סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוצה להיות אפס קטן ומושפל

מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 3 שנים • 22 בספט׳ 2020
מל(ק)ה​(שולטת) • 22 בספט׳ 2020
טלי, אני מנסה להסביר שאם אני כשולטת, כאישה יודעת לעשות את ההפרדה אז גם הם כי הם לא מרגישים ככה מחוץ לסשן.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 22 בספט׳ 2020
טלי35 כתב/ה:
"אני אוהבת להשפיל. מאד.
הגברים שהשפלתי היו הכי רחוקים מאפס יכולים להיות. באמת. אחד מהם הוא אדם שאת רואה בטלוויזיה כמעט כל יום (לא סלב) והוא הגבר הכי מצליח ואסרטיבי בעיניי.
בחדר המיטות? הוא אפס מושפל.
אין סתירה."

אשמח להבין מה הצורך שלו.
מה מניע אותו. מה ההסבר שלו לזה.
זה מה שאני מנסה להבין. לכן פתחתי את השרשור.

זה שאת ואני אוהבות להיות מעל גברים חזקים - אני יודעת.

שחרור מאחריות, חופש. אתה ברגע אחד פתאום מפסיק את התחרות שלך עם כל גברי העולם, בה אתה צריך להוכיח לנשות העולם שאתה הכי חזק. אתה הופך את עצמך להכי אפס מבחירה ובעצם בוחר לא לקחת חלק בזה. אתה לוקח שליטה על הפחדים שלך מדחיה וכישלון והופך אותם למשהו מענג וכיפי, ובכך מנצח עליהם ושולט עליהם.
כן כשאני מרגיש ביטחון עצמי ושליטה בחיים אני גם מרגיש הרבה יותר בנוח לתת שליטה במיטה.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 22 בספט׳ 2020
למה אתה צריך להוכיח לנשות העולם שאתה הכי חזק?
אתה בטוח שזה מה שהן רוצות, או שאולי זו עוד מיסקונספציה של גברים לגבי מה נשים רוצות?
אני שואלת כי אני דווקא אוהבת גברים רגישים, עדינים ופגיעים. אבל אולי אני לא דוגמה מייצגת. מעניין לשמוע מה נשים אחרות חושבות.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 22 בספט׳ 2020
מנטה אם הבנתי נכון הוא דיבר על החוויה שלו. הסביר איך זה בשבילו.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 22 בספט׳ 2020
Menta כתב/ה:
אתה בטוח שזה מה שהן רוצות, או שאולי זו עוד מיסקונספציה של גברים לגבי מה נשים רוצות?
אני שואלת כי אני דווקא אוהבת גברים רגישים, עדינים ופגיעים. אבל אולי אני לא דוגמה מייצגת. מעניין לשמוע מה נשים אחרות חושבות.

לדעתי כי יש את מי שאתה (רגיש, פגיע) ויש את מה שהחברה והסביבה גורמת לך להיות (תחרותי, מתבלט),
זה יכול להתקיים במקביל, וזה לא מוגדר היטב אלא צבעוני.
שנאוצר​(נשלט)
Menta כתב/ה:

אני חושב שבאופן יחסי אני רגיש, עדין ופגיע, אבל אני עדיין גבר ועדיין חי בעולם הזה. הדינמיקה בין המינים משפיעה על כולם, אני פשוט לא יכול להתעלם משאר העולם.
כמו שיש לך אישה שמושפעת מקונספציות של גברים ונשים אחרות, למרות שהיא בעצמה לא מאמינה להכל, ולא הכל נוגע לה באופן מוחלט.
yosishoam
yosishoam • 22 בספט׳ 2020
לא קראתי את כל השרשור אבל התשובה בשני מילים - ריגוש מיני .
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 22 בספט׳ 2020
שנאוצר כתב/ה:
Menta כתב/ה:

אני חושב שבאופן יחסי אני רגיש, עדין ופגיע, אבל אני עדיין גבר ועדיין חי בעולם הזה. הדינמיקה בין המינים משפיעה על כולם, אני פשוט לא יכול להתעלם משאר העולם.
כמו שיש לך אישה שמושפעת מקונספציות של גברים ונשים אחרות, למרות שהיא בעצמה לא מאמינה להכל, ולא הכל נוגע לה באופן מוחלט.

לא הבנתי. האם אתה חושב שאתה צריך להוכיח לנשים שאתה הכי חזק כי זה טבוע בך או כי אתה חושב שזה מה שהן רוצות?
רכושך המסור​(נשלט)
רכושך המסור​(נשלט) • 22 בספט׳ 2020
אני חושב שהפנטזיה האולטימטיבית של נשלט שצריך ומתרגש מהשפלה היא להיות מושפל כדרך קבע ולא כמשחק, גם לא כחלק מקשר, אלא כעבד נטו , בעל מעמד נחות תמידי. נדרש לריצוי תמידי, נתון למרות, לניצול, ריצוי ממש כפי שהיה פעם, רכוש בעליו.
האם זה ישים, האם יצליחו נשלטים לעמוד באורח חיים כזה ? כנראה שלא, אבל עצם הריגוש בלחשוב על הסיטואציה הקיצונית הזאת הוא שיא השיאים לעומת השפלה כמשחק בסשן או כאשר האשה עושה זאת כחלק מריגוש מיני , כי אז יתכן והנשלט לא יתפוס את זה כהשפלה אלא כמשחק.

מתוך היכרות עם נשלטים יש דואליות תמידית בין הרצון להיות מושפל וכנוע לבין הצורך לקבל אהבה וחום. מחד, משהו בילדות גורם לנשלט לחזור לאותו מקום טראומטי ולחוות שוב ושוב השפלה ומזה בעצם הוא מתרגש מינית ומנטלית , מנגד הוא חייב למלא את החסך הגדול שלו בחום ואהבה. וכאן לדעתי התשובה למה נשלטים רבים בורחים, הם מחפשים ריגוש מיני בדמות השפלה שנוגעת בנפשם עמוק עמוק אך הריפוי האמיתי , הגמילה שלהם תהיה אהבה.

עוד זווית ראייה מתוך עשרות או מאות ...
שנאוצר​(נשלט)
Menta כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:
Menta כתב/ה:

לא הבנתי. האם אתה חושב שאתה צריך להוכיח לנשים שאתה הכי חזק כי זה טבוע בך או כי אתה חושב שזה מה שהן רוצות?

אני לא חושב שאני צריך להוכיח לנשים שאני הכי חזק. אני לא חושב שאני צריך להוכיח שום דבר לאף אחד. לא בגלל שזה טבוע בי ולא בגלל שאני חושב שזה מה שהן רוצות.

אני חושב שזו תפיסה חברתית שטבועה בחלק מהגברים והנשים בעולם וזו משפיעה באופן כזה או אחר על חלקינו. מה שחלק מבני האדם מכנים ״הפאטרארכיה״. יש ציפיה בחברה מגברים להיות מצליחים וחזקים באופן ממוצע יותר מנשים. הצלחה וחוזק כמובן אלו דברים שנתונים לפרשנויות שונות, אבל אתה כן מרגיש כגבר שאתה נמצא בתחרות חלק מהזמן, גם אם אתה מנסה להתעלם ממנה.