סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות בגילאי העשרים

Adventurist
לפני 3 שנים • 25 בספט׳ 2020

שולטות בגילאי העשרים

Adventurist • 25 בספט׳ 2020
מדוע אני מתקשה למצוא שולטות באופן כללי ובמיוחד כאלה באזור גילי 20-30.
כל המודעות שאני רואה זה מחפשת נהג , משרת ומנקה..
מה אני מפספס?
תמרעה המרטשת​(שולטת)
יש ליטרלי אלף פורומים בדיוק על הנושא הזה ואפילו אחד מלפני מספר שעות.
תקרא, תשכיל, לא תפספס יותר.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 25 בספט׳ 2020
משתמש חדש, להכיר מישהי קינקית זה בניגוד למה שאתה עלול לחשוב, יותר קשה מלהכיר מישהי ונילית ודורש יותר השקעה ומאמץ.

יש הרבה יותר גברים שמחפשים שולטת מאשר נשים שמחפשות נשלט, ולכן מה שנשים עושות זה מסננות את הפניות שמגיעות אליהן, הן לא צריכות לרוב לטרוח ולפרסם מודעה.
אם הן יפרסמו מודעה, זה רק יציף אותן באידיוטים חרמנים שמתחילים עם כל מה שזז ולא יעזור להן למצוא בחור כלבבן.

כדי למשוך מישהי באתר הזה, אתה צריך לחזר ולפתות. אף אחת לא מחפשת אותך, אז או שתהפוך למישהו בולט ואטרקטיבי שקשה לפספס, או שתחפש אתה מישהי ותעשה מאמץ גדול כדי למצוא את הדרך לליבה.

תתחיל בלהחליף את הניק המטופש הזה.
עצה שלי, תוותר, תעשה משהו אחר, תחזור עוד שנה כשאתה מוכן.
''''''''''
'''''''''' • 25 בספט׳ 2020
ברור שאתה מתקשה, שולטות בגילאי העשרים בדיוק אזל במלאי.. תחזור עוד כמה שבועות ככה..
רמפול

Re: שולטות בגילאי העשרים

רמפול • 25 בספט׳ 2020
chastityTwink כתב/ה:
מדוע אני מתקשה למצוא שולטות באופן כללי ובמיוחד כאלה באזור גילי 20-30.
כל המודעות שאני רואה זה מחפשת נהג , משרת ומנקה..
מה אני מפספס?

שמע בדיחה:
נשלט שאוהב לנהוג, לנקות ולשרת נכנס לפורום של הכלוב.
ארגמןן​(אחרת)
לפני 3 שנים • 26 בספט׳ 2020
ארגמןן​(אחרת) • 26 בספט׳ 2020
בהמשך למה שכתבו פה לפניי בעניין ההיצע והביקוש, אני אענה לך בתור אישה.. בלי קשר לשולטת.
כשאני רואה פרופילים שאין בהם שום פן אישי, מקורי, שלך, שכל הפרופיל והכינוי עוסק בזה שאתה נשלט.. זה משעמם אותי. למה שאני ארצה להכיר דווקא אותך? יש עוד אלף פרופילים בדיוק כאלה. אם מישהו ימשוך אותי הוא לא ימשוך אותי כי אני רואה שהוא 'נשלט כנוע וטוב', הוא ימשוך אותי כי הוא יסקרן אותי בתור אישיות, אישיות בפני עצמה שלא קשורה להיותו נשלט או שולט. אמרתי את זה בתגובות לשאלות אחרות בפורום ואני אגיד את זה גם פה.. השורה התחתונה והכי חשובה היא שבסוף לא משנה מה התפקיד שלך, מדובר בנשים מול גברים. לכל דבר. ולפני שאתה נשלט או כל תפקיד אחר תהיה גבר, תעניין אותי כגבר שאתה. רק אחרי זה הנשלט.
    התגובה האהובה בשרשור
meliodas
meliodas • 26 בספט׳ 2020
מסכים עם השורה הסופית של ארגמן.. בסוף מדובר בנשים מול גברים.. (לא בהכרח בסדר הזה 😉).
בסוף צריך שיהיה עניין עם האישיות מאחורי הפרופיל..
אתה כן צריך לדעת שזה שהנשים פה "בעניינים" לא הופך את זה לקל יותר..
מספיק שאישה תגדיר עצמה "שולטת" ותבחר לעצמה כינוי "נכון" (בלי תמונה, בלי תוכן בפרופיל, בלי כלום) והיא מוצפת בהודעות מנשלטים שנמאס להם ללקק נעלי עקב בבית לבד והם רוצים שיהיה מחובר לנעל יצור חי כלשהו ולא מעניין אותם מי נמצאת מאחורי הפרופיל..
במקרה הזה אתה הופך להיות אחד מתוך....
אתה צריך להתבלט כשונה בנוף.. מישהו ששווה להיכנס איתו לשיחה..
הייתי מציע לך כן להישאר כאן ולבקר פעם ב.. אבל לא לשים את כל הביצים בסל אחד.. גם בחוץ אפשר להכיר אחלה נשים עם פתיחות נהדרת לשטויות כאלה או אחרות וגם לך יהיה יותר קל וכיף כי תגלו את העולם הזה יחד..

