ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אני נהנית להכאיב", אחותה של ג'קי אזולאי

slave for ever​(נשלט)
לפני 3 שנים • 4 בדצמ׳ 2020

"אני נהנית להכאיב", אחותה של ג'קי אזולאי

slave for ever​(נשלט) • 4 בדצמ׳ 2020
ג'ולי אלחרר:

"אני נהנית להכאיב, זה מחרמן אותי ומרחיב לי את הלב".

ראיון ב7 לילות

https://m.ynet.co.il/articles/5854296
No glitter
No glitter • 4 בדצמ׳ 2020
מי שלא מנוי לא יכול לקרוא את הכתבה
אלי או חנה
אלי או חנה • 4 בדצמ׳ 2020
מי זה ג'קי אזולאי?
יש קשר לשוטר אזולאי?
goldenkiss​(שולטת)
goldenkiss​(שולטת) • 4 בדצמ׳ 2020
אחרי שתי עונות בריאליטי, האחות הגדולה של ג'קי אזולאי, המסעדנית
ג'ולי אלחרר, החליטה להיחשף באמת: מכות הרצח שקיבלה מאבא שלה, ההתבגרות כמלכת סאדו והזוגיות עם אישה. לרגל העונה החדשה של 'אחותי ג'קי' היא מספרת על אמונתה הדתית, על רבע מיליון השקלים שהפסידה
בגלל הקורונה ועל הכוכב ההוליוודי שפגשה במועדון כשהניפה את השוט
כשג'ולי אלחרר הייתה בת שלוש
אבא שלה הוציא מהבית את הטלוויזיה. הוא התחיל להתחזק בדת וסחף אחריו את כל המשפחה. ג'ולי, הבכורה מבין 14 ילדים, לא השתכנעה בקלות לקבל את אורח החיים החדש, והתגובה היתה
קשה.
"בגיל חמש שאלתי למה אסור להדליק אור בשבת וחטפתי סטירה", היא מספרת. "בגיל 15
אבא ראה אותי עומדת מול הראי ומורחת מייק־אפ על החצ'קונים ואז בום, הוא סגר עליי את הארון ועשה לי סדק בלחי. בגלל שהייתי צמאה
לידע וביקשתי לדעת מה ההיגיון, ספגתי צעקות ובעיטות והצלפות, והיו ימים שהתביישתי להוציא את הרגל מהדלת. למזלי, הבגדים הצנועים שלבשתי הסתירו את הסימנים הכחולים.
חטפתי ממנו מכות רצח עם ובלי סיבה. ג'קי, בניגוד אליי, תמיד התחנפה אליו, 'כן אבא, בסדר
אבא' וכאלה". ג'קי היא ג'קי אזולאי, הבת השנייה במשפחה,
שצעירה מאלחרר ב־11 חודשים. הן נולדו וגדלו בבית־שמש, "דירת עמידר של 50 מטר מרובע,
כאן חדר בנות, שם חדר בנים, את הסלון חצו לשניים, חצי לחדר שינה וחצי לאורחים. כל שנה ילד. לא הייתי היחידה שחטפה, אבל אני חטפתי הכי הרבה".
סלחת לו?
"לגמרי. בימים האחרונים לחייו אחותו הגדולה סיפרה לי איזו ילדות הוא עבר. אמא שלו גילתה שאבא שלו בוגד בה והתאבדה. כשהוא היה בן שנתיים היא יצאה לרחוב, לקחה שמיכה, שפכה עליה נפט, התכסתה בה והדליקה אש. אבא שלו נסע עם המאהבת לצרפת, הוא גדל לבד ובגיל שלוש מצאו אותו באיזה יער אוכל את הצרכים
שלו מרוב רעב. אז מה אפשר לבקש מבן־אדם כזה?
מאז שהוא הלך לעולמו אני כל יומיים בקבר שלו.
הגעתי למקום של השלמה עם מי שהוא היה".
× × ×
כשהייתה בת 14 היא וג'קי נשלחו לפנימייה.
"ג'קי נשארה ואני התעקשתי לחזור לתיכון חרדי בשביל לעשות בגרויות. תמיד היה לי ראש ואהבתי לקרוא. גם היום, אם כל אחת מהאחיות תקבל 3000 שקל כולן יקנו נעליים ואני אקנה ספרים.
הקפיצו אותי כיתה וכשסיימתי את התיכון בגיל 16 אבא הודיע שיש לי שתי אפשרויות: להתחתן או ללמוד בסמינר. היו לי חלומות אחרים, ובלית ברירה זייפתי התמוטטות עצבים. אושפזתי, אבא נבהל, וכשחזרתי הביתה הוא הסכים שאטוס לארצות־הברית".
