סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפעם הבאה שמישהו יטען שהשמאל אלים בדיוק כמו הימין

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 7 בינו׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:
אני מציע פשרה
בוא נשים את ה0מולנים בסגר ואת הימנים נעביד בקפיטליזם למימון ה0מולנים המסוגרים והחרדים לבריאותם.
הנה לכם אמפטיה ומנהיגות שקולה.

בכלל, כל הסגר הזה זה רעיון של הסמולנים הזבל ממפלגת הליכוד הסמולנית, כשהכי דוחף לזה זה הסוציאליסט ביבי, סמולן בוגד שכמותו
starduskonfire
starduskonfire • 7 בינו׳ 2021
באנגלית יש את המונח RINOיעני republican in name only
חייבים לעברת את זה.
משהו בסגנון סוציאליסטים בתחפושת של ליקודניקים - סבש"ל
אז ביבי והחמולה שלו לגמרי סבשלניקים.
Errof
Errof • 7 בינו׳ 2021
BLM, חיות המחמד של השמאל האמריקאי שרפו חצי יבשת. אבל זה בסדר, הכל טוב.

שכחת כנראה שגבעת הקפיטול היא של האזרחים עצמם כאשר הפוליטיקאים המושחתים עובדים אצלהם.

בניגוד לארגוני השמאל, שפגעו בעיקר בפרסנה של אזרחים תמימים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
שרפו חצי יבשת. נכון. ברגעים אלה, חצי מארהב איננה. פשוט איננה.
מה שהיה אתמול בקפיטול זה אישור הנשיאות של ביידן. איך זה קשור לשחיתות? והאם מנעו מהם להפגין? להביע מחאה? לא.
אתה בוחר להתעלם מהעובדה שאישה נהרגה בגללם. שהם הטמינו מטעני חבלה. איך זה קשור למחאה או שחיתות?? אם הפוליטיקאים עובדים אצלי, אז מותר לי לשבור חלונות, להשחית משרדים? הם הורידו את דגל ארהב! זה אזרחים?? הם נופפו בדגל הקונפדרציה, סמל הפירוד והעבדות, זה אזרח של כל ארהב???
הפוליטיקאים לאו עובדים בשביל אף אזרח פרטי ולא בשביל אף תנועה אחת. הם עובדים בשביל כל המדינה, כל האזרחים. זאת לא היתה מחאה, זה היה טרור לכל דבר.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 7 בינו׳ 2021
על מה תם רבים כלזה מידה על מוקרטיה האבדת
-X-
-X-
-X- • 7 בינו׳ 2021
אני רק אניח את זה פה:
https://hereistheevidence.com/election-2020/stats/
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 7 בינו׳ 2021
למה עד בדרים משעמים
pointBreak​(אחר)
לפני 3 שנים • 8 בינו׳ 2021
pointBreak​(אחר) • 8 בינו׳ 2021
טראמפ הוא הזייה והוא לא באמת רפובליקני ולא דמוקרטי שמה שהוא עשה זה לא פחות מפשע ובגידה בהרבה מדינות אחרות.
מסיט את ההמון ועוד תומך בהם ....

זה מעבר לשמאל וימין זאת תקיפה על הממסד על הדמוקרטיה האמריקאית.
ולגבי הבחור שכתב לגבי BLM , היו שם גם הרבה פושעים שרכבו על הגל הזה שאין להם קשר לBLM.

גם אם היה זיופים זה באחוז כל כך מינאטורי שברור שזה לא השפיע בכלל על התוצאה של הבחירות.
והאמת שגם שטראמפ ניצח , ההתערבות שהייתה בפייסבוק , קימטו את זה למספרים זה כלום מבחינת השפעה כלכלית , זה היה 1-2 מליון דולר של פרסום בפייס.
והדמוקרטים לא יכלו להאמין שטראמפ ניצח....והעובדה שהוא יודע לפנות להמון האמריקאי בעיקר בmidwest ויודע לשלהב את ההמון. הוא צריך להיות בכלא ועוד אחרי שהוא אמר להם אני גאה בכם.

אגב לכותב הפוסט , אני לא אחשוף את דעותי רק אומר שביבי לא אכפת לא בכלל ימין ולא שמאל והסיבוב שהוא עושה עלינו לא יחזיק עוד הרבה זמן.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 8 בינו׳ 2021
קודם כל גיא הוכמן (נייס גאי) קיבל מכות בפעם הראשונה בסרטון בלייב בהפגנה של השמאל במדינה.
הוא הסתלבט על כל מי שרק אפשר בארץ ובעולם, כולל אוכלוסיות מסוכנות (אוהדי ביתר, חרדים פאנאטים, ערבים, מוסלמים באירופה, איראניים במונדיאל), וצחקו איתו או לעל היותר צעקו אם כעסו אבל לא הרביצו לו.

לגבי ארהב, מעל 50% מה רפובליקנים אכן מאמינים שהדמוקרטים ניצלו את הכוח העצום שברשותם (מיליארדי דולרים, שליטה בגופי המדיה, שליטה בתרבות, שליטה על דעת המהגרים ועוד) בכדי לרמות בבחירות.
אני אומר שזה הגיוני בהתחשב בכמה הם שנאו את טראמפ ולא רצו שינצח שוב.
כשמיליוני אנשי מרגישים שהם חסרי כוח ושדפקו אותם ואין שום דבר שהן יכולים לעשות בנידון, הם יוצאים לעשות בלגאן.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
pointBreak כתב/ה:
טראמפ הוא הזייה והוא לא באמת רפובליקני ולא דמוקרטי שמה שהוא עשה זה לא פחות מפשע ובגידה בהרבה מדינות אחרות.
מסיט את ההמון ועוד תומך בהם ....

זה מעבר לשמאל וימין זאת תקיפה על הממסד על הדמוקרטיה האמריקאית.
ולגבי הבחור שכתב לגבי BLM , היו שם גם הרבה פושעים שרכבו על הגל הזה שאין להם קשר לBLM.

גם אם היה זיופים זה באחוז כל כך מינאטורי שברור שזה לא השפיע בכלל על התוצאה של הבחירות.
והאמת שגם שטראמפ ניצח , ההתערבות שהייתה בפייסבוק , קימטו את זה למספרים זה כלום מבחינת השפעה כלכלית , זה היה 1-2 מליון דולר של פרסום בפייס.
והדמוקרטים לא יכלו להאמין שטראמפ ניצח....והעובדה שהוא יודע לפנות להמון האמריקאי בעיקר בmidwest ויודע לשלהב את ההמון. הוא צריך להיות בכלא ועוד אחרי שהוא אמר להם אני גאה בכם.

אגב לכותב הפוסט , אני לא אחשוף את דעותי רק אומר שביבי לא אכפת לא בכלל ימין ולא שמאל והסיבוב שהוא עושה עלינו לא יחזיק עוד הרבה זמן.

גם אני כתבתי למעלה שטראמפ לא באמת ימין, אלא אופורטוניסט. מסכים לגמרי גם על ביבי, שאין לו שום דעה ושום כלום, פשוט רוצה את הכח שלו. אחד הרס את המפלגה הרפובליקנית, שני הרס את הליכוד.
שניהם הבינו איך לתמרן ציבור, זה הכל. הפחדה, פילוג, לתת תחושת עליונות וכדו'. הרי טראמפ נוצרי מאמין כמו שאני צנצנת. וביבי שכנע את הציבור שלו שהוא יותר מזרחי מהם.
האמת, שכואב לי על אלה שנשבים בקסמם. אלה שעלו על הקפיטול, בלי קשר לאמונות שלהם, הם קורבנות של טראמפ.