סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיניות ושליטה

מאמא קפיץ​(שולטת)
לפני 3 שנים • 13 בנוב׳ 2020

מיניות ושליטה

מאמא קפיץ​(שולטת) • 13 בנוב׳ 2020
שאלות לנשלטים שלא מתחברים ל24/7:

איפה עובר הגבול מבחינתכם בין שליטה מינית שעושה לכם טוב, לבין שלילת הפרטיות והחופש שבמיניות שלכם עם עצמכם? מתי ההתערבות או אפילו הנוכחות (לא בהכרח פיזית) של השולטת מורידה לכם במקום להרים?

האם זה מקום קבוע או שזה תלוי תקופות ומשתנה?

תודה לעונים!
    התגובה האהובה בשרשור
בשביל שלך​(נשלט)
בשביל שלך​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2020
כל עוד שהמלכה מחייבת את הנשלט לעשות משהו שגורם להנאה מינית או/ו מנטלית זה בתוך הגבול ואפשר למתוח אותו מידי פעם לכאן או לכאן.

אתן דוגמא למשהו מקובל ואיפה עובר הגבול לפי דעתי והרגשתי.

ישנן שולטות שאוסרות על הנשלט להגיע לאורגזמה במשך זמן מסויים הרבה או פחות נתון להחלטתן,אבל עצם הסבל הפיזי גורם הנאה לנשלט כי בכך הוא מרגיש את הכניעות,השפלה,כאב וכו... כל אחד לפי הנאתו.

וישנן מלכות (שאני אישית מתחבר יותר) ,שמחייבות את הנשלט להגיע לאורגזמה בתחילת הסשן ,דבר שגורם "להרגשת שובע" מבחינה מינית פיזית,אבל הרמות שאפשר להתענג לאחר מכן מנטלית הן עוצמתיות ברמות גבוהות יותר.

למשל כשאני מקבל הצלפות הרגשת האומללות והסבל וחוסר האונים היא ברמות של כמעט אורגזמה מנטלית.

גם לגביי השפלות הרגשת ההשפלה אמיתית ומורגשת יותר מאשר להתעסק במתיי אני אגמור.

הדבר שהכי מוריד זה שהשולטת באמצע הסשן מדברת עם הנשלט ואומרת לו שהוא נענש על מעשה שהוא עשה מחוץ לסשן זה הורס לדעתי את הרגשת הכניעות והופך את ההרגשה לידידות.
E Boy​(נשלט)
E Boy​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2020
בעיניי הגבול עובר שזה כבר נהיה יותר מידיי. כשזה קשר לא בריא. לי חשוב שהמלכה/השולטת תהיה קשובה לצרכיי. שתעזור לי להיבנות ולהתפתח. בסופו של דבר יש לשולטת המון כוח להשפיע על הנשלט שלה.

לי אישית חשובה מאוד התפתחות אישית. מאוד קשה לי למשל להתמסר מכל הלב לשולטת שהשליטה שלה פוגעת לי בקריירה או בלימודים. זה מרגיש לי ללכת נגד המצפון שלי.
גם חשוב לי שהשולטת תיתן לי את החופש, את הלבד שלי עם עצמי וגם תהיה קשובה ורחמנית לפעמים (כי כולנו בני אדם ולפעמים אני עצוב, כועס או סתם חסר מצב רוח ואין לי את האנרגיות לשרת, להיות נשלט או לספוג את רצונות השולטת - לפעמים סתם בא לי חיבוק).

אז אם אני רואה שהשולטת שלי לא שם כשאני צריך אותה, או שהאינטרסים שלה פוגעים בי - אז שם הנוכחות שלה מורידה לי. בתת מודע שלי אני לא יכול להתמסר אליה.
מאמא קפיץ​(שולטת)
מאמא קפיץ​(שולטת) • 13 בנוב׳ 2020
אבל אם נגיד יש איזשהי הנחייה גורפת. נראה לי שהנפוצה ביותר היא לא לגמור בלי רשות. ואתם לא גרים יחד. כלומר, יש מצבים שאתה רוצה לגעת בעצמך ולגמור ובכל פעם כזאת אתה צריך לבקש את רשותה.
זו פלישה רצינית למרחב האינטימי שלך מול עצמך מבחינתך? או שזה משהו שיהיה מקובל עליך?
ואם זה יהיה מקובל אז האם יהיה מצב או תקופה שבו זה לא יתאים לך בכלל ולמה?
בשביל שלך​(נשלט)
בשביל שלך​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2020
אני חושב שזה לא פלישה למרחב האנטימי אם זה בהסכמה ולא באופן קבוע.
נגיד אם זה ענישה או תקופה שהעבד צריך להראות נאמנות לשולטת אז זה בסדר מבחינתי.
אבל לא באופן קבוע כי לדעתי זה חציית גבול המיניות,ויכול מהר מאוד להפוך לסוג של ניצול כדי לקבל דברים שלא מקובלים על 2 הצדדים.
E Boy​(נשלט)
E Boy​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2020
מאמא קפיץ כתב/ה:
אבל אם נגיד יש איזשהי הנחייה גורפת. נראה לי שהנפוצה ביותר היא לא לגמור בלי רשות. ואתם לא גרים יחד. כלומר, יש מצבים שאתה רוצה לגעת בעצמך ולגמור ובכל פעם כזאת אתה צריך לבקש את רשותה.
זו פלישה רצינית למרחב האינטימי שלך מול עצמך מבחינתך? או שזה משהו שיהיה מקובל עליך?
ואם זה יהיה מקובל אז האם יהיה מצב או תקופה שבו זה לא יתאים לך בכלל ולמה?

