ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאחר ורה"מ "שלנו" חגג יום הולדת

Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 2 בנוב׳ 2020

COVID 19 -info פוליטיקה ישראלית 2020

Sm Art{☆Sm} • 2 בנוב׳ 2020
השמאל הישראלי ,מנסה ,לעשות ,"שטיק" ,
פעולת מחטף ,מלשון ,חטף,לחטוף,יחטופו.
משום מה ,זה מציק ,לשמאל הישראלי ,עניין היושרה ,של ראש הממשלה ,ואשתו ,ובנו השני ,ועל הדרך ,יתר ממשלתו.

אז החדשות הם .
לא תצליחו לחנך אותם .
הם פולטיקאים
וככה זה פולטיקאים.
הם לא מחונכים.
נקודה .
הון שלטון, כסף אין חינוך .
יש היפך מחינוך.
יש תחמנות,אינטרסים, וכל היתר על זה הערך .

איך אפשר שיהיה ,יושר והגינות ,בפוליטיקה .
פוליטיקה,חייבת להיות ,מושחתת.
ע"ע בית הקלפים .
כאשר מציגים כלפי העולם את השחיתות בפוליטיקה.
אז העולם טוען שזה קונספירציות .
אין מציאות של הגינות בפוליטיקה .
הפוליטיקה תמיד תהיה מערכת מושחתת .
כנ"ל כל מי שיהיה חלק ממנה .

נו וויייטער .
נמשיך
..

השמאל הישראלי, הוא , דמויות ,ידועות ,ומוכרות, בציבור .
רק לפי הפרצוף שלו ,ניתן ,להבין ,שהוא השמאל .

השמאל הישראלי ,הוא ,לגיטימי ,לחלוטין ,בחברה הישראלית, הוא חלק מהחברה הישראלית .
הוא ,היה כאן ,מאז ,ומתמיד .
הוא ידוע ,בדעותיו.
מה שהימין יאמר ,השמאל יאמר ,להיפך .
זה לא סוד ,וזה לא חדש ,

יש מחדלים ,לימין .ויש מחדלים ,לשמאל .

העובדה המוגמרת,היא .
שזה לא משנה ,מי צודק .
זה משנה ,שישנה עובדה, אחת ויחידה .
יש שמאל ,ויש ימין .
ויש ראש ממשלה נבחר .

השמאל ,רוצה ,לבזות ,ולהשפיל, את ראש ממשלת ישראל ,קבל עם ועדה ,ומול ,כל העולם .
הם עושים את זה ,מזה כ שנים, ברצף .

רק מה קרה הפעם ?

אירעה להם ,הפתעה גמורה ,ומוחלטת ,הפעם.

הם נפלו ,על ראש ממשלה ,מסוג מסויים .
שזה פשוט עושה לו ,נעים בגב.
וזה בסה"כ, מחשל אותו ,ומחזק אותו ,ומעצים אותו .

וזה גם על הדרך ,הופך אותו .
ל " קדוש מעונה " .
יעידו על כך ,3 מערכות בחירות ,ויעידו ,על כך ,3 קדנציות בשלטון .

ברם אולם ,נכנסה ,לזירה ,אורחת לא ידועה,לא קרואה,לא מוזמנת ,אורחת רבת עצמה .
ששמה הוא ,ראשת ממשלת ישראל החדשה ,
הגברת הראשונה ,CORONA.

יש לה ,תו יצור סיני .
רק לשם כך ,שאומות העולם, יסתמו את הפה שלהם .
אבל היעד מטרה ,שלה .
היא כלל ישראל .
והדגש, הוא ,על השמאל הישראלי .

השמאל הישראלי .צועק צדק .צועק משפט ,צועק דין .

הקורונה ,באה ,בשקט ,בשקט ,
ואומרת ,על הדרך שכה חשובה לכם ,הצדק ,דין ,ומשפט .

נעשה את זה הפעם ,בגדול ,ועם כולם.

כולם, לצורך העניין ,זה עם כל ,באי ,ודרי,ויושבי העולם .

הקורונה תרד עם כל מי שזעק חמס .
והשפיל ,וביזה,את ראש ממשלת ישראל .
הקורונה תרד עימו לרזולוציות שהוא יאכל חמגשית ,T.A.

הקורונה ,באה ,בעיתוי .מסויים .
היא תעצים את טענות 2 הצדדים ,לממדים ,ששניהם יאבדו את שפיות דעתם .

כאשר הקורונה ,תסיים ,את פעולתה בעולם .
כבר לא יהיה ימין ושמאל .
ישאר כאן ,רק דבר אחד .