לבד, בגיל 16?
"כן, הוא נתן לי את ברכת הדרך לטוס לאחיינית שלו שגרה בעיירה החרדית מונסי. הוא נתן לי שטר של מאה דולר ואמר, 'תשמרי אותו
להרבה זמן'. ממש. לא ידעתי אנגלית. הייתי ברמה של 'יס, נו' וכמה קללות. אחרי כמה חודשים עברתי לגור אצל חברים של האחיינית במרתף. הם שלחו אותי לקולג', למדתי אנגלית ועריכת וידיאו, ובתמורה טיפלתי בשני ילדיהם ואפיתי להם פשטידות בטטה. בקיץ עליתי להרים של ניו־יורק לעבוד במחנה שהגיעו אליו 500 אנשים מבוגרים בעלי תסמונת דאון. אני קרובה לתחום הזה. שירה, אחותי בת ה־20 ,נולדה עם תסמונת ויליאמס — זה משהו בכרומוזומים, מבחינה קוגניטיבית היא כמו בת חמש — אבל
תאמיני לי, היא הכי נורמלית במשפחה. ושם, בקמפ עם הבונגלוס שעל שפת האגם, השתנו לי החיים".
באיזה מובן?
"גיליתי את המיניות שלי. ברור שהייתי בתולה. פתאום התעוררו בי רגשות שנראו לי כמו סטיות. הייתי מדמיינת את עצמי שאני מכאיבה
לנשים וזה ריגש וגם הבהיל אותי. עבדנו כל היום ובלילות עשינו חינגות עם המדריכים. אני זוכרת את הפעם הראשונה שלקחו אותי למועדון של מכות והצלפות. חטפתי הלם, לא הבנתי איך אנשים מסוגלים לעשות דברים כאלה, ושאלתי את זה שישב לידי, 'זה אמיתי? זה לא כואב?' והוא,
שהיה ותיק ממני, ענה, 'מזה הם נהנים'. פחדתי שאני סוטה, שאני לא נורמלית, שיש בי דחפים וצרכים שאני חייבת להסתיר. מצד שני אמרתי לעצמי שאם יש שניים שנהנים, גם המוצלף וגם
המצליף, חייב להיות בזה משהו והתחלתי לחקור את הנושא. חצי שנה אחרי הביקור הראשון במועדון עמדתי על במה במנהטן, קשרתי והצלפתי, ומי ישב בקהל ממש מולי? ויל סמית'".
המשיכה לעולם ה־BDSM נובעת מהאלימות שספגת בילדותך?
"נראה לי שכן, למרות שאני לא אדם מקצועי שיכול להסתכל על התמונה מהצד ולאבחן. יכול להיות שזה משהו מולד שהתעצם בגלל חוויות
הילדות שלי. לא מפני שמכות הן סימן לאהבה, הן ממש לא. בילדותי, בכל פעם שחטפתי חשבתי שזה מפני שהייתי לא בסדר. רק בגיל 17 ,בניו יורק, הבנתי שזה לא נכון,שחטפתי גם כשהייתי
הכי בסדר. כשהייתי בהיריון פחדתי שאולי ירשתי מאבא את הנטייה, שאולי אוציא את העצבים שלי על טוהר, הבת שלי, אבל מעולם לא הרמתי עליה את הקול, ודאי שלא את היד".
לפני 15 שנים, כשאביה נפטר ממחלה בגיל 44 ,היא החליטה לחזור לארץ. את המשיכה לעו־
לם ה־BDSM היא הביאה איתה מניו־יורק. "מבחינתי, העולם נחלק לשניים. לא שחורים ולבנים,
דתיים וחילונים או יהודים וערבים, אלא שולטים ונשלטים. בעמוד 'הכלוב' )אתר הבית של קהילת
הסאדו־מזוכיזם( יש מיליון וחצי משתמשים, וגם אם חלק מהם רק מתחזים, ברור שבישראל קיימת
קהילה ענקית של אנשים שזה חלק גדול מהחיים שלהם. הצלפה היא ביטוי של הכאב שאת נושאת
בתוכך. כשנשים מצליפות מתוך שנאת גברים זה מזעזע, וכשגברים מצליפים מתוך שנאת נשים זה
מחריד. בשני המקרים זה לא בא ממקום טוב".
אז מה המקום הטוב?
"יש אנשים מצליחים שהפטיש שלהם הוא לקבל מכות מאישה עם מגף. הנשמה שלהם
