סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפעם הבאה שמישהו יטען שהשמאל אלים בדיוק כמו הימין

zytry​(שולט)
לפני 3 שנים • 14 בינו׳ 2021
zytry​(שולט) • 14 בינו׳ 2021
כל מילה שכתב כאן "דרקון" אלימה . השיטה של הטכנולוגיה של צדיקי השמאל "תפיקה בדלת =התפרצו. סטירה =ניסיון לרצח. הבעיה היא שהציבור כבר מורגל לכך ,וזה חדל להשפיע.
zytry​(שולט)
zytry​(שולט) • 14 בינו׳ 2021
כל מילה שכתב כאן "דרקון" אלימה . השיטה של הטכנולוגיה של צדיקי השמאל "תפיקה בדלת =התפרצו. סטירה =ניסיון לרצח. הבעיה היא שהציבור כבר מורגל לכך ,וזה חדל להשפיע.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 14 בינו׳ 2021
מסיבה פשוטה מאוד כל אמצע לפני מהפכה תקשורת הם לא יכול לישלך מדעי במהירות של יום
דבר שני עד משבר הגדול 1929 לממשלה לא היה ככה הרבה הסמכויות בסוף של דבר הממשלה פדרלית בכמה רק אחר כמה שנים טובות אחרי
מלחמות עצמות . כל זה גרם לבני של מערכות מסובכת ביותר וגם היה חשבות של ממשל פדרלי
במרוצת בירת
על מערכת המשפט שלם השיפוט לא קובע כלום
(רק את עונש שלם ) המתרה של זה נהל דנין טוב
ברצות הברית בגלל כמה חוקים חבר המושבעים יכולים לעצי כל אחד זכאי ,לכן אין שם בעיה אם שפטים אם התריסים פולטים
king ddm​(שולט)
אני לא בנין למה יש בעיה אם אלמות בפלטיק
בסוף של דבר כל דמה מאוד אודי כדורגל
בסוף של דבר אני לא מקרי רבה אנשים שבת נתן לדבר אתם על פלטיקה בסוף של דבר כלם שם מדברים סלוגנים מטמטמים
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
zytry כתב/ה:

אם לא אכפת לך, שמי דרקן, "זרתוסטרא". והיות והשרשור נפתח בעקבות האירועים בסנאט, אשמח אם תסביר אם חמישה הרוגים ושני מטעני צינור זה סטירה או דפיקה בדלת. רצח ראש ממשלה בישראל, זה מה? דחיפה? להלביש אותו במדי אס אס זה, אולי, סאטירה?
פרשי
פרשי • 14 בינו׳ 2021
אודי אדיב זה מה?
יאלה, כל השמאלנים בוגדים, הולך?
king ddm​(שולט)
אני לא בנין את מטרת דנין זה אם נכון מדברים בצורה כללית על נשוא שני הצדדים אלימים באותו
מידע זה כל ספור. אני יכול לאהבי אין סוף מקרים על כל אחד מהצדדים ,בכל זמן ההסטוריה של עלם. אבל אם דברים על ישראל לימן יש כמה נקודות מעל. אם דברים על אלמות באמריקה השמולה מצחך בגדל בזמן קיומו של כל ספור זה .
כן בישראל הימנין הוא יותר אלימים הגדרה כי הוא הרבה יותר דתי וקוצני
king ddm​(שולט)
פרשי כתב/ה:
אודי אדיב זה מה?
יאלהשמאלנים בוגדים, הולך?

זה דוד בנן גוריון הוא בוגד ?
טוב לדעת!!😂😂
פרשי
פרשי • 14 בינו׳ 2021
נתחיל בזה שיש יותר סיכוי שאם הוא היה חי הוא היה מצביע לעוצמה יהודית מאשר למפלגת העבודה.
דבר שני, מי שרוצה להשליך מהפרט לכלל, אז עד הסוף, גם אודי אדיב מוכיח על השמאל
king ddm​(שולט)
לפני 3 שנים • 15 בינו׳ 2021
king ddm​(שולט) • 15 בינו׳ 2021
זה אתה לא יודע על מה אתה במדבר בכלל הוא היה שמאול מי כף רגל עד ראוש
אן יותר שמאלי מימונו בסוף של דבר