בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ControlApp - חלק א

שימודה
לפני 3 שנים • 3 באוק׳ 2020

ControlApp - חלק א

שימודה • 3 באוק׳ 2020
קוראים לי רונן בעבר הייתי מנהל פיתוח אפליקציות . והיום המצב שונה לחלוטין. אני בן 45 גרוש טרי, עבדתי בחברה 10 שנים 6היום אני כבר שלוש שנים בחוץ . התפתחתי בחברה בתפקידים שונים והתפקיד האחרון שלי היה מנהל פיתוח אפליקציות. אני נראה טוב , 175 ס"מ לא שמן לא קרח. התגרשתי לפני כשלוש שנים, ממש לפני שעזבתי את החברה. הייתי נשוי 20 שנה. גר בדירה נעימה, הדירה לא שלי אבל מאוד נעימה. למי?

ביחד איתי התחילה לעבוד בחברה גם מיכל, מי שהיום היא המנכ"לית. מיכל בת 45, חכמה חריפה וגם יפה. לטעמי היא סקסית. 165 ס"מ קצת מלאה , שיער קארה ערמוני עיניים כחולות. בהירה. פנים נעימות. אבל כמו שאמרתי חריפה, יודעת להעביר את המסר במשפט אחד ולפעמים מבט אחד מספיק.

בתפקידי הייתי אחראי על פיתוח אפליקציות שונות ומשונות. מתחתי עבדו כ 20 מהנדסי תוכנה אנשי QA ועוד. אני חזק אני אסרטיבי אני מנהל.
אבל עמוק בפנים מי אני באמת???

בשנה האחרונה לעבודתי בחברה עלה לי רעיון לאפליקציה חדשה. בסיס האפליקציה זה מערכת שליטה לומדת שחשה את הרגשות של הבן אדם ויודעת לסרוק את האדם, על סמך מדדים פיזיולוגים וחזותיים ולפי זה נוקטת פעולות מסוימות. נשמע רעיון טוב. שיתפתי את הרעיון שיש לי עם מיכל המנכ"לית. יש לי דלת פתוחה אצלה. ולא ידעתי לאן זה יוביל אותי. היא נתנה לי אור ירוק להתחיל לפתח ולהציג לפניה את המתווה הבסיסי תוך שבועיים.
לא ידעתי אז לאן זה יגיע ולאן זה יוביל אותי, אותה, אותנו.

כעבור שבועיים המתווה היה מוכן. ניפגשנו מיכל הבוסית ואני לישיבת עבודה . השעה היתה שבע בערב. המשרד היה כבר ריק. הכנתי מצגת והתחלתי להציג לפניה את העקרונות הבסיסים של המערכת.
שמתי לב שמשקף לשקף מיכל נמצאת יותר ויותר בעניינים. שואלת שאלות. רוצה להבין בדיוק מה הכוונות שלי. והעיניים שלה אוחחחחחחח העיניים שלה התחילו להבריק, היא התחילה לשחק בשיער שלה, להעביר לשון על השפתיים שלה, ועוד סימנים שהראו עד כמה שהיא בעניינים.
חלק מבניית האפליקציה היה ללמוד סימני שפת גוף. ושפת הגוף של מיכל הראו עד כמה שהיא בהחלט בפנים. שמחתי, סוף סוף אפליקציה שלי שאני מפתח על סמך רעיון שלי, במחשבות התחלתי להשתעשע ברעיון האקזיט. אחחחחח החיים הטובים. של מי? שלי? של מיכל? אז לא ידעתי.
היום אני יודע.

שאלתי אותה מה היא חושבת. ואז היא הפילה את הפצצה. התלהבות. "אני רוצה תוך שבועיים גרסת ניסיון של האפליקציה כשהיא עובדת עלייך, אני רוצה לראות איך האפליקציה שולטת עלייך. אם אתה כל כך בטוח בוא נראה אותך, יש לך תקציב של 200,000$" ואז היא קמה והלכה. השאירה אותי המום. לא יכולתי לצפות ליותר מזה. בטח שלא ידעתי אז מה שאני יודע היום. אם הייתי יודע אז מה שאני יודע היום לא בטוח שהייתי בכלל מתחיל.