אנשים ישאלו ,על מה ,ולמה ,נהגנו ,כך ,כלפי ,רעהו ...

רק הקורונה, (האפידימיולוגיה )תדע ללמד את עם ישראל .
מה משמעותו של ,פילוג .
והמחיר שלו .
ומה הכדאיות, באחדות .
ומה הרווח שלו .

שיר נחמה .
הזזתי לענייני .

https://youtu.be/_pH1MKaC3ZE
-X-
-X-
-X- • 2 בנוב׳ 2020
"עריכה: לא מנסה לשכנע אותך להצביע הרשימה המשותפת מחר בבוקר. רק מנסה לשכנע אותך להיות יותר ביקורתי כלפי המנהיג שבחרת ושאמור לשרת אותך. אני בחרתי בגנץ בבחירות הקודמות, ואחרי שהוא הפר את ההבטחה העיקרית שלו כלפי לא לתמוך בביבי, אני יכול לומר שהוא אדם ללא חוט שדרה וצריך להעיף אותו מההנהגה של כחול לבן."

-אני מבסוט ממנו ברוב הדברים.
וגנץ הוא דוגמה טובה לאידאולוגיית "רק לא ביבי".
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
KGB כתב/ה:
"מצטער - אתה קבעת שראש ממשלה נבחר במדינה דמוקרטית הוא הכי טוב מעצם בחירתו, ומגיע לו פרגון. אז או שאתה חוזר בך ואומר שהבחירה לא מוכיחה את זה, או שאתה כאן ועכשיו מתחיל לפרגן לכל ראשי ממשלות ישראל שאי פעם היו."

-אני לא.
לא מסתדר לך שאתה לא יכול לסתור אותי ושאני לא נכנס לך ל"פריים" שלך של להביא את הדיון לסיכום פשוט של "אם אמרת א' אז בהכרח ב'.
היכולת שלך לנהל דיון מסכנה.

לא יכול לצטט את התגובה השנייה שלך. כן אמרתי עליו דברים חיוביים, גם בדיון הזה וגם בדיון אחר. בדיוק כמו שאמרתי שהוא חף מפשע עד שתוכח אשמתו.
הנה מה שכתבת:

אז הגיע הזמן להודות שביבי הכי טוב ממה שיש?
לא. אפס פרגון.
במסווה של "לקיחת אחריות" ושאר מכבסת מילים.
תגיד שאתה שונא את ביבי וזהו.

אתה דורש שנפרגן לו, לא ברור בכלל על מה. לטענתך הוא הכי טוב שיש, אבל אתה מבסס את זה על כלום. הוכחה פשוטה:
בוא נדמיין שנפתלי בנט, אביגדור ליברמן ובני גנץ כולם טובים ממנו. אז רק 30% יצביעו ביבי. ה70% הנותרים יתחלקו בין שלושת האפשרויות הטובות יותר - בערך 23% לכל אחד. תוצאה - ביבי עם מירב הקולות, אבל ממש לא כי הוא איכשהו יותר מוצלח. רק אחוז קטן רצה אותו, פשוט הרוב לא התאגד מאחורי מועמד אחד, אלא התפצל בין כמה. ברור שאני מציג כאן דוגמה מאוד פשטנית, אבל זה מספיק לגמרי להראות שמי שנבחר ממש לא חייב להיות מי שרוב הציבור רוצה.
ולבסוף - למה אתה מכתיב לי רק אפשרות אחת להתנגדות לביבי? האם העובדה שאמרתי שאני לא רוצה ראש ממשלה עם משפט על הראש לא מספיקה? אתה מודיע לי מה אני חושב?
אם אתה רוצה לטעון שביבי הכי טוב שיש - תוכיח שהוא הכי טוב שיש, אל תגיד "עובדה שאנשים חושבים ככה" כי זה לא מוכיח כלום. אם אתה רוצה לטעון שמגיע לו פרגון - תגיד על מה מגיע לו פרגון, פה רק אמרת שמגיע לו פרגון על עצם בחירתו. אם אתה רוצה לטעון שאני שונא אותו - תוכיח שאני שונא אותו, תראה איפה ביטאתי שנאה כלפיו, או תראה שאני ממציא סיבות לא אמינות להתנגד לו.
-X-
-X-
-X- • 2 בנוב׳ 2020
"אתה דורש שנפרגן לו, לא ברור בכלל על מה. לטענתך הוא הכי טוב שיש, אבל אתה מבסס את זה על כלום. הוכחה פשוטה:
בוא נדמיין שנפתלי בנט, אביגדור ליברמן ובני גנץ כולם טובים ממנו. אז רק 30% יצביעו ביבי. ה70% הנותרים יתחלקו בין שלושת האפשרויות הטובות יותר - בערך 23% לכל אחד. תוצאה - ביבי עם מירב הקולות, אבל ממש לא כי הוא איכשהו יותר מוצלח. רק אחוז קטן רצה אותו, פשוט הרוב לא התאגד מאחורי מועמד אחד, אלא התפצל בין כמה. ברור שאני מציג כאן דוגמה מאוד פשטנית, אבל זה מספיק לגמרי להראות שמי שנבחר ממש לא חייב להיות מי שרוב הציבור רוצה."

