סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"לוסי" סיפור פנטזיה

RopeWriter​(נשלט){יש}
לפני 3 שנים • 23 בנוב׳ 2020

"לוסי" סיפור פנטזיה

RopeWriter​(נשלט){יש} • 23 בנוב׳ 2020
<הסיפור הוא פרי הדמיון ואין לא שום קשר למציאות>

לוסי לא הצליחה להירדם אחרי שקבלת את ההודעה משיר. הם הכירו עוד בשירות צבאי ומאז היו חברות הכי טובות. מאז השירות, כבר שנתיים, הם עברו לגור ביחד. בהודעה שקיבלה לוסי היה כתוב: "היום ומחר אני לא באה הביתה לישון ומחר בשעה שמונה יש לך דייט (סמיילי קורץ) עם בחור מאוד חמוד בפאב שוגר. אני עכשיו אצל אחיו. אוהבת אותך". "את לא רצינית", חשבה לוסי. במשך שעה לוסי ניסתה להשיג את שיר ללא הצלחה. אחרי אינספור ניסיונות להשיג את שיר מצאה את עצמה לוסי במיטה מסתכלת על התקרה ומחשבות עברות בתוך הראש שלה כמו רכבת ארוכת קרנות. "לא מבינה איך היא עשתה לי את זה. אני אפילו לא יודעת איך הוא נראה ומי הוא בכלל". לוסי הרגישה, ששיר הכניסה אותה למצב לא נעים בכלל. היא ניסתה להירגע, עצמה את עיניה והתחילה לקחת נשימות ארוכות וכך תוך זמן קצר נרדמה.

לוסי התעוררה בבוקר רק בגלל השעון המעורר. השעון צעק כול בוקר בקולי קולות, כך שאפילו את המיתים הוא היא מאיר. לוסי התארגנה לעבודה ולקחה כוס קפה לדרך. ביציאה מהדירה תקף אותה ריח של עשן כבד שמילא את כול חדר המדרגות. עשן של סיגריות התעופף לו למעלה ולמטה. "שוב בוריס השכן ממול יצאה לעשן" חשבה לעצמה לוסי. בוריס עישן כמו קטר וחדר מדרגות לפעמים היה נראה כמו חדר מעשנים. לוסי הזדרזה לצאת מהבניין לאוויר הצח לפני שריח הסיגריות יטרוף אותה וידבק לשיערה ולבגדיה. לוסי טרקה את דלת הבניין ותוך שלוש שניות היא כבר הייתה בחוץ, נעצרת ומנסה לקחת לגימת האוויר הנעים של תחילת האביב, מלא בריח מתקתק קלות של פרחי פלומריה אשר הוסיפו ליום החדש גם מראה מאוד יפה.

כול היום לוסי הייתה על קוצים: היא ניסתה להשיג את שיר אך ללא הצלחה וגם הדייט הציק לה מאוד. בעיקר השאלה האם ללכת או לא. לקראת השעה חמש לוסי כבר הגיעה הביתה. בכניסה לדירה חילצה לוסי את הנעליים וניגש למקרר. לוסי מזגה לעצמה כוס יין אדום. לקחה לגימה אחד ודשדשה בכיוון חדר האמבטיה. שם בהתבוננות במראה לוסי חייכה לעצמה ואמרה "איזה יפה אני". ולקח עוד לגימה. הניחה את הכוס ליד הכיור והתחילה להוריד את הבגדים. לוסי כבר נעמדה ערומה מול המראה תוך כדי שהיא לוגמת מכוס היין. היא הרימה את החזה שלה בעזרת ידיה והתבוננה שוב במראה ואז הסתובבה במקום בוחנת את עצמה. "עד כמה אני יפה" אמרה לוסי ונכנסה למקלחת. לקראת השעה שבע וחצי לוסי כבר עמדה בדלת לבושה בשמלה שחורה צמודה קצרה. השמלה הדגישה את הגזרה היפה שלה בצורת שעון חול אשר בשילוב עם העיניים בצבע ירוק, שפתיה האדומות ושיער שחור פזור השתלבו למראה מושך ומזמין. המראה הזה גרם לה לחייך. לוסי נעלה את נעלי העקב ויצאה מהבית כמעט בריצה, כדי לא להסריח מריח של סיגריות.

בשעה עשרה לשמונה לוסי עמדה כמה מאות מטרים מהפאב "שוגר". פחד וספקות לגבי הדייט גרמו לה לעצור ולא להתקרב. מחשבות התחילו שוב לזרום לתוך ראשה. "מה אני עושה כאן בכלל", "אני אפילו לא מכירה אותו". צלצול של הפלאפון קטע את רצף מחשבות. "הלו" אמרה לוסי. בצד השני נשמעה קול מאוד נעים לאוזן "אני רואה אותך. בואי, אני מחכה לך". לוסי הסתכלה מסביב לראות מי זה ואז ראתה בחור שעמד ליד הפאב לובש חליפה מאוד יפה ובידו זר פרחים. "ואם אני לא רוצה?" אמרה לוסי אבל השיחה כבר נותקה. הבחור נפנף פעם אחד ביד והמשיך לחכות. לוסי מאוד התרגשה לקחה נשימה עמוקה ועשתה צעד אחד קדימה ומבלי לשים לב הרגלים שלה הביאו אותה הישר אליו. הבחור היא מאוד יפה עם עיניים כחולות ותסרוקת קצרה, מבנה גופו רזה אולי אפילו אתלטי. "שלום לך לוסי", אמר והושיט לה את היד. לוסי הרגישה נשיקה עדינה על כף ידה ואז הוא הושיט לה את הזר. "שמי ויקטור, שיר לא סיפרה שאת כול כך יפה". "תודה" אמרה לוסי והתחילה להסמיק. "בואי נכנס. השולחן שלנו מוכן", אמר ויקטור ופתח את הדלת בשביל לוסי. בכניסה חיכתה להם המארחת שהובילה אותם לפינת המקום לשולחן של שני אנשים. המקום היא מעוצב בשולחנות ארוכים במפות יפות ועל כול שולחן עמדה מנורה קטנה מעוצבת. באמצעה התקרה היה תלוי שרברב בודד שהאיר את המקום. ויקטור הזיז את הכיסא בשביל להושיב את לוסי. ואז התיישב בכיסה מולה. לוסי אף פעם לא חוותה דייט עד כדי כך מושלם. על שולחן היו מונחים תפריטים. לוסי התבוננה בתפריט וכבר לא ממש רצתה לאכול: המחירים היו בשמים. ויקטור לא התבונן בתפריט והזמין מנת סטייק ובקבוק יין אדום. "מה תרצי?" שאל ויקטור את לוסי. "אהה..." אמרה לוסי "אני אקח סלט אני לא ממש רעבה". הבטן שלה התחילה לקרר והיא שוב הסמיקה. וקיטור הושיט את ידו שהייתה מאוד נעימה למגע וליטף את פניה. הוא ידע שלוסי אוהבת בשר אבל המחירים כאן יקרים לה. הוא חייך לעברה ואמר: "את לא יודעת לשקר: הבטן שלך לפני שניה הסגירה אותך. אנחנו ניקח שני מנות של סטייק. אני מזמין". וסידר את שיערה של לוסי. "יש לך שיער מאוד יפה" המשיך ויקטור, "אני יותר אוהב שיער אסוף". ולפני שהבינה איך זה קרה לוסי מצאה את עצמה עומדת בשירותים מול המראה כולה מאושרת עד השמים. היא הורידה את התחתון השחור שלה ואספה בעזרתו את שיערה. לוסי חייך חיוך זדוני ושלחה תמונה לשיר. מתחת לתמונה כתבה "תודה לך שיר זה דייט הכי מושלם שהיה לי (סמיילי קורץ)".

לוסי חזרה לשולחן כמו ילדה שובבה שיודעת מה היא רוצה. ויקטור שוב קם בשביל לעזור לה לשבת, לוסי הרשתה לעצמה להישען טיפה קדימה בשביל לחשוף את החזה שלה שקצת בלט מבאת לשמלה. ויקטור שם לב לזה וחייך הוא משך אותה מהכיסא לעברו מחבק אותה חזק כשהידיים שלו על המותניים שלה. לוסי הורידה את הידיים שלו קצת יותר למטה בשביל שיוכל להרגיש שאין תחתונים. מוזיקה התחילה להתנגן ברקע והם התחילו לרקוד. ויקטור היה מקרב אותה ואז מרחיק אותה משחק איתה בחם וקר. לוסי מאוד התגרתה והריח שלו בשילוב עם בושם שהזכיר לה את פרדס תפוזים ופשוט הוציא אותה מדעתה. לוסי הייתה כבר מוכנה לטרוף את ויקטור כאן ועכשיו. ויקטור משך את לוסי אליו כך שעכשיו הם רקדו צמוד אחד לשני. הרגע הזה גרם לרטט בכול הגוף של לוסי שהתלווה עם זרם בכול חלק בגופה.

