סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגובות / לייקים - הסקר הגדול!

the rain song
לפני 3 שנים • 1 באוק׳ 2020

Re: דרוש נשלט סקרים!

the rain song • 1 באוק׳ 2020
גוליבר כתב/ה:
יש בזה משהו. השאלה אם כך מהי בעצם דעתו האמיתית של מי שהגיב בלייק על עמדה שמצדדת בתגובות.

אנשים לא רוצים תגובות. הם רוצים שיפרגנו להם, שיהיו בעדם. כשיש תגובה לא מפרגנת יש סיכוי טוב להתקל בתוקפנות ולפעמים גם בלינץ' סמלי שאליו מצטרפים בשמחה חברים ואוהדים של בעל הבלוג. כמובן שלאחר מכך יהיה פוסט זועם ש"זה הבלוג שלי ואני אפרסם מה שאני רוצה ואם לא נאה לכם אל תקראו". גם לזה יהיו לייקים ותגובות "בדיוק!! אנשים חיים בסרט, חחחח"
יצא לכם פעם להתקל בתגובה עם ביקורת בפוסט עם תמונות עירום למשל?

כמובן שאין שום פסול ברצון ובצורך לפרגון אבל באמת שלא תמיד יש על מה לפרגן, עם כל הכבוד לכותבים המוכשרים. סתם לכתוב "את/ה מהמם/ת" - לא כל כך הקטע שלי. ובאמת שלא כל מה שנכתב כאן ראוי לאהדה.
אבל סבבה, קצת צביעות לא באמת הזיקה למישהו. בטח לא כאן.

אני באופן אישי נמנעת מלכתוב על נושאים מסויימים כי אני מנחשת מראש את רוח התגובות (רמז - המון פסיכולוגיה בגרוש ומשפטים שמתחילים ב"לפעמים יש תקופות כאלה...")

ולפעמים יש פוסטים שמבקשים את דעת הקוראים בנושאים אישיים ולא תמיד מתחשק להגיב בפומבי כי כל אחד מרשה לעצמו להתערב. ואם נגיב בפרטי? גם יהיה מה לשמוע על גבולות וחדירה לפרטיות וכו' וכו'

אז המנעות מתגובות, ברוב המקרים לפחות - היא הגישה המומלצת לדעתי ועבורי. לשני הכיוונים.
כן, יש לזה מחיר כבד. לא קוראים אותי הרבה. אני הרוסה מזה כפי שאתם ודאי מתארים לעצמכם אבל נאמנה לעקרונותי(;