-זה לא נכון. לדוגמה: נניח שאני הצבעתי לבנט (באחת ממערכות הבחירות האחרונות). האם זה אומר שאני מתעלם לגמרי מהמפה הפוליטית הישראלית?
רוב הסיכויים שלא. כי אני יודע שרוב הסיכויים שהקואליציה תורכב ממפלגות ימין + חרדים שבראשה יעמוד המועמד שיקבל את מירב הממליצים. והמועמד הזה הוא ביבי.
רוב הסיכויים שמי שמצביע למפלגות ימין או חרדים מודע \ רוצה שביבי יהיה ראש הממשלה.
לכן, כן נכון להגיד שהרוב רצה אותו, בין אם ישירות ובין אם בעקיפין כחלק מגוש הימין.

"ולבסוף - למה אתה מכתיב לי רק אפשרות אחת להתנגדות לביבי? האם העובדה שאמרתי שאני לא רוצה ראש ממשלה עם משפט על הראש לא מספיקה? אתה מודיע לי מה אני חושב?"

-אני לא מכתיב לך כלום. אתה מגזים.

"אם אתה רוצה לטעון שביבי הכי טוב שיש - תוכיח שהוא הכי טוב שיש, אל תגיד "עובדה שאנשים חושבים ככה" כי זה לא מוכיח כלום."

-באותה מידה אני יכול להביא את הסכמי השלום כהישג ואתה תגיד שזה לא הישג ושרק אני חושב ככה.

"אם אתה רוצה לטעון שמגיע לו פרגון - תגיד על מה מגיע לו פרגון, פה רק אמרת שמגיע לו פרגון על עצם בחירתו."

-גם על זה מגיע לו פרגון. וגם פרגנתי לברק ורבין רק על עצם בחירתם.
להיבחר - זה גם יכול להחשב כהישג?
או שזה לא נכנס להגדרה של הישג לדעתך?
איפה זה לא מסתדר?

"אם אתה רוצה לטעון שאני שונא אותו - תוכיח שאני שונא אותו, תראה איפה ביטאתי שנאה כלפיו, או תראה שאני ממציא סיבות לא אמינות להתנגד לו."

-אתה טוען שהוא מסית ומפלג את הציבור ומחליש את המשטרה והפרקליטות.
הציבור מחולק לימין ושמאל כבר 30 שנה לפחות. תמיד הייתה הסתה ופילוג, גם לפני ביבי.
הפרקליטות ומערכת המשפט חזקות מתמיד.
באיזו מדינה נוספת ישבו כל כך הרבה חברי כנסת, ראש ממשלה ואפילו נשיא בכלא?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אז לא הוכחת כלום לגבי הביקורת שלי עליו. הטענה שהיה גם לפניו לא שווה כלום. אתה סך הכל אומר שאני צודק והוא מפלג ומסית. לגבי כוחה של הפרקליטות ומערכת המשפט - איך מדדת? איך קבעת שהן חזקות מתמיד? וגם אה הן חזקות, זה מוכיח שביבי לא מנסה לפגוע בהן? נגיד, אם אני יורה במישהו ומפספס, אז סימן שלא ניסיתי להרוג אותו? נסה שנית. אהבתי גם את הדגמת הכוח - יש לנו הרבה פושעים, שזה מוכיח ש... יש לנו הרבה פושעים, ולא שום דבר אחר.
אהבתי את "יש סיבות לפרגן, אבל אני לא אביא אותן". אז לא הבאת. כך שקודם לא ידענו על מה לפרגן, ואחרי התשובה שלך, עדיין אין לנו מושג על מה לפרגן.
ומה שאמרת על הצבעה זה שטויות. דמיין שני אנשים. שניהם ימניים, שניהם דתיים, שניהם רוצים את בנט. אחד רוצה את ביבי ואחד לא. למי השני מצביע? מרצ? לא, יקירי, מצטער. מי שמצביע בנט, הצביע בנט, לא ביבי, ולא חצי ביבי ולא רבע ביבי.
-X-
-X-
-X- • 2 בנוב׳ 2020
אז לא הוכחת כלום לגבי הביקורת שלי עליו. הטענה שהיה גם לפניו לא שווה כלום. אתה סך הכל אומר שאני צודק והוא מפלג ומסית.

