סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בולבאסטינג....מי במשחק?

Mister Testicles​(נשלט)
לפני 3 שנים • 16 בדצמ׳ 2020

בולבאסטינג....מי במשחק?

Mister Testicles​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2020
שלום לכולם, השאלה שלי מופנית לנשים...בתור אחד שכל מה שהוא אוהב זה אך ורק בולבאסטינג...
מתוך סקרנות הייתי שמח לדעת האם הנשים שבאתר בקטע הזה או שאני לבד פה בדמיונות שלי וזה איזשהו פטיש נדיר ביותר ולא מבוקש?
אני תמיד מסתכל על פרופילים חדשים בתקווה למצוא מישהי שתכתוב שזה מה שהיא אוהבת בפרופיל
אשמח לשמוע אם יש פה נשים שנמשכות לעניין.
בולבאסטינג הארדקור זה הדיבור...שלי לפחות icon_smile.gif
תמרעה המרטשת​(שולטת)
נשים באתר ובכללי יש להן בדרך כלל מוח מספיק מפותח, על מנת לאהוב הרבה מאוד דברים בבת אחת.
לא כמו רוב הגברים שמתמקדים בפנטזיה אחת שלהם ורוצים שכולן ימלאו את הדרישה הזו כל הזמן.

סתם חומר למחשבה.
    התגובה האהובה בשרשור
E Boy​(נשלט)
E Boy​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2020
מדוע לא?
אני מכיר הרבה נשים שולטות (ולא רק שולטות) שנהנות לראות אותנו גברים משתתחים על הרצפה בכאב חד אחרי בעיטה מדויקת וחזקה לאשכינו. זה לא נדיר בכלל.
מה שאני לא מכיר זה אישה שכל המיניות שלה מרוכזת בבולבאסטינג. נשים בכלל ונשים שולטות בפרט הן הרבה יותר מפותחות ומגוונות מינית מגברים, ויש הרבה דברים שידליקו אותן.
אגב, אתה לא תמצא כמעט נשים שיכתבו על זה. זה יותר עניין של איפוק מכל דבר אחר. נשים לא נוטות לפרסם את הפטישים שלהן
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2020
פוליאמורים באתר ובכללי יש להן בדרך כלל מוח מספיק מפותח, על מנת לאהוב הרבה מאוד דברים בבת אחת.
לא כמו רוב המונוגמיים שמתמקדים במושא אחד לפנטזיה שלהם.

סתם חומר למחשבה.
starduskonfire
starduskonfire • 16 בדצמ׳ 2020
הנטייה של נשים להיות מסוגלות לאהוב הרבה דברים במקביל, ושל גברים להיות ממוקדי מטרה ככל הנראה פחות קשורה
בהתפתחות היחסית של נשים על פני הגברים, שקשה להצדיק לאור היתרון החברתי המשמעותי שגברים מחזיקים בו בחברה הפטריארכאלית שלנו.
שהרי מה הסיכוי שיצור מפותח פחות יחייה ביתרון משמעותי כל כך על פני יצור מפותח ממנו.
חומר למחשבה
E Boy​(נשלט)
E Boy​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2020
deepThinker כתב/ה:
פוליאמורים באתר ובכללי יש להן בדרך כלל מוח מספיק מפותח, על מנת לאהוב הרבה מאוד דברים בבת אחת.
לא כמו רוב המונוגמיים שמתמקדים במושא אחד לפנטזיה שלהם.

סתם חומר למחשבה.

לא חושב שזה קשור בכלל למונוגמים/ פוליאמורים.
גם לאנשים מונוגמיים יש בדרך כלל הרבה תחומי עניין מיניים ואם הם קינקים אז הרבה פטישים
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2020
פוסטים כאלה עולים כאן אחת ל...
חבל שאנשים מתמקדים באקט קר במקום בקשר שמוביל אליו
כשיש קשר, כשיש היכרות טובה אפשר להגיע רחוק מאוד וכמעט לכל אקט
ואז, לא משנה מה עושים, יהיו שם גם רגש ועומק שיעצימו את החוויה פי כמה וכמה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מצד שני, כשיש מכנה משותף ואקט אהוב, אפשר משם להתחיל ולהגיע להיכרות טובה icon_smile.gif

מה שיותר קשה לי להבין זה אנשים אמיצים שמוכנים לקבל בעיטה בביצים ממישהי שהם לא מכירים ולא יודעים אם היא בסדר בראש. לא מפחיד? icon_razz.gif
meliodas
meliodas • 16 בדצמ׳ 2020
Mistress Tamarao כתב/ה:
נשים באתר ובכללי יש להן בדרך כלל מוח מספיק מפותח, על מנת לאהוב הרבה מאוד דברים בבת אחת.
לא כמו רוב הגברים שמתמקדים בפנטזיה אחת שלהם ורוצים שכולן ימלאו את הדרישה הזו כל הזמן.

סתם חומר למחשבה.

כל כך לא נכון
כלבלב מתוקי​(נשלט)
כלבלב מתוקי​(נשלט) • 16 בדצמ׳ 2020
Mistress Tamarao כתב/ה:

סתם חומר למחשבה.

הניתוח שלך על המוח הגברי הוא שטחי ופשוט לא נכון.
אני חושב שאת צריכה להתבגר קצת.