סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאחר ורה"מ "שלנו" חגג יום הולדת

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 10 בנוב׳ 2020
כן. ועד אז, אדם ישר אומר "אתר שמזוהה עם הימין, אבל אוסף מידע ממגוון מקורות, מעניק לביידן 251 אלקטורטים, נכון לרגע זה"
אדם כמוך אומר "בינתיים ביידן ירד ל259, לפי rcp" ו"שוכח" לציין שזה אתר ימני.
ועדיין לא ראיתי ראייה אחת ממך לזיופים

ג'ו זבולוני הוא איש עסקים וימני מובהק. למה לחשוב שהוא איכשהו מהימן יותר מפרשנים פוליטיים מקצועיים?

מדהים איך היושרה שלך מחייבת אותך פעם אחרי פעם להבהיר מי תעמולה שמאלנית, אבל לא להגיד פעם אחת שמישהו ימני
הטופר המפשר
הטופר המפשר • 10 בנוב׳ 2020
שאלה קטנה: יש לשרשור איזושהי אפשרות להסתיים באופן אנאליטי? זאת אומרת האם אפשר לקבוע \ לייצר אלגוריתם שקובע מתי השרשור מיצא את עצמו? את כל אפשרויות התגובה האפשריות של האנשים שמגיבים בו? לפחות אפשר ליצור כללים שעל הכותבים לעמוד בהם והם למעשה מכנסים את הדיון לנקודות הסיום שלו.
נאמר:

*. כמו הגבלת זמן בשחמט נעשה הגבלת מילים לשרשור, שפכת בתחילתו בלי לחשוב , בסופו נשארו לך 2 מילים לתגובה.
* אסור לכתוב בפוסט יותר מ 50 מילים.
*. עליך תמיד לטעון מספר טענות שאחת מהן היא מסקנה. טענה: כל פסוק בשפה שאפשר להגיד עליו אמת\שקר.
*. מי שחוזר שוב על אותה טענה נפסל מהשרשור.
*. הגבלה ל 2 מטאפורות ודוגמא אחת לצורך הסבר בכל פוסט.

icon_smile.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
KGB כתב/ה:
יש המון מידע.
אני עוקב אחרי עמוד הפייסבוק של ג'ו זבולוני.
הוא מרכז את כל המידע בצורה טובה.
אם מעניין אותך, תעקוב.
ורק בשביל הרקורד - cnn וכל הרשתות המזוהות עם השמאל האמריקאי לא מהימנות בעיני. הן מנגנוני תעמולה של ביידן.
וכמובן שעל הערוצים הישראלים אין מה לדבר.

לגבי האתר שדיברתי עליו:
https://www.realclearpolitics.com/

פוקס ניוז, שידועה בהיותה רשת שמאלנית תומכת ביידן, נותנת לביידן 290. עשה טובה
-X-
-X-
-X- • 10 בנוב׳ 2020
אין אתר נייטרלי או רשת נייטרלית.
אז מה אתה רוצה?
האמת איפשהו באמצע, אני רואה גם cnn ואת הרשתות שמזוהות עם השמאל.
תאמין למי שאתה רוצה, כמו שאמרתי נראה בדצמבר מה התוצאה הסופית.
אני בוחר להאמין למי שאני רוצה.
חובת ההוכחה היא על טראמפ והצוות שלו.
בית המשפט יכריע סופית.
לדעתי להכריז על מנצח מוקדם מדי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אתה כנראה צודק שאף אחד לא ניטרלי.
זה לא מסביר למה אתה מציין רק כשמישהו נוטה שמאלה, ולא מציין שהאתרים שאתה אוהב, נוטים ימינה. אם כולם משוחדים, לדעתך, למה אתה מציין רק את המשוחדות השמאלנית?
בטח לא כדי לתת תחושה שיש שמאלנים ויש אמת, נכון? בטח לא כדי שאנשים יחשבו שהאתרים שלך לא משוחדים, נכון? אז או שתביא את המידע שלך ותשתוק על אחרים, או שתציין איפה ההטיות במידע שלך, כשאתה מציין איפה ההטיות במידע של אחרים. זה נקרא "יושרה", מילה שכנראה זרה לך.
-X-
-X-
-X- • 10 בנוב׳ 2020
אני מציין אותה כי היא מהווה את הרוב בקרב התקשורת בארה"ב ובארץ.
והאתרים שאני מביא אף אחד לא נחשף אליהם בכזה קנה מידה כמו לתקשורת מהצד השני.
אז חשוב להביא זווית אחרת.
אחרת זו תעמולה רק בכיוון אחד.
חוץ מזה, שאני חושב שביידן הוא קטסטרופה לישראל והלוואי שלא יבחר סופית.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
שוב, אתה מציין כשאתה חושב שיש נטייה שמאלנית. אתה אומר מהימן ומצויין כשאתה יודע בוודאות שיש נטייה ימנית.
אתה אדם חסר יושרה, וכל התירוצים בעולם לא ישנו את זה. אפשר להמליץ על אתר ועדיין לציין את ההטייה שלו.
מה זה חשוב לאן, לדעתך, נוטה הרוב? אתה עדיין אדם חסר יושרה. רץ להגיד מי מושחת או מסואב או מוטה, אבל רק כשזה משרת את הרצונות שלך.
בינתיים, בדיקה מהירה מראה שמה שהעמוד פייסבוק שלך מפרסם זה זבל טהור. האתר שהבאת נראה די טוב, רק צריך לציין שהוא ימני ושהדעה שלהם חורגת מהרוב, כולל דעות ימניות אחרות, כמו פוקס.
אבל, אתה לא תבדוק פעם שנייה את מה שהעמוד הזה מפרסם, נכון? בינתיים, אין שום עדויות לזיופים בעלי משמעות. גם פקיד הדואר, למשל - זה כנראה לא נכון, אם זה נכון מדובר באיזה 130 קולות (עם חמישה קולות שלמים יתרון לביידן) ומישהו כבר אסף בשמו עשרות אלפי דולרים למקרה שיפטרו אותו. והכל דווח על ידי אחד האתרים הכי ימניים ולא אמינים שיש, project veritas. ערימת שטויות, בקיצור.
ואתה הטיפש שמאמין, כי למה לבדוק משהו שאתה אוהב לשמוע? ואתה חסר היושרה, כי אתה אומר לאנשים שאלה אתרים אמינים לגמרי, בלי לציין את ההטייה שלהם, ובלי לבדוק את התכנים.
-X-
-X-
-X- • 10 בנוב׳ 2020
טוב אחי...
אתה לא זה שיחליט.
כמו שכתבתי, בדצמבר מכריזים סופית על הנשיא. פוקס, cnn ושאר הרשתות יכולות להכריז כמה שהן רוצות.
אתה גם לא תקבע מה "זבל" ומה לא. זו דעתך האישית. אז תהיה ישר ותגיד את זה. שזו דעתך.
ישר יש לך את הצורך ללכלך, מעניין למה.
עלי, על הדף פייסבוק, על האתר...
תמשיך להאמין לcnn ולהטיף על יושרה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
נכון, אני מזלזל בהכל. הנה מה שכתבתי על האתר:
"האתר שהבאת נראה די טוב, רק צריך לציין שהוא ימני ושהדעה שלהם חורגת מהרוב, כולל דעות ימניות אחרות, כמו פוקס"

כאן, הייתי כל כך מתוחכם בזלזול, שכתבתי שהוא נראה די טוב. זה כדי להוציא אנשים שלא באמת קוראים, וטוענים שאני רק מלכלך, אהבלים.
מה לכלכתי על העמוד פייסבוק? שהפרסומים שלו גרועים? בבקשה - תעשה אתה בדיקה מקיפה על עניין פקיד הדואר, ותראה שאני טועה. כי אם זה פרסום גרוע, ואני קורא לו פרסום גרוע, זה לא "ללכלך".
ולגביך - אתה מראה את ההטיות של המקורות שלך? לא. אתה טורח לברר לעומק את הפרסומים השונים? לא. אתה בלי בעיה מציין שכל האחרים לא בסדר? כן (אגב, אני מלכלך חופשי על הכל, אבל אתה - אתה רק פתחת בלהגיד שכולם תעמולת ביידן. הפוסל במומו פוסל, על זה שמעת?). אז אתה אדם חסר יושרה. ולא בעיה לתקן את זה - אתה פשוט כותב "נכון, לא ציינתי קודם, אלה מקורות עם הטייה ימנית" ואברא קדברא! יש לך יושרה. אבל, את זה אתה לא עושה. למה? פשוט תנהג ביושרה, לא אתלונן. רק שאתה מעדיף לתקוף חזרה, במקום להתייחס לטענה.
-X-
-X-
-X- • 10 בנוב׳ 2020
נכון, אני מזלזל בהכל. הנה מה שכתבתי על האתר:
"האתר שהבאת נראה די טוב, רק צריך לציין שהוא ימני ושהדעה שלהם חורגת מהרוב, כולל דעות ימניות אחרות, כמו פוקס"

-כל עוד אין הכרעה, הכל זה "דעות". זה שהאתר ימני זה לא רלוונטי.

כאן, הייתי כל כך מתוחכם בזלזול, שכתבתי שהוא נראה די טוב. זה כדי להוציא אנשים שלא באמת קוראים, וטוענים שאני רק מלכלך, אהבלים.

-קיצר אתה ממשיך ללכלך.
וטוען שלא לכלכת. לא יודע איך לקרוא לזה. בושה.

מה לכלכתי על העמוד פייסבוק? שהפרסומים שלו גרועים? בבקשה - תעשה אתה בדיקה מקיפה על עניין פקיד הדואר, ותראה שאני טועה. כי אם זה פרסום גרוע, ואני קורא לו פרסום גרוע, זה לא "ללכלך".

-אתה בעצמך רשמת שזה מוטל בספק.
בכל מקרה, אני לא יודע לאיזה פוסט אתה מתכוון שם. חיפשתי. לא מצאתי.
מה שאיאפשר להכחיש זה את ההליך המשפטי וספירה חוזרת שתהיה לפחות במדינה אחת.

ולגביך - אתה מראה את ההטיות של המקורות שלך? לא. אתה טורח לברר לעומק את הפרסומים השונים? לא. אתה בלי בעיה מציין שכל האחרים לא בסדר? כן (אגב, אני מלכלך חופשי על הכל, אבל אתה - אתה רק פתחת בלהגיד שכולם תעמולת ביידן. הפוסל במומו פוסל, על זה שמעת?).

-זה שcnn (למשל) זה ערוץ מוטה, זה ידוע.
חוץ מזה, לכל אחד יש שיקול דעת.
שכל אחד שנכנס לאתרים שכתבתי כאן יעשה את החושבים שלו ויסיק מסקנות לבד.
חוץ מזה, רשמתי שאני מאמין להם. זה לא אומר שזו אמת אבסולוטית וגם את זה רשמתי.

אז אתה אדם חסר יושרה. ולא בעיה לתקן את זה - אתה פשוט כותב "נכון, לא ציינתי קודם, אלה מקורות עם הטייה ימנית" ואברא קדברא! יש לך יושרה. אבל, את זה אתה לא עושה. למה? פשוט תנהג ביושרה, לא אתלונן. רק שאתה מעדיף לתקוף חזרה, במקום להתייחס לטענה.

-אין צורך לציין. זה ברור. רק אהבלים מדגישים את זה. כמו שאתה עושה כבר ב5 תגובות.