שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה ואבודה קצת

אור קטן באפילה​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 6 בדצמ׳ 2020

חדשה ואבודה קצת

אז כמו שברור מהכותרת לפוסט אני חדשה בכלוב ומבולבלת.
קצת רקע:
כמו שאמרתי אני חדשה בכלוב אבל לא לגמרי חדשה בעולם הקינק. והייתי תקופה חברה בfetlife.
הרבה מאוד זמן ידעתי מה אני אוהבת וגם מה הגבולות שלי, התנסיתי כמה פעמים אונליין וגם במציאות, למרות שבכל ההתנסויות האלה לא הסכמתי לקיים יחסי מין מלאים כי רציתי להישאר בתולה, לשמור את עצמי לבעל. ואחרי שהכרתי מישהו והתחתנתי חשפתי בפני בעלי חלק קטן מהרצונות והגבולות האלה.
אבל עכשיו אני מבולבלת, בגלל שאני דתייה. אני לא דוסית, ובזמן האחרון מתרחקת מהדת קצת יותר בעקבות זה שהתגרשתי. הייתה לי נאיביות ופנטזיה מסוימת שהבעל שלי בעקבות הדת יהיה גבר מכיל, מכבד, שיתייחס אליי כמו שתמיד רציתי. אבל בפועל אחרי שהתחתנתי גיליתי והבנתי שאין קשר לדת, אלא לאדם, ושהבעל שלי ה"דתי" לא מכבד אותי בשום צורה ואופן, עד שזה הגיע לכך שהוא חצה את אחד הגבולות שלי ביודעין (נהג באלימות כלפיי שלא במהלך סקס או משחק, וזה עדיין קצת טרי וטראומטי😅) וזה היה הרגע שהגעתי להחלטה להיפרד.
הנישואים הכושלים האלה, והמקרה בפרט, גרמו לי להתגעגע לעולם הזה, להרגשה שמכבדים אותי, את הגבולות שלי, את הרצונות והצרכים שלי.
אז כמה דברים עלו לי בעקבות כך:
הראשון הוא שאני כבר יובלות, עוד מלפני שהתחתנתי ורק התחלתי לגלות את עצמי, רוצה להגיע למאנץ' אבל מפחדת בטירוף, אני ביישנית ומופנמת מטבעי ולא יודעת אם אמצא את עצמי שם... איך אני אמורה להתגבר על זה מספיק בשביל לאזור אומץ ולהגיע?
והשני, החשוב יותר, איך לעזאזל כל הדבר הזה אמור להשתלב עם הדת? אני לא רוצה לחזור בשאלה, גם אם לאחרונה אני מרגישה נבגדת על ידי כל מה שהאמנתי בו. ואני תוהה בלי סוף, יש בכלל גברים דתיים שולטים, מהסוג הטוב האמיתי ולא המושפע מדי מסרטי "50 גוונים" ודומיהם? או כאלה שגם אם הם חילוניים לא ידרשו ממני לשנות את השקפות העולם שלי, את האמונה שלי והדת שלי? בנוסף לזה שאני אמנם כבר לא בתולה כי הייתי נשואה אבל אני עדיין לא רואה את עצמי מקיימת יחסי מין אקראיים, ואני כן מעוניינת במערכת יחסים...
אשמח לתמיכה, עזרה, הכוונה, או כל תגובה שמתקבלת לדעתכם על הדעת...
    התגובה האהובה בשרשור
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 6 בדצמ׳ 2020
טוב אני במצב די דומה לשלך..
דתי. שמרתי את עצמי לאישתי וחשבתי שתדע לקבל את העולם הזה שלי אבל בצער רב גיליתי שלא.. ממש לא..
אז תכלס אני עדיין לא גרוש אבל אני כן יכול להגיד לך שלא טעית כששמרת על עצמך ואני בטוח שהאדם הנכון והראוי לך יגיע ויעשה אותך מאושרת!
ירושלמיתבדם
ירושלמיתבדם • 6 בדצמ׳ 2020
אני דתלשית, מוזמנת אליי לפרטי❤️❤️
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2020
את יוכל לדבר אתי אין דבר שאני אל יודע על דתות !!!
השמח לעזר בכל שאלות הלו
כל אחד שרוצה לדברה על זה
גבר גולף
גבר גולף • 6 בדצמ׳ 2020
היי מצטער לשמוע על החוויה הלא נעימה.
אני גם דתי וגם אני בזמנו אכלתי תסביכים איך לשלב עם הדת. בפועל ברגע שכמובן שומרים על ssc אני מאמין שבהחלט אפשר לחיות בזוגיות בדסמית ולשמור על הדת.
בקשר למאנצים, גם לי היה קשה לאזור אומץ, הבנתי שצריך להיחשף במידה מסויימת כדי להכיר. מזכיר לך ששם את יכולה לתת כינוי בלי שמך האמיתי ולא לפרט שום פרט מסגיר.. אז כן יראו את הפרצוף שלך, אבל לא יותר. ובעיקרון כולם מתחייבים שלא מספרים על דברים שאנשים סיפרו במסגרת המאנץ אז זה גם טיפה מקטין סיכוי להיחשף.