-הוא לא. הציבור כבר מפולג. זה המצב.

לגבי כוחה של הפרקליטות ומערכת המשפט - איך מדדת? איך קבעת שהן חזקות מתמיד? וגם אה הן חזקות, זה מוכיח שביבי לא מנסה לפגוע בהן? נגיד, אם אני יורה במישהו ומפספס, אז סימן שלא ניסיתי להרוג אותו?
נסה שנית. אהבתי גם את הדגמת הכוח - יש לנו הרבה פושעים, שזה מוכיח ש... יש לנו הרבה פושעים, ולא שום דבר אחר.

-אם כבר, זה הפוך, מנסים לפגוע בביבי.
חיסול פוליטי נטו ע"י מערכת המשפט.

אהבתי את "יש סיבות לפרגן, אבל אני לא אביא אותן". אז לא הבאת. כך שקודם לא ידענו על מה לפרגן, ואחרי התשובה שלך, עדיין אין לנו מושג על מה לפרגן.

-הבאתי סיבה אחת וכצפוי, גם אותה לא קיבלת.

ומה שאמרת על הצבעה זה שטויות. דמיין שני אנשים. שניהם ימניים, שניהם דתיים, שניהם רוצים את בנט. אחד רוצה את ביבי ואחד לא. למי השני מצביע? מרצ? לא, יקירי, מצטער. מי שמצביע בנט, הצביע בנט, לא ביבי, ולא חצי ביבי ולא רבע ביבי.

-אם זה נכון, השני היה אמור להצביע למר"צ לפי ההגיון שלך, כי הסלידה שלו מביבי הייתה אמורה לגרום לו לסלוד מבנט ש100% ברור שילך עם ביבי.
בנט לא בא לבד, כמו שמר"צ תמיד הולכים עם מפלגות השמאל והערבים.
להתעלם מזה, זה לחיות באשליות.
בנט לא מתמודד על ראשות הממשלה ולכן הביטוי "רצה את בנט" ריק מתוכן.
רצה את בנט אולי במובן של יותר כח לבנט בקואליציה של ביבי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אתה צודק. באמת 100% ברור שבנט ילך עם ביבי, מלבד פרט קטן. אני קורא לו "המציאות". בדבר הזה, שאני מכנה מציאות, בנט באופוזיציה. אז 100% ברור, ו0% מהברור קרה. ובאמת טענת שמי שרוצה להצביע הבית היהודי יצביע מרצ בגלל ביבי? הוא בעד התנחלויות, ארץ ישראל השלמה, קפיטליזם, הקטנת כוחו של בגצ, ובכלל חושב שבנט ושקד הם נפלאים, ויצביע מרצ, רק בגלל שאולי בנט ילך עם ביבי? שנינו יודעים שאתה מקשקש. ואגב, בנט ועוד איך חולם על ראשות ממשלה.
איזה סיבות הבאת? אמרת שהיית מביא, אבל אני אבטל. אז להגיד שהבאת? אוקיי. כן, הסכמי השלום הם הישג. וכל הכבוד לכל המעורבים, כולל ביבי, כמובן. ואם זו רשימת ההישגים שלו אחרי כל כך הרבה שנים בשלטון, אז היא קצת לא מרשימה. אחרי כל השנים האלה, אתה לא חושב שהיא אמורה להיות טיפה ארוכה יותר, אם הוא כל כך נפלא?
לגבי פילוג - שוב, גם אם היה פילוג, איך זה מוכיח שביבי לא תורם לו? החל מההפגנות נגד רבין, דרך השמאל שכחו להיות יהודים, מקרה השכפ"צ הידוע, הערבים נוהרים לקלפיות, לקרוא למיני ארגונים בוגדים, לקרוא לכל מי שלא מסכים איתו שמאלן ולהפוך שמאלן לקללה, ועוד ועוד ועוד. ביבי הוא המפלג מספר אחד. ומה שאתה אומר זה שאם אני רוצח מישהו, אני לא רוצח, כי כבר היו רוצחים קודם. זה קשקוש. זה לא חשוב בכלל מה היה לפני ביבי, מה גם שביבי עושה את זה כבר 25 שנה. אם אתה רוצה להראות שהוא לא מפלג, תראה לי שבמהלך השנים האלה לא חל שום שינוי בתוך החברה הישראלית, במובנים עליהם אנו מדברים. הוא גם מסית נגד התקשורת, נגד המשטרה, נגד הפרקליטות. לטעון שביבי לא מפלג, זה בערך כמו לטעון שהשמש עולה במערב ושוקעת במזרח.
ולא הראית עדיין שום מדד שכוחה של הפרקליטות או מערכת המשפט גדול מאי פעם. אפילו אם הייתי מקבל, ואני לא, שהם מנסים לחסל את ביבי - איך זה מוכיח שהוא לא מנסה לפגוע בהם, או שכוחם גדול?
-X-
-X-
-X- • 2 בנוב׳ 2020
אתה צודק. באמת 100% ברור שבנט ילך עם ביבי, מלבד פרט קטן. אני קורא לו "המציאות". בדבר הזה, שאני מכנה מציאות, בנט באופוזיציה. אז 100% ברור, ו0% מהברור קרה.

