סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההבדל בין ניוש לזלזול בנשים

תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 14 באוג׳ 2020

ההבדל בין ניוש לזלזול בנשים

אוקיי, בתור שולטת שניוש זה לא היה אף פעם בטופ 5 שלה, (חוץ מלהלביש טוסיק חטוב בתחתון יפה), אני אשמח להעמיק את הדיון בזה.
כשהנשלט מעוניין שיקראו לו בשם נשי, ילבישו ויקראו לו בשם של אישה ולדעתו ככה הוא מרגיש זונה קטנה, האם ההסקה מכך שמבחינתו זה השפלה להיות אישה.
בסופו של דבר לא ראיתי נשלטת אחת שיש לה פטיש שיקראו וילבישו אותה כמו גבר.
האם העובדה שהופכים נשלט לאישה לעצם ההשפלה, זה אומר שזה אמור להיות משפיל להיות אישה?
אשמח לשמוע את דעתכם/ן בעניין.
ג'ק בלאק​(נשלט)
ג'ק בלאק​(נשלט) • 14 באוג׳ 2020
נקודת מחשבה מעניינת...
בגדול אני חושב שלצערי מה שאמרת הוא נכון.
עם כמה שהעולם מתקדם והפוך לנאור יותר ככל שחולף הזמן אנחנו עדיין נשענים על בסיס עולם מאוד שובניסטי שבו האישה היא הקטנה, החלשה והמאוד תלויה בגבר..

מאוד קשה לחשוב על סיבה אחרת על למה להפוך לאישה אם לא על הסיבה הזו.

אולי בעוד 50 שנה זה בכלל לא יהיה אישיו וגברים יתהלכו כמו נשים ביום יום ללא רגשי נחיתות בגלל שיהיה שיוויון בין המינים אבל זהו תרחיש מאוד אופטימי על סף הלא ריאלי לצערי הרב..
סָטירה​(אחרת)
סָטירה​(אחרת) • 14 באוג׳ 2020
יפה. הדיון הזה הוא לונג אובר דו מבחינתי. כשדיברתי על כך עם נשלטים בעבר הם נעשו אפולוגטיים מאד, שללו במהירות וחשבו שהאמירה השחוקה 'אני מעריץ נשים' היא טיעון מנצח.

וכן, המקרה ההפוך אכן נדיר באופן קיצוני, אבל כשנתקלים בזה, זה קריפי לא פחות:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=889202&blog_id=87081
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אז גברים מנוישים חושבים שבתור אישה הם זונה קטנה וביצ׳ית ונשים מגוברות חושבות שגבר צריך להתנהג פשוט באופן בזוי לנשים.

כמה יופי 🤦🏻‍♀️
''''''''''
'''''''''' • 14 באוג׳ 2020
לדעתי מנוישים מפנטזים על אספקט מאוד ספציפי, על להיות הפנטזיה הפורנואית של אישה.
לצורך העניין, גבר כזה הוא לא שונה משולט שרואה בנשלטת זונה, חור וכו'.
כל עוד ברור לכולם שזאת לא המהות של להיות אישה. אלא משחק. פנטזיה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 באוג׳ 2020
בשביל להבין למה אקט מסוים מקבל משמעות משפילה בקונטקסט הבדס"מי צריך לבחון את הנעשה בעולם שבחוץ, הזה שאנחנו חיים בו ביום-יום וגדלנו על הנורמות שבו.

בעולם שבחוץ הנשיות כשל עצמה לא נחשבת משפילה אלא כשמייחסים אותה ספציפית לגבר, ורק במצב הזה נשיות נתפסת כמגוחכת ולא סקסית.
לצורך העניין, אם את בתור אישה את תצאי לרחוב עם איפור ושמלה לאף אחד לא יהיה אכפת. אולי אפילו להפך, זה עשוי לגרום לאנשים מסוימים לתפוס אותך אף כמושכת יותר, אבל אף פעם זה לא יגרום לאנשים לתפוס אותך כמגוחכת יותר.
בעוד אם אחד הנשלטים שלך יצא ככה לרחוב, כאן יתחילו ההערות המשפילות.

אם נשיות כשל עצמה הייתה משפילה, היית רואה שולטים שעושים סשן "ניוש" לנשלטות, אבל זה פשוט חסר טעם כי זה לא יכול להשפיל אותן בגלל מה שהסברתי בפסקה הקודמת.
גם הסיבה שאין אקט של "גיברור" לנשים היא כי אין בזה משמעות, כי כשאישה יוצאת עם לבוש טומבוי לרחוב זה גם לא יזיז לאף אחד.
אז אם לא נטבעה בנו משמעות משפילה מהעולם שבחוץ שעליו גדלנו, אי אפשר להקצין אותה אף יותר בעולם הבדס"מ.
בשביל לשחק עם ההשפלה בקונטקסט האירוטי, האקט/רעיון צריך קודם כל להיות משפיל בקונטקסט התרבותי שבו גדלנו אחרת זה ירגיש חסר משמעות ומאולץ במקום ללחוץ לנו על הרגשות האלו שיוצרים בנו את הריגוש הבדס"מי.

