צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונה

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 20 באוק׳ 2020
אבל מאיפה הבאת שהיה חשוב להיטפל דווקא אליך? הרי פניתי לשניכם. פשוט רק אתה ענית על זה.

נובל באופן שיטתי מגיב בפורומים בעקביות מרשימה ועד כה לא מצאתי עדות לכך שהוא לא מתכוון למה שהוא אומר או ממציא תופעות שלא קיימות. לא שאני מציעה להפוך את זה לדיון על מידת אנושיותו של חבר פורום כזה או אחר, אבל במקרה הזה הדבר היחיד שגורם לך לחשוב שהוא טרול הוא שהוא בוחר "לצדד בנשים ולתקוף גברים". אם במקרה נובל נוטה יותר להסכים עם נשים זה אומר שהוא טרול?... הגבה עדיין למעלה.
על "אסופת סמרטוטים" כבר אין לי מה לומר, לא ברור מאיפה אתה מביא את זה וככל שידוע לי לא קיימת פה אסופה כזאת (ואני באה לפה הרבה, כפי שאולי שמת לב).
הערת בהמשך על קיומו או היעדרו של עמוד שדרה - כשמישהו מגיב לאורך זמן בעקביות חסרת פשרות זה דווקא עשוי להעיד על כך שהעמוד קיים, לא?
(לא שזה קריטי, כי מלכתחילה לאבחן אנשים על סמך כמה הודעות זה... ת'יודע... לא טוב).

שוב, על הרקע הזה, רגע אחרי שקראת למי שלא מסכים איתך "טרול" וטענת שיש דבר כזה "סמרטוט-כלוב" ואף שיש לו זנים, לומר "מה שאנשים בוחרים לחשוב עליי דרך קריאה מרפרפת של דברים שאני כותב, וקיטלוג שלי לפיהם" זה מצחיק (אפילו אתה רואה מה מצחיק בזה).

לגבי הסיפא שלך - הגישה שלי היא שכל מי שקורא שרשורים שאינם לטעמו ואף מגיב בהם - מבזבז לעצמו את הזמן בעצמו. אבל זה לא בדמי icon_smile.gif
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 באוק׳ 2020
וכדי לנסות לקדם את הדיון עוד קצת:

מה שכתבתי וכתבו אחרים לא נסמך על איזה נתון מתמטי בלעדי. לא מדובר על מודל שבו כל הפרטים זהים זה לזה.

תספרי 100 שולטות, ותמני שם אנשים מסוגים שונים ומטרות שונות.
תספרי 100 נשלטים, ותמני שם אנשים מסוגים שונים ומטרות שונות.

יכולות להיות *כמה* סיבות מדוע אנשים המתארים את עצמם כ״שולטת״ בכלוב ידרשו דרישות חד-צדדיות לרבות שליחת תמונה ללא שליחת תמונה בחזרה.
יכולות להיות *כמה* סיבות מדוע אנשים המתארים את עצמם כ״נשלט״ בכלוב יסכימו לדרישות הנ״ל.
ויש מתאם דינמי כלשהו בין שתי הקבוצות של האנשים, ושתי הקבוצות של הסיבות הנ״ל.

אנשים כבר סיכמו את כל המצב הזה כהיצע וביקוש. ביקוש ל״שולטת״ עם גישה מסוימת -- מול זה -- היצע של ״נשלטים״ התואמים גישה זו (גם אם חלקם מתלונן אחר כך בשרשורים).

זה רבדים שונים של צמדי ביקוש והיצע, ולא שוק כלכלי אחיד שבו יש תפוחים ואנשים שרוכשים תפוחים.

למשל יש ביקוש לשולטת שדורשת שכל מי שפונה אליה ישלח כבר בפניה תמונות עירום שלו מכמה צדדים, וימסור את הסקייפ שלו אחרי שהכין מראש כמה חפצים כי כאן מתבצע האודישן שלו. ההיצע הוא שיהיו גברים שזה מספיק יחרמן אותם והם ישתפו פעולה עם זה. ואחרי שהם יגמרו, והכימיה בגופם תשתנה הם פתאום ירגישו את הדאון של אחרי אורגזמה, ויכעסו על עצם המעשה שעשו, וירגישו תסכול, אכזבה, גועל ואף שנאה עצמית.