-תמיד יש דברים לא צפויים. אבל איאפשר לטעון שאם הייתי מצביע לבנט "כי אני רוצה את בנט" בבחירות האחרונות הייתי מקבל אותו כראש ממשלה. המאבק היה בין גנץ לביבי. אף אחד לא חשב שהם יתאחדו ברגע האחרון. חוץ מזה, כולם ידעו שהצבעה לכל אחת ממפלגות "גוש הימין" של ביבי היא בעצם הצבעה לביבי כראש ממשלה.

ובאמת טענת שמי שרוצה להצביע הבית היהודי יצביע מרצ בגלל ביבי? הוא בעד התנחלויות, ארץ ישראל השלמה, קפיטליזם, הקטנת כוחו של בגצ, ובכלל חושב שבנט ושקד הם נפלאים, ויצביע מרצ, רק בגלל שאולי בנט ילך עם ביבי? שנינו יודעים שאתה מקשקש. ואגב, בנט ועוד איך חולם על ראשות ממשלה.

-כיום הוא בתהליך "גידול ביצים". יתכן והוא יהיה ראש ממשלה יום אחד, אבל קשה להאמין שבזמן הקרוב, גם עם כל המנדטים שצופים לו בסקרים.
סקרים זה נחמד אבל הבחירות כנראה לא מחר ואפילו אם היו, קשה להאמין שבנט יגרוף יותר מ15 מנדטים שלא מספיקים לכלום.

איזה סיבות הבאת? אמרת שהיית מביא, אבל אני אבטל. אז להגיד שהבאת? אוקיי. כן, הסכמי השלום הם הישג. וכל הכבוד לכל המעורבים, כולל ביבי, כמובן. ואם זו רשימת ההישגים שלו אחרי כל כך הרבה שנים בשלטון, אז היא קצת לא מרשימה. אחרי כל השנים האלה, אתה לא חושב שהיא אמורה להיות טיפה ארוכה יותר, אם הוא כל כך נפלא?

https://mida.org.il/2017/10/08/%D7%9B%D7%9A-%D7%94%D7%A4%D7%9A-%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95-%D7%90%D7%AA-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%9C%D7%9E%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA/

לגבי פילוג - שוב, גם אם היה פילוג, איך זה מוכיח שביבי לא תורם לו? החל מההפגנות נגד רבין, דרך השמאל שכחו להיות יהודים, מקרה השכפ"צ הידוע, הערבים נוהרים לקלפיות, לקרוא למיני ארגונים בוגדים, לקרוא לכל מי שלא מסכים איתו שמאלן ולהפוך שמאלן לקללה, ועוד ועוד ועוד.

-נתניהו לא אמר "נוהרים". זה עיוות שנועד להדגיש שנתניהו כביכול נגד לגיטימיות ההצבעה של הערבים.
הוא אמר: נעים בכמויות גדולות. זה לא אותו דבר. זו עובדה. שיעור ההצעה שלהם היה אכן גבוה. ידוע למי הן מצביעים. הוא רצה להעלות את אחוז ההצבעה בקרב מצביעי הימין עם הקמפיין גוועלד הידוע שלו.

http://www.zavitaheret.com/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%9F-%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95-%D7%9C%D7%90-%D7%90%D7%9E%D7%A8-%D7%94%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%A0%D7%95%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A7%D7%9C

גם אבי גבאי שהיה בראש מפלגת העבודה אמר שהשמאל שכח מה זה להיות יהודים.

https://www.israelhayom.co.il/article/515245

"מיני ארגונים" - כפי שאמרתי בעבר, אם אלו ארגונים כמו בצלם או שוברים שתיקה, אז אני מסכים איתו.