אז האם בהכרח מי שנהנה מניוש מזלזל בנשים? לא. לפעמים אנשים נהנים בקינק שלהם מדברים שלא משקפים אמונות שהם מחזיקים בהן (גם אם הם ספגו אותן לאורך השנים, כי זאת פשוט התרבות שנולדו אליה זה לא אומר שהם בהכרח תומכים בהן).
אפשר להיות הכי פמיניסט בעולם ועדיין לאהוב להיות מושפל כאישה בין ארבע קירות, ואפשר להאמין שנשים נחותות ולא להימשך בכלל לאקט של ניוש או בכלל לבדס"מ.
מה שקובע אם אתה מזלזל במין/מגדר מסיום אלו המחשבות והמעשים שאתה נוקט כלפיו, בעיקר כלפי אלו שלא הסכימו להיות שותפים לקינק שלך. לא מה שאתה בוחר לעשות במשחק תפקידים בהסכמה והנאה משותפת עם פרטנר שיודע שאתה מכבד אותו בסופו של יום ופשוט מגלם מולו דמות שנועדה לענג את שניכם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אוג' 14, 2020 5:52 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
    התגובה האהובה בשרשור
Lady cbt​(שולטת)
Lady cbt​(שולטת) • 14 באוג׳ 2020
הרבה נשלטים ששוחחתי איתם על זה, אמרו שהדבר נובע מהערצה לגוף הנשי והמניירות הנשיות. בעיניי, ניוש הוא הגחכה של הנשיות כאשר גוף גברי (בדר"כ שרירי או גס/שעיר וכו') לבוש בלבני נשים עדינים. מעבר לעובדה שנשיות לא מתבטאת רק במראה החיצוני, ניוש מדגיש פן מאוד ספציפי בו - הרי אנחנו לא לובשות ביגוד סקסי ביומיום.

גם אני לא מתחברת לכינויים בלשון נקבה במטרה להשפיל (כלבה, זונה) מעצם העובדה שאני לא תופסת את המגדר הנשי כעלבון. אולי בעולם הפטריאכלי הונילי נשים לעיתים נחותות יותר, אך מעולם לא התחברתי לתפקידים המגדריים המובהקים לפיהם גבר ואישה צריכים לנהוג; גברים יכולים להיות רקדני בלט נהדרים ונשים יכולות להיות שחקניות כדורגל מעולות. אני לא חושבת שאישה דומיננטית ואסרטיבית היא בהכרח "רעה", כמו שאני לא חושבת שהכינוי "ילדה בכיינית" מעליב יותר מ"ילד בכיין" או "כלבה" משפיל יותר מ"כלב".
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 14 באוג׳ 2020
אני חושבת שמה שמשפיל ומביך, זה עצם הרצון להיות אישה. העובדה שזה מרגש אותו מינית, כשלאורך כל החיים החברה מנסה לחדד את ההבדלים בין נשים וגברים, וגורמת לגברים להאמין שהגבריות שלהם בסכנה, אם ההתנהגות שלהם לא תואמת את הפרוטוקול הגברי.
בכל מקרה, יש המון גברים שמתגרים מלהתלבש כאישה, ולחוות תחושות נשיות, בלי כל קשר להשפלה. הדרך שבה הגברים חווים נשיות, היא בעיקר מינית: הם מרגישים מושכים יותר ככה, מיניים יותר ומרוגשים מאוד לחוות את החופש המיני והרגשי שהם חשים שיש לנשים, ואין לגברים. עצם החציה להתנהגות נשית וחוויות נשיות, היא לעבור דרך טאבו גדול מאוד.

אני לא חושבת שיש קשר לכך שלהיות אישה זה משפיל כשלעצמו. בכלל לא.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 14 באוג׳ 2020
(אמירה כללית ולאו דווקא תשובה).
באופן כללי, בדסמ מבוסס על החברה וערכיה - מקובל ולא מקובל. אני חושב שלשחק עם וב-ערכים האלה יכול לייצר עבורנו תחושות מרגשות, בינהן השפלה ופגיעות. אם נהיה בחברה מושלמת לא בטוח שהינו מתרגשים מהפטישים האלה או נהנים מהם באותה הצורה. אני לא חושב שמי שמשחק בניוש מזלזל במין הנשי.
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 14 באוג׳ 2020
אני אנסה לשתף מתחושותיי האישיות,
אין קשר, אצלי לפחות, כל קשר בין ניוש לבין השפלת האישה.
ניוש מבחינתי זו לא השפלה כלל, זה יותר מעורר ומגרה מינית כאשר אני לבוש כאישה , ומישהי מתייחסת אליי כאישה. זה משהו שנחשפתי אליו בגיל צעיר מאוד (כיתה ד' או ה'), ובגיל הזה בוודאי שאין מישהו שמחפש להשפיל אישה ...