הכלוב אינו רק שולטות רציניות אמיתיות שמחפשות זוגיות בדס״מית ומנגד רק נשלטים כפייתיים לאוננות מקלדת. זה פשוט הדוגמאות שמשום מה מאוד פופולרי להציג בדיונים.

חלק מהדברים היוצרים מתאם כזה הם עקיפים. למשל, אם בפרופיל של שולטת יהיה כתוב משהו כמו ״אני גבר מתחזה שעושה מכולכם צחוק״ עדיין היו אלו שייפנו לפרופיל זה (כי הם לא קוראים פרופיל) ועדיין הם עלולים לדמיין שבצד השני יש אישה, ולהתלונן אחר כך על כך שנשים לא מתייחסות אליהם יפה.
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 באוק׳ 2020
יולי Yuli כתב/ה:
אבל מאיפה הבאת שהיה חשוב להיטפל דווקא אליך? הרי פניתי לשניכם. פשוט רק אתה ענית על זה.

נובל באופן שיטתי מגיב בפורומים בעקביות מרשימה ועד כה לא מצאתי עדות לכך שהוא לא מתכוון למה שהוא אומר או ממציא תופעות שלא קיימות. לא שאני מציעה להפוך את זה לדיון על מידת אנושיותו של חבר פורום כזה או אחר, אבל במקרה הזה הדבר היחיד שגורם לך לחשוב שהוא טרול הוא שהוא בוחר "לצדד בנשים ולתקוף גברים". אם במקרה נובל נוטה יותר להסכים עם נשים זה אומר שהוא טרול?... הגבה עדיין למעלה.
על "אסופת סמרטוטים" כבר אין לי מה לומר, לא ברור מאיפה אתה מביא את זה וככל שידוע לי לא קיימת פה אסופה כזאת (ואני באה לפה הרבה, כפי שאולי שמת לב).
הערת בהמשך על קיומו או היעדרו של עמוד שדרה - כשמישהו מגיב לאורך זמן בעקביות חסרת פשרות זה דווקא עשוי להעיד על כך שהעמוד קיים, לא?
(לא שזה קריטי, כי מלכתחילה לאבחן אנשים על סמך כמה הודעות זה... ת'יודע... לא טוב).

שוב, על הרקע הזה, רגע אחרי שקראת למי שלא מסכים איתך "טרול" וטענת שיש דבר כזה "סמרטוט-כלוב" ואף שיש לו זנים, לומר "מה שאנשים בוחרים לחשוב עליי דרך קריאה מרפרפת של דברים שאני כותב, וקיטלוג שלי לפיהם" זה מצחיק (אפילו אתה רואה מה מצחיק בזה).

לגבי הסיפא שלך - הגישה שלי היא שכל מי שקורא שרשורים שאינם לטעמו ואף מגיב בהם - מבזבז לעצמו את הזמן בעצמו. אבל זה לא בדמי icon_smile.gif

יש הסבר לחידה. דיעה סובקייטיבית של אדם, הרושם שהוא מגבש על סביבתו הם לעולם לא עניין אובייקטיבי הנדרש להוכחות מדעיות חותכות. כל אחד בוחר לראות מציאות אחרת, מפני שהרבה מהמציאות נופל על פרשנות ומאחר ואין יכולת לבודד לפרטים ודאיים כל אחד מהגורמים שציינת.

בכל מקרה, נראה שנושא הדיון מיצה את עצמו, אינו מעניין כאן איש, אלא כל מיני טיוענים קטנוניים על רקע אישי שאינם קשורים בכלל לנושא.

אני לוקח על כך אחריות בזה שאני טורח להגיב לשרשורים שיש בהם מספר דפים, ויש מצב שכל מי שקורא או כותב במקרים כאלה (כולל את עצמי) עושה את זה ממניעים של שעמום, וככל שמתמשכים דיונים שהתחילו בצורה עניינית הם הופכים להיות בלתי ענייניים בעליל.

ביחס לזה, ניסיון ההטרלה של נובל בסוף הדיון הוא אכן תוצר טבעי של דיון שמיצה את עצמו מזמן, ובין היתר, אני האהבל שבוחר לפרש את המציאות הזאת באופן שונה.

