בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפעם הבאה שמישהו יטען שהשמאל אלים בדיוק כמו הימין

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 18 בינו׳ 2021
הנה החוסר הצדקה לרצח רבין, ציטוט שלך:
"כאילו אנשי ימין צריכים להתבייש בחיסול של אדם שבעצמו רצח יהודים באלטלנה"
אז זה לא רצח, זה חיסול. וזה לא משהו להתבייש בו. למה לא? כי היתה סיבה טובה. זה נקרא להצדיק. להסביר איך גלגל מסתובב היה "רבין הביא את הרצח שלו על עצמו, כי...". אבל אתה בחרת להגיד שאין לימין מה להתבייש ברצח של אדם שהגיע לו להירצח - הצדקת. עברנו מאנשי קש ל gaslighting?
כשאמרתי "תביא רשימה" הגבת כך: "ברור שאני צודק, אתה ביקשת אלימות של השמאל בארץ וקיבלת טעימה מתוך זה, אני ממש לא מתכוון להתחיל למנות לך את שאר המקרים כי זה לא יגמר, שורה תחתונה השמאל אלים ומכחיש את זה (בזמן שהימין מודע לעצמו)."
הירי במערת המכפלה
רצח רבין
תקיפה עם מברג בהפגנה נגד ביבי בנגב
אלימות המתנחלים כלפי צהל בהתנתקות
זריקת אבנים על שוטרים בהפגנה על סנדק

הבאתי 5 דוגמאות, אתה 3. נו, הימין עדיין אלים יותר. (מה גם שאתה הבאת דוגמאות של הממסד, כי אין לך דוגמאות של הציבור. הדוגמאות שלי הן על הציבור)

והיות ואתה שוב חוזר על האיש קש שלך - לא כתבתי בשום מקום שרק הימין אלים, בטח ובטח שכתבתי שהשמאל *לא* צדיקים, כמה פעמים.
אלפא, תפרוש בשיא. כבר הגעת אליו עם בכהנא צדק, רצח רבין זה סבבה. פה שברת אותו, עם טענת הקונספירציה. אולי די?
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 18 בינו׳ 2021
אוסלו נעצר מאוחר מדי, זה היה צריך להיעצר שנה לפני.
הירי במערכת המכפלה שנעשה עד ידי אדם פוסט טראומתי לא מוצדק, אתה לא יכול להביא אירועים של אנשים בודדים או אנשים שלוקים בנפשם כמשהו שמייצג את כלל הימין.

"רצח רבין- חיסול רבין והגבתי לך על זה.
תקיפה עם מברג בהפגנה נגד ביבי בנגב- לא שמעתי על המקרה אז אמנע מלהגיב.
אלימות המתנחלים כלפי צהל בהתנתקות- שמפנים אותם מהבית שחיית בו ובמקום שגדלת ובשטחי ארץ ישראל שעל פי התורה אסור להחזיר שטחים, אתה מצפה שאנשים יתפנו ויחלקו גם סוכריות למפנים? מניע אידאולוגי חזק יותר מכל מניע אחר, הבעיה היחידה הייתה שלצערי החיילים ספגו את זה.
זריקת אבנים על שוטרים בהפגנה על סנדק- שהמשטרה מתנהגת בצורה כזאת לאזרחים( ולא בעדינות כמו לאנשי שמאל) זריקת אבנים זה משהו מאוד עדין, שיגידו תודה שיש למפגינים שם מי שימנע מהם לעשות דברים קיצוניים יותר"

מה שעושה ממסד גרוע הרבה יותר ממה שעושים אנשים בודדים, זה שאתה לא מבין את זה(או בוחר להתעלם מזה) זאת בעיה שלך, ואזכיר לך את ה"ממסד" של היטלר שחטף ילדים מהוריהם ועשה בהם ניסויים- מזכיר לך את חטיפת ילדי תימן ע"י הממסד השמאלני?, ריסוס אנשים בחומרים כמו שנעשה לעולים ממרוקו מזכיר לך את הממסד של היטלר?
ההפליה שנעשה פה עד שנות ה80 על רקע מוצא- מזכיר לך את הממסד של היטלר?

