שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

טעויות של דומים.

Kitty frank
לפני 3 שנים • 28 באוק׳ 2020

טעויות של דומים.

Kitty frank • 28 באוק׳ 2020
כבר כמה ימים שמשהו מתרוצץ לי במערכת, ואני לא מצליחה לשפוך אותו בבלוג ברגשנות אופיינית אבל ברור לי שהכלוב הוא המקום לעבד אותו. החלטתי לחפש השראה בפורום בתקווה שהשרשור יוטרל קשות ויהפוך להיות זריקת קקה פוליטית אחד על השניה.

מעט רקע ונגיע לעניין:קיבלתי בחור די ונילי, ומאוד הגון וחפרתי לו מספיק כדי שהוא ידפוק לי מלא מכות, וגנחתי מספיק יפה כדי שהוא ילמד גם להינות מזה.

לפני כמה ימים, בזמן שהוא זיין אותי, הוא חיפש את השלט של המזגן ובמקום לדפוק לי בוקס לצלעות נזרקה לו היד והגיע חזקה משהוא תכנן למקום ממש גרוע. החוליה השבורה שלי מזה 4 שנים, ופיגומי הטיטניום שעוטפים אותה. . זה כאב, כמו בן זונה זה כאב ויותר מזה זה טלטל בתוכי את הזכרון ואת הטראומה. שמעתי את הגלים, והרחתי את הים. לא סיפרתי לו את כל זה, הוא היה שקוע באשמה גם ככה וזה בבירור היה מעצים אותה.

אני לא כועסת עליו בכלל,
גם כי אנחנו בתקופה מדהימה של יחסינו (טפו טפו חמסה חמסה),
גם כי אני לא מצפה שהוא יהיה מושלם, וזפציפית בשליטה פיזית הוא ממש מתקרב לשם. כמות הפציעות שהוא מנע ממני בזכות זה שהוא נינג'ה ותופס אותי או חפצים מסוכנים שאני נפילה היא מדהימה.
כי אני זו ששכנעה אותו לעסוק בפעילות המסוכנת הזו מלכתחילה,
והדבר הכי גדול שהדהד בי, זה שלא אכפת לי להיות שפן הניסיונות שלו. אין לי בעיה שהוא יטעה על הגוף שלי כמו שאין לי בעיה שהוא יטעה על חשבון הבנק שלנו. אנשים עושים טעויות ואם הוא טועה עלי זה רק אומר שהוא קרוב קרוב ((: העיקר זה ללמוד מהן, ונראה לי שביססנו את היטב את לקח ה''עמדה לפני כניעה".

איך אתם מתמודדים כשהצד השולט עושה טעות ברורה מול הצד הנשלט? בין אם אתם שולטים או נשלטים, שולטות או נשלטות? יותר קל לבתמודד עם הז כשאתם גרים ביחד או שזה מקשה? מה היא טעות פיזית נסלחת ומה לא ביחסים מבוססי כאב?
    התגובה האהובה בשרשור
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 28 באוק׳ 2020
שאלה טובה!

לא היו לי חוויות קיצוניות של מכות בחוליות מכוסות פלטינום (זה נשמע נורא ואני מצטערת שעברת את זה), פעם חרכו אותי בטעות עם חבל, כאב ממש ולא בקטע כיף, אבל הצלקת דהתה והכל טוב. אם זה היה פוגע לי בקעקוע הייתי הורגת אותו אבל למזלו לא הגענו לזה icon_wink.gif

את יודעת, הוא מבקש סליחה, את עושה לו ריגשי, הוא קונה לך אוכל והחיים יפים. אבל אני די בטוחה שלא חוויתי כאב כמו שאת מתארת אז אני לא יודעת כמה זעם דבר כזה באמת יכול להוציא ממני, אני נוטה להאמין שהדברים ידוברו ויסלחו אם אין כוונות זדון.

