אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טינדר- שאלת השאלות

SandStorm
לפני 3 שנים • 12 בנוב׳ 2020

טינדר- שאלת השאלות

SandStorm • 12 בנוב׳ 2020
מה אתם רושמים בABOUT

אם אתם כן מעוניינים למצוא BDSM אבל מתביישים לרשום זאת
''''''''''
'''''''''' • 12 בנוב׳ 2020
מי שמתבייש מתייבש
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 12 בנוב׳ 2020
״מחפש אהבת אמת אבל זורם גם על אנאלי״

תכלס מציעה לא לרשום, אפשר לדבר על זה גם במהלך השיחה
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 12 בנוב׳ 2020
האוהב יחסיה של מתון כוח
הוא תרמנים אחרים אחרים אשנים במגל יבנון
סוף של דבר אך אובים היויה מוצים חברות
אני חושב רושמים מכך למתת מדימום
היד
היד • 12 בנוב׳ 2020
ממליץ לך לחפש בפורומים בעבר. היו כאלו שאלות כבר ואולי תמצא מה שאתה מחפש שם.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
בתור אישה זה קל יותר לרשום, כי גברים סקרנים וחרמנים מטבעם על כל דבר חדש.
אצל נשים זה מאוד שונה, ברגע שהן רואות פרופיל חצי פיקטיבי וגם עם תיאורים על: אני שולט/נשלט יוצא להן ישירות האנטי כי זה כנראה רק חרמן או סוטה מין.
יש הרבה קינקיות בטינדר, סטטיסטית אבל מעריכה שזה משהו שהן רוצות לגלות אחרי זמן מה ולא ישר בשיחה הראשונית. זה למה פרופיל שישירות צועק- בדסמ, ירתיע אותן.
    התגובה האהובה בשרשור
Valentine​(אחר)
לפני 3 שנים • 13 בנוב׳ 2020
Valentine​(אחר) • 13 בנוב׳ 2020
ניסיתי לא מזמן ברמזים לעשות זאת בabout ונחסמתי... 🤘😅
בוער מתשוקה
בוער מתשוקה • 13 בנוב׳ 2020
מניסיון אישי -- להזהירך, הן טינדר והן אוקיי-קופיד והן פייסבוק יחסמו כל פרופיל שבו יהיה פירוט של פנטזיות מיניות שברצונך להגשים. על אתרים שממוקדים בהגשמת פנטזיות: רעיון נחמד בתיאוריה, בפועל מדובר בעיירות רפאים שמעטים האנשים שנכנסים אליהם לעיתים קרובות ורוב מי שנרשם לשם מעולם לא מצא את מבוקשו. כמובן שבעלי האתרים לא ישתפו אותך במידע זה, ותצטרך ללמוד זאת על בשרך ולחפש את העדויות לכך בכוח.

בכל מקרה, זה בכלל לא חשוב כי:

1.סטטיסטיקה: פחות מ-10% (ואני נדיב) מאלו שיש לך match איתן בכלל מפתחות שיחה שממשיכה להתכתבות רציפה ושוטפת או לשיחת וידאו (פיצ׳ר חדש בטינדר שחוסך הרבה הקלדה, אבל אנשים טרם התרגלו אליו)
2. גם אם אתה חתיך הורס אחרי הבוסט הראשוני של מי שרק מצטרף לטינדר, לא תגיע למצב שאתה ממקבל יותר מגג 3 שיחות רציפות שבהן יש לצד השני עניין אמיתי בך ממילא.
3. דהיינו, לא יהיה יום שבו לא תוכל לספור על יד אחת את מספר השיחות שהגיעו לעניין רב ועקבי בך.
4. רוצה לומר, מעל 90% מה-matches יגיעו למצב של גוסטינג אם ישר על ההתחלה (לא תהיה תגובה כלל) או כמה שורות אחר-כך, ולא משנה מה תכתוב שם.
5. חלק גדול מהמשתמשים בטינדר (גם אני) מדווחים על כך שאינם מקבלים נוטיפיקציות על הודעות בזמן שהאפליקציה אינה פעילה. זה אומר שאם הצד השני נכנס רק לעתים לאפליקציה ומאז לא התחבר שוב, אתה כותב ללאמפה.

מכאן, שברמה המעשית אתה יכול להרשות לעצמך לסנן לפי בדס״מיות בשלב שבו אתה מזהה שלצד השני יש עניין רב להכיר אותך, ועדיף לעשות את זה בשיחה טבעית (קולית / וידאו ואפילו פגישה) כי בטקסט קל מדי לאנשים לקפוץ למסקנות ולחתוך ממך (גוסטינג). יש הבדל בין מישהו קינקי שמייצר סטיגמה כי הוא מסתתר מאחורי מקלדת לבין מישהו שיש לו מבט, וחיוך ורואים שהוא מתנהל כראוי ואומר את הדברים בטון שדווקא לא מקריפ ולא מלחיץ. קשר עין וקול יוצרים חמימות מסוימת ואמון שטקסט לא מסוגל ליצור, לפחות לא בתוך יחידת-זמן קצרה (לא נראה לי שאתה מחובבי ההתכתבויות במשך שבועות כדי לייצר אמון).

כדי להיות ברור, מספר הפעמים שתגיע לשיחה טבעית עם מישהי ותגלה לצערך שאינה מתחברת לקינקים שלך יהיה גג פעם אחת ביום, וזה משהו שאתה בהחלט יכול להרשות לעצמך, כי כל דרך אחרת תוביל לתוצאות דלות אף יותר.
NoteOfSecrets
NoteOfSecrets • 13 בנוב׳ 2020
תודה על התשובות כאן icon_smile.gif