מרגע לרגע מבינים כמה הימין לא היה גיבור על חלשים בזמן שהשמאל פגע גם בחסרי ישע.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אלפא,
לא אמרת שכשהימין אלים הוא מתגאה בזה? אז למה אתה מתנער מגולדשטיין? תתגאה בו, כמו שאמרת שימנים עושים.
הרבה לפני ההתנחלויות, פינו את ימית. גם שם חיו אנשים - היתה אלימות כזאת? לא.
האם בבלפור או בהפגנות בתל אביב זרקו אבנים על השוטרים? לא
הממסד של היטלר? כאילו, מצאת את הימין הכי ימין שיש להגיד שהוא הרוע? אוקיי, לא אפריע לך.
האם עשו ניסויים בילדי תימן? לא. אז לא מזכיר לי את מנגלה, לא. וגם החומרים שריססו על העולים ממרוקו - אף אחד לא ידע מה זה יעשה, אף אחד לא התכוון להרע, זה תאונה מאוד מצערת. לא, לא מזכיר את היטלר. קטע, איך הדברים לא דומים בגרוש, למרות הרצון העז שלך להשוות.
ויש הבדל ענק בין ממסד לציבור. אתה טוען שזה בסדר גמור שהציבור הימני אלים, ויותר גרוע הממסד השמאלני. אז תגיד, כשהימין עולה לשלטון, ואין ממסד שמאלני, מה רע עושה הציבור השמאלני? כלום. ואילו הציבור הימני נשאר אותו דבר, לא חשוב מי בשלטון, נכון? האלימות נשארת, לא משנה מי השלטון. גם אם השלטון יהיה מלאכים שמימיים, אתה עדיין תסביר שזה בסדר לתקוף חיילים, שמסכן גולדשטיין ושחבל שלא רצחו את רבין שנה קודם. זה חתיכת הבדל, יקירי
AlphaPower​(שולט)
איך אתה משווה את פינוי ימית לפינוי מעטפת עזה?, ימית הייתה במטרה לקבל הסכם שלום, מעטפת עזה הייתה כדי לסתום פיות ורק גרמה לנזקים, בפינוי ימית גם הייתה אלימות אצטט לך כמו שאתה אוהב מויקיפדיה "בשנת 1982 פונתה העיר ונהרסה במסגרת הסכם השלום בין ישראל ומצרים. רוב תושבי המקום התפנו מרצון לפני הפינוי, אך בעקבות התבצרות פעילי ימין ובעיקר אנשי תנועת גוש אמונים בבתים, גלש הפינוי למאבק אלים בין המפנים למתבצרים. על מערך הפינוי פיקד אריאל שרון. "

אם לחטוף ילדים מהוריהם זה בסדר מבחינתך כל עוד לא מבוצעים עליהם ניסויים אז אין לי כבר מה להגיד לך יותר בעניין הזה.
לגבי העולים ממרוקו אף אחד לא ידע מה זה יעשה?, עשו את זה לשם שמים? או שאז היה מותר ניסויים בבני אדם?
החיסון שקיבלנו עולות מאתיופיה כדי למנוע מהן ללדת, גם זה בטח לשם שמים.
צהל הוא ממסד בפיקוד שמאלני ואל תנסה לשנות לי את המילים ולנסות להוציא את זה כאילו אני נגד הצבא, כי אני ממש לא ובטח לא בעד פגיעה בחיילים שלנו, הבעיה היחידה היא שהצבא מסורס, צריך שנהלי פתיחת האש יהיו כמו לפני אוסלו.
הציבור השמאלני בטח מחלק סוכריות בבלפור, הרי זאת המטרה שלהם לא?, אין שם אלימות והכל למטרה טובה? אפילו הם מתפנים כשאומרים להם ושומרים על תקנות הקורונה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
חחחחחח
אז אתה אומר טעיתי. רק רוב הציבור התפנה מימית בשקט. הימנים הקיצוניים עשו בלגאן. נו, אני ממש בהלם פה. זה לגמרי תומך בטיעון של אחד מאיתנו. תודה שלימדת אותי עוד משהו על אלימות ימנית.
לחטוף ילדים זה בסדר? תגיד, באמת כל כך קשה להבין עברית? חטופי תימן זה לא מנגלה, לא אומר חטופי תימן זה בסדר. חטופי תימן זה לא מנגלה משמעו חטופי תימן זה ל-א מ-נ-ג-ל-ה. עכשיו יותר ברור? אתה לא יכול להציג טיעון אחד שלי בלי איש קש?
ניסויים בבני אדם בעולים ממרוקו? כלומר, מה שאתה טוען זה שהסיבה שריססו אותם בדי.די.טי היתה שלא ידעו איך החומר ישפיע על בני אדם, והחליטו לבדוק? כי זאת משמעות דבריך. שלא היתה שום סיבה אחרת, פשוט רצו לעשות עליהם ניסוי מדעי, כמו שהיה בשואה. אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה להגיד?
לא אמרתי שהם מתפנים כשאומרים להם. אמרתי שהם לא זורקים אבנים על השוטרים. ולא מדבר על אחד או שניים הזויים. מדבר על ציבור המפגינים. לא, הם לא זורקים אבנים על השוטרים.
שמירה על תקנות הקורונה, בכל מקרה, אינה אלימות, ולכן אינה מענייני.
לגבי העולות מאתיופיה - בדקת את התאריכים? התיעוד הכי מוקדם שמצאתי לזריקה הוא מ2003, רוב הדיבור הוא על 2008. אז יאללה, זה מפלצתי. לא אנושי. מנגלה!!!! וראש הממשלה היה... ביבי! ואז הוא התחלף ל... אולמרט! ואז שוב ל... ביבי! אז מי, בדיוק, היה בשלטון בזמן שזה התרחש? אופס, הימין, אחרי זה אולמרט שנגיד שהוא מרכז (ליכודניק שבא אחרי ליכודניק אחר לקדימה זה ימין , אבל מילא) ואז שוב הימין. הגיבור שלך, ביבי הקדוש והנפלא, היה אחראי כשזה קרה. אז יאללה, אני אתן לך - זה לא היה לשם שמיים, זה היה מרוע טהור.
צמרת צה''ל זה שמאלנים. וואו. צריך כנראה להחליף את מי שממנה רמטכ"ל. תזכיר לי מי זה?
AlphaPower​(שולט)
אתה מצחיק ברמות מי אתה מצפה שיאבק בפינוי בישוב שכולו ימני?, ששמאלנים יבואו מבחוץ וילחמו על פינוי בתיהם של ימניים? זה לא שיעור על אלימות ימנית זהו שיעור על הבנה בסיסית.

