סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ומי לא בא? הפמינאציות

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 4 בנוב׳ 2020

ומי לא בא? הפמינאציות

יהיו שם פמינאציות. בדוק יהיו שם פמינאציות.
כחלק מתהליך הגירושין שאני נמצא בו, התכנסה ועדה שלמה לדון בטיפול בילדים שלנו, שמתמודדים כל אחד עם בעיותיו הוא (הבן שלי "על הספקטרום", והבת שלי עוברת משהו נוראי שנקרא "גיל ההתבגרות"). וידעתי שהן יהיו שם, הפמינאציות. כל דיון פה אמר לי שהן יבואו.
הזכר היחיד בחדר. שתי פסיכולוגיות, פמינאציות בפוטנציה כי הן היו במקום הנורא הזה שנקרא אקדמיה, בו מאמנים פמינאציות, לדברי המומחים לתחום. עו"ס משפחה, עו"ס נוער שהיא גם פקידת הסעד ועו"ס לסדרי דין - וידוע, פה בפורום, שהן כולן פמינאציות. קצינת ביקור סדיר - מומחי הפורום לא נתנו מידע על כאלה, אבל היא אישה, אז יש מצב.
והדיון מתנהל בהמון אמפתיה, עושים הכל להבין אותי, לא חוסכים ביקורת גם מהאקסית לעתיד - בטוח זה כדי לטעת בי ביטחון כוזב. באיזשהו רגע הצטרפה יועצת בית הספר - אולי היא תהיה פמינאצית?
לא. רק תמיכה, הבנה ודאגה לילדים. הבהרה שאנחנו אלה שקובעים הסדרי התראות, האמירה שלהן שהילדים זקוקים לי, העוס לסדרי דין אומרת שהיא תייעץ ולא מעבר, כי היא לא מתערבת בלי צו - שום שנאת גברים לא היתה שם. בכל רגע נכנסתי יותר ללחץ, מתי זה יקרה, ואיך. האם הן יפרצו מהחלון? יצנחו מהתקרה? אם הנשים בחדר כולן נשים רגילות לגמרי, בטח איזה סיירת של נינג'ות פמינאציות מחכה לרגע הנכון להכות.
כשהפגישה הסתיימה ויצאנו מהחדר, הבחנתי בדף עם כותרת גדולה "אחד משישה" על לוח המודעות. עצרתי לקרוא. זו היתה מודעה של משרד הרווחה ועוד כמה עמותות, על כך שאחד משישה גברים בישראל עבר תקיפה מינית, למי לפנות ומה לעשות. 'אין להן גבול, לפמינאציות" חשבתי לעצמי, כי למדתי בפורום שמשרד הרווחה בחיים לא יכיר בפגיעה בגבר, את זה עושים רק גברים אחרים ונשים מאוד מיוחדות, צדיקות. "לא רק שבישיבה הן העמידו פנים שהן אנושיות, עכשיו הן גם מעמידות פנים שהן רוצות לעזור לגברים". חוכמת הפורום לא עזבה אותי, לא נתתי למצג השווא להטעות אותי לרגע.
בלילה, לפני שנרדמתי, בדקתי מתחת למיטה. גם שם לא ראיתי פמינאצית, סימן בדוק שהיא התחבאה ממש טוב.
שבוע הבא יש עוד פגישה. מישהו יכול לבוא לשמור עלי?

מוקדש באהבה לכל הגברים שרוצים לשמור ולהגן על כולנו מהרשע.

*היות ותמיד מישהו מפספס, זה סרקזם, יענו לעג. הכותב אינו מאמין בשדונים, רוחות רפאים, פמינאציות או שאר מפלצות מיתולוגיות.
**בעצם, רוחות רפאים זה עדיין בסימן שאלה. גם שדונים.
****כן, יש נשים ששונאות גברים. יש גם גברים ששונאים נשים. מה זה מוכיח, מעבר לעובדה שבני אדם באים בכל הגוונים?
    התגובה האהובה בשרשור
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 4 בנוב׳ 2020
אתה מהמם שאין דברים כאלה.
למעשה, אולי תשקול קריירה בטיפולי המרה לפמינאציות כי אפילו אני, שזכיתי לתואר הזה לא אחת, חשה כלפיך הערכה, כבוד, אמפתיה ואהדה. האם נרפאתי? או האם אני טווה רשת קורים כה סבוכה ועדינה שטחו עיניך מראות?
לילית חדשה
לילית חדשה • 4 בנוב׳ 2020
זה רק כדי לטעת בך תקוות שווא.
כידוע פמינאציות משגשגות וצומחות על סבל דמעות של גברים תמימים. במיוחד אחרי שגרמנו לכם לחשוב שהדברים הולכים בצורה רגועה ושקטה.
אחרי שהגבר נופל למלכודת שטמנו לו, אנחנו רוקדות במעגלים סביבו. זה כמובן, לפני שאנחנו אוכלות את בשרו ומקריבות אותו לאריניות לפוריות ולגאיה עצמה.