שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוד אחת

QriS​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 30 באפר׳ 2004

עוד אחת

QriS​(מתחלף) • 30 באפר׳ 2004
יפפפפפפפפ-הההההה!!! אוףףףף! כמה יופי יש בעולם הזה שורפות לי העיניים!

"המלכה איזבל" כפי שהיא נוהגת לכנות את עצמה, עובדת חדשה במועדון בתור מלכת הבית או משהו כזה...

אדמונית מילה יפה נכון? בולשיט. אני מדבר איתכם על שיער בצבע של אש לוהטת מלחשת, תלתלים מעוצבים בצבע כתום עז ג'ינג'י עוטף עיני לביאה רעבה ושפתיים דקות וקפוצות, חושניות ומגרות.

אישה, או נערה, מהסוג הכי קטלני. האלה שהן כל כך יפות (שבא לבכות) שהן משתקות.
כאלה שלא אומרות בעצם אף פעם כלום, ולא מגלות, והן אף פעם לא חלשות, וגם כשהן באמת צוחקות הן נותנות הרגשה כזאתי ..שחצנית כזאתי, מתנערת כזאתי.. כאילו הן צוחקות עליך, ולא ממך, או איתך.

ראיתי אותה מיד, ואחר כך ראיתי אותה כל הזמן. כשראיתי אותה נעצרתי. נעמדתי, הבטתי. תשומת לב לא חסרה לה והבטתי בה מרחוק והיא נעצה בי את מבטה העקשן הקפוא חזרה ואני לא הרפיתי והבטתי בה עוד והרגשתי שאני מתפשט ואני עומד ערום ונבוך מולה אבל לא הפניתי את מבטי. בעודי מתפתל נאחז במבטה הנחשי היא כאילו מביטה בי משועממת, לא מנידה עפעף, לא מגלה חיוך, לא קריצה... קור מקפיא. למרות זאת, יכולתי להריח אותה והמתחלף שבי ראה ילדה מתוקה, עדינה עם קול דק וצחקוק ביישני, נערה תמימה, נסערת, מאוהבת.

כן כן. חשמל זורם בכפות ידיה אין שום ספק, ואחת כזאת, הייתי מוכן שתעשה לי הכל, אבל לא בשביל השואו, רק אם היא באמת נהנית מזה... רק אם היא באמת רוצה. מה שהיא רוצה. הכל!!

בקיצ, כל הכבוד למועדון קאסטינג קטלני היא מ-ה-מ-מ-ת!!!