"להפוך שמאלן לקללה" - זה כבר לא אשמתו של ביבי אם אתה חושב ששמאלן זו קללה.

ביבי הוא המפלג מספר אחד. ומה שאתה אומר זה שאם אני רוצח מישהו, אני לא רוצח, כי כבר היו רוצחים קודם. זה קשקוש.

-אני אומר שכד שהיה שבור, איאפשר להגיד שהיה שלם.

זה לא חשוב בכלל מה היה לפני ביבי, מה גם שביבי עושה את זה כבר 25 שנה. אם אתה רוצה להראות שהוא לא מפלג, תראה לי שבמהלך השנים האלה לא חל שום שינוי בתוך החברה הישראלית, במובנים עליהם אנו מדברים.

-ההסתה שהייתה לפני 25 שנים לא השתנתה.
אותו פילוג קוטבי בין ימין ושמאל.
אם פעם ההסתה הייתה לכיוון רבין, היום היא לכיוון ביבי. אני לא זוכר כמה אנשים נעצרו כתוצאה שהסיתו נגד נתניהו.
אמרו את זה בחדשות 2 כדי להוכיח שביבי טועה שהוא אומר שאף אחד לא פוצה פה כנגד ההסתה נגדו ובפועל עשו את ההפך והוכיחו שיש הסתה חמורה נגדו.

הוא גם מסית נגד התקשורת, נגד המשטרה, נגד הפרקליטות. לטעון שביבי לא מפלג, זה בערך כמו לטעון שהשמש עולה במערב ושוקעת במזרח.

-הוא נלחם בהסתה נגדו ובמלחמה המשפטית נגדו. ספציפית נגד התקשורת - רואים שהם בעיקר אנטי-ביבי. זה שביבי יגיד שהם מסיתים נגדו זה בהיר כשמש.

ולא הראית עדיין שום מדד שכוחה של הפרקליטות או מערכת המשפט גדול מאי פעם.

-מאז אהרון ברק, הכוח של בתי המשפט והפרקליטות רק הולל וגובר. זו עובדה.
אובדן האמון הציבורי במערכות האלה זה בעיקר בגללו.

אפילו אם הייתי מקבל, ואני לא, שהם מנסים לחסל את ביבי - איך זה מוכיח שהוא לא מנסה לפגוע בהם, או שכוחם גדול?

-איך ביבי מנסה לפגוע בהם?
לטענתך, ע"י הסתה נגדם. אבל גם אם זה נכון, אין בזה שום אפקט מאחר ואין אמון ציבורי במערכת המשפט גם ככה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 3 בנוב׳ 2020
בקיצור - לא הדגמת בשום צורה שמישהו שרוצה את בנט יצביע מרצ כדי להיפטר מביבי. פשוט עברת הלאה.
התייחסת לדוגמה אחת להסתה מכל אלה שנתתי. כולנו יודעים שהוא הסית שם, הוא אפילו התנצל על זה. וזה שאבי גבאי אידיוט, פוטר את ביבי ממה בדיוק? אתה עדיין לא מבין שלהגיד "אבל גם אתה" לא משנה כלום? לא משנה אם יהיו עוד אלף מסיתים, זה לא אומר אם נתניהו מסית או לא. פנייה לתביעות, זה נקרא, וזה כשל לוגי ידוע שאתה חוזר עליו (גגל tu quoque או appeal to hypocrisy). וכן, הוא רצה להעלות אחוזי הצבעה, ועשה את זה דרך זה שאמר שערבים משתלטים על המדינה - הסתה ודה-לגיטימציה.

