צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ריבוי נשלטים

חיה מפלצתית
לפני 3 שנים • 15 בדצמ׳ 2020
חיה מפלצתית • 15 בדצמ׳ 2020
חלק מן השולטות פה מסרטנות אין פה שום קינק או אקט מיני מדובר בנשים שנראות מתחת לממוצע מבוגרות לעיתים, שחיות באיזשהו עולם פנטזיה משלהם . אני באמת מרחם על הסמרטוטים שהופכים להיות נהגים,גב כלכלי,שרפרף,מנקה. איך זה לעזאזל קשור לבדסמ . נשים רעילות וצריך להרחיק אותן מהאתר בזריזות כי יכולים להגיע לכאן גברים חסרי ניסיון ולחשוב שזה המהות של בדסמ. צריך להכיר, לצחוק לדבר ולאט ולאט לגלות יותר על הפרטנר שלך . כל אחד יכול להגדיר שולטת איך שהוא רוצה כי נשלט נותן את השליטה היא לא נלקחת היא ניתנת.
Sm Art{☆Sm}

נשלט ,הוא סעד ,ועזר ,כסוליסט שמתזזים אותו ..

Sm Art{☆Sm} • 15 בדצמ׳ 2020
ערב טוב ,נר שישי של חנוכה ,פרשת מקץ לשנת התשפ"א.
היכן שהוא בחודש דצמבר לשנת 2020.

קודם כל ,כאשר אתה מציין ,את המילה ,שולטת,
אתה בעצם ,מדבר ברוב המקרים ,על ,נשים שאינם שגרתיות .

שאלת ,פעם שאלה ,על מה ,ולמה ,יש לאשה ,למצוא עצמה ,כשולטת,או ,להגדיר עצמה השולטת, או להתנהל , באורח שכזה ..

אף פעם, לא ירדת לעומק ענייניה, של אותה האשה שמוצאת עצמה ,השולטת.

מעבר לכך.
מה עסק יש לשולטת ,עם אדם הקרוי ,בשם ,עבד .
מה בעצם עניין זה ,בזו.
או עניין, של זאת ,בזה ..
למה הוא עבד, מדוע היא שולטת .

שניהם במנוסה, ממשהו.
המשהו הזה, יכול להיות הרבה דברים .

בוא ואמוסס לך פנטזיה.
כל השולטות.מהראשונה שבהם ,ועד ,אל האחרונה שבהן ,הן נשלטות ,על פי טבע, על פי איך שהאשה נבראה ,ונוסדה בעולם ,המתוקן.

זכר ,זה תוכנה .
נקבה ,זה תוכנה .
כלב זה תוכנה.
חתול ,זה תוכנה .
קוף ,זה תוכנה .
יונה זה תוכנה .

כל תוכנה ,בנויה ,באופן של ,לינק רוחני .
תיכף אפרט ,מהו ,לינק רוחני.
בכדי להבין מהו לינק רוחני .

צריך להבין ,איך נברא הים ,איך נבראו השמים, איך נברא האור ,והיאך,נברא החושך.
איך נבראו הכוכבים ,איך נוצרו הדגים בים .

אלוהים אמר .
ויהי אור ,נהיה אור .
ויהי חושך ,נהיה חושך
בכל יום מניות השבוע ,אלוהים יצר בכוח הדיבור בלבד ,משהו אחר בעולם.
ביום שלישי ברא את הצמחים ,והעשבים .
ביום רביעי ,תלה את המאורות ,בשמים .
שמש ,ירח ,וכוכבים .
ביום שבת, קידש את היום הזה ,ושבת ממלאכתו .
העולם כל יום נברא ,ומתחדש בכל יום מחדש .

כוח האמירה שאלוהים אמר.,הוא בפועל לינק רוחני .
הוא בפועל, תוכנה רוחנית ,מלשון תוכן ,בעצם מה שאמר ,זה נעשה .

אני רוצה להסביר מה זה תוכנה של כלב ,
ומהי, תוכנה של חתול .

הכלב מצד עצמו, הוא לא החבר הנאמן של ,האדם .
אלא מכוח ,איך שאלוהים ,סיגל לו, את התכונה הזאתי .
שיהיה החבר הטוב של האדם .

כנ"ל החתול ,שעושה מיאו מיאו ,וקורע לך את הלב ,ואתה מיד אץ ,רץ לרכוש עבורו קופסה טונה .
זה לא כי החתול, זה היצור הכי מתוק ,בעולם .
זה מכוח זה שאלוהים ,רצה שירחמו ,על החתולים .
ורצה שידורו בסמיכות אל בני האדם .