אני חושבת שמילת המפתח היא ״טעות״. אם מישהו חוצה בכוונה את גבולות הכאב שלי, נגיד אם הבחור לא היה דואג להוריד אותי בזהירות אחר כך אלא פוצע אותי שוב אז לא לעניין ואין סליחה.
יש לי הסתייגויות גם מאנשים שהם חדשים בקטע אבל חושבים שהם יודעים ולא מוכנים לקבל ביקורת או ללמוד מבעלי ניסיון. אם לא משחררים את האגו עושים טעויות שאפשר היה למנוע ולחסוך מכל המעורבים בדבר.
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 28 באוק׳ 2020
יש הרבה רבדים של ניסוי וטעיה.
אבל יש דרכים להתכונן על מנת להבין דברים שיכולים להיות בעיתיים יותר.
למשל טיטניום בחוליה זה דבר כזה ולהיות רגיש ולהקפיד יותר כשאתה מגיע לאזור הזה.
מכיוון שממילא המכה נעשתה שלא בכוונתו אז לא הייתה לו יותר מידי אפשרות למנוע אותה אלא רק לבקר נזקים שלאחר מכן.
זה שלעצמו גם עניין חשוב מאוד,
לדעת לעצור בזמן הנכון ולהבין שמשהו לא טוב קרה.
לפי מה שאת כותבת עליו את והוא מחוברים דיי טוב אז עושה רושם שהוא עושה משהו נכון.
לי קרה פעם סיפור קצת שונה,
בזמן שאני מפליא את ידי על אחוריה של נשלטת במטבח ( כן במטבח)
ככל הנראה נפל לה משהו מהמדף על הראש.
מכיוון שלא אני שלטתי על אותה מכה ולא הבנתי מה קרה באותו הרגע הייתי מוכרח לעצור על-מנת לבדוק מה קרה.
לדעת מתי לעצור ומתי להמשיך זה משהו שלומדים עם הזמן מול אנשים מסויימים.
שולט שמכיר את הנשלטת שלו ידע מתי הזמן שצריך לדחוף קדימה בכל הכוח ומתי זה זמן שחייבים לבלום כי אתה האחראי הישיר והבלעדי לבטחון שלה באותם רגעים ( לטעמי גם בשאר הרגעים אבל עדיין)
שולט נמדד לא רק ברגעים הטובים,
שולט נמדד בעיקר ברגעים הקשים בהם צריך להתמודד ולהתגבר על מצב שמעמיד את כל יכולות המנהיגות שלו במבחן ושם נעשת ההבדלה.
אבל כאמור יש מליון דרכים ומליון סוגים של התנהלות ושל בדסם.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
השיער שלי עבר חימצון וכל משיכה כואבת לי הרבה יותר מהרגיל.
בגלל הכאב אני לא מצליחה להתנגד ולפעמים מרגישה שזה ממש מעקם לי את הצוואר בצורה לא בריאה בכלל.
כשזה קורה אני פשוט אומרת לו והוא משחרר קצת או דואג שגם כשהוא תופס לי את השיער זה לא גורם לפגיעה בחוליות הצוואר....
לפעמים לא בא לי להעיר לו אבל אני מרגישה שזה יכול לגרום לפגיעה של ממש אז אין ברירה.
טלי35​(שולטת)
לפני 3 שנים • 29 באוק׳ 2020
טלי35​(שולטת) • 29 באוק׳ 2020
אני מרגישה שהשרשור הזה סופר חשוב.
עוקבת
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 29 באוק׳ 2020
לדעת בדיוק איך לגעת בנשלטת ומה היא מרגישה, משתנה מפעם לפעם ובמיוחד בזוגיות קבועה, נוצר מצב של זלזול מסוים וחוסר רגישות..

אם אני נוהג לשחק בידיים עם הנשלטת ולאורך רוב היום, בקלות יכולה להחליק לי מכה חזקה יותר משתכננתי ואו תנועה שלה יכולה לשנות את מיקום קבלת המכה..

הפאטמה שלי אוהבת בזמן נהיגה כשיושבת לצידי לשחק בידיים,
אני מוריד לה מטר אגרופים לרגל שמאל הקרובה אלי..

כתוצאה מהישיבה שלה ולהט הרגע, אחרי שהחליקה לה סטירה לפנים שלי.

עצרתי את הרכב בשוליים ושלחתי כמה אגרופים לרגל חזקים יותר והיא בלהט הרגע לא הראתה סימני כאב חזקים, אך כשיצאה מהרכב השריר כבר התחיל להתכווץ ומשם התחילה דלקת ברגל וצליעה של קרוב לחודש.

כבר קרה לי ששלחתי סטירה לבחורה בסשן והיא התעלפה, בדיוק לפני שחטפה אותה הרימה את הראש והסטירה התלבשה כמו נוק- אאוט.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 29 באוק׳ 2020
וברצינות, אני מאוד לא סלחנית. אם אני עושה בדסמ כדי לשחזר איזו חווית ילדות שלא הייתה לי של קבלה ומוכלות מושלמת, כשהפרטנר עושה טעות אני מקבלת חווית ילדות שדווקא כן הייתה לי: שלא רואים אותי כמו שצריך.
ומכיוון שכל זה מתרחש בין כה וכה בספירה הילדותית, אז גם אני מתקשה להיות בוגרת ולהמשיך הלאה.
זאב פטיש{סאדיסט}

את מזכירה לי מקרה באנגליה

זאב פטיש{סאדיסט} • 29 באוק׳ 2020
פרלין כתב/ה:
וברצינות, אני מאוד לא סלחנית. אם אני עושה בדסמ כדי לשחזר איזו חווית ילדות שלא הייתה לי של קבלה ומוכלות מושלמת, כשהפרטנר עושה טעות אני מקבלת חווית ילדות שדווקא כן הייתה לי: שלא רואים אותי כמו שצריך.
ומכיוון שכל זה מתרחש בין כה וכה בספירה הילדותית, אז גם אני מתקשה להיות בוגרת ולהמשיך הלאה.

במשך חצי שנה יצאתי עם נשלטת שרצתה לחוות איום בנשק מאחר ועברה חוויה של שוד מזוין כשעבדה כפקידה בבנק..

אישית לא מתחבר לקטע אבל זרמתי איתה, לחבר היה אקדח אוויר מברזל שנראה ממש רציני ונותן תחושה של כלי אמיתי...

קשרתי לה אותו לפה עם מסקינטייפ ואני מזיין אותה מלפנים, היא התעלפה באמצע הקטע...

שנה שלמה קבלתי פרצופים בגלל זה ומאז הבנתי שיש פנטזיות שצריכות להישאר בראש...
hrgiger
hrgiger • 29 באוק׳ 2020
בהתחלה הייתי נבהלת מהטעויות שלי, ממש. היו פעמים שזה גרם לי לקחת צעד אחורה (מול הפרטנר.ית ובכלל).
היום אני יודעת לנהל אותן טוב יותר.
וכן, לדעתי קל יותר אם חיים יחד. ככה אם צריך, אני קרובה ואם צריך, אני יכולה לתת מרחק.

אגב, חלק מהטעויות שלי היו כלפי, קשה באותה המידה.