לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רוב האנשים שמתעסקים בBDSM שמאלנים?

ShadowF
לפני 3 שנים • 8 בספט׳ 2020

למה רוב האנשים שמתעסקים בBDSM שמאלנים?

ShadowF • 8 בספט׳ 2020
שאלה רצינית לחלוטין, ואני ממש לא רוצה לדחוף פה פוליטיקה, אני רק מנסה להבין איך זה שהרוב המוחלט של האנשים שפגשתי (עשרות) שמתעסקים בBDSM הם שמאלנים.
התיאוריה שלי אומרת דבר די פשוט. שמאלנים בדרך כלל אנשים יותר פתוחים לעומת הימין, שאנשים יותר שמרניים, יכול להיות שזה קשור? לא יודע. בקיצור באמת אין פה כוונה להכניס פוליטיקה, רק להבין למה זה ככה.
מחנך ומכאיב
לפני 3 שנים • 8 בספט׳ 2020
מחנך ומכאיב • 8 בספט׳ 2020
רק בן 24 והחלטת?
ערכת מחקר של יום?
מחקר לפי רעש בכלוב?
תגדל קצת עוד 20 שנה אולי אז תדע את האמת
AlphaPower​(שולט)
לפני 3 שנים • 9 בספט׳ 2020
AlphaPower​(שולט) • 9 בספט׳ 2020
זה בגלל ששמאלנים הם מזוכיסטים icon_biggrin.gif
    התגובה האהובה בשרשור
the rain song
the rain song • 9 בספט׳ 2020
אם לשפוט לפי דיונים פוליטיים שהיו בכלוב בעבר הרי שאפשר להניח שיש כאן ייצוג מכובד של כל הקשת הפוליטית.
בעניין הזה אנשי הבדסמ הם בדיוק כמו כולם.
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 9 בספט׳ 2020
להיות שמאלני אומר חשיבה מחוץ לקופסא, מניח שזההמקום המתאים לאנשים כאלה...

למרות שהרבה שנים תמכתי בביבי, בדעותיי אני מרץ קיצוני מאוד..
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 9 בספט׳ 2020
3 הסברים:
1. שמאלנים לאו דווקא יותר פתוחים מחשבתית באופן כללי, אבל כן בנוגע למין (בהכללה), מפני שהאוכלוסייה הימנית היא יותר מסורתית-דתית.
2. באינטרנט בכלל יש יותר ייצוג לשמאלנים.
3. בחיים של רובנו בכלל, בהנחה שאנחנו חילונים, אקדמאים, מעמד ביניים ומאזור גדרה עד חדרה, סביר שיהיו יותר שמאלנים מחלקם באוכלוסייה. ימנים מגיעים יותר מ"ישראל השנייה", וחרדים הם בכלל "ישראל השלישית".
Master Maor​(שולט){הפוכית}
עיצה שלי אליך בחור צעיר.

אל תניח הנחות שאינן מבוססות על כלום. אני למדתי בדרך המאד קשה, דרך התחת, לא להניח הנחות - שמע לי ויהיו לך חיים יותר נוחים בכל מערכת יחסים.

למה אני אומר את זה? כי יש לי וותק לא מעט בחיי ה BDSM, ואני לא יודע לתת אמרה גורפת כמו שנתת כאן. להכיר לך מאסטר שבנט לא מספיק קיצוני בשבילו? להכיר לך נשלטת מתנחלת? בחייך מהיכן האמירה הזו. האמת שאין לך או לי מושג, אתה מוזמן לעשות מחקר רציני ואז אשמח לקרוא.

מאסטר מאור
הולך לאיבוד​(מתחלף)
הולך לאיבוד​(מתחלף) • 9 בספט׳ 2020
תפיסות ימניות רוצות בדרך כלל לשמר את הקיים, לא אוהבות שמאתגרים אותם
לעומת זאת פלורליזם תמיד ישאף להסתכל ולחקור דרכים חדשות

אז בסה"כ מסכים
רק תוהה האם בקרב השולטים הנטיה היא אחרת? להיות יותר ימניים ? כי בכל זאת המקום הזה של גבר שולט נתפס יותר כמקום שלא פורץ (יחסית) את הגבול בין גבר לאישה