כך או כך.. בהצלחה.!
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 26 בספט׳ 2020
תקשיבו, זה לא רק המספרים.
זה לא רק שיש אלף פרופילים ריקים. אז מה מבדל אותך.
זו מנטליות כלוב שהופכת נשים לחשדניות וציניות.
מי שהפרופיל שלו ריק או דל, בדרך כלל גם יתגלה כקינקי שמחפש סשן עם מינימום אינטראקציה מעבר.
אחרי לא אלף אלא בסך הכל עשרים פניות מאנשים שלא טורחים להשקיע בפרופיל ובלוג, ותוך דקה, חמש דקות, עשרים דקות, מתגלה שאין התאמה, מתעייפים. מתחילים לנסות לייעל את התהליך. אז שולטות כותבות בפרופיל מה הן מחפשות. אבל מי שפונה אליהן לא תמיד קורא אותו.
וגם אם קרא והבין שאין התאמה, הוא עדיין יפנה וינסה לשכנע שמה שיש מספיק.
ואלה רוב הפניות ששולטות מקבלות. כי רוב חברי הכלוב שמגדירים עצמם נשלטים באמת לא מחפשים את מה שרוב השולטות פה מחפשות. מערכת יחסים. קביעות. יציבות. לכל הפחות, מישהו שרואה בהן משהו מעבר לדרך להגשים את המאוויים שלו.
אז מבחינתי, המתאם המאד גבוה בין פרופיל ריק ודל ופנייה סתמית לבין מישהו שלא מתאים לי הוא נורת אזהרה שנדלקת עם כל פנייה כזו.
Adventurist
Adventurist • 26 בספט׳ 2020
היי תודה לכולם,
אני מבין שהבעיה היא בפרופיל שלי, חושב שפשוט היה לי יותר קשה לפרט. אני פה כבר בתקופה, תודה על תגובות באמת מצוינות
DanaX
לפני 3 שנים • 23 באוק׳ 2020

50 לא ?

DanaX • 23 באוק׳ 2020
Menta כתב/ה:
תקשיבו, זה לא רק המספרים.
זה לא רק שיש אלף פרופילים ריקים. אז מה מבדל אותך.
זו מנטליות כלוב שהופכת נשים לחשדניות וציניות.
מי שהפרופיל שלו ריק או דל, בדרך כלל גם יתגלה כקינקי שמחפש סשן עם מינימום אינטראקציה מעבר.
אחרי לא אלף אלא בסך הכל עשרים פניות מאנשים שלא טורחים להשקיע בפרופיל ובלוג, ותוך דקה, חמש דקות, עשרים דקות, מתגלה שאין התאמה, מתעייפים. מתחילים לנסות לייעל את התהליך. אז שולטות כותבות בפרופיל מה הן מחפשות. אבל מי שפונה אליהן לא תמיד קורא אותו.
וגם אם קרא והבין שאין התאמה, הוא עדיין יפנה וינסה לשכנע שמה שיש מספיק.
ואלה רוב הפניות ששולטות מקבלות. כי רוב חברי הכלוב שמגדירים עצמם נשלטים באמת לא מחפשים את מה שרוב השולטות פה מחפשות. מערכת יחסים. קביעות. יציבות. לכל הפחות, מישהו שרואה בהן משהו מעבר לדרך להגשים את המאוויים שלו.
אז מבחינתי, המתאם המאד גבוה בין פרופיל ריק ודל ופנייה סתמית לבין מישהו שלא מתאים לי הוא נורת אזהרה שנדלקת עם כל פנייה כזו.