תודה לך יולי על הנתונים, ועל הדיון המעמיק על האם נובל הוא טרול או לא. אני פרשתי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אתה בטוח שעניין הסטטיסטיקה לא בוער בך? אני פשוט רואה שאתה עדיין בזה.
(זה בסדר אם כן, אני לא שופטת או משהו, רק מתעניינת).

אמרת "זה לא שוק כלכלי אחיד" וברשותך אנטפק ואומר שזה לא שוק בכלל. עצם המחשבה על עולם ההיכרויות במונחים כלכליים הוא הוא שמוליד מרמור והאשמות ריקות ואמירות שעשויות להתפרש כמיזוגניות.

זה שאתה מנסה לקדם דיון זה מאד מרשים. זה גם טוב שציינת את זה כי זה לא ממש עולה מדבריך. על מה הדיון בדיוק?
(שואלת ברצינות, אני לא בטוחה שאנחנו עדיין בנושא המקורי, וגם לא בטוחה שהנושא המקורי היה הזמנה לדיון).

עריכה: כתבתי את זה בתגובה להודעה הלפני אחרונה שלך. רק אחרי ששלחתי ראיתי שיש עוד אחת. כלומר, לפני שאמרת שפרשת. לא ניסיתי לגרור אותך להמשך או להתעלם מהפרישה שלך. זהו, רק רציתי להבהיר icon_smile.gif תודה על תשומת הלב והמשך יום נעים.
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 באוק׳ 2020
אני מגיב לך רק מפני שאני מכבד את ההשקעה שלך במסר, וגם המסר עצמו הוא פחות קטנונגי לפרטים צדדיים.

אם ננתק את המושג של ״ביקוש והיצע״ מההקשר המקורי שלו, שהוא כלכלה, ונשתמש בו באופן מספיק גמיש נגלה שלמרות שהוא לא מתיישב יפה עם גרפים, חישובים או תשקיפים הוא כן דרך גסה לנסות להבין מגמות.

והמושג הזה ״ביקוש והיצע״ שימש לעניין הדיון שהוא דרישה של תמונה מבלי לשלוח תמונה חזרה.

הטריגר לדיון הזה היה האם זה ״אמור״ להיות כך, ויש כאן בעצם סוג של תשובה בגוף השאלה שכבר כתבו על זה שזאת לא באמת שאלה אלא מניפסט. כלומר, מי קובע מה נכון ולא נכון? שהרי זה ״שוק חופשי״ (אני שוב שואל מונח מהעולם הכלכלי). אין פה אפילו רגולציה או אכיפה, זה יותר ״מערב פרוע״ אם כבר.

חלק מהבעיה היא מנטלית. הרצון הזה להפוך כל אבן, ולשתף פעולה עם כל מהלך הזוי, כי אולי בכל זאת ייצא מזה משהו טוב. על הנואשות/תקווה הזאת אני מאמין שהרבה אנשים משתפים פעולה עם דברים שנוגדים אצלם את ההגיון הבריא.

מי ששואל שאלה כזאת, במקום כלשהו, מצפה או שתהיה איזושהי תוכחה שאכן מדובר בהתנהגות רעה שיש להפסיק אותה (אשרי המאמין) או שמדובר בהתנהגות טובה שיש להשלים איתה.

הגמישות המחשבתית של אדם בדס״מי עלולה להוביל אותה למחשבה כמו ״נשלט אמיתי אמור לרצות לשרת כל שולטת באשר היא שולטת, הוא שם בשבילה ולא בשביל עצמו, ולכן איך שהיא נראית לא אמור לשנות לו״. לכן המושג ״אמור״ הוא חיוני יותר לבניית תמונת העולם של נשלט כזה. ושוב, אני מציע כאן תיאוריה. אני לא אדם כזה בעצמי, אלא רק יש לי דימיון מפותח מספיק כדי להציע משהו שנדמה לי סביר ביחס לאנשים שאינם אני.