זמין אם תרצי לשאול עוד דברים בפרטי.

מאחל לך הרבה בהצלחה. גם במציאת האומץ וגם בשילוב עם הדת.
אור קטן באפילה​(נשלטת)
קושר ידיים ללב כתב/ה:
טוב אני במצב די דומה לשלך..
דתי. שמרתי את עצמי לאישתי וחשבתי שתדע לקבל את העולם הזה שלי אבל בצער רב גיליתי שלא.. ממש לא..
אז תכלס אני עדיין לא גרוש אבל אני כן יכול להגיד לך שלא טעית כששמרת על עצמך ואני בטוח שהאדם הנכון והראוי לך יגיע ויעשה אותך מאושרת!

תודה אני מקווה שאתה צודק, ומאחלת לך את הכוחות לצאת אם רע או להתמודד אם אתה נשאר
אור קטן באפילה​(נשלטת)
גבר גולף כתב/ה:
היי מצטער לשמוע על החוויה הלא נעימה.
אני גם דתי וגם אני בזמנו אכלתי תסביכים איך לשלב עם הדת. בפועל ברגע שכמובן שומרים על ssc אני מאמין שבהחלט אפשר לחיות בזוגיות בדסמית ולשמור על הדת.
בקשר למאנצים, גם לי היה קשה לאזור אומץ, הבנתי שצריך להיחשף במידה מסויימת כדי להכיר. מזכיר לך ששם את יכולה לתת כינוי בלי שמך האמיתי ולא לפרט שום פרט מסגיר.. אז כן יראו את הפרצוף שלך, אבל לא יותר. ובעיקרון כולם מתחייבים שלא מספרים על דברים שאנשים סיפרו במסגרת המאנץ אז זה גם טיפה מקטין סיכוי להיחשף.

זמין אם תרצי לשאול עוד דברים בפרטי.

מאחל לך הרבה בהצלחה. גם במציאת האומץ וגם בשילוב עם הדת.

אשמח לשמוע איך לדעתך אפשר לשלב ביניהם (לא מצליחה לשלוח הודעה בפרטי)
לגבי המאנצ'ים החשש הוא לא כ"כ מהחשיפה כמו פשוט מהעובדה שאני לא אדע מה להגיד או איך להתנהג דווקא בחברת אנשים שמבינים את זה, אותי...
גבר גולף
גבר גולף • 6 בדצמ׳ 2020
*מקווה שאיני טועה ומטעה, על אחריות האדם לבדוק בעצמו.

קודם כל יש דברים שדתי א יעשה ודתי ב לא למשל כמו להיכנס באנאלי לאישה, כמדומני הרמבם מתיר וחכמים אחרים אוסרים.
אבל רוב הדברים כמו למשל קשירה (מתייחס לעולמך אבל כמובן תקף גם לשולטת ונשלט) לקשור את הנשלטת- אין בעיה, להצליף כשזה רצון הדדי ואין פגיעה חמורה ומסוכנת בגוף - אין בעיה.
שליטה מנטאלית - כל עוד לא אומרים נגד התורה כמו לחלל שבת אלא דברים שבינו לבינה אין בעיה.
שייכות, היכרות בהיררכיה,לבישת סממן בעלות, ענישה ופרסים וכו וכו כמדומני אין בעיה.
לכן אני חושב שבהחלט ניתן לשלב.

בקשר למאנצים, את יכולה להגיע ולשתוק רוב המאנץ הראשון, ללמוד איך זה מתנהל ובשני להרגיש יותר פתוחה לדבר גם כן.
אף אחד לא יכעס עלייך שאת לא יודעת מה להגיד..
philosophic john​(שולט){ginny}
לפני 3 שנים • 7 בדצמ׳ 2020
philosophic john​(שולט){ginny} • 7 בדצמ׳ 2020
קודם כל, עניין טכני: תעשי מנוי. כך תוכלי לתקשר באופן אפקטיבי בהודעות פרטיות עם האנשים שתרצי לתקשר איתם מהכלוב.

שנית, זהי מאנץ' מהאיזור הרלונטי ותקשרי עם אנשים מהאיזור שלך שמגיעים אליו. תכירי אותם וירטואלית. כך כשתגיעי למאנץ' לבסוף יהיו שם 2-3 'פנים' מוכרות.

לא הדת ולא הבדס'מ מבטיחים לך שאדם שהכרת שמגדיר עצמו דתי או בדס'מי יכבדו אותך. זה כבר תלוי באדם ובדינמיקה שתתפתח ביניכם. זה חיפוש מורכב. אבל אנשים כאן ובפטלייף מדווחים שזה מצליח לעתים (-: