ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

dark enlightment​(שולט)
לפני 3 שנים • 15 באוג׳ 2020
dark enlightment​(שולט) • 15 באוג׳ 2020
מדברים פה על אחריות קהילתית בדסמית ועל כוח יחד להחליט מי להעיף, להוקיע, להעניש, לנזוף, לחנך מחדש.
אז אם הייתה קיימת כזו קהילה שיתופית עם סמכויות כאלה, אני מניח שכל אלה שתמכו בה מוכנים לשים את קשריהם
הרומנטיים כל כמה חודשים מחדש בפני הועדה הבדסמית הזו שתחליט אם זה ראוי או לא. אם הם בסדר ובן/בת הזוג
בסדר בהתנהלות והאם זה מקובל על הועדה ההתנהלות ודרכי הפעולה שלהם, כי אחרי הכל - ההסכמה שיש ביניהם
היא משנית וצריך לעבור ועדת בדסמ ע"י הקהילה שתאשר מה מתאים ומה לא.
אם ההסכמה מתאימה או לא (אם זה היה רגשי מדי?פחות רגשי? מהסס טיפה?)
כל זה ייעשה וינוהל ע"י אנשים שאתה בכלל לא מכיר.

ומה עם נשלטות חדשות? להציב חונכ/ת אישית לכל אחת שיחליטו עבורן?
לדבר אליהן כמו ילדה קטנה מסכנה וחלשה? הרי היא לא באמת יודעת לקבל החלטות בעצמה. היא חדשה.
כשאת חדשה בבדסמ נמחק לך כל נסיון החיים מסתבר, כאילו לא עברת כלום עד כה.
את מתחילה כאילו את בת 10 מבחינה רגשית וחוויתית.

ומינוי שולטים ע"י הועדה יהיה כמו מינוי שופטים בבג"ץ.
רק יחידי סגולה שמיום לידתם סומנו כשולטים יוכלו לקבל אחרי 30 שנה של לימודים או יותר את התואר הנכסף.

הפורום,הצאט, הבלוגים ויתר הדברים פה משמשים פה כמקום להיכרויות קבוצתיות ואישיות, דיונים בין אנשים,
חשיפה אישית(בלוגים) - לא לקומונה עם חוקים נוקשים בה כל אחד צריך לדווח מדי פעם למנהיגי הקהילה על מעשיו.
יש אולי קומונות כאלה בעולם פה ושם אבל זה לא פה. אין פה חובת דיווח על קשריך והתנהלותך מול אחרים ואין פה
עמידה בתנאי סף קהילתיים דמיוניים מלבד הבסיסיים שיש בכל פורום/צאט מצוי.
(חוץ מאאוטינג שזה תוספת שבד"כ לא נראית בפורומים אחרים אבל מובן למה אאוטינג פומבי אסור פה)

כל המילים האלה של: "אנחנו, חובתינו, ביחד, הכוח שלנו וכו'..."
אנשים, אני לא מכיר אתכם בכלל.
נסחפתם.

אנשים ינהלו לבד את קשריהם ויחליטו את החלטותיהם לבד ואם מישהו או מישהי ירצו עצה אז הם כבר יפנו
למישהו שייעץ להם. לא סיפור גדול. זה מה שאנשים עושים.
ויועצים לא חסר ויש אפילו OVER.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 15 באוג׳ 2020
שוטף המוחות כתב/ה:

הלוואי ויאנסו פה כל אחד ואחת שהגיבו בצורה הזאת ואז תיראו מה זה תגובות כאלה.

(אוח. תהיה בטוח במאה אחוז שיש כאן אנשים שנפגעו מינית ומצדדים בעמדה הזו.
כל הקולות האלו נמצאים גם בראש של הנפגע: זה הכל היה באחריותי, באשמתי, יכולתי ללכת, עדיף שלא אעשה עניין. הכל גם חלק מהשיח הפנימי.)
Lanya Colson
Lanya Colson • 15 באוג׳ 2020
dark enlightment כתב/ה:
מדברים פה על אחריות קהילתית בדסמית ועל כוח יחד להחליט מי להעיף, להוקיע, להעניש, לנזוף, לחנך מחדש.
אז אם הייתה קיימת כזו קהילה שיתופית עם סמכויות כאלה, אני מניח שכל אלה שתמכו בה מוכנים לשים את קשריהם
הרומנטיים כל כמה חודשים מחדש בפני הועדה הבדסמית הזו שתחליט אם זה ראוי או לא. אם הם בסדר ובן/בת הזוג
בסדר בהתנהלות והאם זה מקובל על הועדה ההתנהלות ודרכי הפעולה שלהם, כי אחרי הכל - ההסכמה שיש ביניהם
היא משנית וצריך לעבור ועדת בדסמ ע"י הקהילה שתאשר מה מתאים ומה לא.
אם ההסכמה מתאימה או לא (אם זה היה רגשי מדי?פחות רגשי? מהסס טיפה?)
כל זה ייעשה וינוהל ע"י אנשים שאתה בכלל לא מכיר.