משתוקקת לכאב ולהשפלה. אצלי קיים הצורך בשליטה. אני נהנית להכאיב. זה מחרמן אותי
ומרחיב לי את הלב, וכשאני מוצאת מישהו או מישהי שמבקשים את מה שאני יודעת לתת, למי
זה מפריע? תראי כמה יפה אני קושרת", היא מדפדפת בסלולרי, "זה שיבארי, אמנות קשירה יפ־
נית. אני כותבת ספר שיקראו לו: '49 גוונים של ג'ולי', שבו אני מתארת מאיפה זה בא ואת תהליך
ההשלמה העצמית שעברתי".
למה לא '50 גוונים'?
"כי יש גוון אחד שאין לי: הפחד. סטייה היא לא מחלה, ואני לא מפחדת מהסטיות שלי. למה אני
צריכה ללכת למטפל קונבנציונלי שינסה לרפא אותי? למה אני צריכה לנהל את החיים שלי בתיעוב עצמי ובהסתרה? אם אני אוהבת לתקוע
מחטים זה סימן שאני רעה? להפך, הסטייה שלי הפכה אותי לבן־אדם טוב יותר. אני עוזרת לאנשים להשלים עם מי שהם. בעיניי זו מצווה".
עולם ה־BDSM לא מנוגד לאורח חיים דתי?
"הצחקת אותי. איפה הסתירה? אני מחוברת לבורא עולם ולחוקיו. אפילו על כוס מים אני
מברכת כדי להודות לו על שיצר את המים".
המשפחה שלך מודעת לתחומי העניין שלך?
"זה לא נושא שפותחים בארוחת שישי. הוא עולה לשולחן רק בליל הסדר, כשקוראים בהגדה
את 'רבי יהודה היה נותן בהם סימנים'. אמא לא רוצה לדעת פרטים, זכותה, היא שומרת על כבוד המשפחה, אבל אני מאמינה שבשיחה בארבע עיניים היא הייתה אומרת לי, 'ג'ולי, כפרה, אם זה
מה שעושה לך טוב אז תפאדל'".
× × ×
בגיל 22 וחצי הכירה ג'ולי את איציק, נהג משאית בן 27" .נקשרנו מהר והתחתנו מאהבת אמת. כשהכרנו, איציק היה חילוני ובגללי הוא התחיל לשמור מצוות. הערכתי את זה, זה לא פשוט לבחור חילוני לקחת אישה ששבועיים בחודש אסור לו לגעת בה. בניגוד לאבא הוא היה רך ועדין וסבלני, היחיד שקצת מיתן את האנרגיות המשתוללות שלי".
איציק ידע על המועדונים בניו־יורק?
"בכלליות, לא בפרטים. כשאהבתי אותו היה לי חשוב להיות שקופה, ולמען קדושת המשפחה,
הזזתי את החלומות שלי לצד. רק כתבתי בכל מיני קבוצות ברשת ב'ניקים', כדי שחס וחלילה לא יגלו מי אני. איציק היה טוב אליי ולילדה,
אבל התחילו להיווצר בינינו פערים. התחלתי ללמוד ראיית חשבון, עיצבן אותי שהוא עובד
על משאית ואין לו שום שאיפות להתקדם, שהכל
עליי".

04.12.2020 ׀ לילות 7 8
"אני נהנית להכאיב. זה מחרמן
אותי ומרחיב לי את הלב"
"בגיל חמש שאלתי למה
אסור להדליק אור בשבת
וחטפתי סטירה. בגיל 15
אבא ראה אותי עומדת מול
הראי ומורחת מייק־אפ על
החצ'קונים ואז בום, הוא
סגר עליי את הארון ועשה
לי סדק בלחי. בגלל שהייתי
צמאה לידע וביקשתי
לדעת מה ההיגיון, ספגתי
צעקות ובעיטות והצלפות.
הבגדים הצנועים שלבשתי
הסתירו את הסימנים
הכחולים. חטפתי ממנו
מכות רצח עם ובלי סיבה"
    התגובה האהובה בשרשור
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 3 שנים • 5 בדצמ׳ 2020
red-cell​(מזוכיסט) • 5 בדצמ׳ 2020
https://www.youtube.com/watch?v=qDAxOX_wInI&list=PL99Hqmeb_7iWuWe-s0Z_SIpi8YQ5Ozulu

שימו לב לשניה ה- 16 והלאה, זה לוקח בערך 4 שניות.

הגרסה הנשית לחכם חנוכה.