ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רוב האנשים שמתעסקים בBDSM שמאלנים?

הורוס​(שולט)
לפני 3 שנים • 10 באוק׳ 2020

Re: למה רוב האנשים שמתעסקים בBDSM שמאלנים?

הורוס​(שולט) • 10 באוק׳ 2020
ShadowF כתב/ה:
שאלה רצינית לחלוטין, ואני ממש לא רוצה לדחוף פה פוליטיקה, אני רק מנסה להבין איך זה שהרוב המוחלט של האנשים שפגשתי (עשרות) שמתעסקים בBDSM הם שמאלנים.
התיאוריה שלי אומרת דבר די פשוט. שמאלנים בדרך כלל אנשים יותר פתוחים לעומת הימין, שאנשים יותר שמרניים, יכול להיות שזה קשור? לא יודע. בקיצור באמת אין פה כוונה להכניס פוליטיקה, רק להבין למה זה ככה.
.
זה לא קשור icon_smile.gif
פרשי
לפני 3 שנים • 12 באוק׳ 2020
פרשי • 12 באוק׳ 2020
הוא כתב/ה:
שרשור שמשקף צייד מכשפות מוצלח סטייל מקארתי שמשרת ניקסון מקומי (מוכר לרשויות החוק)
גם לאתר בדסמי נכנס ומחלחל הרעל הזה.

כבר מזמן אין ימין ושמאל (בוגי יעלון הוא "שמאל"?)

יש עדת פילוסים עם סט ערכים של כסף כח וכבוד מול ימנים סמולנים עצמאים שכירים חילונים דתיים
אמנים משפטנים חקלאים אנשי צבא ומשטרה, חוצה מעמדות וגילאים,
שמשוועים לחזור לסט הערכים שגדלנו וחונכנו עליו

יושרה
התגייסות למען הכלל ולא למען עצמך
חמלה/אמפתיה
התחשבות בזולת
אינטגריטי( שזה יושרה רק נשמע אחרת)
ערך לידע וחינוך

אף מנהיג עבר לא העביר מדינה שלמה הסתה כזו ופילוג ברמה כזו
גם אם היו יציאות ואמירות מזלזלות כאלה ואחרות

מה השמאל אמר על בגין
"האיש היושב ליד חבר הכנסת באדר." ~ כינויו בפי דוד בן גוריון
טיפוס היטלראי מובהק
רוצח.
להמשיך?
השמאל הסית בעבר ומסית בהווה
המלט

Re: למה רוב האנשים שמתעסקים בBDSM שמאלנים?

המלט • 12 באוק׳ 2020
ShadowF כתב/ה:
שאלה רצינית לחלוטין, ואני ממש לא רוצה לדחוף פה פוליטיקה, אני רק מנסה להבין איך זה שהרוב המוחלט של האנשים שפגשתי (עשרות) שמתעסקים בBDSM הם שמאלנים.
התיאוריה שלי אומרת דבר די פשוט. שמאלנים בדרך כלל אנשים יותר פתוחים לעומת הימין, שאנשים יותר שמרניים, יכול להיות שזה קשור? לא יודע. בקיצור באמת אין פה כוונה להכניס פוליטיקה, רק להבין למה זה ככה.

השאלה אינה מנוסחת היטב. אתה יכול לשאול: ״למה רוב האנשים שאני פגשתי שמתעסקים ב BDSM שמאלנים?״ והתשובה, היא ככל הנראה, משום שבאופן כללי אתה נפגש עם שמאלנים, החברים שלך בפייסבוק בעיקר שמאלנים, ומעולם לא היית בירוחם, שדרות, עפולה, או קרית שמונה.

לגבי השאלה כפי שהיא מנוסחת כעת - התשובה היא - ממש לא נכון.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 12 באוק׳ 2020
מה השמאל אמר על בגין
"האיש היושב ליד חבר הכנסת באדר." ~ כינויו בפי דוד בן גוריון
טיפוס היטלראי מובהק
רוצח.
להמשיך?
השמאל הסית בעבר ומסית בהווה

אתה רואה זו דגמא מובהקת לתוצאת ההסתה.
לא השמאל אמר זאת. זו היתה מחלוקת אידאולוגית וגם פרסונלית
בן גוריון לא אמר על רויזיוניסטים-בוגדים חמוצים לא יהודים ועוד פנינים. הוא עודד את שילובם של אנשי לח"י ואצ"ל בממסד הבטחוני.
אותו טיפוס היטלרי עשה בחירות נכונות וחכמות בתנאים הכי גרועים והקים לך מדינה כדי שתוכל
לומר עליו בגיל 21 היטלר ורוצח. אותו דבר התנועה הקיבוצית שהקיזה דם והקימה מפעל התישבות וחקלאות לתפארת
למען המדינה והיום היא מודרת ומושמצת.

תקרא קצת היסטוריה ועובדות מי היה השמאל והאנשים ועל פי אילו ערכים הם פעלו כאן.
תכיר את ה"אוייב" שלך. לא מספיק לשמע את דפי המסרים של בלפור.

