שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעשה בחמישה כוכבים - האם מערכת של דירוג תהיה יעילה לאתר ? כד

ארגמןן​(אחרת)
לפני 3 שנים • 27 בספט׳ 2020
ארגמןן​(אחרת) • 27 בספט׳ 2020
אני לא אתייחס לעניין הדירוג כי בעיניי זה אסון גדול אם זה יקרה. לכולם. (טוב, אני מגזימה עם ה'אסון גדול' אבל הבנתם)
אבל אני אתייחס לזה שאתה חושב שמי ש'אשם' בזה ששולטות מדלגות על גוד גייז פה זה בגלל גברים אחרים שמבלבלים להן את השכל. בעיניי אם אתה צריך להתבאס על מישהו, זאת מישהי וזאת השולטת. אני לא קונה את זה שבגלל שהיא מוצפת היא מתיחסת מסריח. אין דבר כזה..
ואם היא עושה את זה אז זה עליה ולא הפסדת שום דבר.. תאמין לי. אתה רוצה (אני מניחה) מישהי שמכבדת אדם בתור מה שהוא.
זה לא אומר שהיא לא יכולה להגיד לך לא או לא להתייחס אליך... אבל הסיבה 'מוצפת'.. זאת לא סיבה להתייחס חרא לאף אחד.
רמפול
רמפול • 27 בספט׳ 2020
רעיון איום. לזקק אדם למספר בין 1 ל-5. קודם כל כי זה נשמע נורא. אבל יותר גרוע מכך, כי זה לא יעיל: אם יש פסיכופט בצד השני של המסך, סמוך עליו שכבר ידע מצוין איך לרתום את המערכת הזו לשימושו ולתחזק דירוג של 5 כוכבים. הדבר היחיד שמערכת כזו תעשה היא לסנן את האנשים שממילא היית מיד מזהה כאידיוטים מוחלטים.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 27 בספט׳ 2020
דירוג של 1-5 פחות עובד, מה שיותר עובד זה קארמה , דירוג מצטבר.
ברדיט הקארמה לא מגיעה מדירוג של המשתמש אלא מפעולות שלו, נגיד אם הוא פרסם הודעה הוא מקבל נקודה, אם עשו לייק לפוסט שלו הוא מקבל נקודה, אם כתוב לו משהו בפרופיל זו נקודה.
יש עם הדירוג הזה בעיות משלו, אבל אפשר פשוט לקבוע שכדי שמשתמש יוכל לשלוח הודעה פרטית, הוא צריך לצבור 10 נקודות, ואולי אפילו כל הודעה מבזבזת נקודות וככה יימנעו ניקים עם מאמץ מינימלי ששולחים ספאם בתפוצת נאטו. אפילו לא צריך שהדירוג יהיה גלוי למישהו מלבד המשתמש עצמו.
קפקא
קפקא • 27 בספט׳ 2020
מניסיוני באתרים עם מערכות דירוג, זה לא ישקף דבר, אלא יהווה פתח למניפולציות וקליקות שמטרתן תהיה אחת: ליצור קידום מלאכותי ("להקפיץ").

באשר לגברת המגדפת, סיכוי לא רע שהיא לא הייתה אמיתית, ונעלמה כפי שהופיעה. חשבון מפוברק. כבר חוויתי שולטות שפנו אלי, והתברר שמאחורי הפרופיל לא היה כלום, והן נעלמו באותה המהירות. לפרופילים כאלה יש מאפיינים שאפשר לזהות מראש.
maninchains​(נשלט)
maninchains​(נשלט) • 27 בספט׳ 2020
לסיכומו של עניין:
הבעייתיות שבקטלוג ודירוג שממילא אינו משקף שום דבר שקרוב למציאות,
זה אכן דבר לא יעיל.
אולי זה היה סוג של הרהור שברקע ריחפה הבעייתיות שלו עוד בעצם כתיבתו.
כמו מי שהגיב אני עצמי נגד הרעיון של הדירוג,
וכאני חושב על זה שוב מספיקה אופציית החסימה ושכל אחד יתחזק את הפילטר שלו.
כשאני פונה, אני פונה מעומק הלב.
לא חושב שאפשר לזייף את זה, ואם הצד השני לא מתחבר לפניה זה מצויין לגלות את זה על ההודעה הראשונה.
שמחתי לשמוע שאף על פי שכמות ההודעות החצופות והמגעילות עולה על ההודעות המנומסות והמנוסחות בכבוד,
הנטייה היא כן למצוא את אלו ששוות התייחסות (כמובן בהתאם למצב הרוח)
למעשה אף אחד לא הורס לאף אחד,
אפשר לומר שיצא ש"האשמתי" נסיבות ולא בהכרח עשיתי שום דבר רע כשכתבתי ושיתפתי את הפרופיל הלא קיים ההיא בתחושותיי.
כל עוד את/ה מחפש/ת חיבור אמיתי אז עליך לדאוג להיות כמה שיותר אמיתי/ת בפנייה.
אם יש כנות ודברים לא מסתדרים, יש לקבל את זה שהדברים לא היו מסתדרים בכל מקרה.
לא בעיה לזהות טמטום, ומערכת חסימה היא היעילה ביותר במיוחד משום שהיא אישית ואי אפשר שיופעלו עליה שום מניפולציות.
תודה לכל המגיבים/ות
אביב נעורים
אביב נעורים • 27 בספט׳ 2020
החופש הגדול התחלף בסגר icon_smile.gif
שלגי
שלגי • 27 בספט׳ 2020
לא