דיון מעניין שקיימתי עם Captain Kinky בהקשר הזה העלה שיש לזה הסבר אבולוציוני. יש יתרון בחיפוש של קיצורי-דרך. ההגיון הבריא היא דרך לפספס את אותם קיצורי-דרך. הרצון של כל אינידיבידואל ״לנצח את השיטה״ ולהגיע למקום שאחרים לא הצליחו, נתמכת על ידי אבולוציה, ולכן צפוי למצוא את מנגנון הפעולה הזה גם בהקשר הזה.

הסיכון בגישה הזאת הוא לטעות ב-99.9% מהמקרים רק כדי למצוא קיצור-דרך ב-0.01% מהם (כן, אני לגמרי זורק מספרים). והמחיר הוא בזמן שבו התוחלת למצוא בשיטה זאת קיצור-דרך עלולה להיות 200 שנה (שוב אני זורק מספרים). דהיינו, שחלק ניכר מהאנשים שמחפשים קיצורי-דרך לא ימצאו אותם אף פעם.

יחד עם זאת, התמריץ התומך למקרים כאלה (כמו להסכים לתנאים לא שיוויוניים בהיכרות, או להאמין שאכן מדוברת בהיכרות ולא דאחקה על חשבונך) הוא עד כמה נואש האדם שמשתף פעולה, וברור שיש לו אחריות אישית רבה על עצם היותו נואש (כמו למשל להתעקש לחפש בכלוב ועוד מול אנשים שהגישה שלהם היא כזאת שתגרום לבכיינות לאחר מעשה).
Sm Art{☆Sm}

תמונה, שמונה ,

Sm Art{☆Sm} • 20 באוק׳ 2020
אי אפשר לשלוח לקליינט זונה ,אם אין תמונה ,של הזונה.
אחרת קליינט מתעצבן,
אותו דבר בזנות ,בדייטינג בדסמ,
עבד = תמונה .
אין תמונה ,עוברים לעבד = תמונה ,הבא .

זה בדיוק כמו קליינטים שמחפשים זונות .
ובסוף נופלים על הזונה עם התמונה הלא עדכנית .
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 20 באוק׳ 2020
ממתקינקי אחי.

אני חייב לומר לך שלא ניתן לנצח ויכוח נגד נשים סלאש פמיניזם בפורום הזה, טרם ראיתי את זה קורה ואני גם לא חושב שזה קרה כשלא ראיתי.
זה בכלל לא משנה מה תרשום, איך תרשום או אילו הוכחות תביא.
זה מניסיון אישי.

וזו פעם שלישית (נראה לי) שאני רושם את זה למישהו.

תזכור איפה אתה נמצא ומי האוכלוסיה הפעילה באותה קהילה.

אם תשים לב, נשים בדרך כלל מקבלות את הכי הרבה לייקים בויכוחים - משמע הן מנצחות (לפי חוקי הפורומים). נשים כאן מגבות אחת את השניה, הן מתחברות, מתקהלות ויוזמות. יש להן קבוצות ווצאפ נשיות וגם פאקינג רשימות שחורות של כל הגברים שלא מסכימים איתן (כביכול אינסלים, אנסים עתידיים, גברים שדפקו וזרקו).
עכשיו בנוסף לכך יש להן את הגיבוי של הגברים שעושים להן לייקים ומגבים כל פיפס שלהן, רק כדי שאולי יהיה להם צ׳אנס לקבל מאותה שולטת יריקה מזדמנת לכיוון שלהם, או מתוך סיפוק מיני שאותה תמיכה מעניקה להם.
תוסיף אליהם את אלו שמשחקים את משחק האני פמיניסט כי הם חושבים שזה מה יעבוד להם (white knights, simps/ beta bux) ותוסיף לכל זה הלך רוח שמאלני ליברלי פמיניסטי אנטי ביבי וכ׳ו שמאפיין את הפורום והיוזרים הפעילים בו.

בטח כבר הבנת.

מה שכן אני שמח שעוד חבר׳ה צעירים כמוך (אני כבר זקן) משקיעים את הזמן לכתוב כאן כמו שאתה כותב. עד לפני שנתיים שלוש ככה קולות סגנון ׳רדפיל׳ היו לא קיימים בכלל.
אף אחד בכלל לא ידע מה זה אינסל, היום נראה שכל אחד/ת מכיר את המילה וזורק אותה לאוויר בכל ויכוח.