למה?
תשאל אותו.
הוא זה שיודע ,מה יש בחתול ,ועל מה יש מניע וסיבה שחתול, היא חיה , הדרה בסמיכות ,אל משכנותיו ,של ,האדם .
והוא זה שיודע מה יש בכלב ,שגר כבן בית לגיטימי רלוונטי ,עם אנשים ,מסויימים .
שחסים ומרחמים,ומאמצים ,בעלי חיים ,ואוהבים אותם אהבת נפש .

אשה ,זה תוכנה .
כל הנשים ,הראשונה שבהם ,ועד ,אל האחרונה שבהן.
הם על אותה התוכנה .
החל ממלכת אנגליה ,ועד לאחרונת השפחות, בקמבודיה המערבית .

כנ"ל הזכרים ,וכנ"ל כל הברווזים שבעולם .
ברווז הולך כמו ברווז .ומשמיע קול של ברווז .
כנ"ל הזכרים ,כולם הולכים על שתיים ,וחושבים דרך הזין ,או התחת ...

עכשיו אם אחד מהזכרים ,משבש משהו בתוכנה שלו .
שלצורך העניין ,זה השכל שלו ,והנפש שלו .
וזה מושפע כתוצאה ממשהו שאכל ,או ,ממשהו שראה, או ,ממשהו שחווה .
אזי הוא יכול להיות בין לילה ,ג'פרי אפשטיין ,או ,וודי אלן ,או ,איזה גנגסטר מקסיקני .
הוא גם יכול להיות שליח חבדניק ,או מקובל מצפת.
או ,במאי סרטים צרפתי ,שהחליט להנפיק פורנו ,
אזי גם, יכול כל אדם להגדיר עצמו כעבד ,או ,השולט.

ה" ה ,הנקבות ,אילו שהגדירו עצמן ,השולטות.
יש עמן סיפור ,זה נשמות ,שכביכול ,נפלו בין הכסאות .
משהו התפספס להן ,על הדרך .של חייהם .
אז הפיצוי שלהם זה להיות שולטות. שיעזרו להם ,שיתמכו בהם .לתקופת מה של חייהם .
הם החליטו לשחק אותה ,כלבות .

אבל בפועל ,הן כולן ישנות באלכסון ,בודדות במיטתן.
והחיים חולפים , עוברים ,להן.

חלק מהן ,זה נשים ,עם נשמה של זכר .
ואילו ,בעצם הם ההכי ההכי מוצלחות .

בציבור הגייז ,יש גברים ,שיכולים ,להעיד על עצמם ,שהמציצה שלהם,היא עדיפה ומושקעת ,משל כל אשה ...

קודם כל ,זה לא נכון !!
הם חיים בסרט .
דבר שני ,סביר להניח ,שהמדובר הוא ,בזכרים ,עם נשמה של נקבה ,השוכנת בתוך גופם .

כאשר יש בלבול עם נשמות השוכנות בתוך מגדר שונה מהיעד שנקבע מראש .

יש את כל המצב הזה .
שפתאום זאתי שולטת .
ופתאום זה נשלט .
היא לא יודעת מה זין .
והוא רוצה לקבל בתחת .
שישו ושמחו, משהו בתוכנה השתבש .
העקבות מוליכות ,אל האמא ,של העבד .
כמו שהעקבות,מוליכות ,אל האבא של השולטת.

הם הסיבה, לכך .
שהבת שלהם שולטת .
והבן שלך גברת ,הוא נשלט.

קצת מוסיקה ..לרוממות הנפש, ומרגוע ,מטרדות החלציים.

https://youtu.be/fi6TC0rlers
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אלוהים סיגל לכלב את תכונת החברות לאדם.
אבל לא הסברנו איך.
אלוהים עשה זאת על ידי זה שבני אדם לקחו זאבים ובייתו אותם. כי פעם, לא היו שום כלבים, היו זאבים. כלבים הם הזאבים שאנחעו אימצנו ואנחנו שינינו.
פשוט, התחלנו לגדל אותם, והם למדו שאם הם חברים שלנו, נטפל בהם, נאכיל אותם, נגן עליהם. הבינו ששווה להיות חברים שלנו. ככה כל החיות שבייתנו.
עכשיו, שיבוש בתוכנה יש. זה לא נשלט ושולטת, זה אתה. אתה בנאדם, עם שיבוש רציני בתוכנה. רובנו דווקא בסדר, התוכנה עובדת מצוין.
שולטת זאת נקבה שנהנית לשלוט, זה הכל. שום שיבוש. יש נשים יותר אסרטיביות, יש פחות.
נשלט זה גבר שנהנה ששולטים בו, זה הכל. שום שיבוש. יש גברים יותר אסרטיביים, יש פחות.
יש תרבויות שלמות שנשים שלטו. היו, ועדיין יש, מלכות ששולטות על מדינות שלמות, מנהלות המון גברים. שום שיבוש בשום תוכנה.
זה רק אתה שרואה את זה, כי אתה משוכנע שכל הנשים חייבות להיות מתחת לגבר, אז כשאתה רואה אחרת, אתה לא משנה דעה, אתה מנסה להסביר מחדש את המציאות. במציאות, איפה שרובנו חיים, נשים יכולות להיות שולטות, ולא צריך לזה הסבר מיוחד. פשוט עוד צורה שנשים מתנהגות, כנראה פחות נפוצה
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 15 בדצמ׳ 2020
אתה פה חצי שנה, זה לא "די הרבה זמן"