לגבי הכד השבור - אתה צודק. באמת טעיתי כשטענתי שהכל היה מושלם עד נתניהו. אה, רגע, אף אחד לא אמר את זה. איש קש לחלוטין. לא צריך חברה ישראלית מאוחדת ומלאת אהבה כדי שביבי יוכל להזיק לה. גם חברה מפולגת יכולה להפוך למפולגת יותר. וכולנו יודעים שהמילה שמאלן הפכה לקללה, ושביבי יצר את זה. עזאזל, הוא קרא לליברמן שמאלן. וזה שאתה מסכים איתו שארגונים מסויימים הם בוגדים - זה מוכיח שזו לא הסתה? אז אם אני אמצא אנשים שחושבים שנתניהו צריך למות, מותר לי לקרוא לרצח שלו וזו לא הסתה, נכון? כי יש מי שמסכים איתי. לא, זו עדיין הסתה.
לגבי התקשורת, אתה יודע שגיא פלג שכר מאבטחים מרוב האיומים על חייו וחיי משפחתו, נכון? איומים שבאו בעקבות הסיקור שלו את התיקים של ביבי. הוא עשה קמפיין נגד ערוץ 12 וכולנו יודעים את זה.
אם הוא רוצה להלחם במשפט, יש לזה שיטה. הולכים לבית המשפט ויוצאים זכאים. לא צריך קמפיינים וחוקים והסתה נגד מערכת המשפט והמשטרה בשביל זה. אבל, ביבי בוחר להסית נגד המערכות האלה ולהניע את הציבור לא להאמין להן. לראייה, אתה אומר שאין לציבור אמון במערכות האלה - למה? מי דיבר ופעל הכי הרבה נגדם? ביבי ובנט/שקד.
מה שאהבתי זה את ההוכחה שלך לזה שההסתה לא עובדת - העובדה שהציבור מאבד אמון במערכות האלה, מראה שההסתה של ביבי *לא* עובדת. אז אם היא היתה עובדת, הציבור היה מאמין בהן? כל מה שאתה עושה זה לחזק את הטענה שלי. אתה אומר שלתרופה אין השפעה, עובדה שכולם בריאים. אתה קורא את מה שאתה כותב?
יאללה, התעייפתי. אתה שוב ושוב עושה אנשי קש, טוען ש"גם אחרים", מתעלם מהמציאות כמו העובדה שבנט בכלל באופוזיציה, ואומר דברים כמו "ביבי לא מסית, שינו מילה במה שאמר" או "ביבי לא פוגע במערכת המשפט, עובדה שאף אחד לא מאמין בה". אין לי כבר כוח לתקן אותך. הנזק שביבי עשה ועושה ימשיך, הרבה הודות לאנשים כמוך, שיגידו כל שטות ויעקמו כל עובדה, העיקר להוציא אותו טוב. את המחיר אתה תשלם בדיוק כמוני, כמו כל המדינה הזאת. וכשנשלם את המחיר, כמו עכשיו בקורונה, אתה תוכל להעמיד פנים שזה לא קורה. נראה אם זה יעזור
-X-
-X-
לפני 3 שנים • 3 בנוב׳ 2020
-X- • 3 בנוב׳ 2020
בקיצור - לא הדגמת בשום צורה שמישהו שרוצה את בנט יצביע מרצ כדי להיפטר מביבי. פשוט עברת הלאה.

-כבר כתבתי קודם, שאם באמת, לפי ההגיון שלך, הסלידה מביבי הייתה כל כל גדולה, אז מצביעי בנט היו צריכים להצביע למר"צ או ישירות לגנץ או לרשימה המשותפת, או לכל אחת ממפלגות גוש השמאל, אבל זה לא קורה במציאות ולכן לא הוכחת כלום בזה שאמרת שמצביעי בנט לא רצו את ביבי כראש ממשלה.

התייחסת לדוגמה אחת להסתה מכל אלה שנתתי. כולנו יודעים שהוא הסית שם, הוא אפילו התנצל על זה.

-הוא התנצל בעקבות הניפוח המלאכותי שעשו לדבריו. חלק מההסתה נגדו.

וזה שאבי גבאי אידיוט, פוטר את ביבי ממה בדיוק? אתה עדיין לא מבין שלהגיד "אבל גם אתה" לא משנה כלום? לא משנה אם יהיו עוד אלף מסיתים, זה לא אומר אם נתניהו מסית או לא. פנייה לתביעות, זה נקרא, וזה כשל לוגי ידוע שאתה חוזר עליו (גגל tu quoque או appeal to hypocrisy).

זה שאבי גבאי אדיוט זה כשל לוגי אחד גדול.
הוא מעיד את מה שאתה מכנה כהסתה כנגד המפלגה שלו. מה שביבי אמר בביקור אצל רב ודלף לתקשורת והם ניפחו את זה כרגיל כדי להפוך את זה להסתה, אצל אבי גבאי זו האמת. ההסתה שח התקשורת עובדת כנראה.

וכן, הוא רצה להעלות אחוזי הצבעה, ועשה את זה דרך זה שאמר שערבים משתלטים על המדינה - הסתה ודה-לגיטימציה.

הוא לא אמר את זה. די לדחוף לו מילים לפה. ככה מתחילה הסתה.

לגבי הכד השבור - אתה צודק. באמת טעיתי כשטענתי שהכל היה מושלם עד נתניהו. אה, רגע, אף אחד לא אמר את זה. איש קש לחלוטין. לא צריך חברה ישראלית מאוחדת ומלאת אהבה כדי שביבי יוכל להזיק לה. גם חברה מפולגת יכולה להפוך למפולגת יותר. וכולנו יודעים שהמילה שמאלן הפכה לקללה, ושביבי יצר את זה.