השיר נגמר. ויקטור עמד מולה פנים מול פנים. לוסי עצמה את עיניה וכבר הייתה מוכנה לנשיקה אך במקום זה הרגישה איך השיער שלה מתפזר לכול עבר. לוסי פתחה את עיניה בבהלה. ויקטור כבר החזיק ביד שלו את התחתונים שלה ובלי לחשוב פעמים הכניס אותם לכיסו. לוסי הרגישה איך בין רגע היא מאבדת את כול השליטה במצב. עכשיו היא פשוט ילדה מפוחדת שעומדת ולא יודעת מה לעשות. לוסי הרגישה כול כך חסרת אונים שרצתה לבכות. המלצרית בדיוק הגיעה עם המנות שלהם והדבר השיח את דעתה של לוסי מהמצב שנוצר. "בואי נשב" אמר ויקטור ושוב ניגש לעזור לה לשבת. לוסי התיישבה והורידה את המבט שלה ממנו. במשך כול ארוחה הם דיברו אכלו ושתו יין. בסוף הארוחה ויקטור שילם את החשבון. לוסי עמדה מולו ולא ידע מה לעשות עכשיו. מצד אחד היא רצתה לחזור הביתה ואולי להיפגש שוב מצד שני התחתונים שלה עדיין היו אצלו בכיס. ויקטור קטע את המחשבות של לוסי והציע להסיע אותה הביתה. לוסי הסכימה במהרה. כול הדרך לרכב לוסי הלכה אחריו אבודה ומעט מבוהלת. ויקטור נעצר ליד רכב טויוטה לבן בחניה מול בניין מגורים. בחוץ היה חשוך ואף חלון לא היה מואר. ויקטור הסתובב לעבר לוסי והתקרב אליה. הם עמדו אחד מול השני כמה שניות כמו שני תיכוניסטים שלא יודעים מה לעשות האלה. ואז ויקטור קירב את שפתיו לעבר הצוואר שלה ונישק אותה. לוסי תפסה את פניו בשנייה ונישקה אותו בחזרה. ויקטור תפס את לוסי בשיער והצמיד אותה לתא המטען של הרכב. לוסי הניחה את הידיים על תא המטען מתנשפת מרוב התרגשות ממה שעומד לקרות אבל היא לא ציפתה שהידיים שלה ישולבו ביחד מאחורי גבה בעזרת אזיקונים. לוסי נבהלה ולא הספיקה להגיב. הכול קרה מהר מדי ותוך שניה כבר מצאה את עצמה על הברכיים וזיין מאוד גדול של ויקטור עמד מולה, לוסי נתנה נשיקה על התרה ואז התחילה לעבור עם הלשון בכול ארוך של הזין. במקביל לוסי התבוננה בעיניו של ויקטור שהיה מאוד מרוצה. "רוצה לראות עד כמה עמוק אני יכולה להכניס אותו" שאלה לוסי. "רוצה" ענה ויקטור. לוסי התחילה לאט להכניס את האיבר לפה ולהוציא בהתחלה קצת ואז עוד קצת עד שכול הזיין של ויקטור היה כבר בתוך הפה שלה. לוסי התחילה להרגיש שנחנקת ממנו והתחילה להוציא אותו אבל ויקטור לא רצה הוא הכניס אותו בכול הכוח לתוך הפה שלה. לוסי ניסתה להתנגד אבל הידיים היו קשורות. היא נלחמה כדי להזיז את הראש אבל הראש היה צמוד לרכב ולוסי התחילה לחנק, רוק נזל מזוויות הפה שלה. רק אז ויקטור הוציא אותו לשנייה בשביל לתת קצת אוויר ואז הכניס אותו שוב את כולו ואז הוציא שוב לשנייה משחק אייתה איך שהוא רוצה. ואז בין רגע הוא הרים את לוסי בשיער, הניח אותה על תא המטען והרים לה את השמלה. ויקטור התבונן כמה שניות ואז התקרב אליה. "את נראית הרבה יותר טוב בלי בגדים יפה שלי. הוא הכניס את היד בין רגליה והתחיל ללטף בין שפתיה התחתונות. "או כמה את רטובה..." לחש ויקטור באוזנה. "כן" אמרה לוסי "תזין אותי