ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנאלי ללא חומר סיכה

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 שנים • 7 בספט׳ 2020

אנאלי ללא חומר סיכה

פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בספט׳ 2020
גוגל לא עזר לי ואני חייבת לשאול כי אני לא רוצה ליצור לי נזקים לטווח ארוך וגם למען הדורות הבאים:

האם אנאלי ללא חומר סיכה הוא מסוכן? האם הוא יכול להזיק? האם יש פרוקטולוג בחדר?
Sekhmet
Sekhmet • 7 בספט׳ 2020
אהובה שלי זה טוב שאת שואלת

אבל..

יש מצב שיש פה כאלו שיודעים וזה מעולה
רק שיש פה הרבה מפגרים שאומרים שטויות וזה יראה כאילו הם מבינים אבל זה לאו דוקא נכון,
את צריכה ללכת לרופא או לחלופין יש מרכזים שמתמחים במיניות או אפילו אתרים יותר אמינים מהמקום הזה

זה סבבה להתייעץ פה בכל זאת בנושא עסקינן אבל אל תסיקי שום דבר או תיישמי לפי הצעה פה כי זה עניין אינדיבידואלי, דינאמי ולעיתים רפואי ולא משנה כמה נשלטת פה היא מומחית על וכמה שולט הוא מנוסה וראה הכל - הם לא את והם לא באמת באמת יודעים כמו מישהו עם הסכמה

בקיצור, לשאלתך ולדעתי מניסיון אישי אנאלי לעיתים יכול להוביל לפציעה, צריך להיזהר
הכל תלוי במי איך וכמה
אם את מרגישה פיזית לא טוב אחרי סשן אנאלי כמו שכתבת למה לא להמשיך עם חומר הסיכה ולהסתכן?

אני שונאת את הקטע הזה של למתוח קו למקומות כאלו זה לא אחראי, אבל אני זה לא את icon_smile.gif

תשמרי על עצמך 3>
Swain​(שולט)
Swain​(שולט) • 7 בספט׳ 2020
לא קראתי על זה הרבה ומעבר לפעם אחת שניסיתי על חברה.
בגדול החומר סיכה עם על בסיס ווזילין/אלוורה או על הבסיס מים יש גם.
אין בהם חומרים מחטים או חמרים בעלי סגולה רפואית בגדול לאיברים הפנמיים (ווזלין ואלוורה זה נגד כוויות או פצעים פתוחים).
הסכנה היחידה פה היא א' לאיבר הנכנס כיוון שזה מקום לא אסטטי. וב' פי הטבעת שיכול להיקרע.
א' פתרון-קונדום או אנמה
ב' פתרון- לאט ובטוח, אם כואב עדיף לעצור ולתת לפי הטבעת להתרגל לגודל לאט לאט(זה למה מומלץ להתחיל באצבע).
אבל עוד פעם זה מקריא קצרה לפני האקטת.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 בספט׳ 2020
לא פרוקטולוגית, אבל זאת הצורה שבה בעיקר מתנהל הסקס שלי מאז שאני פעילה מינית אז הספקתי ללמוד עליו דבר או שניים.
מין אנאלי בלי חומר סיכה הוא בעל פוטנציאל פגיעה מאוד גבוה כי הרקמות ברקטום עדינות ולא מפרישות סיכוך טבעי, כך שחדירה לא מסוככת עלולה לגרום לשיפשופים, דימומים ואף קרעים.
כלל הברזל באנאלי הוא להרבות בחומר סיכה (וממש לא ואזלין ושאר ההצעות בתגובה הקודמת, אלא חומר סיכה שיוצר במיוחד לצורך מין. על בסיס סיליקון אם מדובר באיבר מין, ועל בסיס מים עם תרכובת כמה שיותר סמיכה אם מדובר בדילדו שעשוי מסיליקון) ולחדור בהדרגה וסבלנות.
    התגובה האהובה בשרשור
sushi​(נשלט)

מה ש ArchAngel אמרה.

sushi​(נשלט) • 7 בספט׳ 2020
יש לה נסיון
ס א ב
ס א ב • 7 בספט׳ 2020
מנצל"ש:

ארכאנג'ל: איזה חומר סיכה מבוסס מים הכי סמיך (ולא דביק) מנסיונך?
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 7 בספט׳ 2020
פרלין - מודה שמעולם לא השתמשתי בחומר סיכה באנאלי. זה היה תמיד עם הנוזלים שלי ורוק. אצלי זה עובד ואין כאבים, פצעים, או כל זוועה אחרת. לפעמים מרגישה את האזור ביום שאחרי אבל זה כבר תלוי באגרסיביות (וכל המרבה הרי זה משובח 😌)

אם את שמה לב שיש פצעים, כאבים או משהו מרגיש לך לא זה - אז חומר סיכה על בסיס מים, ולא להתבייש.

כמו כל דבר בחיים, הכל במידה, ועם הקשבה לגוף וללב.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 בספט׳ 2020
ס א ב כתב/ה:
מנצל"ש:

ארכאנג'ל: איזה חומר סיכה מבוסס מים הכי סמיך (ולא דביק) מנסיונך?

ID Xtreme
https://www.medi-link.co.il/%D7%97%D7%95%D7%9E%D7%A8-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%94-%D7%90%D7%A7%D7%98%D7%A1%D7%A8%D7%99%D7%9D-id-xtreme.html
MyLexicon
MyLexicon • 7 בספט׳ 2020
JunkyRuby כתב/ה:
פרלין - מודה שמעולם לא השתמשתי בחומר סיכה באנאלי. זה היה תמיד עם הנוזלים שלי ורוק. אצלי זה עובד ואין כאבים, פצעים, או כל זוועה אחרת. לפעמים מרגישה את האזור ביום שאחרי אבל זה כבר תלוי באגרסיביות (וכל המרבה הרי זה משובח 😌)

אם את שמה לב שיש פצעים, כאבים או משהו מרגיש לך לא זה - אז חומר סיכה על בסיס מים, ולא להתבייש.

אני מאשר את אמיתות המידע
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בספט׳ 2020
JunkyRuby כתב/ה:

אני באמת לא מתה על חומר סיכה. עוד לא מצאתי אחד שלא מגרד לי מוות.