ואני אשב פה ואמשיך לקרוא תשובות של גברים ודעותיהם על שולטות.
Sm Art{☆Sm}

השמטת מידע ,לא תשנה את העובדות,

מה אתה אומר ?
יש נשים שהם אסרטיביות, והם שולטות...
זהו זה ...
ויש עבדים ,שהם נהנים מזה, אז הם פשוט החליטו שהם כאילו.
זהו זה ?
והכלבים ,של היום ,זה הזאבים של פעם ?
והכול חרטוש ,ברטוש .

והעיקר ,שיש לנו שק של תפוחי אדמה (קרטופעל) במרפסת.
וחמש תבניות ביצים ,מתחת למיטה .
ועוד כמה קופסאות שימורים, במזווה
ונשרוד עוד תקופה ...

יעני ,חוץ.מזה ,הכול חרוש ברטוש .
אתה רואה את העולם.
בית ,מכונית, בנק ,דואר ,מזון ,שינה ,טלויזיה ,ופה ושם ,סקס ,ופה ושם ,לצאת מהמלונה ,לסיבוב ,בחוץ ,והופ ,חוזרים הביתה.

אברהם שמעת ? לא מכיר .
ברית ביו הבתרים שמעת ? לא אקטואלי .
אליהו הנביא, דוד המלך ,שלמה המלך ?
מה איתם ,? לא מעניין לי.

אבישג השונמית,שלומציון המלכה ,מרים החשמונאית, מיכל ,תמר ,שרה ,רבקה, רחל ,לאה -בלהה, זילפה,
אהרון הכהן, משה רבינו ,יהושוע בן נון ,פנחס ,
מצדה ,חשמונאים, בית המקדש,תחית המתים ,שבת קודש ,פסח ,ראש השנה ,משיח ,גאולה,

מכיר, לא מכיר?
לא מכיר.
עם מה נותרת?

עם גולש הונגרי,וקיורטוש בבודפשט..
עם קדחת,.עם כלום..

אז בוא נעשה סדר בדברים.
אם אין לך חלק ועניין .
בשורשים,וביסודות,של ערש התרבות ,האמיתית .

יול ברינר ,וצרלטון הסטון, שיחקו בסרטים דמיוניים ,או תנכייים ?
זה שאתה לא מחובר .
זה שאתה מנותק .
זה שזה לא מעניין אותך
או זה שזה לא חלק מהרפרטואר שעליו אתה קיים.

זה לא ישנה את דבר העובדה, שיש רבים אחרים, שממשיכים להחזיק את הגחלת לוחשת ,ודולקת..

מה שנשאר לך לחשוב ולדעת זה שאליזבט היא מלכת אנגליה .
ושצ'אלס הוא יורש העצר .

איפה השכל שלך.?
אליזבט זה מלכה ?
צרלס זה יורש העצר?

אתה מימיך לא ראית מלך אמיתי .
מלכים ומלכות ונסיכים ונסיכות.זה רק ביהדות.

אני יכול להביא רשימה של מלכים ומלכות כה ענפה שמעולם לא שמעת את שמותיהם אפילו .
ואז תבין שכל היהודים כולם הם בני מלוכה .
וצאצאי מלכים ומלכות ,שהיו כאן .הרבה הרבה שנים לפה,לפנינו ...

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://he.m.wikipedia.org/wiki/%25D7%259E%25D7%259C%25D7%259B%25D7%2599_%25D7%2599%25D7%2594%25D7%2595%25D7%2593%25D7%2594_%25D7%2595%25D7%2599%25D7%25A9%25D7%25A8%25D7%2590%25D7%259C&ved=2ahUKEwiu8dqg5NDtAhUYAWMBHSROADAQFjAAegQIAhAB&usg=AOvVaw1B1kYfTR-9-MSIvkO1m8lA

והיהודים זה סיפורים.
ויש להם איזה קיר בירושלים שהם שמים בו פתקיות .
אז לגביך ובעבורך האלוהים שלך ,זה רון חולדאי .
ובשבילך יש לך ביבי, וריבלין ,וזהו זה ...
אוכלים ,יושנים ,עובדים, חולים ,מבריאים ,מתים .
סבבה ...

