילת אמצע, משהו שקובעים, כדי לאותת שמה שקורה לא הכי סבבה.
באנלוגיה של 'אדום' זה סוג של 'צהוב'.
אני לא בטוח שאכן מילת האמצע הייתה חלק מהתדריך עם הבחורה הספציפית הזו. אבל כך או כך -
מילת חירום הונחה, והסברתי לה מפורשות שאפשר לעצור ולהמשיך.

ושוב,
אני עדיין לא בטוח שהפסיכופת הוא אני. אם מישהו מעוניין לאמת את זה מוזמן לכתוב לי. היה לי חשוב לכתוב כדי לתת זווית אחרת למשהו שזהה בשלד שלו לאותו הסיפור שנכתב והפסיכופת המדובר.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני חושבת שזה נהדר שכתבת את זה, לא רק בהקשר של הסיפור הנ"ל, כי זה מאד נדיר ששולטים משתפים בפתיחות את החוויה שלהם מסשן לא מוצלח, ואני חושבת שלכולנו יועיל לשמוע יותר על חוויות של אחרים ולהבין זה את זה יותר.

קצת מוזר לי שאתה "לא בטוח" שהפסיכופט הוא אתה, כי אמנם יש נקודות דומות בין הסיפורים אבל כל הדברים שבגללם שפטנו לחומרה - לא שם.
אף אחד לא דיבר בכלל על החלק שבו הוא מפסיק באמצע. הזעזוע שלנו, בגדול, הוא מהעובדה שהוא הזמין אשה לסשן אצלו ולא יצר מנגנוני הגנה. כל מה שכתבת פה עם העצור והאפשר לדבר - זה בדיוק, בדיוק מה שהיה חסר שם. אז או שאתה לא האיש הנ"ל או שאחד הסיפורים שקרי.
ואם זה מעניין אותך אז הייתי שואלת אותה ולא את הפורום. הרי ברור שאף אחד מאיתנו לא יכול לדעת ערך אמת של שום דבר שנכתב פה, רק להגיב "בהנחה והכל נכון".

אני חושבת שמה שכתבת עובד מצויין בתור דוגמה לאיך אפשר להתמודד עם סשן שלא הולך טוב מבלי שזה יהפוך לסיוט, ולא עובד בכלל בתור "הצד השני" של הפוסט הפותח. לא מדובר בנקודת מבט או פער בין חוויות. או שמלכדת מילת בטחון או שלא. או שאמרת לפרטנרית שאין שיח אלא רק הסכמה וסירוב או שלא. זה הדבר העיקרי שמבקרים פה, לא את עצם העובדה שהם לא נהנו ביחד. חוסר התאמה יכול לקרות לכל אחד וזה בכלל לא האישיו.
Sunscreen​(שולט)
הבוקר קיבלתי הודעה מידידה שלי שחשבה שמדובר בפרופיל שלי, היא ניסתה לברר מי הפרופיל ואמרו לה שהוא נכתב עלי.

זה עדיין קצת לא לגמרי וודאי ובתהליכי בירור, אבל העדפתי לכתוב ולתת זווית אחרת בכל מקרה.
בין אם אני אותו 'פסיכופת', לבין אם לא.

מסקנות שלי מהסיפור הזה:
1. בדסם באהבה, או לא בכלל.
2. פייר, לחתום על דף נייר לפני שהנושא הוסבר והכל סבבה. זה לא בושה בכלל
Sunscreen​(שולט)
פניתי לשאול אותה אם זה נכתב עלי,
נראה מי מה מו
Sunscreen​(שולט)
אם הפוסט הזה אכן נכתב על המפגש שלי עם אותה בחורה, והבחורה שסיפרה לחברתה שכתבה את הפוסט - חוותה משהו מהזווית שלה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
"אם".
אבל אלה לא שתי זויות. אלא שני סיפורים שהפרטים הקריטיים בהם הפוכים לגמרי.
אז או שמדובר באנשים שונים או שאחד מכם משקר.

"הוא אמר שבשבילה יש רק אדום. או שהיא נותנת לו לעשות מה שהוא רוצה או שעוצרים והיא מתלבשת והולכת". או שזה קרה או שזה לא קרה.
Sunscreen​(שולט)
זה "אם" כי פניתי לשאול את אותה בחורה אם הפוסט שחברה שלה כתבה, אכן נכתב עלי והיא עוד לא ענתה לי.

לגבי מה שכתבת אני מסכים איתך.
הבעייה היא שבדסם לא מספיק חלק חשוב ועיקרי מחיי כדי לטהר את שם הפרופיל שלי..
כתבתי את התגובה כי "אם" זה אני, ומדובר באותה בחורה - אז היא ממש נפגעה ממני.
כשלא הייתה כוונה לכך!
וחשוב לי להבהיר הן לה והן לכולם את הזווית שלי.

אילו הייתי חושב לרגע שנפגעה, הייתי יוצר קשר בעצמי איתה אחרי שהלכה ומשוחח איתה ככל שצריך בכדי להרגיע אותה.
הבחורה במקרה שאני סיפרתי עליו - הלכה באמת בסבבה, אחרי שיחה רגועה במרפסת ולא בסערה.

ראבק, אני זוכר בפירוש שהצעתי לה שאני אשן על הספה והיא תישן בחדר שלי במיטה. כי מאוחר ושתינו קצת.

בקיצור, אם הפוסט נכתב על המקרה שלי עם אותה בחורה -
אני עם תחושה חמוצה קצת.
באסה לי לדעת שיש מישהי בעולם שזה מה שהיא חושבת עלי. בייחוד כשלא הייתה שום כוונה להגיע לזה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
זה ממש מוזר בעיני שאתה מתייחס לזה כאילו זה סיפור אמיתי עליך כאשר לא ייתכן שאתה דובר אמת וזה סיפור אמיתי עליך.

כל מה שכתבת נשמע בסדר בפני עצמו אבל לא באמת שייך לכאן. זה מוזר לכתוב "אם... אז..." על משהו שבוודאות לא יכול להיות נכון.