ספר מומלץ- הספינה אלוהה של לובה אליאב (עוד סמולן שעשרות מפעלי התישבות ועליה חתומים על שמו)
פרשי
פרשי • 12 באוק׳ 2020
אתה באמת רוצה להיכנס איתי להיסטוריה הזאת?
קראת פעם על הסוזן?
אלטלנה?
"אותו טיפוס היטלרי עשה בחירות נכונות וחכמות בתנאים הכי גרועים והקים לך מדינה כדי שתוכל
לומר עליו בגיל 21 היטלר ורוצח." לא אני קראתי למנחם בגין היטלר ורוצח, אבל בן גוריון, והחברים שלך מתנועת דרכינו קראו לו היטלר ורוצח.
"תקרא קצת היסטוריה ועובדות מי היה השמאל והאנשים ועל פי אילו ערכים הם פעלו כאן.
תכיר את ה"אוייב" שלך."
ואם אתה באמת רוצה לראות מי זה השמאל של פעם, אז אני אביא לך מספר ציטוטים, הם לא היו מצביעים היום מרץ, הם היו משהו בין עוצמה יהודיה לבנט
"אינני שולל טראנספר מבחינה מוסרית ואינני שולל אותו גם מבחינה פוליטית, אם יש סיכוי לזה... אינני יודע. אבל אסור שתהיה זאת הצעה יהודית... אם אנו נציע זאת – הערבים ידחו אותה והגויים יגידו שאין מקום ליהודים בארץ־ישראל"
לא איכפת לי אם תקראו לזה תוכנית אלון, אבל הפרינציפ בשבילי הוא זה – גבולות עם מה שפחות ערבים."
"לא היה דבר כזה פלסטינאים. מתי לאורך ההיסטוריה חי עם פלסטיני עצמאי בארצו פלסטין? לפני מלחמת העולם הראשונה האזור נקרא דרום סוריה וכלל את כל ירדן. זה לא שהיה בעבר עם פלסטיני שחי בפלסטין והחשיב את עצמו לעם פלסטיני ובאנו והעפנו אותם החוצה ולקחנו את ארצם. הם מעולם לא היו עם."
"כל הנישא נישואי תערובת מצטרף אל ששת המיליונים."
זה השמאל שאתה מדבר עליו, השמאל שלהיום מזמןן שכח מה זה להיות יהודי(אבי גבאי שם, שם)
Alas
Alas • 12 באוק׳ 2020
בואו נכנס להיסטוריה.
כזו שקרתה בתקופתנו, לפחות בתקופה של רובנו.
"תכירו את האויב"

"ראש ממשלה מחליפים בקלפי"
או באמצעות 3 יריות בגב.
#נובמבר95

אנשים שוכחים מי היה שותף לליבוי השנאה לתקופה שקדמה לרצח יצחק רבין ז"ל, ואיך נחיל השנאה שטף את רחובות ירושלים, לצד נפנופי הדוצ'ה מהמרפסות..
זוכרים/ות "איך החלפתם/ן ראש ממשלה"?

שלא תשכחו לעולם.

מוחות צרים, השקפות צרות, מובילות לאידיולוגיה רצחנית. וההסתה עוד זורמת מאז, מאותו הכיוון לעבר אותו "קהל היעד" - "השמאל".

לא ברור למה אתם מרחיקים לכת לבגין ובן גוריון, כי בזמננו יש ראש ממשלה שהוחלף באמצעות רצח.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פרשי כתב/ה:
אתה באמת רוצה להיכנס איתי להיסטוריה הזאת?
קראת פעם על הסוזן?
אלטלנה?
"אותו טיפוס היטלרי עשה בחירות נכונות וחכמות בתנאים הכי גרועים והקים לך מדינה כדי שתוכל
לומר עליו בגיל 21 היטלר ורוצח." לא אני קראתי למנחם בגין היטלר ורוצח, אבל בן גוריון, והחברים שלך מתנועת דרכינו קראו לו היטלר ורוצח.
"תקרא קצת היסטוריה ועובדות מי היה השמאל והאנשים ועל פי אילו ערכים הם פעלו כאן.
תכיר את ה"אוייב" שלך."
ואם אתה באמת רוצה לראות מי זה השמאל של פעם, אז אני אביא לך מספר ציטוטים, הם לא היו מצביעים היום מרץ, הם היו משהו בין עוצמה יהודיה לבנט
"אינני שולל טראנספר מבחינה מוסרית ואינני שולל אותו גם מבחינה פוליטית, אם יש סיכוי לזה... אינני יודע. אבל אסור שתהיה זאת הצעה יהודית... אם אנו נציע זאת – הערבים ידחו אותה והגויים יגידו שאין מקום ליהודים בארץ־ישראל"
לא איכפת לי אם תקראו לזה תוכנית אלון, אבל הפרינציפ בשבילי הוא זה – גבולות עם מה שפחות ערבים."
"לא היה דבר כזה פלסטינאים. מתי לאורך ההיסטוריה חי עם פלסטיני עצמאי בארצו פלסטין? לפני מלחמת העולם הראשונה האזור נקרא דרום סוריה וכלל את כל ירדן. זה לא שהיה בעבר עם פלסטיני שחי בפלסטין והחשיב את עצמו לעם פלסטיני ובאנו והעפנו אותם החוצה ולקחנו את ארצם. הם מעולם לא היו עם."
"כל הנישא נישואי תערובת מצטרף אל ששת המיליונים."
זה השמאל שאתה מדבר עליו, השמאל שלהיום מזמןן שכח מה זה להיות יהודי(אבי גבאי שם, שם)