קל ,
ההיא מלכה
ההוא עבד .
אני פסיבי
הוא אקטיבי .
זה החיים...

כל השאר ,זה חרטוש ברטוש ..

ככה העולם נראה למי שכל היום מזפזפ עם השלט,בין ערוצי הנטפליקס,

חיי הבטלה ,מוליכים את האדם ,לאפס ידיעה ,אודות., מי הוא ,ומה התכלית שלו ,

את השולטת ,פטרת אותה מענייני האב הסבוכים שלה .
את הנשלט,פטרת מעניניו הסבוכים ,אל מול ,אימו .

ומה הטיעון הכי מגוחך .
שכתבת שהם נהנים,

אף אחד לא באמת נהנה .
כולם על באמת סובלים.
הם פשוט התרגלו לסבול, ולסבול .
ואם אתה סובל כמו כולם, וחושב שאתה נהנה .
תחשוב מה שבא לך .
האמת, היא אחת .
כאשר היא לא גלויה לך ,זה כי יש לך עוד הרבה מה לסבול ,עד העת ,בה תיתוודע אל האמת ,האמיתית .

ניגון ,
https://youtu.be/qo-j9vGEY9U
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 15 בדצמ׳ 2020
משום מה כשאני קורא את הכותרת אני חושב על איזה עולם מטריארכלי שבו נשים מרבות גברים להיות נשלטים על בסיס תכונותיהם הגנטיות
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אתה מאה אחוז צודק, מלבד כמה פרטים קטנים:
1. ברור שכלבים הם צאצאים של זאבים שאנחנו בייתנו. יש לנו ראיות ברורות מגנטיקה, מורפולוגיה, פיזיולוגיה ועוד. לך יש... ספר.
2. כל ישראלי שהלך לבית ספר מכיר את כל הדברים שציינת. הדעה עליהם, זה עניין אחר. אבל, באמת, על אברהם לומדים באיזה כיתה ב', ככה. היית בכיתה ב'?
3. עם מה נותרתי בלי התנך? כל שאר היקום. כן, זה כולל גולאש. שכחת כפושתאש שטייסטה, פלצ'ינטה (במיוחד גונדל), פפריקאש צ'ירקה, טורוש גומבוץ, כל העוגות המדהימות של משפחת אסטרהאזי, מבצר הדייגים, הארמון, בית הכנסת הגדול עם עץ המתכת המהמם, ואת כל שאר העולם. אוז אונייד אישטנם, אס אם
4. אתה לא רציני. אתה רוצה לומר שהסרטים האלה מכילים רק דברים שמופיעים בתנ"ך? הם לא. הסצנות של הסטון עם רעמסס, מוזכרות בתנ"ך? לא, הן מהדמיון של ססיל בי דה מיל. אז ברור שאלה סרטים *בדיוניים* (לא דמיוניים) שמבוססים על התנ"ך.
5. שכחת שגם ברגע זה יש מלכה בדנמרק, והמלכה ההולנדית שלטה עד ממש לא מזמן, ופינתה את הכס. ויש היסטוריה שלמה. נראה אותך מול ויקטוריה, מארי או יקטרינה הגדולה. היו עושות ממך קציצות. מלכים, כרגע, יש איזה עשרים. אתה זה שלא רואה, כרגיל.
6. איך הגעת לחולדאי? אני מקיבוץ בנגב. רוצה את השם של ראש המועצה? כרגיל, שוב דיברת שטויות.
7. אני מתקשה לזפזפ בנטפליקס, כי אין לי טלוויזיה. וכי אין דבר כזה ערוצים בנטפליקס.
8. לא כולם סובלים. רק מי שקורא אותך. אשמח שתוכיח שאני סובל. להגיד זה קל. תוכיח את זה, בצורה בדוקה וברורה. תשכנע אותי שאני בעצם סובל.
9. אין לך מושג מה גלוי לי ומה לא. הנסתרות לה', לא לאס אם ארט.
בקיצור, אפס נקודות
Sm Art{☆Sm}

מאמי ,רק בלי כעסים מצטברים, הכול ברוח טובה

אתה מעולם לא פתחת את ספר התנך ,בשבילך תנ"ך זה ספר של כיתה ב ,בערך .
כשאני הייתי בכיתה ב ,אתה עוד לא נולדת.
מלכת הולנד ,דנמרק ,ירדן ,ספרד ומונקו ,ובורונדי.
הם לא המלכות שלי .
הם לא יכולות לעשות ממני קציצות .
מעצם העובדה, שהם כולן זונות ,בנות ,של זונות .
כל המלוכה שלהן היא פיקטיבית .
וכולנו יודעים על מעלליהם ,ורשעותם הרבה .