חשוב שתמשיכו לרשום, לא בשביל הקהילה אלא כדי שהגברים שמשקיפים פה (קוראים פסיביים) יקראו את מה שאתה רושם, יחקרו ויחליטו מה אמת ומה שקר.

וגם, ליבי כואב לכל הנשלטים האינסלים (האמיתיים) שנמצאים פה, שהם הרוב (לפי השולטות) הם באמת נואשים מאוד...טרם נתקלתי בנואשים מהם בארץ ישראל.

הבעיה עם גברים (באופן כללי) שבמקום להתאחד אנחנו נלחמים אחד בשני כדי להשיג בחורות, בין אם זה בצורה ישירה או עקיפה.
אנחנו צריכים להתאחד כמו הנשים ולמצוא להם פיתרון רציונאלי לכל האינסלים הרעבים שזועקים פה יום יום
לעזרה.
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 באוק׳ 2020
זורק,
כמה שכיף לי יותר לקרוא אנשים כמוך. ברמות אחרות. תודה רבה שחרגת ממנהגך וכתבת את מה שכתבת. ברור שאתה מכיר ממני בכל הרטוריקה הדבילית הזאת שמיטיבה לחזור על עצמה.

אני מסכים עם כל מילה ומילה שכתבת, כולל הטפשות שלנו הגברים שאנחנו לא מתאגדים אלא מפולגים וזה כנראה כי היכולות החברתיות שלנו עובדות גרוע בנסיבות כאלה שהן שילוב של רשת חברתית ומיניות.

וסתם כדי לשתף אותך, כי נראה לי שלפחות אתה תוכל להזדהות.

הסיבה שאני משועשע במיוחד כשמאשימים *גם אותי* בצורה אוטומטית בכך שבעצם מתחת לפני השטח אני גבר דחוי שמנסה נואשות לזכות בזיון מזדמן הוא שמעולם לא הייתי כזה. אני ההפך מזה. מעולם לא נמשכתי לאישה לפני שזיהיתי עניין שלה בי. אני תמיד לקחתי בחשבון שהיא לא תהיה מעוניינת בי, ותמיד ידעתי שלרוב אין לי מה לעשות עם הסיבה האישית שלה. אף פעם לא נמשכתי לרעיון שמישהי תהיה אותי בשל כך ששכנעתי אותה להיות איתי. זה מעולם לא התחבר למיניות שלי. זה תמיד פעל אצלי ברובו הטקטי, המנטלי ומעולם לא הרגשתי שזה נכון עבורי.

מסר לקוראים הפסיביים כאן:

אני מתחיל לזהות דפוס שפשוט חוזר על עצמו. נקרא לו ״אנשים מתחכמים״ כי אין לי עולם מושגים שקשור לדפוסים של אנשים שמתנהגים בצורה שאינה מוכרת לי היטב. אנשים כאלה נוטים למשוך דו-שיח איתם לויכוח. גם אם אתה מנסה שלא להתווכח עמם, הם מנסים שוב ושוב.

מה הכי חשוב להבין? שאם אינך נוטש את השיח מולם, אתה אחראי מלא לויכוח שיקרה כתוצאה מכך. כפי שזורק כתב, אין לך שום יכולת לצאת נשכר מהמשך אינטרקציה כזאת. במקרה הטוב, תפסיד זמן. במקרה הרע, זה יחלחל לתוכך ויצטבר כהרס עצמי.

כאשר האדם בצד השני היא אישה, אז בסיכוי גבוה קורה משהו מעניין אחר (רק בגלל שגבר ״מתחכם״ לא יכול להשתמש בטריק הבא):

היא פתאום ממציאה משהו בסגנון ״עדיין לא הבנת שאני לא מעוניינת בך?!״. כל ניסיון להגיב על כך, ולא משנה מה תגיב בכלל יוביל להסלמה של ״אתה דביל/אדיוט״ ומשם ״אתה לא מכבד את זה שבחורה אומרת לך לא?״. כל ניסיון להגיב על כך, יוביל לרוב לחסימה. בהמשך, אתה תופתע לגלות שאותה אישה סימנה אותך, והיא טורחת לציין בכל הזדמנות כזאת שהיא דחתה אותך.

