בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המדריך לאילוף עבדי ניקיון

האנשה עצמית
לפני 3 שנים • 7 בספט׳ 2020
האנשה עצמית • 7 בספט׳ 2020
בנוס כתב/ה:
האמת במערומיה. אני לא זקוקה לעבד שינקה את ביתי זה טיפשי . לשם כך יש לי עוזרת בית.. הסיפוק שלי הוא לראות גבר נחמד עושה זאת עם תחת גלוי ומקבל הצלפה מדי פעם. ויש לי כבר מספר מעומדים המצפים לשוט על התחת תוך כדי שטיפת כלים.

אשמח לקבל את הפרטים של העוזרת שאת כבר לא צריכה,
מסתבר שקשה למצוא עוזרות.
ושפחות ניקיון נראה לי שאפילו יותר.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 7 בספט׳ 2020
זה הפוסט הכי שולט מלמטה שראיתי.
והוא מטיל את כל האחריות על השולטות שלא משכילות לאלף את העבד נכון, כלומר כמו שכותב הפוסט מכתיב ברמת פירוט של באיזה קצב השולטת צריכה לנשום.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 7 בספט׳ 2020
פרלין כתב/ה:
אפשר להביא גם עבד נקיון וגם עבד אילוף-עבדי-נקיון ולסגור ת׳פינה?

איזה קונספט. חברת ניקיון שבה כולם, מהמנקים ועד חשבי השכר (העובדים מקבלים תלוש שבו כתוב כמה ליקוקי מגף הופרשו לקרן הפנסיה שלהם) - עבדים.
לחיות למענך
לחיות למענך • 7 בספט׳ 2020
Menta כתב/ה:
זה הפוסט הכי שולט מלמטה שראיתי.
והוא מטיל את כל האחריות על השולטות שלא משכילות לאלף את העבד נכון, כלומר כמו שכותב הפוסט מכתיב ברמת פירוט של באיזה קצב השולטת צריכה לנשום.

כמו שכתבתי, זה מכיוון שראיתי במשך תקופה ארוכה כמות ענקית של תלונות וכשלונות בקרב המלכות, ספציפית בנושא עבד ניקיון.
אליפסה​(שולטת)
לפני 3 שנים • 10 בספט׳ 2020
אליפסה​(שולטת) • 10 בספט׳ 2020
זה קצת משעשע שבמקום להתנהג כפי שמצופה מעבד מחונך, גברים בוחרים לכתוב לנשים הסברים על איך לגרום להם להיות סוו קולד מחונכים.

זה לא מדריך, זו פנטזיה, הנחיות לשולטת בתשלום. לדעתי יש כאן החמצה של כל מה שיכול להביא שני אנשים לקשר כזה. אלו אולי תאורים שמגרים אנשים מסויימים, אבל מרבית הנשלטים היו מתנדפים מהר מאוד אם מישהי היתה מתנהגת כך באמת. (לא שמישהי אי פעם תתנהג כך באמת).

בעברי, כשעוד הייתי תמימה, חיפשתי ברשת וקראתי "מדריכים לשליטה". רובם המוחלט נכתב ע"י גברים או על ידי "נשים" עלומות. והם הדרך הטובה ביותר ללמוד מה לא לעשות. הם אולי הצצה טובה למאווים של נשלטים, אבל הם גם פשוט בלתי מציאותיים בעליל. בטח ובטח אם את רוצה לאלף או לחנך.

נשלטים עם ניסיון שראוי ללמוד ממנו לרוב יכוונו את הצעותיהם לנשלטים ולא לשולטות. והרי לכם שני טיפים ממני:
1. ניכור לא עובד טוב מחוץ לפנטזיה ולאורך זמן. צאו מהסרט.
2. רוצים להישלט? עשו מה שהיא אומרת. ונסו פחות להסביר לה כיצד לההפך לשולטת מוצלחת.
-wintermute-​(נשלט)
לפני 3 שנים • 10 בספט׳ 2020
-wintermute-​(נשלט) • 10 בספט׳ 2020
אני לא מבין למה מישהי חושבת שאדם זר רנדומלי יעבוד בשבילה ללא תמורה.

אדם מוכר, שלפחות דיברת איתו קודם וביססתם איזו הבנה ומערכת יחסים? מילא.
אדם לא רנדומלי, נגיד מישהו שחברה שלך מהתחום קישרה אותך אליו בעקבות חוויה חיובית איתו? יש מצב.

אדם רנדומלי שדיברת איתו 5 דקות, אמרת לו בוא תנקה והוא אמר בודאי?
בודאי שלא.
כדאי להבין את המניע של הצד השני כשעושים דברים כאלה. כי לצד השני יכול להיות מניע לא טהור, או שהוא יכול להבין בצורה שונה לגמרי את המניע שלך ולחשוב שמה שאת רוצה זה בעצם להעניש אותו על ניקיון גרוע, כי הפנטזיה של לקבל שירותים מאדם אחר ללא כל תמורה או יחס זרה לו ולא מובנת לו.

בנוסף כדאי לדעת שאם נסיך ניגרי שירד מגדולתו מציע להעביר לך מיליוני דולרים ללא תמורה, הוא כנראה לא יעמוד בהבטחה.
DoctorXXX​(שולט)
לפני 3 שנים • 13 בספט׳ 2020
DoctorXXX​(שולט) • 13 בספט׳ 2020
דיון מעניין. מזמן כבר היה צורך בחברת ניקיון של נשלטים עם כללים ברורים. לכל עובד יהיו כללי תחזוקה משלו, כיצד להניח לו מים בקערית על הרצפה, לאלו פקודות הוא עונה, מה החוזקות והחולשות, כמה הפיקוח צריך להיות צמוד, כמה שעות עבודה ברצף ומהו התגמול בסוף העבודה אם בכלל. לחברה יהיו כללים נוקשים ופרסים לעובדים מצטיינים (סשן ניקיון נוסף כמובן). מקצועיות מעל הכל.
וואו, לי זה נשמע מדליק, בתקווה שהמצטיינים יתנו שירותי ניקיון גם לגברים..