זה לא ממש משנה אם אתה מתגורר בדרום ,או בתל אביב ,וגם ראש המועצה שלך הוא חולדאי, או ,בוקובזה .
את המסר בתוך המלל ,אתה אמור להבין היטב ..

אתה חי את כדור הארץ ,והמכלול שבתוכו..
לא מעבר .
כל כדור הארץ ,והמכלול שבתוכו, הוא שקר אחד גדול .
נקודה.

נכון.,ואכן אמת הדבר ,שרב הנסתר על הגלוי .
יחד על זאת ,יש הרבה מידע ותכנים ,שאני מסתמך עליהם ,ולך יש אפס ידיעה בהם .
לא כי אתה מחוייב לדעת את אשר אני יודע בו .
לרוע מזלך ,אתה נחשפת אל התכנים, הללו.
וזה מערער את היציבות עליה נשענת ,עת חשבת ,שאתה יודע דברים בעלי ערך..

קח את כל הידיעות שלך .
תשליך אותם לפח .
אין בהם ערך ,אמת ,ותוכן ממשי .

תתחיל הכול ,מחדש .
תחזור לכיתה אלף .
ותתחיל הכול מחדש .

כל מה שכתוב מחוץ ,אל התנך ,בעבורך איננו רלוונטי ,ורק מתסבך אותך ,עוד יותר .

אתה לא קראת בספרי הנביאים .
אתה לא קראת בספרי הכתובים.
אתה לא יודע מה זה משלי ,קהלת, ושיר השירים.
מגילת רות ,

בשבילך ,ספר הספרים ,זה כיתה ב ...
ותו לא .
זה לא כי אתה בחרת בכך .
כי החליטו שזה לא בשבילך .מאמי ...

אני מציע לך ,קח חתיכה אחת ,מכל מה שכתבתי לצוטט אותה ,ולשאול שאלה .תקבל כזה כמויות של סימוכין למה שכתבתי ,עד שאתה תקרוס, מרוב מידע ,וסימוכין כתובים, שאביא ואוכיח לך .
אודות כל דבר ודבר שכתבתי .
מספיקה טיפה של אמת ,בכדי למוסס הרים של שקרים ...
אל תנסה ללמד אותי אנגלית .
כי אני יכול להראות לו פה שפות שאני שולט בהן על בוריין ,שפות שלא רואות את השפה האנגלית ממטר .
ואתה לא תבין שם לא מילה ,ולא חצי מילה ...
הנה שפה אחת מהשפות ,בכדי שתראה ,מה הפער בינך ,הדייר מן המניין של עלמא דשיקרא .
וכמה ,לא זכית לידע ולהבין .
בתוך העלמא דשיקרא .את האמת ...

הנה שפה שאתה לא מכיר...

בראשית א, א) בְּקַדְמִין בְּרָא יְיָ יָת שְׁמַיָּא וְיָת אַרְעָא׃

(בראשית א, ב) וְאַרְעָא הֲוָת צָדְיָא וְרֵיקָנְיָא וַחֲשׁוֹכָא עַל אַפֵּי תְּהוֹמָא וְרוּחָא מִן קֳדָם יְיָ מְנַשְּׁבָא עַל אַפֵּי מַיָּא׃

(בראשית א, ג) וַאֲמַר יְיָ יְהֵי נְהוֹרָא וַהֲוָה נְהוֹרָא׃

(בראשית א, ד) וַחֲזָא יְיָ יָת נְהוֹרָא אֲרֵי טָב וְאַפְרֵישׁ יְיָ בֵּין נְהוֹרָא וּבֵין חֲשׁוֹכָא׃

(בראשית א, ה) וּקְרָא יְיָ לִנְהוֹרָא יְמָמָא וְלַחֲשׁוֹכָא קְרָא לֵילְיָא וַהֲוָה רְמַשׁ וַהֲוָה צְפַר יוֹם חַד׃

(בראשית א, ו) וַאֲמַר יְיָ יְהֵי רְקִיעָא בִּמְצִיעוּת מַיָּא וִיהֵי מַפְרֵישׁ בֵּין מַיָּא לְמַיָּא׃

(בראשית א, ז) וַעֲבַד יְיָ יָת רְקִיעָא וְאַפְרֵישׁ בֵּין מַיָּא דְּמִלְּרַע לִרְקִיעָא וּבֵין מַיָּא דְּמֵעַל לִרְקִיעָא וַהֲוָה כֵן׃

