סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לכולם

eilai​(נשלט)
לפני 3 שנים • 10 באוק׳ 2020

שאלה לכולם

eilai​(נשלט) • 10 באוק׳ 2020
שלום רב , שאלה אולי של חוסר נסיון :
משיחות שהיו לי עם שולטות , כמעט רובן אמרו שאחרי כמה מפגשים עם עבדים הם נעלמים או מאבדים את זה , השאלה היא: האם עונשים ( בעיקר פיזיים) יחזיקו אותם דרוכים יותר ? או שזה לא קשור
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לא קשור, זה עניין של לכבד את הצד השני. אם לא בא לך על מישהו, מן הראוי שתגיד לו.
למה שתרצי להשקיע במישהו שלא משקיע בך?
שים לב שרוב השולטות פה כבר מזהות מראש איזה ״נשלטים״ באים בשביל סשן חד פעמי.
ובתכלס זה למה גם אנחנו חסרות סבלנות עם הודעות שלא מכבדות מראש כמו- ״היי שולטת אני נחדר רוצה בטוסיק.״
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 10 באוק׳ 2020
לדעתי ,מנגנון -"קבלת ההחלטות ", בבדס"מ, הוא כבוי ,אצל חלק .
וזה לא חכמה לקבל החלטות מהיציע.
החכמה היא, שיהיו החלטות מהירות וברורות.
Menta​(שולטת)

Re: שאלה לכולם

Menta​(שולטת) • 10 באוק׳ 2020
eilai כתב/ה:
שלום רב , שאלה אולי של חוסר נסיון :
משיחות שהיו לי עם שולטות , כמעט רובן אמרו שאחרי כמה מפגשים עם עבדים הם נעלמים או מאבדים את זה , השאלה היא: האם עונשים ( בעיקר פיזיים) יחזיקו אותם דרוכים יותר ? או שזה לא קשור

אפשר לשחק משחקים ולנסות להחזיק את הנשלט דרכם. עונש פיזי, מניעת גמירה וכולי.
אבל למה? למה צריך ללהטט? השאלה צריכה להיות מופנית לנשלטים. למה איבדתם עניין כ"כ מהר?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני לא חושב שזה קשור לזה בכלל. אתה עדיין בתוך אותו משחק. בעצם, שאלת אם היא תעשה לו נעים יותר, האם הוא יישאר? כאילו, עכשיו אחריותה "לשמר לקוחות". כי, נו, עונשים זה הנאה בשבילו.

אני, אישית, ראיתי שתי סיבות ורק עליהן אני יכול לדבר:
1. הוא גמר והלך. זהו. מכיר נשלטים שגמרו באמצע סשן ועשו הכל כדי שייגמר באותו רגע. בפעם הבאה שבא להם לגמור, הם יצרו קשר
2. נשלטים שיש להם קושי גדול עם הנשלחות והקינק של עצמם. הם מתגברים על זה, באים לסשן, ואז נעלמים כי הם מבוהלים ונגעלים מעצמם. הם ממש ממש נעלמים, נבלעים, אין קול. וחצי שנה אחרי - חוזרים.
אולי יש עוד סיבות, אולי יש סיבות יותר מהותיות. זה מה שאני מכיר.
יש גם נשלטים שפשוט לא נעלמים. הם לא צריכים שום יחס מיוחד כדי לא להיעלם, כי הם פשוט לא נעלמים. הכל שאלה של מה אתה רוצה וכמה אתה שלם עם זה, בעיניי
    התגובה האהובה בשרשור
Tremble​(אחרת)
Tremble​(אחרת) • 10 באוק׳ 2020
אני חושבת שזה לא קשור לשליטה בכלל.
זה עוד סימפטום של המציאות שלנו.
חוויתי - נקסט,
במקום להשקיע ולטפח ולהעמיק.
כשהחוויות שטחיות הן לא מחזיקות לאורך זמן ולא מרגישים סיבה להמשיך.
רק קשר אמיתי פתוח וטהור בין שני בני אדם יכול להתקדם.
ofer00
לפני 3 שנים • 13 באוק׳ 2020
ofer00 • 13 באוק׳ 2020
אני חושב שהעלמות של הנשלטים מתרחשת לא פעם בגלל הפער הבלתי נסבל בין הפנטזיה למימושה.
שכן במציאות מאד מאד מורכב לממש פנטזיה כפי שהיא בראש שלנו, ולכל צד (שולט ונשלט) יש צרכים שהם רוצים לממש במפגש ולא בטוח שזה אפשרי לממש את הצרכים של שני הצדדים כפי שהם מתבטאים בפנטזיה
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 13 באוק׳ 2020
ולכן חשוב לתאם ציפיות לפני כן. באופן מדוקדק. לא לקפוץ ישר לפגישה.

העובדה שהשולטת לא נעלמת לנשלט אלא הנשלט מאבד עניין בשולטת מראה שמבחינתה, גם אם זו לא התגשמות פנטזיה, זה עדיין מספיק כדי להמשיך.
כנראה שזה עוד פער בלתי ניתן לגישור בין גברים לנשים.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
Menta כתב/ה:
ולכן חשוב לתאם ציפיות לפני כן. באופן מדוקדק. לא לקפוץ ישר לפגישה.

העובדה שהשולטת לא נעלמת לנשלט אלא הנשלט מאבד עניין בשולטת מראה שמבחינתה, גם אם זו לא התגשמות פנטזיה, זה עדיין מספיק כדי להמשיך.
כנראה שזה עוד פער בלתי ניתן לגישור בין גברים לנשים.

מילא מבינה שגם אם זאת לא התגשמות של פנטזיה זה עדיין טוב מספיק כדי להמשיך להכיר. אלא שגם כאשר היא מבינה שאין סיכוי, היא לפחות מסבירה ולא נעלמת כאילו בלעה אותה האדמה. הפער הזה הרבה יותר מעורר פליאה מפער בין גברים לנשים. מדובר בהתנהגות טריוויאלית המהווה חלק מתקשורת בין בני האדם שעד שלא הגעתי לכלוב כלל לא נתתי עליה דגש.

מה הבעיה להגיד ״שלום, סליחה, אבל חשבתי על כך והגעתי למסקנה שאני (עדיין) לא מוכן״? 🙄
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 13 באוק׳ 2020
הסיפור שהם מספרים לעצמם זה שהם לא רוצים לפגוע בה, אז הם לא כותבים משהו כזה. והיא תבין לבד מזה שהוא נעלם שהוא לא מעוניין.
ומכיוון שהנורמה הפסולה היא עדיין שהאישה צריכה לחכות להודעה אחרי הפגישה, היא מחכה ומחכה וסובלת עד שהיא מבינה אירי יומיים שהוא לא בעניין. So much for לא לפגוע בה.
ואם היא שולחת הודעה אחרי הפגישה, אז בכלל הלך עליה. או שלא יענה לה, או שירגיש שחמק מכדור כי היא תלותית וניג'סית.