רק אתה יודע את זה. תוכיח שהחברה מפולגת היום יותר מפעם ושזה הכל בגלל ביבי.

עזאזל, הוא קרא לליברמן שמאלן.

-ליברמן שרצה להמליך את גנץ והתחרט רק בגלל שלא הסתדר חו עם הרשימה המשותפת?
באמת מעניין למה אם נתניהו כינה אותו ככה (במה שאני גם לא בטוח) למה הוא התכוון?

וזה שאתה מסכים איתו שארגונים מסויימים הם בוגדים - זה מוכיח שזו לא הסתה?

-אז איך הפעילות שלהם נקראת בעיניך?
ארגונים לגיטימיים בעיניך?

אז אם אני אמצא אנשים שחושבים שנתניהו צריך למות, מותר לי לקרוא לרצח שלו וזו לא הסתה, נכון? כי יש מי שמסכים איתי. לא, זו עדיין הסתה.

-אלו בדיוק סוג האנשים שאמרתי שנעצרים. לא קראת מה שכתבתי.

לגבי התקשורת, אתה יודע שגיא פלג שכר מאבטחים מרוב האיומים על חייו וחיי משפחתו, נכון? איומים שבאו בעקבות הסיקור שלו את התיקים של ביבי. הוא עשה קמפיין נגד ערוץ 12 וכולנו יודעים את זה.

-ערוץ 12 עושה קמפיין נגד ביבי.
וחוץ מזה, תוכיח שביבי איים על חייו של גיא פלג.

אם הוא רוצה להלחם במשפט, יש לזה שיטה. הולכים לבית המשפט ויוצאים זכאים.

-עם 90 אחוזי הרשעה במדינת ישראל, הולכים למשפט ויוצאים אשמים.
הכל מכור.
https://www.kan.org.il/item/?itemid=35125

לא צריך קמפיינים וחוקים והסתה נגד מערכת המשפט והמשטרה בשביל זה. אבל, ביבי בוחר להסית נגד המערכות האלה ולהניע את הציבור לא להאמין להן. לראייה, אתה אומר שאין לציבור אמון במערכות האלה - למה? מי דיבר ופעל הכי הרבה נגדם? ביבי ובנט/שקד.

-איאפשר להגביל את כוח הרשות השופטת?
איפה ההפרדת רשויות.
את הכל אתה תופס כפגיעה בהם. הם פרח מוגן שמותר לו הכל ואסור כלום נגדם?

מה שאהבתי זה את ההוכחה שלך לזה שההסתה לא עובדת - העובדה שהציבור מאבד אמון במערכות האלה, מראה שההסתה של ביבי *לא* עובדת.

-גם כאן, הציבור לא עיוור וזה לא קשור לביבי. מותר להתבטא נגדם. הוא לא קרא לרצוח אותם, איפה ההסתה?

אז אם היא היתה עובדת, הציבור היה מאמין בהן? כל מה שאתה עושה זה לחזק את הטענה שלי. אתה אומר שלתרופה אין השפעה, עובדה שכולם בריאים. אתה קורא את מה שאתה כותב?

אם היא הייתה עובדת, כל השופטים היו כבר מוחלפים בסגנון ארדואן. מה שכולם אוהבים כאן לעשות - להשוות בין השניים.
אבל זה לא קורה.

יאללה, התעייפתי. אתה שוב ושוב עושה אנשי קש, טוען ש"גם אחרים", מתעלם מהמציאות כמו העובדה שבנט בכלל באופוזיציה, ואומר דברים כמו "ביבי לא מסית, שינו מילה במה שאמר" או "ביבי לא פוגע במערכת המשפט, עובדה שאף אחד לא מאמין בה". אין לי כבר כוח לתקן אותך. הנזק שביבי עשה ועושה ימשיך, הרבה הודות לאנשים כמוך, שיגידו כל שטות ויעקמו כל עובדה, העיקר להוציא אותו טוב. את המחיר אתה תשלם בדיוק כמוני, כמו כל המדינה הזאת. וכשנשלם את המחיר, כמו עכשיו בקורונה, אתה תוכל להעמיד פנים שזה לא קורה. נראה אם זה יעזור.

כל העולם עכשיו במשבר. ביבי לא המציא את הסגרים. זו שיטה שידועה כבר מימי קדם להתמודד עם מגפות.
עובדה שעכשיו אירופה נכנסת לסגר. יש לדברים האלה מחיר, אין מה לעשות עם זה, עד שלא ימצא חיסון.