אז אתה אומר שני דברים:
1. כל שמאלן היום צריך לתת דין וחשבון על כל עוולה או טעות של השמאל בעבר
2. השמאל בעבר בכלל לא דומה לשמאל של היום

אז אם אני מצביע מרץ, אני בכלל לא דומה לבן גוריון, ולכן אני בדיוק כמוהו. שמע, עם אי-גיון כמו שלך...
אז בבקשה - תן אתה דין וחשבון על סברא ושתילה, רוצח המונים. אתה גם רצחת את רבין, יא רוצח. איך יכולת להכין שלט שלו במדי אס.אס ולצעוד ככה בגאווה? אה? יא מושחת אחד, גם הולילנד וגם כל הפרשיות של ביבי, לא הספיק לך לגנוב מהעם של עצמך? בנצי גופשטיין הומופוב שכמוך, רוצה לעשות לכולנו טיפולי המרה, כי אתה פוחד מעצמך. לך תשים מסכה, ותפסיק לסכן לכולנו את הבריאות, רק בשביל שאתה תוכל ללכת לבית כנסת. הכל, כולל הכל, אשמתך!

*** טקסט זה פונה אל פרשי בלבד, לא אל אף אדם אחר. אין כאן הכללה על ימניים, אלא הדגמה של עד כמה החשיבה שלו, של פרשי, מעוותת בעיניי***

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוק' 12, 2020 11:43 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
abir

לדעתי איבדת את זה לגמרי.

abir • 12 באוק׳ 2020
להאשים את נתניהו שבגללו נרצח רבין זו השמצה ושקר גס.
הייתה תקופה מאד קשה בארץ, פיגועים והרוגים בכל יום ואווירה ציבורית סוערת. היה ציבור גדול מאד שהתנגד לדרכו של רבין.
אכן נתניהו היה מתנגד קולני מאד של רבין אבל ישנם סרטונים שמראים בבירור איך נתניהו קורא לקהל לא לקרוא לרבין בוגד!

רבין ז"ל אילולא נרצח היה מפסיד בבחירות כמו שאכן הפסיד מחליפו.

את מדי SS שבהם הולבש רבין היה זה לצערנו כפי שנודע אחר כך השב"כ שאירגן באמצעות סוכנו אבישי רביב.
שנים רבות אנשים מובילים בשמאל השתמשו בכוונת מכוון ברצח הנתעב של רבין כהאשמה כוללת למחנה הימין כדי למנוע מהימין חופש ביטוי. כל ביקורת מיד נצבעה כהסתה.
מזכיר שרבין עצמו כינה את המפגינים נגדו כפרופלורים (אולי משם נתניהו העתיק את החמוצים).
בגין שלא "רצח" את רבין כונה רוצח על ידי אנשי שלום עכשיו.
לדעתי השנאה הרושפת כלפי נתניהו היא משהו שכבר לא קשור לתחום הפוליטי, היא קשורה לתחום הנפש. זו כבר שנאה שאין בה הגיון.
וכן, ראש ממשלה מחליפים רק בקלפי וכבר מ 2009 ב 6 מערכות בחירות בסופו של דבר הציבור לא בחר מישהו אחר חוץ מנתניהו. אוהבים את זה או לא זו המציאות.
קוראים לזה דמוקרטיה ( ובטח עכשיו מישהו יכתוב שגם היטלר עלה לשלטון בבחירות דמוקרטיות).
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אביר, אני מתנצל אם לא הייתי מובן, הכוונה היתה נטו נגד הגועל נפש של פרשי, הטקסט מופנה אליו ואליו בלבד. לא היתה כוונה למתוח לרגע ביקורת על אף אדם ימני, אפילו לא על ביבי (טוב, חוץ מגופשטיין).
אם תקרא את דבריו של פרשי שבאו קודם, אני חושב שתוכל להבין למה הפניתי אליו טקסט כזה.
סליחה אם לא הייתי מובן, אשמתי המלאה.

אם מישהו חוץ מפרשי קורא את הטקסט - אין פה ביקורת על שום דבר מעבר לביקורת על דבריו שלו.

נ.ב.
בהתייחס לדבריך -
האם אתה מגנה את נתניהו על שקרא לאולמרט להתפטר? האם לדעתך גולדה היתה צריכה להמשיך להיות ראש ממשלה? האם רבין היה צריך להתנער מחשבון הדולרים?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוק' 12, 2020 11:47 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
abir

דארקן, למען האמת זו הייתה תגובה לבת מלך ...

abir • 12 באוק׳ 2020
שהגיבה לפניך , עד שפרסמתי כבר שלך הופיעה אחריה .
אני חושב שצריך להרגיע. כל השנאה הזו לא עושה טוב לאף אחד לא לאנשי הימין ולא לאנשי השמאל.