אתה לא מדבר על אחד או שניים הזויים? אז למה אתה מביא לי את רצח רבין ואת גולדשטיין כמייצג לכל הימין? כשזה לימין זה בסדר וכשזה לשמאל זה לא תופס?
כל מה שקורה בבלפור הוא אלימות והסתה בנוסף חוסר שמירה על תקנות הקורונה היא אלימות, אנשים שנדבקים חוזרים לבתיהם ומדביקים אנשים מבוגרים שלא מצליחים לגבור על המחלה ומתים.

לגבי החיסונים של עולי אתיופיה תעשה שוב את הבדיקות שלך זה התחיל בשנות ה90.
וגם אני אזכיר לך שכדי להיות רמטכ"ל צריך המון ותק בתפקידים צבאיים בכירים, מה שעדיין לא זכו לו אנשי ימין בגלל ההפליה הקשה שהייתה בצבא וזאת הסיבה שעדיין אין רמטכ"ל ימני.

וחטופי תימן זה יותר גרוע ממנגלה יהודים חטפו יהודים- שכחו מה הגרמנים עשו להם 10 שנים לפני או שבכלל הם למדו מהגרמנים?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 19 בינו׳ 2021
כשתביא לי שמאלן או שניים שנכנסו למקום עם תת מקלע וריססו, סבבה. כשבהפגנה יש אחד קצת אלים, לא מרשים. ברוך גולדשטיין ויגאל עמיר לא זרקו אבנים.
אלימות והסתה? חחחח
הדבקה בקורונה ומוות לזקנים? זה מנתונים של משרד הבריאות? או מהדמיון החולני שלך?