בבקשה אני רוצה אותו בפנים". כול האיבוד השליטה גרמם ללוסי להרגיש משהו חדש שמאוד חרמן אותה. ויקטור לא חיכה ופשוט הכניס את הזין כולו לתוך הכוס הרטוב שלה והתחיל לזין אותה בקצב שכול הזמן התגבר עוד ועד. תוך פחות מדקה לוסי כבר צעקה מרוב עונג. היא הגיעה כול כך מהר לאורגזמה שחזרה על עצמה עוד כמה פעמים. ויקטור היה פשוט מכונת סקס. "הדייט הכי מושלם שהיא לי עד עכשיו תודה לך שיר" לחשה לוסי. ויקטור עצר והוריד את לוסי בחזרה על הברכיים עכשיו "אני רוצה שתעשי משהו בשבילי אמר ויקטור. לוסי ראתה את המבט שלו וכבר ידע מה הוא רוצה. לוסי תפסה את הזיין שלו עם הפה שלה והתחילה להכניס אותו מהר ועמוק כמה שהיא יכולה ותוך כמה שניות ויקטור גמר בתוך הפה. הוא הוציא את הזיין. לוסי פתחה את הפה שהוא מלא בזרע שלו. "ילדה טובה" אמר ויקטור והמשיך: "לא לבלוע יש לי משהו בשבילך תעצמי את העיניים". לוסי עצמה את עיניה. ויקטור הכניס לתוך הפה שלה שהיה מלא בזרע שלו את התחתונים שלה וקשר עם אזיקון שלא תוכל להוציא . לוסי בלע חלק וחלק נספג בתחתון הטעם והריח לא עזבו את הפה שלה. לוסי הרגישה לא טוב בגלל זה והתחילה לזוז מצד לצד בשביל להשתחרר. ויקטור פתח את תא המטען והכניס אותה לתוכו. קשר לה את הרגלים. וסגר את תא המטען. לוסי נבהלה מאוד: איך דייט מושלם הופך בין רגע לחלום בלהות. הרכב התחיל לנסוע לוסי מאוד פחדה כי לא ידע לאן הוא לוקח אותה ומה הוא עומד לעשות אתה. "אולי הם עשו משהו לשיר? אני רק קבלתי הודעה פעם אחד וזהו". לוסי התחילה לבכות. הרכב נעצר לוסי הפסיקה לבכות וניסתה להבין לאן ויקטור הביא אותה. ויקטור פתח את תא המטען וסגר את עיניה של לוסי עם בד. לאחר מכן הוא הרים אותה בזרועותיו והתחיל ללכת. הם הלכו כמה מטרים. ריח של פרחים הריח מאוד מוכר ואז נשמע דלת שחורקת. "בדיוק כמו הדלת בבניין שלנו" חשבה לוסי. והריח של סיגריות שהתחיל למאלה את הראיות של לוסי וגרם לה להבין שעכשיו היא נמצאת בבית שלה. לוסי התחילה שוב לנסות להשתחרר ולצעוק בתקווה שאולי בוריס ישמע ויבוא לעזור לה. אבל זה לא קרה. ויקטור הניח אותה על הרצפה, פתח את הדלת ואז הרים אותה על הכתף וניכנס לדירה. ויקטור הניח אותה על המיטה ואז הוריד את הבד. אור החדר סינוור בהתחלה את לוסי אך לאט לאט היא התרגלה אליו. ויקטור הוציא מהכיס כרטיס ביקור ומספרים והניח אותם על הרצפה. לוסי התבוננה במספרים שנראו שונה משאר המספרים הגודל והחומר שממנו הם עשויים. ויקטור נישק את לוסי בלחי. צמרמורת נעימה עברה בכול הגוף של לוסי שלא הצליחה להסביר לעצמה למה היא שוב רוצה את הזיין של ויקטור בין רגליה. "אני מאוד נהניתי" אמר ויקטור אם תרצי להיפגש שוב תתקשרי. ודרך אגב מספרים עשויים מכסף זה מתנה ממני". הוא חייך והסתובב לעבר הדלת של החדר. "לילה טוב לוסי" וכיבה את האור לפני שהוא יוצא מהחדר. תוך כמה שניות נשמעה טריקת הדלת של הדירה.

הסוף.
    התגובה האהובה בשרשור