(בראשית א, ח) וּקְרָא יְיָ לִרְקִיעָא שְׁמַיָּא וַהֲוָה רְמַשׁ וַהֲוָה צְפַר יוֹם תִּנְיָן׃

(בראשית א, ט) וַאֲמַר יְיָ יִתְכַּנְשׁוּן מַיָּא מִתְּחוֹת שְׁמַיָּא לַאֲתַר חַד וְתִתַּחְזֵי יַבֶּשְׁתָּא וַהֲוָה כֵן׃

(בראשית א, י) וּקְרָא יְיָ לְיַבַּשְׁתָּא אַרְעָא וּלְבֵית כְּנֵישָׁת מַיָּא קְרָא יַמְמֵי וַחֲזָא יְיָ אֲרֵי טָב׃

והנה עוד שפה שאתה לא מכיר ...

פָּתַח אֵלִיָּהוּ הַנָּבִיא זָכוּר לְטוב וְאָמַר רִבּון עָלְמִין דְּאַנְתְּ הוּא חָד וְלָא בְּחֻשְׁבָּן. אַנְתְּ הוּא עִלָּאָה עַל כָּל עִלָּאִין סְתִימָא עַל כָּל סְתִימִין לֵית מַחֲשָׁבָה תְּפִיסָא בָּךְ כְּלָל. אַנְתְּ הוּא דְּאַפַּקְתְּ עֶשֶׂר תִּקּוּנִין וְקָרֵינָן לון עֶשֶׂר סְפִירָן לְאַנְהָגָא בְהון עָלְמִין סְתִימִין דְּלָא אִתְגַּלְיָן וְעָלְמִין דְּאִתְגַּלְיָן. וּבְהון אִתְכַּסִּיאַת (נ"א אתכסייא) מִבְּנֵי נָשָׁא. וְאַנְתְּ הוּא דְקָשִׁיר לון וּמְיַחֵד לון. וּבְגִין דְּאַנְתְּ מִלְּגָאו כָּל מָאן דְּאַפְרִישׁ חַד מִן חַבְרֵיהּ מֵאִלֵּין עֶשֶׂר אִתְחַשִׁיב לֵיהּ כְּאִלּוּ אַפְרִישׁ בָּךְ. וְאִלֵּין עֶשֶׂר סְפִירָן אִנּוּן אַזְלִין כְּסִדְרָן חַד אָרִיךְ וְחָד קָצֵר וְחַד בֵּינונִי. וְאַנְתְּ הוּא דְּאַנְהִיג לון. וְלֵית מָאן דְּאַנְהִיג לָךְ לָא לְעֵילָּא וְלָא לְתַתָּא וְלָא מִכָּל סִטְרָא. לְבוּשִׁין תַּקַּנְתְּ לון דְּמִנַּיְהוּ פַרְחִין נִשְׁמָתִין לִבְנֵי (נ"א דבני) נָשָׁא. וְכַמָּה גוּפִין תַּקַּנְתְּ לון דְּאִתְקְרִיאוּ גוּפָא לְגַבֵּי לְבוּשִׁין דִּמְכַסְיָן עֲלֵיהון וְאִתְקְרִיאוּ בְּתִקּוּנָא דָא. חֶסֶד דְּרועָא יְמִינָא. גְּבוּרָה דְרועָא שְׂמָאלָא. תִּפְאֶרֶת גּוּפָא. נֶצַח וְהוד תְּרֵין שׁוקִין. יְסוד סִיּוּמָא דְּגוּפָא אות בְּרִית קדֶשׁ. מַלְכוּת פֶּה תּורָה שֶׁבְּעַל פֶּה קָרֵינָן לָהּ. חָכְמָה מוחָא אִיהִי מַחֲשָׁבָה מִלְּגָאו. בִּינָה לִבָּא וּבָהּ הַלֵּב מֵבִין. וְעַל אִלֵּין תְּרֵין כְּתִיב הַנִּסְתָּרות לה' אֱלהֵינוּ. כֶּתֶר עֶלְיון אִיהוּ כֶּתֶר מַלְכוּת. וְעָלֵיהּ אִתְמַר מַגִּיד מֵרֵאשִׁית אַחֲרִית. וְאִיהוּ קַרְקַפְתָּא דִתְפִלֵּי (נ"א קרקפתא דלא מנח תפילין). מִלְּגָאו אִיהוּ אות יו"ד אות הֵ"א אות וָא"ו וְאות הֵ"א דְּאִיהוּ ארַח אֲצִילוּת. אִיהוּ שַׁקְיוּ דְּאִילָנָא בִּדְרועוי וְעַנְפּוי (נ"א ואנפוי). כְּמַיָּא דְאַשְׁקֵי לְאִילָנָא וְאִתְרַבֵּי בְּהַהוּא שַׁקְיוּ:

רִבּון עָלְמִין אַנְתְּ הוּא עִלַּת הָעִלּות וְסִבַּת הַסִּבּות דְאַשְׁקֵי לְאִילָנָא בְּהַהוּא נְבִיעוּ. וְהַהוּא נְבִיעוּ אִיהוּ כְּנִשְׁמְתָא לְגוּפָא דְּאִיהוּ חַיִּים לְגוּפָא. וּבָךְ לֵית דִּמְיון וְלֵית דִּיּוּקְנָא (דְּגוּפָא) מִכָּל מַה דִלְגָאו וּלְבַר. וּבָרָאתָ שְׁמַיָּא וְאַרְעָא. וְאַפַּקְתְּ מִנְּהון שִׁמְשָׁא וְסִיהֲרָא וְכוכְבַיָּא וּמַזָּלֵי. וּבְאַרְעָא אִילָנִין וּדְשָׁאִין וְגִנְּתָא דְעֵדֶן (וְעִשְׂבִּין) וְחֵיוָן וְעופִין וְנוּנִין וּבְעִירִין וּבְנֵי נָשָׁא. לְאִשְׁתְּמודְעָא בְּהון עִלָּאִין וְאֵיךְ יִתְנַהֲגוּן בְּהון עִלָּאִין וְתַתָּאִין. וְאֵיךְ אִשְׁתְּמודְעָן מֵעִלָּאֵי וְתַתָּאֵי וְלֵית דְּיָדַע בָּךְ כְּלָל. וּבַר מִנָּךְ לֵית יִחוּדָא (ס"א יחודא) בְּעִלָּאֵי וְתַתָּאֵי. וְאַנְתְּ אִשְׁתְּמודָע אָדון עַל כּלָּא. וְכָל סְפִירָן כָּל חַד אִית לֵיהּ שֵׁם יְדִיעַ. וּבְהון אִתְקְרִיאוּ מַלְאָכַיָּא. וְאַנְתְּ לֵית לָךְ שֵׁם יְדִיעַ דְּאַנְתְּ הוּא מְמַלֵּא כָּל שְׁמָהָן וְאַנְתְּ הוּא שְׁלִימוּ דְּכֻלְהוּ. וְכַד אַנְתְּ תִּסְתַּלָּק מִנְּהון. אִשְׁתְּאָרוּ כֻּלְּהוּ שְׁמָהָן כְּגוּפָא בְלָא נִשְׁמָתָא. אַנְתְּ חַכִּים וְלָאו בְּחָכְמָה יְדִיעָא. אַנְתְּ הוּא מֵבִין וְלָאו מִבִּינָה יְדִיעָא. לֵית לָךְ אֲתָר יְדִיעָא. אֶלָּא לְאִשְׁתְּמודְעָא תֻּקְפָךְ וְחֵילָךְ לִבְנֵי נָשָׁא. וּלְאַחְזָאָה לון אֵיךְ אִתְנְהִיג עָלְמָא בְדִינָא

וּבְרַחֲמֵי דְאִינוּן צֶדֶק וּמִשְׁפָּט כְּפוּם עובָדֵיהון דִּבְנֵי נָשָׁא. דִּין אִיהוּ גְבוּרָה. מִשְׁפָּט עַמּוּדָא דְאֶמְצָעִיתָא. צֶדֶק מַלְכוּתָא קַדִּישָׁא מאזְנֵי צֶדֶק תְּרֵין סַמְכֵי קְשׁוט. הִין צֶדֶק אות בְּרִית. כּלָּא לְאַחְזָאָה אֵיךְ אִתְנְהִיג עָלְמָא. אֲבָל לָאו דְּאִית לָךְ צֶדֶק יְדִיעָא דְּאִיהוּ דִין. וְלָאו מִשְׁפָּט יְדִיעָא דְאִיהוּ רַחֲמֵי. וְלָאו מִכָּל אִלֵּין מִדּות כְּלָל. קוּם רִבִּי שִׁמְעון וְיִתְחַדְּשׁוּן מִלִּין עַל יְדָךְ. דְהָא רְשׁוּתָא אִית לָךְ (נ"א אתיהב לך) לְגַלָּאָה רָזִין טְמִירִין עַל יְדָךְ מַה דְלָא אִתְיְהִיב רְשׁוּ לְגַלָּאָה לְשׁוּם בַּר נָשׁ עַד כְּעָן:

קָם רִבִּי שִׁמְעון פָּתַח וְאָמַר לְךָ ה' הַגְּדֻלָּה וְהַגְּבוּרָה וְכוּ'. עִלָּאִין שְׁמָעוּ אִנּוּן דְּמִיכִין דְּחֶבְרון וְרַעְיָא מְהֵימְנָא אִתְּעָרוּ מִשְּׁנַתְכון. הָקִיצוּ וְרַנְּנוּ שׁוכְנֵי עָפָר. אִלֵּין אִנּוּן צַדִּיקַיָּא דְּאִנּוּן מִסִּטְרָא דְהַהוּא דְּאִתְמַר בָּהּ אֲנִי יְשֵׁנָה וְלִבִּי עֵר. וְלָאו אִנּוּן מֵתִים. וּבְגִין דָּא אִתְמַר בְהון הָקִיצוּ וְרַנְּנוּ וְכוּ'. רַעְיָא מְהֵימְנָא אַנְתְּ וַאֲבָהָן הָקִיצוּ וְרַנְּנוּ לְאִתְּעָרוּתָא דִּשְׁכִינְתָּא דְּאִיהִי יְשֵׁנָה בְגָלוּתָא. דְּעַד כְּעַן צַדִּיקַיָּא כֻּלְּהוּ דְמִיכִין וְשִׁנְתָּא בְחורֵיהון. מִיָּד יָהִיבַת שְׁכִינְתָּא (נ"א אתערון) תְּלַת קָלִין לְגַבֵּי רַעְיָא מְהֵימְנָא וְיִימָא לֵיהּ: קוּם רַעְיָא מְהֵימְנָא - דְהָא עֲלָךְ אִתְמַר קול דּודִי דופֵק לְגַבָּאי בְּאַרְבָּע אַתְוָן דִּילֵיהּ. וְיִימָא בְהון פִּתְחִי לִי אֲחותִי רַעְיָתִי יונָתִי תַמָּתִי. דְהָא תַּם עֲונֵךְ בַּת צִיּון לא יוסִיף לְהַגְלותֵךְ. שֶׁרּאשִׁי נִמְלָא טָל. מַאי נִמְלָא טָל? - אֶלָּא אָמַר קֻדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא. אַנְתְּ חָשַׁבְתְּ דְּמִיּומָא דְאִתְחָרַב בֵּי מַקְדְּשָׁא דְּעָאלְנָא בְּבֵיתָא דִילִי וְעָאלְנָא בְיִשּׁוּבָא, לָאו הֲכִי, דְּלָא עָאלְנָא כָּל זִמְנָא דְּאַנְתְּ בְּגָלוּתָא. הֲרֵי לָךְ סִימָנָא שֶׁראשִׁי נִמְלָא טָל, הֵ"א שְׁכִינְתָא בְּגָלוּתָא. שְׁלִימוּ דִילָהּ וְחַיִּים דִּילָהּ אִיהוּ טַל. וְדָא אִיהוּ אות יו"ד אות הֵ"א אות וָא"ו. וְאות הֵ"א אִיהִי שְׁכִינְתָּא דְלָא מֵחֻשְׁבָּן ט"ל, אֶלָּא אות יו"ד אות הֵ"א וְאות וָא"ו דִּסְלִיקוּ אַתְוָן לְחֻשְׁבָּן טָ"ל. דְּאִיהִי מַלְיָא לִשְׁכִינְתָּא מִנְּבִיעוּ דְּכָל מְקורִין עִלָּאִין. מִיַּד קָם רַעְיָא מְהֵימְנָא וַאֲבָהָן קַדִּישִׁין עִמֵּיהּ. עַד כָּאן רָזָא דְיִחוּדָא. בָּרוּךְ ה' לְעולָם אָמֵן וְאָמֵן:

והנה 3 סרטונים בעבורך, באופן אישי, וממוקד ..
בכדי שתתרשם ...
ויש לי עוד 300 שכאילו.
אבל למה לבאס לך את החיים, מאמי ?
למה לדעת, למה לזה טוב.
ירבה דעת ,יוסיף מכאוב.
אין שכל אין דאגה .

https://youtu.be/s5XlxGVNvXI

https://youtu.be/CmJqUCDeGSQ

https://youtu.be/1r5asA6-U7Y

תתקדם ,מאמי .

זמר
https://youtu.be/1sZTF0zdxIY
Sm Art{☆Sm}

אהבה בשפע .

גם אתה מאמי.

קח שיר רומנטי ,
כאילו רקדנו סלואו יחדיו ...
תהיה חזק !!
אני צריך אותך, חזק כמו שור ,לצידי .

קצת זמר לרגיעה ,היה יום קשה, לשנינו מאמי ...

https://youtu.be/dDkwAenYxfY

https://youtu.be/NNC0kIzM1Fo