מאמי, ניצחת. הימין אלים בימית, אלים בהתנתקות. הימין מייצר אחד שמרסס כדורים(שהגדרת כמסכן עם פוסט טראומה) אחד שיורה בראש ממשלה (שאותו הצדקת), ואת תג מחיר. גם את נוער הגבעות.
מה יש לשמאל? מצאת את אלטלנה וחטופי תימן. ובזמן שאתה פוטר את גולדשטיין מאחריות, ואומר שאגאל עמיר היה צריך לפעול שנה קודם, חטופי תימן זה מנגלה. ולמה? כי חטפו ילדים. זה בדיוק כמו לעמוד הסלקציה ולשלוח אנשים למוות או עבודה, ולעשות ניסויים מיותרים בילדים. אחד לאחד. אפילו יותר גרוע, לדעתך. למה? כי לא שלחו אף אחד למות, ולא עשו ניסויים, אבל כן הפרידו משפחות. אין ספק שסעיף אחד מתוך שלושה זה יותר גרוע, או לפחות זהה. כנראה שגם חשבון אתה לא יודע.
עכשיו, מה לגבי עולי אתיופיה? הנה ציטוט מכתבה: "...וזו של האתיופים, שהתרחשה בשלהי שנת 2000, כשניסו למנוע מנשים אתיופיות להביא עוד זאטוטים שחורים בישראל"
אז אולי זה התחיל ממש בסוף ממשלת ברק, שסיימה במרץ 2001. אולי כמה חודשים תחת ברק. ואז עד 2013 תחת שרון, ביבי, אולמרט וביבי.
קטע, כולם ימין. אז אני אתן לך שזה התחיל תחת השמאל, שעשה את זה כמה חודשים, ואז שלושה ראשי ממשלה ימניים במשך 12 שנה. מנגלה, הימין האלה. ניסויים בבני אדם, הימין האלה. יותר גרוע ממנגלה - יהודים ליהודים. מנגלה זה מקסימום 5 שנים, הימין 12!! מנגלה בריבוע, הימין שלך. (זאת אומרת, אם רוצים לעשות השוואות ממש גרועות, אה לה אלפא. במציאות, חשבו שמצילים אותן מעוני. אבל, עזוב, מה אני מבין? אמרת מנגלה? אמרת. קטונתי מלהתווכח)
יאללה, די עם ה"דיון" הזה. כבר הוכחנו מעל כל ספק שהימין אלים יותר מהשמאל.
אני לא מגיב יותר, כי מספיק להשאיר את זה בעמוד הראשי רק בשביל להתווכח איתך.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 19 בינו׳ 2021
אם לא הבנת חטופי תימן לא רק נחטפו, הילדים נמכרו ולא הוחזרו להוריהם, אולי לא נעשה עליהם ניסויים אבל מידת האכזריות לא פחותה.
לא הוכחת שום דבר אתה רק בורח מהמעשים של השמאל.
כל האלימות כלפי החילים בשטחים של האנרכיסטים השמאלנים, עזרה למחבלים וכל היוצא מזה כנראה זה בסדר.
זה שממשלת ימין המשיכה במסורת שבנתה ממשלת השמאל לא פוטר את השמאל מהמעשים שלו, גם ביבי המשיך בחלק נוסף של אוסלו לאחר החיסול של רבין.
במקום לצעוק מנגלה מנגלה מנגלה תצעק הרב כהנא צדק זה נשמע הרבה יותר טוב ואפילו אתה מוזמן לעשות קצת גרפיטי להעברת המסר.

ולסיום דרקן אל תלך כיף לי איתך 😘
לילית חדשה
לילית חדשה • 19 בינו׳ 2021
לא מאמינה שנכנסת לבוץ הזה,

אלפא,
אם עשית משהו רע במשך שנה ואני המשכתי את אותו משהו רע במשך עשור אחריך- אני לא יכולה להפיל את כל האחריות עליך ולטעון שאם אלפא התחיל אז הוא האשם והאחראי הבלעדי.
כלומר גם אם השמאל התחיל עם הפעלת הלחץ והאיומים על עולות אתיופיה לקבל דפו-פרוברה, ברגע שהימין המשיך עם התהליך- גם הימין אשם.
אי אפשר להפיל את זה רק על השמאל.

לימין -גם ביבי וגם שרון- היו כמה וכמה נקודות יציאה מאוסלו, גם לפי ההסכמים עצמם וגם אחרי הלינץ' בראמללה,
כלומר בין אם אוסלו היה הסכם גרוע או לא- הימין בחר לא פעם ולא פעמיים שלא לסגת ממנו.
אגב, אם ביבי מקיים את אוסלו- גם החיסול שלו מוצדק?

" כשזה לימין זה בסדר וכשזה לשמאל זה לא תופס? "
יש הבדל. אתה למשל מציג את ההבדל הזה בצורה טובה להפליא.
השמאל לא תומך במפגעים הבודדים שיצאו ממנו- הימין כן.
הימין מגן עליהם, תומך בהם ומאדיר ומהלל אותם.

אגב, אם זריקת אבנים זה משהו עדין- אז למה פוליטיקאים מהימין כינו את זה טרור וניסיון רצח?
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 19 בינו׳ 2021
לילית אני סתם נהנה לעצבן את דרקן כי הוא קיצוני ולוקח הכל ללב, בעבר תפסתי ממנו כאדם שאפשר לנהל איתו שיחה ובאמת הייתי רציני ומשקיע בדיונים אבל גיליתי אדם שיורד לרמות נמוכות מאוד ומחפש רק לפגוע בכל מי שלא באותה המחשבה כמוהו, מאז אני נהנה להדליק אותו.
לא כל מה שאני כותב כאן זה חלק מהאידיאולוגיה שלי😏