ברור שמקובל. בשביל זה חשוב עניין השיוך. ברגע שיש לך נשלט שהוא שלך ואת שייכת אותו - כלומר הוא בחר להיות שלך אז הוא חייב לך, מה זאת אומרת? ואם את רוצה שהוא לא יגמור אז הוא לא יגמור. ואם את רוצה שהוא ישים כלובון אז ישים כלובון.

כל עוד זאת בקשה סבירה ולא משהו מוגזם (כמו לפגוע בעצמו, לעבור גבולות אדומים, לבזבז כסף שאין לו) אז הוא מחוייב לך, אלא אם כן הוא רוצה לשבור את השיוך.

ואם הוא לא מוכן לזה מראש אז הוא לא מחוייב לך, שזה סבבה, הוא יכול להיות טוב לסשנים וכיף וזה, אבל הוא לא מוכן להתמסר.
נשלט אמיתי אמור לציית גם לפקודות שהוא לא אוהב, מתוך התמסרות, לא חרמנות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
הקשר שלי עם האדון/ית שלי התחיל מסשנים. באתי, סושנתי, הלכתי. עוד כשבוע לפני הסשן הראשון הוצב חוק בסיסי: כל עוד אנחנו בקשר, אני לא נוגע לעצמי בזין, גם לא בשירותים (חוץ ממקלחת, כאילו, שפיות). וזה היה חובה, טייק איט אור ליב איט. הסכמתי. עברו שלוש שנים, הכלל לא השתנה.
לא הרגשתי שזה פולש או פוגע, כלום.
מקווה שזה עוזר
Kitty frank
לפני 3 שנים • 14 בנוב׳ 2020
Kitty frank • 14 בנוב׳ 2020
את התשובה כתב הנשלט שלי, אני רק מעתיקה

'' כאמירה כללית, אני כן מתחבר לשליטת 24/7.
מעבר לזה שהיא מאד מדליקה אותי מינית, אני רואה בה גם המון דברים חיוביים אחרים.
עם זאת, אני תומך בשליטה כזאת רק כאשר היא מתרחשת בתוך מערכת זוגית.

בתור רווק ששואף להקים בית במדינתנו ביום מן הימים - בקשר שליטה ללא זוגיות ארגיש רע כאשר תישלל ממני הזכות להמשיך לחפש את אם ילדיי. בהתאם לכך, כמובן שאצפה לקבל רשות לקיים יחסי מין במידה וקשר שנבנה יגיע לרגע בו הדבר מתבקש (:

מלבד האמור, אני באמת לא חושב שיש מקום נוסף בו ארגיש שלילת גבול במיניות עם עצמי בקשר עם שולטת. לדעתי יש לה זכות להחליט על כל דבר שנוגע לחיי המין הדלים שלי ולאיברים המוזרים האלו שיש לי בין הרגליים.
(למזלי יש לי אותך גבירתילי, ואני יודע שלעולם לא תמנעי ממני להתפתח, ושאפילו מאד תשמחי לצפות בי צומח).
שנאוצר​(נשלט)
לפני 3 שנים • 14 בנוב׳ 2020
שנאוצר​(נשלט) • 14 בנוב׳ 2020
אני חושב שבאופן כללי עדיף מאוד להשאיר את הבדסמ רק למיטה ולנתק אותו משאר החיים.
אם כן עושים משחק של שליטה על אורגזמות וגמירה רק ברשות, אז עדיף לעשות כשגרים ביחד.
זו פרוצדורה שדורשת הרבה רגישות מהשולטת להבין מתי היא הולכת רחוק מדי. בשל כך צריך קרבה פיסית.
אם רואים פגיעה בשינה, תפקוד, עבודה או משפחה אז להפסיק מיד.