עברה שנה מאותה ישיבה, היום מיכל ואני גרים ביחד.

השעה שש בבוקר, האפליקציה מעירה אותי, שעון מיוחד, שקט. כדי להעיר רק אותי. השעון שולח זרמים חשמליים קטנים לרינג המיוחד שמולבש באופן על בסיס הזין שלי. הרינג הוא קבוע, עמיד במים בלתי ניתן להסרה. בכל אופן אני לא יכול להסיר אותו. כל ניסיון להסיר אותו משדר זרמי חשמל חזקים וכואבים. ניסיתי וזה בלתי אפשרי.

נחזור לשלב ההתעוררות, מיכל רחמנית, היא תיכנתה את המערכת בצורה כזו שבהתחלה הזרמים הם קטנים וחלשים שאני יכול לסבול אבל אם אני מתעלם הם מתגברים ומתחזקים. אני יכול להפסיק את זה. הדרך להפסיק את זה זה ע"י ביצוע הוראות האפליקציה שכמובן תוכננה ע"י מיכל.

מיכל תכננה ותיכנתה את המערכת בצורה כזאת לסדרה שלמה של פעולות שאני צריך לעשות. מה שנקראה אפליקצית שליטה לומדת.
אם אני לא נוקט בסדר הפעולות הנכון בזמן הנכון אני מקבל עונשים, זרמי חשמל חזקים לתזכורת.
הזרמים האלו גם גורמים לזיקפה שגם ככה היא חזקה הבוקר כמו כל בוקר.

אבל ככה מיכל אוהבת , זיקפה שלי כל הזמן, וכמובן שאסור לי לגמור. זה רק בידיה איך שהיא רוצה ומתי שהיא רוצה.

אז מה אני צריך לעשות? אז ככה.
מיכל ישנה לידי. עדיין ישנה. עשינו אקזיט על גרסה ידידותית של האפליקציה, הגרסה האמיתית שודרגה ע"י מיכל. האקזיט הביא לנו הרבה כסף כך שאני בבית. מיכל ממשיכה לעבוד. מאז שאנחנו גרים ביחד יש לי מקום מאוד ברור. אנחנו זוג ביחד כלפי חוץ אבל בינינו מערכת היחסים מאוד ברורה. יש לי תפקידים ומשימות ברורות. אין ויכוחים. בגלל זה זה מצליח.
אני אחראי על הבישולים קניות נקיונות ולענג אותה איך שהיא בוחרת ומתי . והיא אוהבת אותי ודואגת לי ושומרת עלי.
חיי המין שלי עברו לשליטה המוחלטת של מיכל. וזה טוב לשנינו. מיכל מאוד אוהבת את זה ודואגת להראות לי כמה שהיא אוהבת את זה.

אני קם לאט שלא להעיר את מיכל.
דבר ראשון מתקלח ומתגלח ומצחצח שיניים
מיכל אוהבת אותי נקי וחלק בבוקר.
יש לי לזה חמש דקות. בסיום אני מצלם את עצמי בסלפי האפליקציה המיוחדת יודעת לסרוק את הגוף שלי הסריקה המיוחדת מנתחת את הסריקה ויודעת אם אני נקי וחלק בכל הגוף. אם לא, אני ואם אני מאחר הזרם החשמלי שאני מקבל הוא חזק במיוחד.

ואז אני חייב להדליק את מכונת הקפה. ומיד לחזור למיטה. 30 שניות יש לי בשביל זה.

המשך בקרוב.
    התגובה האהובה בשרשור
hrgiger
hrgiger • 3 באוק׳ 2020
נפלא (:
האפליקציה, היא כבר בחנות?
שימודה
שימודה • 3 באוק׳ 2020
בפיתוח.
אני מחפש ראשת צוות פיתוח ובטא סייט להוכחת היתכנות