וזה לא יעזור לך בכלל להסביר שאתה בכלל לא חשבת על העניין שלך בה כי אין על מה להסתמך בכלל כדי לגבש עניין לגביה. שום הסבר, הגיוני או לא הגיוני לא יעזור. הדבר היחיד שיעזור הוא לסיים את השיח באותה נקודה. אני באופן אישי גם חוסם, כדי לא להיות שוב באותו לופ מול אותו אדם.

עכשיו, כל זה קורה כל עוד אתה נותן לזה כוח ומייחס לזה חשיבות. זה מסוג הדברים שקורים אך ורק בראש שלך. אותה דמות וירטואלית שחושבת עליך או כותבת לך את אותם דברים, או מכניסה אותך לרשימה שחורה יחד עם חברותיה הוירטואליות, כל הסיפור הזה היא דמות שלא שונה לשום צורך מעשי מדמות במשחק מחשב!!! תכניס את זה לראש: לא כל מי שנמצא כאן הוא דמות במשחק מחשב, אבל מי שיש לו מגמה לעלוב בך -- הוא כן.

התרגול המנטלי הזה מוביל בסופו של דבר לחוסן פסיכולוגי לצלוח את התופעה הזאת.

אם אין לך עובדות בשטח, קרי נשים אמיתיות ולא דרך מסכים שמכבדות אותך, שאהבו אותך, שראית בפועל הלכה למעשה האם אתה טוב או רע כגבר עבורן -- זאת נוקדת התורפה שלך, ועל זה אנשים שניזונים מנקודות תורפה ינסו לרכב. תמיד.

במקרה אחר, אם אותן נשים אמיתיות היו וניליות, אבל אתה ממהר להתעלם מדיעותיהן החיוביות עליך מפני שואתה מתעקש לבנות את הדימוי העצמי שלך מנשים שהחלטת שהן ״בדס״מיות״ (רק כי יש להן פרופיל בכלוב) -- זה גם כשל עצמי, גול עצמי, שיפגע קשות בהתפתחות שלך כאדם שלם, ובשום מקרה לא יתרום אלא להרס עצמי.

הניסיון להתחבב או להוכיח את עצמך או להתאמץ דווקא מול אלה שבחרו להעליל עליך משהו בין מסכים, או לעלוב בך הוא אך ורק הבחירה שלך והנזק המצטבר עקב כך, הוא לגמרי באחריות שלך. לא שלה. לא שלהן. לא של האתר. שלך. בלבד.

אז אם יש אמת בכך שהן צוחקות עלינו, וחושבות שאנחנו ״אינסלים״ זה בכך שאנחנו מחברים להן משמעויות שלא קיימות, ומפנימים את המשמעויות הללו לרגשות שלנו, בוחרים להיעלב או להיפגע או להצטדק או להוכיח ש״אין לנו אחות״.

הן מזהות בצדק, שיש לנו נקודת תורפה בעצמנו שאנחנו עיוורים כלפיה. הנקודה הזאת יכולה להיות זין עומד שמשבש את שיקול-הדעת או צורך באישור מהסביבה, אקראית ככל שתהיה או כל אמונה שאומרת שאדם אחר יכול לעשות אותי יותר שלם עם עצמי.

ועוד חומר למחשבה --
גבר אחר שמבין אותך, יכול להבין אותך הרבה יותר טוב, ולתת לך גב. תמיד העדף חבר גבר בהקשר הזה על אישה שרוצה אותך דרך קריטריונים של המטרות האישיות שלה. אם אתה זקוק לעידוד, תמיכה, אתה לא תקבל את זה מנשים באתר הזה, בטח לא כזאת שלא כאן כדי להעניק תמיכה כזאת (ולמה בעצם שזה יעניין אותך? על איזה בסיס היא יכולה להזדהות איתך?).

נשים מיטיבות להבין את זה. הן לא מחפשות גברים שיזדהו עמן ויתמכו בהן, אלא פונות לנשים לשם כך, ומייצרות עמן חברויות כאלה.

