שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה בקשר ללוח מודעות/הכרויות כאן

Aya'ss​(טרנסית נשלטת)
לפני 3 שנים • 3 בדצמ׳ 2020

שאלה בקשר ללוח מודעות/הכרויות כאן

Aya'ss​(טרנסית נשלטת) • 3 בדצמ׳ 2020
יש שם הגדרה של טרנסג׳נדרים וכשאני נכנסת לשם אני רואה שם הרבה מודעות של לא טרנסים שמחפשים ותהיתי לעצמי אם זה צריך להיות ככה או שלא, נגיד בנשלטים לשולטות הנשלטים רושמים את המודעה ושולטות רואות אז כאילו זה לא אמור להיות ככה גם אצלנו?
טרנסים פותחים מודעות ואז פשוט יותר למי שמחפש למצוא מה שהם מחפשים
Aya'ss​(טרנסית נשלטת)
Aya'ss​(טרנסית נשלטת) • 3 בדצמ׳ 2020
ועוד משהו. אני רואה המון נשלטים שמפרסמים שם על זה שהם מחפשים ניוש ותהיתי לעצמי אם זה המקום לזה, בשונה מקרוסיות יש גברים שמתייחסים לזה בתור אקט של השפלה לעצמם בתור גברים
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 3 בדצמ׳ 2020
אם תכנסי, לדוגמא, למכות מחפשות עבד, תמצאי שם הרבה נשלטים שמחפשים מלכה. המציאות שיש מודעות של נשלטים בכל פורום, אוז קטן אולי בטעות, והשא כנראה מנואשות או לא יודע למה.
צריך לברור את המוץ מהתבן, אין ברירה
בהצלחה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
רון רון צודק. זה לרוב הנשלטים ששמים מודעות בלוחות. אם תבדקי, תראי שגם בפורומים אנשים הרבה פעמים עושים סלט מבחינת מה מפרסמים באיזה פורום (נשלט רוצה לשאול שאלה על שולטות, אז מפרסם ב"הבנים על הבנות", כי נראה לו הגיוני, למרות שזה בכלל פורום למיילדום).
על זה את מוסיפה טרנסים, שאחוז גדול מהכלוב בכלל לא סגור על מה הכוונה במילה הזאת, יוצא ברדק.
הפתרונות אצל כלובי. אולי תשלחי לו אדומה ותתייעצי איתו? הוא כבר עשה בעבר מיני שינויים בעקבות בקשות מהקהילה. נגיד, שיפתח לוח מודעות נפרד למנויישים, אולי שישנה את שם הפורום לטרנסקסואלים (זה מונח פחות מקובל היום, אבל לאדם מן השורה הוא עשוי להיות יותר ברור)?
לפחות אף אחד לא מפרסם אף פעם בטעות בבנים על בנים. כאילו, גברים *יודעים* שהם *סטרייטים*.
    התגובה האהובה בשרשור
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 3 בדצמ׳ 2020
חשבונית נשלחה לך למייל.
ניתן לשלם באשראי או בביטקויין
icon_smile.gif
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
את צודקת איה ראיתי מודעות לא קשורות. הפיתרון אצל כלובי לעשות סינון יותר נכון וברור.
ראיתי מנויישים רשומים שאין קשר בכלל למתלבשות וסיסים ועוד.
Aya'ss​(טרנסית נשלטת)
לפני 3 שנים • 8 בדצמ׳ 2020
Aya'ss​(טרנסית נשלטת) • 8 בדצמ׳ 2020
אוקיי ועוד שאלה, אם אני טרנסית ואני רוצה לפרסם מודעה שאני מחפשת להכיר מישהי שולטת, אני אמורה לעשות את זה בטרנסגנדרים או בשפחות במלכות? למה בכלל ההפרדה הזאת, אני חושבת יותר ויותר שזה משהו מיותר לעשות את זה לטרנסים ולהפריד את זה ככה ובמקום לפתוח פשוט לקרוסיות/מתלבשות כשבמצב הזה הנושא של זהות מגדרית הוא כן קצת יותר מסובך מבחינת דינמיות

תתקנו אותי אם אני רואה דברים פשוט בשחור לבן ואני מפספסת משהו כאן וזה הגיוני
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני 3 שנים • 8 בדצמ׳ 2020
האמת שאת צודקת אולי אפשר לפנות לכלובי ואם אפשר לסדר את זה מאמינה שהוא יענה לבקשתך בשמחה