ומה עם נשלטות חדשות? להציב חונכ/ת אישית לכל אחת שיחליטו עבורן?
לדבר אליהן כמו ילדה קטנה מסכנה וחלשה? הרי היא לא באמת יודעת לקבל החלטות בעצמה. היא חדשה.
כשאת חדשה בבדסמ נמחק לך כל נסיון החיים מסתבר, כאילו לא עברת כלום עד כה.
את מתחילה כאילו את בת 10 מבחינה רגשית וחוויתית.

ומינוי שולטים ע"י הועדה יהיה כמו מינוי שופטים בבג"ץ.
רק יחידי סגולה שמיום לידתם סומנו כשולטים יוכלו לקבל אחרי 30 שנה של לימודים או יותר את התואר הנכסף.

הפורום,הצאט, הבלוגים ויתר הדברים פה משמשים פה כמקום להיכרויות קבוצתיות ואישיות, דיונים בין אנשים,
חשיפה אישית(בלוגים) - לא לקומונה עם חוקים נוקשים בה כל אחד צריך לדווח מדי פעם למנהיגי הקהילה על מעשיו.
יש אולי קומונות כאלה בעולם פה ושם אבל זה לא פה. אין פה חובת דיווח על קשריך והתנהלותך מול אחרים ואין פה
עמידה בתנאי סף קהילתיים דמיוניים מלבד הבסיסיים שיש בכל פורום/צאט מצוי.
(חוץ מאאוטינג שזה תוספת שבד"כ לא נראית בפורומים אחרים אבל מובן למה אאוטינג פומבי אסור פה)

כל המילים האלה של: "אנחנו, חובתינו, ביחד, הכוח שלנו וכו'..."
אנשים, אני לא מכיר אתכם בכלל.
נסחפתם.

אנשים ינהלו לבד את קשריהם ויחליטו את החלטותיהם לבד ואם מישהו או מישהי ירצו עצה אז הם כבר יפנו
למישהו שייעץ להם. לא סיפור גדול. זה מה שאנשים עושים.
ויועצים לא חסר ויש אפילו OVER.

אני מניחה שנוח לך לחשוב ש ״מותר להיות מניאק״, ושהכלוב זה אתר הכרויות בלבד.

בפועל, זו קהילה. בפועל, היא מגבשת לעצמה נורמות גבולות ופרקטיקות מקובלות. בפועל, אנשים שלא עוקבים אחרי הפרקטיקות מוקעים.

למזלך אתה ניק כפול, והניק האמיתי שלך לא יקושר לדברים השערורייתיים שכתבת בשרשור הזה. כך שאתה יכול להמשיך להעמיד פנים שזה אתר הכרויות שאין בו טוב ורע נכון ולא נכון

אם היית מאמין שזה נכון, שפה זה רק הכרויות וכל אחד יכול לעשות מה שהוא חושב, לא היית משתמש בניק כפול כדי להגיד את מה שאמרת כאן.
philosophic john​(שולט){ginny}
philosophic john​(שולט){ginny} • 15 באוג׳ 2020
לניה, אני מסכים איתך שזו קהילה, אבל איך מתבטא בדיוק המשפט - 'בפועל, אנשים שלא עוקבים אחרי הפרקטיקות מוקעים.'

הרי בפועל, מעבר לאזהרות שעוברות מפה לאוזן, אין לדיונים האלה אימפקט שנשאר.

ולמישהי חדשה שלא מכירה כאן אף אחד - אזהרות מפה לאוזן לא יעזרו.

זה נושא ישן נושן והקהילה, כמו
קהילות בדס'מ בכל העולם, די חסרת-אונים מולו.

במצב שאין רגולציה ויש שוק חופשי, אז למרבה הצער, הכלל היחיד שפועל באפקטיביות הוא 'ייזהר הקונה', כלומר - תיזהר הנשלטת ותבדוק היטב בידי מי היא מפקידה השליטה, ותזכור שהיא אחראית לעצור את הסשן וללכת אם משהו לא תקין בעיניה.

נ.ב
ככה נראה דיון די דומה ב-2006...
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=15729&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
dark enlightment​(שולט)
גם בכינוי הראשון שלי לא בדיוק הייתי "מהטובים" כהגדרתך. גם בפורום.
והכינוי הנוכחי נוצר בשביל הבלוג. לכתיבה בלבד.
הוא לא נפתח במיוחד בשביל פוסטים כאלה אלא קיים כבר זמן מה.
הוא לא כל כך נועד לפורום. במקרה עכשיו כתבתי.
אני לא יוזם היכרויות איתו. אם פונים אליי לשיחה לשאול על משהו אז משוחחים
וגם אז אני מבהיר שזה בעיקר לכתיבה.
יש חריגים אבל לא לזה אני מכוון. שוב, זה נועד לכתיבה.

כתבת:

"בפועל, זו קהילה. בפועל, היא מגבשת לעצמה נורמות גבולות ופרקטיקות מקובלות.
בפועל, אנשים שלא עוקבים אחרי הפרקטיקות מוקעים."

זה יותר משאלת לב שלך מאשר המציאות בפועל.
איזה נורמות גבולות ופרקטיקה קיימות כרגע פה מלבד הבסיסיות המוכרות בחוק\ שפה נקייה ועניין האאוטינג?
(ובנושא האאוטינג מסתבר שאין לאנשים פה בעיה לשפוך, הכל כשר בשביל המטרה. זה אפילו הדבר הראשון שנזרק לפעמים)
אני מכיר את הנורמות הבסיסיות אבל רצונותייך בנושא הן מעבר לבסיסיות. את ועוד כמה לקחתם כמה צעדים קדימה בקו מחשבה האישי שלכם.
הבסיס שלך הוא לא הבסיס שלי. זה לא עושה אותי אדם רע או אחרים שחושבים כמוני.

האם יש איסור למישהו להיות מניאק? הוא מסולק על זה בהחלטה שלך או של הועדה המסתורית שאת מכהנת בה?
האם יש איסור להתנהג לא יפה למישהו?
האם יש איסור לנהל סשן ללא מילת ביטחון למשל?
האם יש איסור לנהל סשן ללא אפטרקייר?
האם יש איסור לפגישה ראשונה בבית של מישהו?
האם מותר לא להיות ג'נטלמן/ליידי ואם כן לכמה זמן?
האם מותר לחתוך קשר מתי שבא לך ומסיבותיך שלך לא משנה מהן?
האם מותר לקיים קשר בדסמי כאשר אתה כבר נשוי?

השאלות הללו מופנות לגברים ונשים כאחד. שולטים או שולטות. נשלטים או נשלטות.

מהן נורמות הגבולות והפרקטיקה שהכרזת עליהן במעמד צד אחד ובפני מי צריך לתת את הדין במקרה שמופר משהו מהנכתב למעלה.
אולי אחרים מוכנים לקבל את לוחות הברית שלך. זה עניין שלהם והחלטה שלהם (אם את וחברי הועדה המפקחת מרשה להם להחליט
לבד מה טוב להם)

לגבי עניין הטוב מול רע(כאשר את כמובן בצד הטוב...)
. משפטי ה "כל אחד והחברים שלו" או "החברים שלי זה לא החברים שלך ולהיפך" מתאימים לסיטואציה הזו.
כל אחד יחיה על פי ראות עיניו כל עוד זה לא פוגע בחוקים הנורמטיביים שכולנו מכירים מהעולם הונילי.

ואם אכן נוצרה פגיעה האני מאמין שלי הוא שאנשים הקשורים לסיפור ינהלו את זה ביניהם ויחליטו מה שיחליטו, אם לבד או ביחד.
אם ירצו ישתפו גם חברים בסיטואציה ויקבלו ייעוץ ושם יסתיים המעגל שיתוף.
לא שפיטה פומבית ועמידה בסטנדרטים האישיים שלך או של מי שמאמין כמוך(שהם מעבר לבסיס אלא מכוונים לאידיאולוגיה מסויימת).
כמו שהם לא מחליטים עבורך אל תחליטי עליהם.
לא צריך ואטסאפ קבוצתי של מציצנים בסיפור אישי שבינו לבינה (לא ספציפית הסיפור הזה אלא כללית)
philosophic john​(שולט){ginny}
philosophic john​(שולט){ginny} • 15 באוג׳ 2020
דארק,
'כל אחד יחיה על פי ראות עיניו' ?

'כמו שהם לא מחליטים עבורך אל תחליטי עליהם' ?

לב הדיון כאן הוא שיש טורפים שמסתובבים בקהילה, יוצרים קשר עם נשלטות/נשלטים חסרי-נסיון (יחסית), מבטיחים הבטחות, ועושים שלל מניפולציות שתכליתן ניצול של הצד הנשלט/ת והשלכתו שבסופן הנשלט/ת נותר/ת פגוע/ה. זה לא בדס'מ. זה ניצול לרעה של המסגרת הבדס'מית. וזה פוגע בכל האחרים ומוציא לתחום שם רע.

במקרה הזה סוכמה מסגרת (ssc, גבולות, מילת-ביטחון) ובפועל הנשלטת מצאה עצמה בסשן אחר לגמרי ממה שסוכם.

זה שהקהילה לא יכולה לעזור - זו עובדה מצערת. אבל אחרי הכל, רק לפני שבע שנים עוד תוייגנו כסובלים מהפרעה נפשית, אז אפשר להבין שלוקח זמן לנוע מהמקום המוחלש הזה למקומות אחרים.

אבל הקהילה בהחלט יכולה וצריכה לגנות התנהלות לא ראויה מצד שולט.
dark enlightment​(שולט)
עוד כתבת שאני אמרתי דברים שערורייתיים.

אז הנה כמה דברים שבחרת להתעלם ולא נראה לך שערורייתי:

"לשרוף אותו חי"
"להדביק את הראש שלו על פורנו גייז ולהפיץ ברחבי האינטרנט."
"שידרס"
"פשוט הוא חזיר וצריך לחתוך לו את הזין"
"בור של פאקינג חרא, חלאת אדם. חבל שיצא מהכוס של אמא שלו."
"פסיכופת"

וכל זה עוד נאמר בלי לדעת פרטים על המקרה כלל.

נ.ב:
אני לא הנושא. אפשר לחזור לנושא הפוסט.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
עכבר כתב/ה:
שוטף המוחות כתב/ה:

הלוואי ויאנסו פה כל אחד ואחת שהגיבו בצורה הזאת ואז תיראו מה זה תגובות כאלה.

(אוח. תהיה בטוח במאה אחוז שיש כאן אנשים שנפגעו מינית ומצדדים בעמדה הזו.
כל הקולות האלו נמצאים גם בראש של הנפגע: זה הכל היה באחריותי, באשמתי, יכולתי ללכת, עדיף שלא אעשה עניין. הכל גם חלק מהשיח הפנימי.)

די נו, אף אחד לא אמר שזה באשמתה, פשוט יש אנשים שמעדיפים לנקוט בעמדה של לחזק, להסביר ולשתף בניסיון אישי כדי שנשים ידעו להיזהר מאותם טיפוסים (לא הוא ספציפית כי יש לא מעט) ואחרים שמעדיפים לחזק את הקורבנות, לצעוק גוועלד ולחנך את עולם.
הוא חרא, אין על זה ויכוח, יש הרבה כאלה פה, בטינדר, על חוף הים ולעשות שיימינג לא יפתור את הבעיה הזאת.
לדעת איך להיזהר מהם או איך לנהוג במידה וכבר נפלת על אחד כזה, כן עוזר!
זה הכל.
Walter Plinge
Walter Plinge • 15 באוג׳ 2020
ג'ון ודארק (ביחד אתם: ז'אן ד'ארק),

כאמור, אני לא יודע איפה למדתם משפטים.

החוק (גם) בישראל מאוד ברור. אונס הוא בעילתה של אישה שלא בהסכמתה החופשית.

לפי העובדות שתוארו המדובר בבירור באונס: האישה בבירור לא הסכימה שיעשה בה מה שנעשה.

זאת והלחץ הנפשי המתואר כאן איננו מאפשר את ה"הסכמה החופשית" הנדרשת בחוק. לפי סעיף קטן (2) משום שההסכמה שניתנה הייתה ביחס למעשים שונים מאלו שבוצעו בפועל.

מחוץ לעולם הבדס"מ, עומדת לבועל טענת הגנה (שיש הטוענים שהיא מיושנת) שטעה לחשוב שהאישה דווקא כן הסכימה. אותו בועל (=אנס) חשב שהאישה הסכימה משום שהיא לא התנגדה.

אני לא רואה סרט בעולם שהטענה הזו תעמוד גם ל"מאסטר". בגלל האופי הקיצוני של המעשים המיניים בעולמנו, "מאסטר" נדרש לרגישות ולאחריות מוגברת. הוא צריך להיות עם אצבע על הדופק ועם יד הלב, ולדעת שמה שהוא עושה נעשה בהסכמה (זה הקריטריון החוקי; הקריטריון המוסרי הוא כמובן: "ברצון"). לכן, המצב הוא בדיוק הפוך מהמצב שאתם מתארים. המשפט לא מכיר ב"סשן" ולא מכיר ב"מילות בטחון". אם יש רגע כלשהו שבו האישה לא מסכימה להיבעל, באותו הרגע משתכללת עבירת אונס.

אל תבלבלו בין מה שהיה מדליק אתכם לחשוב שהחוק קובע, לבין מה שהוא קובע באמת. מי שמקיים יחסי מין תוך שימוש בכוח, בקשירות וכיו"ב - הולך מבחינה משפטית על קרח דק מאוד.

אני לא מכיר פסיקה בנושא, אבל לדעתי זה נובע רק מהעובדה שה"סאבית" הממוצעת לא תמהר ללכת לבית המשפט עם התיק שלה.