שבור את דפוס החשיבה בעצמך שדווקא בנשים תמצא את הנחמה שאתה זקוק לה. החשיבה הזאת היא סטריאוטיפית, והיא פוגעת בך. פגיעה נוספת בעצמך היא לנסות למצוא את אותה תמיכה דרך חשיפה של סטיות שלך, העולם הפנימי שלך שאותו אתה מיטיב להסתיר מהסביבה, זה שלגביו אין לך כל רשת של תמיכה. אתה מצפה שכאשר תחשף את העולם הפנימי הזה שלך, את אותן סטיות שאתה אולי מתבייש בהן, אלו שאתם חושב שגורמות לך להיות גבר דפוק ודחוי מול נשים ויניליות, אזי אישה בדס״מית אקראית תספק לך תמיכה כלשהי בתמורה לחשיפה. זה לא יקרה.
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 באוק׳ 2020
ועוד משהו שחשבתי עליו. יש משהו משעשע ב-white knights כפי שציינת, והפעם זה היה משעשע במיוחד.

הנה אצטט כאן את דברי האביר:
״עד מתי גברים שנדחו על ידי נשים והפכו למיזוגנים? כל כך פאקינג פתטי. וכל כך שקוף.״

זה לחלוטין לא קשור לנושא הדיון, או לאיזשהו טיעון שהתגלגל בו.

זה לא קשור לויכוח מול נשים ובטח שלא לפמיניזם (במקרה הזה לא הוצג הטיעון הפמניסטי כלל כך שאיני רוצה לתקוף איש קש, אבל בכל מקרה גם נושא הפמיניזם הוא עצמו טיעון קש, בפועל יש צורך לתירוץ לטובת עימות על בסיס אידיאולוגי לכאורה).

הויכוח עצמו היה גם ויכוח לשם ויכוח למשל:
1. מנטה טענה שהיא דווקא כן שולחת תמונה ראשונה
2. המספרים בכלל לא מדוייקים
3. נשלטים שולחים תמונות מיניות מבלי שהתבקשו

יש פה טיעונים שונים, שכל אחד מהם הוא דיון בפני עצמו, ואף אחד מהם לא באמת קשור לנושא השרשור.

אבל היה משעשע לראות שגם בקונסטלציה שבה יש אישה שמתווכחת ויכוח די חסר חשיבות עם גבר, צריך לבוא אביר ולעזור... לא ברור למה.

בהחלט הצבעת כאן על דפוס שבו כאשר יש ויכוח בין גבר לאישה ולא משנה על מה ומה טיב הויכוח יש רק שתי תוצאות אפשריות בכלוב:
1. הגבר יודה שהוא טעה
2. הגבר הזה מיזוגן = הוא לא מסוגל להכיר בכך שיש אישה מולו ולכן היא צודקת, העצמה נשית, מאוים נשים חזקות המביעות את דיעותיהן, ידה ידה

מעניין אם מתישהו מישהו יעשה סיטקום מכל החומר הזה.
The Shine​(שולט)
The Shine​(שולט) • 20 באוק׳ 2020
Mistress Tamarao כתב/ה:
היצע וביקוש ידידי, על כל שולטת אחת יש איזה 50 נשלטים לפחות. אז הרוב רוצות לדעת איך אתה נראה קודם ואם יש משיכה. קח בחשבון ששולטות מחפשות מישהו לטווח ארוך ככה שמשיכה זה אחד הגורמים המכריעים בעניין.
יחד עם זאת אסייג ואומר שלשלוח תמונה בעירום או תמונה מפלילה ישר על ההתחלה; בלי לדעת שום דבר על השולטתזה לא רעיון טוב ומקור טוב לסחיטות בידי פיקטיביים ואנשים רעים פה באתר.

קצת רדוד לפשוט / להחליט על משיכה דרך תמונה. מניסיון שלחתי פעם תמונה אותה אחת אמרה שאני לא לטעמה. זיהית אותי ביציאה מהדאנגן הישן בשרון. ואמרה לי שאני נראה בהרבה יותר טוב במציאות. אחר כך המשכנו לדבר.
ככה שגם אני אף פעם לא שולל לפי תמונה. אני מעדיף להכיר אדם פנים מול פנים. לראות הבעות פנים עיניים התעניינות. אפילו מהשיחת הכרות נמנע בכתיבה. כי אין על פנים מול פנים. אבל. ואבל גדול. קומץ לא קטן של גברים שניפגש עם נשים קצת גרם להן לחשוש להיפגש.