צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פטיש הכסף

SolarisBird
לפני 20 שנים • 1 במאי 2004

פטיש הכסף

SolarisBird • 1 במאי 2004
שלום לכולם,

במסגרת שוטטותי בין הפרופילים השונים, נתקלתי זה פעמים מספר בתופעה שניתן לכנות אותה "פטיש הכסף".

על מה מדובר? הכוונה היא לנשים, גברים וזוגות (אך בעיקר נשים) אשר *אינם* נותנים שירותים בתשלום, או לפחות כך הם טוענים. אבל מה שמדליק אותם/ן זה לקבל כסף מהפרטנר. התירוצים הם שונים ומגוונים, לדוגמא "להרגיש כמו זונה" וכו'.

אני כשלעצמי מתייחס גם לתופעת ה-"מלכות בתשלום" כאל סוג מסוים של זנות, אבל להן יש לפחות את ההגינות המינימלית להודות במהות עיסוקן. לעומת זאת דרך פעולתם של בעלי "פטיש הכסף" היא בזויה לחלוטין. אני מניח שאף אחד כאן הוא לא פרייאר, אבל אפילו אם אין כאן אחד שקונה את הסיפור הזה, יש לדעתי להוקיע את התופעה הזאת באופן כללי וגורף.

בחרתי שלא להתייחס ספציפית, ולא להגרר למקרים אישים, למרות שאולי היה זה הדבר הנכון לעשות.
אשמח לשמוע התייחסויות לעניין.
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 1 במאי 2004
אין לי בעיה עם אנשים שרוצים כסף על מה שהם נותנים , כל עוד הם כמובן מגדירים את זה מראש.
בין אם זה סאבית , בין אם זה דומית , סאב או דום או מוכר בחנות נעליים.

בתור סאבית שגם נמשכת לזנותיות יש משהו בלקבל כסף מהדום. אבל אני לעולם לא חיפשתי את זה מראש , כלומר זה אחד מהאלמנטים. וגם הכסף שקיבלתי היה הכי סמלי לגמרי , 20 ש"ח לדוגמא
ולא רק זה עם הכסף הזה אפשר לעשות משהו ביחד ולצאת לשתות קפה אחרי זה. זכורה לי פעם אחת שלא הצלחתי לקבל את הכסף כי זה העליב אותי. בכל מקרה , לא תמיד צריך כסף כדי להרגיש זונה.
אבל יכול להיות שיש כאלה שיקחו את זה רחוק יותר ממני , לא יודעת. בכל מקרה יש גם המון מקרים של נשים שכביכול כן מנצלות את המעמד של "נהנות מזה" כדי פשוט להרוויח , כי כאן אפשר להרוויח יותר וזה לא באמת כי אני זונה אלא כי אני רק משחקת בזה.

כאמור אין לי בעיה עם זנות ולא עם זונות , ההיפך הוא הנכון , אין לי בעיה עם מלכות בתשלום , אין לי בעיה עם סתם נשים שאוהבות כסף ומראש מגדירות את זה. מה שכן כן יש לי בעיה כאשר אנשים לא קוראים לדברים בשמם. זה פשוט ניצול.

אני לא יודעת אם זה המקרה , יכול להיות שזו פשוט חוסר הבנה ובאמת זה הקטע של מישהי. צריך פשוט לברר לעומק יותר כדי להבין עם מי יש לך עסק.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 במאי 2004
סולאריס - הוצאת לי את המילים מהמקלדת.
אם אתה רוצה לתת שירותים מיניים בתשלום - קרא לילד בשמו. צביעות היא תכונה מעצבנת מאד.
Tame
Tame • 1 במאי 2004
דבר אחר שקצת יותר מציק לי הוא:
"האם הBDSM הוא העיקר או שמא זה הכסף?"

לדעתי יתכן שמישהו או מישהי שהחליטו לשפר את מצבם הכלכלי החליטו לעשות כן ע"י כניסה ל"עסקי" הבדסמ, משום שיחסי השליטה נראים לעין הלא מיומנת כיחסי ניצול, ואם ניצול אז למה לא ניצול כספי?

(ודרך אגב SolarisBird, היו כמה מקרים בפורום שאנשים דיווחו על כך ש"נפלו ברשת" ונוצלו, ואם דבר כזה פורסם אז כנראה יש יותר מקרים שקרו ולא התפרסמו..)